Strateginė partnerystė nesuveikė…

…Apie politiką šiandien negalima… Bus agitacija…

O štai Sasha (Dima) vakar nebuvo pastebėtas.

Nors sudainavo visai gerai – nei gaidį pagavo, nei nusirenginėjo pats, nei nuogomis merginų kojomis viliojo.

Ir vis tiek – kaip visada.

Galvojau, kodėl ir nusprendžiau, kad viskas dėl neteisingos užsienio politikos.

Strateginiai partneriai už mus nebalsavo – lenkai, ukrainiečiai, baltarusiai, moldavai – visiems jiems strateginė partnerystė nė motais.

(Man net smalsu buvo, kaip būtų balsavę afganai, jei Eurovizijoje dalyvautų.

O pažiūrėkite, kaip basavo kiti: Balkanų valstybės – vieni už kitus, musulmonai – už musulmonus, latviai ir estai – už rusus, turkai – už turkus.

Už norvegą, islandę ir estę, žinoma, balsavo dėl jų dainų. O visa kita – politika, religija, istorija arba geografija.

O už lietuvius balsavo kas? Latviai, estai, lietuviai (Airijoje ir Didžiojoje Britanijoje), danai, bulgarai ir azerbaidžaniečiai.

Gal pagal tai galėtume ir apsibrėžti savo strateginius interesus? Neapsimesdami lyderiais ir visų galų žinovais. Sutaupytume lėšų ir kartais ne tokie juokingi atrodytume.

Be to, sąrašas galėtų būti ne baigtinis. Susitvarkytume su šiais interesais, galėtume imtis ir kitų – tolimesnių. Po truputį, viską aspvarstydami, racionaliai paskirstydami jėgas ir lėšas.

Užsienio reikalų ministerija, kartu su naujuoju prezidentu, galėtų labai rimtai apsvarstyti balsavimus Eurovizijoje ir sukurti ne tik naują Rusijos sulaikymo, bet ir Lietuvos sulaikymo nuo lyderystės strategiją.

Čia aš labai rimtai.

O sutvarkius užsienio politiką, gal pagaliau pavyktų atkreipti dėmesį ir į Lietuvos dainą „Eurovizijoje“.

(8 balsų, vidurkis: 4,25 iš 5)
Loading...
 • Vardenis

  Kiek klaidų daug

  • WU

   Kaip ir Lietuvos vertybėmis pagrįstoje užsienio politikoje?

 • Aha… Ir tai vadinasi pakeite balsavimo sistema… Kazkaip nesimate jokiu pokyciu rezultatuose. Kai ziuri nariai yra tokio pat mentaliteto kaip ir zmones, balsuojantys telefonu, tai kitokiu rezultatu ir nereikia tiketis. Jau ankcsiau Arturas rase apie tai, kad sis „konkursas“ (be kabuciu Eurovizijos negalima vartoti) yra viso labo politines geografijos apzvalga (ar kazka panasaus :)). Kiekvienais metais po sio „konkurso“ dauguma protaujanciu zmoniu suvokia, kad Europos politineje erdveje niekas nepasikeite.

 • gie

  Nieko bendro su politika Sashos pralaimejimas neturi… Jis turejo gerus shansus, taciau pasirode siaip sau.
  Jo daina neissiskyre is kitu vyrishku atliekamu dainu. Pvz Norvegai (kurie dainavo irgi apie meile) pateike kur kas geresni pasirodyma. Sasha buvo dar vienas 2 kalbom apie meile dainuojantis rusishku vardu atlikejas, kurio dainos neimanoma isiminti perklausius kelis kartus. Kazkas tiesiog is tu atlikeju pasirode geriau, isimintiniau ir tiek. Budamas anglijoje tikrai uz ji nebalsuociau :)
  Atvirai kalbant, viskuo skustis pries pasirodyma nesukelia didelio susizavejimo Sasha Son. Nors ziurint kai kuriuos pasirodymus buvo aiskiai matyti, kad operatoriai boikotuoja ta shali (pvz puse dainos laiko buvo rodomas vaizdas is toli, arba kas nors uzdengia objektyva), sashos atveju taip nebuvo.

  • GIGA

   o norvego dainą išeina atsiminti?

  • Levas

   Pasirode Sasha puikiai, svarbu kad patiems patiko.. pagalvokite, palyginkite su LT United.. Zinoma, suvienije jegas kaip LT junaited, mes galime daugiau, daug daugiau, ypac prajuokinti kitus, pasirodyti kvailiais, mes tai mokame. Tuo atzvilgiu Sasha jau kitoks, jis nuosirdesnis, ir jis pasirode puikiai, tiesiog and savo peciu isnese viska, ir jam paviko tiek.. kiek jis sugebejo (vienas), tiesiog.. mes ‘puikiai’ sugebame representuoti savo sali, isleidziame didelius pinigus, ten tam logotipui (kuris laimejo nezinau). Del LT junaided buvo labai geda, deja tai parode maks musu galimybes siekiant sekmes budais kuriais mes siekieme lygi siol (aka musu 5(?) Patys gabiausi,.) . O Sasha daug mazh parode musu realias galimybes, parode kad reikia dar daug dirbti, o nuo LYDERIAVIMO.. jau buvo seniai aisku kad reikes „PAGYTI“.. man asmeniskai tai buvo aisku jau labai seniai, ir zinoma ne man vienam.. :D.. nenorim pasigydyti patys.. pagydys kiti.. :) (i tebia vylichim.. (ivan vasiljevich meniajet profesiju)). Man vakar draugas parase, mes luzeriai.. bet man asmeniskai pasirode kad ne, priesingai man patiko Sasha Son, as labai didziuojuos jo pasirodymu, o per tokias „krizes“ zmones nustos padangemis skraidyti.. maziau apsimetines, ir maziau „simuliuos“ (vaidins ir svarbaisuai patys save apgaudines) taip taps protiskai sveikesni.. as manau nereikia grauzti alkuniu kad nebuvome pastebeti… tai ivyko ne be pagrindo, ir kaltinti 100% galime tik save. Ir nereikia nieko boikotuoti.. nes jeigu pradesim, tai tuomet nepanasu kad greit pagytume.

 • DL

  kai daina nekokia (stilius nukopijuotas, dar ir su lindimu rusakalbiam uzpakalin), jokia uzsienio politika nepades.

 • Slyvanosis

  Patarimas politikams: prieš Eurovizijos finalą kuo daugiau oficialių vizitų į Eurovizines valstybes!!! Vizitų darbotvarkes planuoti taip, kad būtų kuo daugiau skambių akcentų: ordinų ir medalių įteikimų, susitikimų su „paprastais“ europiečiais ir izraelitais…
  Dar būtų gerai išvakarėse laimėti Eurolygą, Vimbildoną, Tour de France etc.
  Pravartu būtų išgaudyti iš Lietuvos po Europą pasklidusius vagis ir narkodylerius…
  Būtina organizuoti naują darbo rankų ir protų nutekėjimo bangą, kad darbštuoliai ir protinguoliai užtvindytų ne tik Airiją, Britaniją, Norvegiją ir Ispaniją, bet likusią Skandinaviją, Beneliuksą, Balkanus…
  Nu tada yra šansų laimėti net ir Radžiui…

 • Jonas

  Visų pirma sveikinu su rinkimais. „Subalsavome“, galime ir atsipalaiduoti.

  Kalbant apie užsienio politiką – yra daug pagrindo pasukti problemą taip, kaip siūlo Artūras. Pirma, mūsų politika turi ryškių isterikos atspalvių. Antra, nesugebame savęs pateikti kaip maža, bet kurianti valstybė. Blykstelime, bet kai nėra strategijos – nieko rezultatyvesnio nelieka.

  Tas pats ir su Dima. Dainelė nebloga, dainuoja techniškai gerai (nors tokio dainavimo nemėgstu) tačiau nepateikta. Nors Eurovizija evoliucionuoja, bet ji niekada nebus rimtosios muzikos švente. Ten nereikia nei raudų, nei verksmų, nei susikaupimo ar mums „patinkančio“ orumo.

  Kita vertus, vien skrybėlaitės įvaizdžiui nepakanka. United LT, nors tik šūkavo „ant kalno mūrai“ motyvą, buvo nuo pat pradžių konceptualūs. Tai suveikė.

  Ir dar. Turime sutikti, kad Dima buvo paliktas savieigai. Niekaip negaliu pamiršti, kad net telefonine labdara surinktų pinigų jam atiteko tik pusė… Dabar tikriausiai būsiu nesuprastas: jei taip savieigai paliktume krepšininkus? Jiems patinka žaisti, tegu sau ir žaidžia, o jei išloš prieš ką nors, dar ir pasitiksime oro uoste! Beje, lydinčių „komanda“, kiek mačiau, nemaža buvo. Įdomu, ar iš savo kišenės važiavo? Gal iš tos nupjautos labdaros?

 • Vasia

  O kas is gerbiamu kritiku galetu geriau? Lengviausiai sedet su bambaliu rankoje uzvertus kojomis ir vaizduotis uzsienio poltikos muzikos ekspertais ! Zmogenas dainuoja 3 kalbomis laisvai, jus galite ? sr tai blogai ? Nevelnio ! Jis bent bando…. tai yra geriausiai, dirbantis zmogus !!

  • Tiek to, gal neuzdainuosiu, bet prie mano vardo gali prideti dar ir svedu kalba… Bet as, kazkodel, nesijauciu isskirtinesnis uz kitus. Cia kaip gince del Prezidento kalbu mokejimo… Jokio skirtumo kokiomis kalbomis kas moka kalbeti, dainuoti ir kaip gerai tai sugeba daryti. Svarbiausia yra tai, kad ta zmogu ir visa tauta bei sali ypatingai gerai visi zinotu ir pasitiketu. O tai jau yra politika… Gali buti zmogus puikiu ekonomistu, bet prastu politiku… Taip ir Eurovizijoje – nesvarbu, kad esi puikus daininkas, nes svarbiausiai yra tai, kad kuo daugiau tavo salies atstovu gyventu kitose, balsa turinciose, salyse…

 • Rasa

  Vakar, po konkurso Maskvoje, tokios pat mintys irgi atėjo į galvą. Taigi ,daug ką reikėtų keisti mūsų užsienio politikoje.

 • Slyvanosis

  Vasia, Vasia, nieko tamsta nesupratai. Sashos dainininko profesionalumas nekvestionujamas. Pasaulinė žvaigždė Patricia Kass teužėmė „garbingą“ 8 vietą…
  Eurovizijoje balsuoja dvasiniai draugai už draugus. Lietuva tokių turi labai mažai. Tuomi ir galime pasidžiaugti.

  • GIGA

   O tais laikais kaip dainavo Mamantovas ir Co Lietuva turėjo daugiau dvasinių draugų?

   • Levas

    Tik daugiau nebetempe musu Sou-drymtym. O daugiau nieko ir nemokame.. tik paisivaizdinti.. gal but tas We are the winners ir buvo nuosirdu tiek kiek tai yra „artima tiesai apie savimone, saviverte“, antra karta tai jau parodytu ideju stoka… Ir produceriai cia ne prie ko.. jie profesionalus parduodami visoki slamsta cia, nes jiems konkurencijos nera.. o ten slamsto nepirks. Ten reikia talento, jokie „gimines ar itakingi artimieji“ nebeprastums.. zinoma politiniai sajungininkai.. gal.. bet pigiausia, kai yra talentas. Tik neaisku kiek pas mus juos ukdyti galima.. nes telentus pas mus suryja pavydas, socialine trintis. Visuomene nesuakumuliuoja energijos kuria perduotu tas talentas.

  • Karvė

   GIGA teisus. Nei Sashos nei Patricijos dainavimo sugebėjimais skųstis negalima, tačiau dainos akivaizdžiai parinktos blogai ir tik parodo, kad tie, kas rinko, eilini kartą taip ir nesuprato, kas yra Eurovizija, o ir ko ten reikia. Bet nieko keisto, Lietuvoje nėra gerų prodiuserių, todėl niekad ir nepavyksta pataikyti.

   LT United panašu, kad buvo arčiausiai to, ko reikėjo. Ir jie beje turėjo labai konkrečią viziją ir planą – nekvailas tas Mamontovas. Visi skyrė balsų, lietuvių UK ir Anglijoje nemanau, kad buvo daugiau, o balsų skyrė daugiau. Tai ne vien politika ir akivaizdus šių metų pvz yra Norvegijos nugalėtojas. Norvegų nėra daug ir jie neišsibarstę po visą Europą ir manijakiškai nebalsuoja už savus. Tiesiog jie padarė geriausia šou ir sužavėjo publiką. Jei Lietuva nori ten dalyvauti, tai to siūlyčiau ir siekti dalyviams…

   • Beje, tas „norvegas“ yra rusakalbis baltarusas :) Del to ir surinko daug balsu… Cia mano manymu

    • GIGA

     bet tai negalejo garantuot vos ne dvigubo atsiplėšimo

    • Berge

     Simai, o Lordi iš Suomijos ar kiti Eurovizijos laimėtojai irgi buvo „rusakalbiai baltarusiai? :)

   • Berge

    Kad mūsų daina nepateko į pastebėtų kurinių sąrašą, gaila. Tačiau nejau sutiktumėte, kad siekiant „atitikti eurovizinį kontekstą“ į konkursą nusiųstume ukrainietės, moldavanės ar albanės kopijas? O už jas balsavo…
    Kai grįšime prie pokalbio, KODĖL už šias „makalaikas ir barbes“ balsavo kitos šalys, būsime arčiau tiesos.

 • Regis

  Pirmas dalykas kuris kiekvienais metais krenta į akis tai mūsų visų masinė psichozė dėl Eurovizijos. Pradėkim nuo to, kad supraskim vieną kart kas ta Eurovizija yra iš ESMĖS. Pirmiausiai tai siauras nišinis televizijinis (net ne visų TV, o tik tam tikrų TV kanalų) projektas. Konkursas be rimtų predenzijų į kokybišką muziką: dainų tekstai, vokalinius sugebėjimai, melodijos ir t.t. Net kalbant apie šou (kas greičiausiai ir yra svarbiausia šiame renginyje) reikalavimus tai net ir jie toli gražu nėra aukščiausi. Kitas dalykas ką turime suvokt, kad tai toli gražu nėra populiarus renginys iš ko iš plaukia, kad kai kuriose šalyse (Vokietija, Prancuzija kiek aš žinau) žiūri ir domisi šiuo renginiu pakankamai maža dalis gyventojų ir ta dalis pakankamai specifinė ir pagal išsilavinimą, muzikinį skonį ir pagal tautybę ir t.t. Prie viso šio vaizdelio dar pridėkim visiškai neaiškią balsavimo metodiką (telefonu ir sms) ir kas be ko draugišką kaimynų palaikymą. Reikia nepamiršt ir pačios konkurso organizacijos. Rezultate turim visišką chaosą (žaidimą ne visai aiškiomis taisyklėmis) kuris kiekvienais metais baigiasi sunkiai nuspėjamais rezultatais. Pirmas klausimas – KAM MUMS TO REIKIA? Jeigu norime tiesiog sudalyvauti su mūsų supratimu teisinga daina tai baikime vieną kart verkt, kad mūsų niekas neįvertina. Jeigu norime laimėti šį žaidimą galime pabandyti išleist kokius 10 mln. dolerių (ką padarė koks Azerbaidžanas) ir tikėtis, kad pavyks. Ir taip kiekvienas metais. Tada kyla kitas klausimas gal geriau tuos pinigus skirkime tikriems talentams dalyvauti žymiai rimtesniuose, populiaresniuose (!) ir didesnę išliekamąją vertę turinčiuose konkursuose?

  p.s. dėl Dimos tai jis savo darbą atliko tikrai gerai. Aš asmeniškai džiaugiuosi. Atlikimas geras, daina gera. Svarbiausia, kad Dima ne vienadienis projektas ir tikiuosi, kad dalyvavimas šiame konkurse jam bus į naudą. Turint omenyje, kad išleista pinigų tikrai ne daug, tai galime pasidžiaugti, kad rezultas pakankamai geras. O dėl tų balsų man asmeniškai giliai vienodai. Žinau, kad tai tikrai neatspindi daugumos nuomonės..

  Žiauriai norisi išgirst gerb. Artūro ex jaunųjų konservatorių lyderio žodžių vertinimą. Manau problema pakankamai rimta, jeigu jau žmonės „postuose“ nesugeba susilaikyti internete komentarų pavidale nepriš… Kaip suformavo Delfis prieš N metų supratimą, kad internete viešai (!!) gali apdergti visus ir viską svarbiausiai be jokios atsakomybės tai iki šiol to supratimo ir neatsikratom (bent dalis).. Gal jau laikas skelbt karą tokioms „nuomonėms“??

  • GIGA

   Kas dėl jaunųjų konservatorių lyderio (nors aš ne Artūras):)Pagalvojau įdomiai gaunasi – žmogus prieš rusų kalbą,už tautinius drabužius ir t.t.Ta prame tolyn nuo buvusios SSSR,arčiau tautiškumo.O kaip jis (galvoju,kad tokių piliečių partijoje ne vienas) turėtų jaustis balsuodamas už Grybauskaitę arba bent matydamas kaip ją palaiko partijos lyderiai?Gal toks susidvejinimas jį pramušė ir ne laiku,ir ne vietoje pyktis įsiveržė?Gi ir šiame bloge,manau dėl tos pačios priežasties,dešinieji emocijų nevaldo:)

  • Del jaunuju konservatoriu „lyderio“. Mano nuomone cia suveike du faktoriai: alkoholis ir radikaliai desines politikos vykdanciu asmenu tiesiogine atsakomybe (turiu omeny TS valdymo organus) plaunant jaunas smegenis… Radikali desine yra fasizmas arba nacionalizmas. O toks pasisakymas ir buvo nacionalistinis. Kitaip paaiskinti tokio „fenomeno“ negaliu (kai kurie zmones turi pradeti pjauti Rusijos klausimu pasetus neapykantos vaisius…).

  • Raselė

   Bla bla bla…
   …tikriems talentams dalyvauti žymiai rimtesniuose, populiaresniuose (!) ir didesnę išliekamąją vertę turinčiuose konkursuose?
   O kaip ir kur man, intensyviai nesidominčiai muzika, sužinoti apie tuos rimtus konkursus?..
   Mano nuomone, mes paprasčiausiai per rimtai žiūrim į tai. Ko verta, vien daugelio mūsų atlikėjų nuomonė: nedalyvausiu, nes paskui apie mane blogai kalbės… Juodas jumoras.
   Čia, matyt, lietuviškos smegenys tokios keistos, kad mums būtinai reikia laimėti… Jeigu ne pirmas, tai tu looser’is?
   Nors tai puiki proga ir save parodyti ir į kitus pažiūrėti.

 • DimeS

  Man atrodo, kad mūsų vietą įtakojo tokie dalykai:
  1. Pirma vieta dainuojant finale;
  2. Neįspūdinga ir neįsimintina daina, tačiau lyriška, kas patinka lietuviams;
  3. Neturėjimas draugų užsienyje, o tik emigrantus, kurie už mus balsuoja labiausiai;
  4. Balsavimo taisyklės, kai taškams didelę įtaką darė žiuri.

 • A.Z.

  A. Račas: „Už norvegą ir islandę ir estę, žinoma, balsavo dėl jų dainų. O visa kita – politika, religija, istorija arba geografija.“
  Taigi visgi įmanoma sudainuoti taip, kad politika, religija, geografija ir visa kita lieka antroj vietoj. :)

 • Berge

  Trumpas nekaltas klausimėlis (apibendrinantis pagrindinį įrašą ir komentarus) – tai Norvegija, Jūsų manymu, laimėjo dėl sėkmingiausiai vykdomos užsienio politikos? :)
  leiskite mandagiai nesutikti…. :)

  • ne del uzsienio politikos, o del imigracines politikos (tas pats yra su turku, slovaku, albanu ir kitu didelem bendruomenem Europos salyse)… Juk tas „norvegas“, atsiprasau, kad pasikartosiu, yra rusakalbis baltarusas… As asmeniskai jo dainavime girdejau siektiek nenorvegisko akcento (5 metus gyvenau Svedijoje, tai ju angliska akcenta siektiek atskiriu). Nors gal ir pasirode…

   • Berge

    Ar nesupratot, ar kaip? Galiu ir perfrazuoti – tai Jūsų manymu, Simai, Norvegija laimėjo dėl geriausiai vykdomos imigracinės politikos? Tai kodėl pernai nelaimėjo? :)

    Apie Norvegijai atstovavusio vaikino kilmę tikrai žinau, tačiau klausimas šiek tiek ne apie tai :)

  • Miela Berge ir visi kiti, na kur dingo Jūsų visų humoro jausmas…:) Aš suprantu, kad Fredis jo neturi, bet juk ne visi turi būti tokie kaip Fredis…

   • Berge

    Nerealiai susumoviau, kažkoks nuovargis užvaldė dėl visų batalijų :)

    time-out

    • nerijus

     Po eurovizijos finalo- visi pasikeitė, net gimtadienio fonas, kuriam buvau…Prasidėjo politinės batalijos :)

 • Whisker

  Viskas cia ok su tuo pasirodymu, Eurovizija yra, buvo ir bus tokia, nera kuom cia stebetis, bet dalyvauti reikia, zinot kodel? Labai gerai pats Sasha Son i ta klausima atsake – „Musu salyje tai vienintelis budas atlikejui buti isgirstam ir pamatytam“ (na ne zodis i zodi, bet atsake taip), tai grynu gryniausia tiesa, pernai suteikem sanca Miliui ir dabar jau vaikinas neblogai pas mus isitvirtino, manau ir Sasha Son pavyks kazkas pan, galbut netgi ir uz Lietuvos ribu pavyks islyst.

  O siaip Regio komentaras apie konkursa buvo labai taiklus, tik visgi nemanau, kad musu valstybe isvis skirtu muzikantams kiek nors pinigu, jie vietoj to tik mokesciu lengvatas naikina ir skatina uzsiimti kazkuom kitu…

 • leiskite ir man įsiterpti, ponios ir ponai,
  labiausiai įsiminė susijungimas su Slovėnija, sostine Libliana ir jos pranešėjas, pagerbęs savo šlies nepatekimą į Eurovizijos finalinį etapą antrus metus iš eilės tylos minute. Galėtų kitą kartą LRT pasamdyti pranešti LT balsavimo rezultatus ponus Užkuraitį su Artūru (gražus duetas, vyriškas), kurie galėtų paaiškinti europiečiams kokie jie nedori ir nedraugiški, amžinai nepastebintys puikiųjų, balsingųjų, lyriškųjų, pačių nuostabiausių mūsų šalies atlikėjų. Šešta vieta (LT United) yra ne tai ko mes iš jų tikimėjomės. Tikri niekšai. Labai rimtai siųlau boikotuoti šitą nesąmonę. Patricijos KAAS irgi neįvertino… žiopliai, viskas, negaliu, einu perbėgti Mindaugo tilto konstrukcijos viršumi į kitą krantą, ate !

 • Regis

  Beje pasirodė duomenys kas už Dimą balsavo pusfinalyje:

  66 balsai 9 vieta – Airija (12), Norvegija, Latvija, Estija (po 7), Azerbaidžanas (6), Ukraina, Rusija, Danija (po 5), Lenkija, Moldova (po 4), Prancūzija (2), Ispanija, Kipras (po 1).

  Taigi jeigu jau rimtai analizuot tas strategines partnerystes tai gerai būtų įvertint ir šiuos duomenys. O jeigu rimčiau tai siūlau tiesiog nusispjaut ir nepriimt šio projekto už rimtą pinigą. Tos vietos (ar balsai) tikrai neatspindi daugumos nuomonės ir tikrai pagal tai negalima spręst apie tikrą požiūrį į mūsų šalį. Visai tai grynų gryniausias burbulas.

 • darius

  Kaip bebūtų keista, ir man šių metų Eurovizija švietėsi per goepolitinę prizmę. Pabandžiau prisiminti ir palyginti su ankstesniais balsavimais.
  Prieš 6 ar 10 metų visada gaudavome iš rusų balsų: 2001 (Skamp) gavom 10 balų, 2002 (Aivaras) – 4; 2006 (LT united) – 5; Toliau sausra.
  Šiemet netgi sąmomingai buvo lošta rusiška korta, tačiau tai visiškai nesuveikė. Man peršasi mintis kad formuodamas visuomenės opiniją rusijos elitas iš pradžių tarsi palaikė ir skatino draugišką požiūrį, bet nesulaukus „teisingo atsako“ ėmėsi kitokios taktikos. Didysis brolis įsižeidė ir ignoruoja. Tai mes dabar stebime. Tik kas gali žinoti, ar tinkamu metu nebus vėl keičiamas jų požiūris į mažąsias kaimynes siekiant koreguoti ir mūsų opiniją? Tipo, žiūrėkit kokie mes staiga geri pasidarėme :)
  O kad mes mažai rūpime kitai kaimynei, Lenkijai – užuodžiamas dalykas.

 • Slyvanosis

  GIGAI. Yes my dear friend, kai dalyvavo LT UNITED, tuomet susidarė šiokia tokia „maištininkų“ grupelė su LORDY priešakyje, palaikoma nemažos dalies žiūrovų, kuriems atsibodo saldžios dainelės.
  Dabar vėl grįžo „I’m in Love“ stilius ir nieko nebepadarysi. Mūsų pasiuntiniai dar neįvaldė muilo operečių stiliaus, patinkančio daugumai europiečių…

 • nerijus

  Svarbiausia, sutikimžmogų, taip, kaip ir išlydėjom. Savo daina jis Lietuvai nepakenkė. Daina gražiai atlikta. Džuagiasi Mikutavičius, kad iš jo „šlovės“ neatėmė…Džiaugiasi.

 • Valentinas

  Tiesiog Saša buvo neijoks. Vidutiniškas atlikėjas, vidutiniškai dainuojantis, vidutinišką baladę. Bėda tame, kad mes nesuprantame, jog norint patikti pirmą kartą tave matantiems žmonėms atlikėjas privalo turėti milžinišką charizmą, labai gerai suprasti ką jis daro ir turėti aiškią žinutę pasauliui ir kad ta žinutė būtų dar ir įdomi ir suprantama žmonėms. Jaunas atlikėjas to dažniausiai neturi pagal nutylėjimą. Tokie rezultatai bus visada kai mes siųsime ten dainuoti nežinia iš kur išlindusį atlikėją, kurio niekas nežino pas mus ir be jokios patirties. Dima yra kūrybinio kelio pradžioje, jis ieško savęs ir vienintelis dalykas ką jis atrado, kuo išsiskirti iš kitų kol kas yra kvaila skrybėlė. Linkiu jam sėkmės, bet netikiu jo ateitimi, nes jis labai jau vidutiniškas.

 • Almansoras

  Lūkesčiai, kokius demonstruoja komentaruose mūsų šalies piliečiai dėl užimamaų vietų Eurovizijos konkurse labai panašiai atsispindi ir užsienio politkoje. Įsivaizduojame esantys regiono lyderiai, tarpininkai ir eurodemokratijos nešėjai, Rusijos tramdymo specialistai ir pan. Taigi mūsų ambicijos, kaip įprastai, didesnės nei realios galimybės, įsikalbinėjame sau esantys patys gražiausi, dainingiausi ir etc.
  Kaip keista daugeliui, kad kiti, netgi Baltijos sesės, mano kitaip. Į visa tai reaguojame pernelyg emocingai. Nepilnavertiškumo kompleksas, ar ką?

  Antras momentas – ko gi tie mūsų piliečiai nori iš šio konkurso? Nugalėti, kaip estai ir latviai? Jei taip, tai galbūt, vėl kiša koją neišmoktos pamokos. Kaltinama aplinka, t.y. mūsų kaimynai, religijos, imi-emi-grantai, kitų valstybių muzikinis skonis ir kiti dalykai. Vis dar, matyt, nelabai suvokia mūsų muzikologai-atrankologai organizuodami konkurso atranką.

  Trečia, pasveiksime tada, kai numosiem ranka į tai kokią vietą kur nors turime užimti. Ne mažiau svarbu, kada subręsime daigiau ir suprasime, kad turime ką verto parodyti ir ačiū Dievui už tai!

 • Pingback: Savaitgalio godos()

 • Berge

  Tik šiaip, smalsuolių interesuin patenkinti – gražu klausytis, kaip „rusakalbis baltarusis“ „šparina“ norvegiškai :)