V.Vasiliauskas pasakoja. Man belieka atsiprašyti…

Šiandien 9 valandą rytą paskambino pirmą kartą, po to – dar kokius keturis. Klausimas tas pats: ar skaitei V.Vasiliauską?

Dabar jau perskaičiau…

Ir net nežinau, ką čia pasakyti.

Apie brolijas išmanau nedaug, apie įskundimus CK laikais taip pat nieko nežinau, nesu taip gerai, kaip V.Vasiliauskas susipažinęs ir su tarpukario žiniasklaida.

Tačiau šį bei tą žinau apie M.Širvinsko publikaciją „Lietuvos žiniose“ ir tikrai girdėjau kaip jis LRT tarybos posėdyje patvirtino, kad jo pavardę virš teksto kažkas uždėjo jo neatsiklausęs ir kad jam gėda dėl to. Tai, beje, jau nebuvo naujiena, nes dar pora mėnesių iki to LRT tarybos posėdžio pats Marijus rašė:

Dėl tos publikacijos apie LRT žmonių pasisėdėjimą bare man gėda, juolab kad jos nerašiau. Ėmiau tik interviu iš Siaurusevičiaus.
Galiu patikinti, kad šio atvejo, o ir kai kurių kitų, šitaip nepaliksiu.

Tad, jei atvirai, nelabai suprantu, už ką turėčiau atsiprašyti? Ar už tai, kad M.Širvinskui buvo gėda? Ar už tai, kad jam vėliau pasidarė nebegėda?

Bet jei V.Vasiliauskas labai nori, atsiprašau. Nes man, kaip žurnalistui,  irgi gėda.

Kartu, naudodamasis proga, norėčiau atkreipti dėmesį, kad savo rašinyje dalydamasis su skaitytojais savo asmenine patirtimi V.Vasiliauskas tikriausiai kai ką painioja.

Turiu galvoje tą vietą, kur jis prisimena kažkieno svajingus pasakojimus apie Maskvą. Galbūt kas nors V.Vasiliauskui prieš trejus metus Kinijoje ir pasakojo apie Maskvą, tačiau tai tikrai negalėjo „latviško BNS vadovas“, nes Latvijos BNS skyriui pastaruosius beveik penkerius metus vadovauja moteris. Kokius ketverius metus iki jos vadovavo kita moteris.

Bet čia, žinoma, tik smulkmena…

Taip pat tik smulkmena yra ir tai, kad Audrius Matonis niekada nebuvo BNS direktoriumi.

Nekalbant jau apie tai, kad bent kiek jį pažįstantiems bandymas susieti jį Maskva, atrodytų toks pat tikėtinas kaip „Krekenavos agrofirmos“ akcininkų okupuota valstybė.

 P.S. V.Vasiliauskui smalsu, ar važiuoju į Maskvą? Taip esu ten buvęs. Ne vieną kartą.

Jungtinėse Amerikos Valstijose – taip pat. Tiesa, tik po 1991-ųjų.

(7 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...