Vaikų Eurovizija – beveik be politikos

Rusija balsuoja už Gruziją…

Serbija duoda 12 balų Lietuvai, kuri viena pirmųjų pripažino Kosovą…

Jokios politikos…

Na, šiek tiek, nes Rusija davė daug Baltarusijai, o ši, savo ruožtu – Rusijai.

Super!!!

Nes viskas buvo tikra. Geriausi tikrai buvo vaikai iš Gruzijos ir jie laimėjo.

O dar geri buvo Ukraina, Malta ir Lietuva.

Viskas teisinga ir jokios politikos.

Tiesa, mūsų Egle galėjo dainuoti labiau lietuviškai:) Nors pati daina ir choreografija buvo puiki.

Iš tiesų gali būti ir dainos be politikos.

Pasirodo…

(15 balsų, vidurkis: 4,53 iš 5)
Loading...
 • nemačiau visų dalyvių, bet neblogas sutapimas, kad Gruzija laimėjo :)

 • Anonimas

  O man kaip tik atvirkščiai – gryna politika :) Arba aš čia „neperskaičiau tarp eilučių“ :))

 • Woo, kur tau čia gryna politika, jei Rusija. Taip, Rusija atiduoda 12 (maximum) balų Gruzijai. Jau seniai aišku, kad tokie konkursai yra „ką labiau parems draugai“ Bet prisimenant šios vasaros įvykius, tikrai nuostabu, kad net rusai sugebėjo perlipti per save.

 • Anonimas

  Vaikai itraukti i politika savaime :)

 • Anonimas

  Šiaip tai politikos buvo neįtikėtinai mažai. Vertinant pačius pasirodymus – Gruzijos vaikai buvo vienareikšmiškai kiečiausi. Kaip ir nuoširdi Ukrainos mergaitė ir mūsiškiai. Daugelis kitų – abejotinų gabumų… Kad ir kaip stengtumėmės pritempti tai iki politikos, manau, sunkiai pavyktų.

 • Anonimas

  Povilai, politika būna visokia – teigiama ir neigiama. 12 balų nuo Rusijos Gruzijai – teigiama politika. Bet visgi, politika :)

 • O ir Kipras ar Malta tiksliai nepamenu pirmą kartą Graikijai davė mažiau negu 12 balsų… Įdomu čia tik šiaip sutapimas ar tikrai politinės įtakos mažėjimas..

 • Anonimas

  Hm, nezinia, kaip butu, jei butu daugiau saliu dalyvave. Man labai patiko, kaip Egle valde scena, auditorija ir kure nuotaika. Simtakart geriau, nei koks bilanas. Na, ir aisku 3D animacija uz nugaros buvo gera(nors vaizdas biski luzo, reikejo kito vaizdo formato). Cia as irgi giriu turbut politiniais motyvais – mano draugas tas animacijas dare, o as intensyviai jam patarinejau :D

 • Anonimas

  „Bet visgi, politika“ – ne, tai jokia ne politika. Tokio pobūdžio konkursuose priežastys balsavimui pasiskirsto daugmaž po lygiai į balsavimą už atlikimo įspūdį, bei balsavimą už kitokias simpatijas. Pastarosios dažniausiai susiję su regioniniu artumu – lengviau suprasti panašų kaimyną ir pasidžiaugti jo sėkmėmis. Ten, kur regioninis artumas įtraukia daugiau ir santykinai panašių kaimynų, matome balsavimo iškraipymus, apibūdintus „balkanovizijos“ terminu – bet tai galioja ir skandinaviškai daliai ir pan. Visgi, neeilinis atlikimo įspūdis paprastai nugali regioninius balsavimų iškraipymus, taigi yra kiek viršesnis.

  Gruzijos mažieji atlikėjai pasirodė nuostabiai, ir lengvai nuneštų suaugusiųjų Eurovizijos laurus, pasirodymas buvo išskirtinai stiprus. Mūsų, gi, atlikėja parodė puikią mūsų vaikų dainavimo puosėlėjimo tradiciją – skambus balsas, kokybiškas muzikavimas, neprasta sceninė laikysena. Trūko jos pasirodyme to konceptualumo, kuris užtikrintai įrėmino Gruzijos vaikus: pernelyg mažai prasmės kostiumuose, choreografiniame vyksme, fono naudojime (u-o?), dainos augime – vietoje vyksmo galima buvo stebėti jaunos atlikėjos etiudų rinkinuką melodijos tema. Dargi su lengvu beždžioniavimu į anglakalbius popstarus. Duomenys yra – už juos ir pamylėta, bet jų išnaudojimas – tik vidutiniškas.

 • Anonimas

  Taip yra todėl, kad per vaikų Euroviziją kiekvienoje šalyje balsuoja ne tik žiūrovai, bet yra sudaryta ir komisija. :) Čia Užkuraitis kažkur kažkada leptelėjo. Bet kokiu atveju Rusijos 12 taškų Gruzijai maloniai nustebino. :)

 • Keistai atrodo, kai sakoma, jog „vaiku eurovizija tapo suaugusiu Eurovizijos kopija arba politiniu konkursu“. Is esmes, manau, kad ir ten, ir ten didziaja dali balsuojanciu ziurovu sudaro tie patys „paauge zmones“. O tai reiskia, kad atsiranda tas bjaurus poziuris – Jie ne su Mumis, todel nebalsuojam.

 • Anonimas

  Tai kad Lietuva Kosovo tikrai nepripažino viena iš pirmųjų, delsė kone du su puse mėnesio.

  O dėl dainų, tai aišku skonio reikalas, bet Gruzijos vaikų primityvus „bzzzimas“ įspūdžio nepadarė. Tokių atsiliepimų girdėjau labai daug, todėl, priešingai nei autorius, manau, kad konkurse laimėjo būtent politika.

 • Anonimas

  „primityvus “bzzzimas”“, nepalankiai susiklosčius aplinkybėms, tokiu gali tik atrodyti. Net jei tos aplinkybės susiklostė plačiau, nei derėtų.

 • @Povilas ir kt.

  „..prisimenant šios vasaros įvykius, tikrai nuostabu, kad net rusai sugebėjo perlipti per save.“

  Visgi nederėtu pamiršti – koks gruzinų-emigrantų kiekis gyvena Rusijoje. Kur kas didesnis, nei lietuvių Airijoje.

 • Anonimas

  „Bzzzimas“ nebuvo primityvus. Vaikai tikrai gabus ir tai nebuvo tiesiog pasistaipymas scenoje. Jautėsi, kad viskas atidirbta, balsai tarpusavyje derėjo, o melodija tikrai nebuvo iš primityvių! Bent jau mano ausims jie skambėjo puikiai!!! O prie viso to – vaikiškai… Kaip ne kaip – tai vaikų eurovizija. O tokios dainos ir turėtų ten suktis – nuoširdžios, paprastos…

 • Anonimas

  pritariu Astai, jog sakyti, kad „duzgimas“ buvo primytyvus – negalima. Duzgima primytyviu gal ir galima laikyti dainos teksto prasme, bet melodijos – ne. Vietomis duzgimas buvo tribalsis, melodija tikrai buvo sudetinga. Na, bet is kitos puses, gruzinai yra is ties labaui muzikali tauta ir, jog toki kurini sugeba atlikt 10meciai is esmes nestebina, tai yra ju kraujyje.

 • „Serbija duoda 12 balų Lietuvai, kuri viena pirmųjų pripažino Kosovą“ – pasigedau kabučių :]

 • Anonimas

  Man is tikro juokinga, kai meno srityje vienu pralaimėjima, o kitu laimejima aiskina kazkokiais poliniais poziuriais. Ir tas LTV komentarorius su savo politika… zodziu man gaila jo, nes visa savo profesionaluma susigadina su savo nuomone apie tam tikru valstybiu tariamus politinius sprendimus, ypac su savo spejimais apie galimus balus..