tinklink.lt mane myli. Aš juos irgi:)

Sako, kaip pradėsi metus, tokie jie ir bus…

Jei taip, tai 2009-ieji man turėtų būti geri…

Pačioje metų pradžioje įsigijau naują gerbėją. Tai toks puslapis tinklink. Nežinia, kas jo autoriai, bet jie aiškiai mane labai myli.

Per dvi dienas – trys man skirti įrašai ir dvi forumo temos, kuriose siūloma „įkalti“ tam baisiam A.Račui. Už tai, kad myli J.Imbrasą, už tai kad nemyli anonimų kurmių ir apskritai, kad drįsta ką nors rašyti…

Oi, atsiprašau, įrašai jau keturi, nes šalia anonimo kurmio dar ir G.Visockas nusprendė pasidalinti savo įspūdžiais iš NMedia apdovanojimų, surengtų prieš tris savaites (autoriui jos prabėgo kaip kelios dienos).

Įspūdžių daug ir apie viską, tačiau tiek pavadinimas, tiek dalis teksto kelia labai rimtą klausimą: ar tikrai tas kurmių nemėgstantis A.Račas yra novatoriškas. Ir atsakymas (turint galvoje ankstesnius G.Visocko darbus) yra labai logiškas: ne, ne ir dar kartą ne. Ir argumentai labai įtikinami – A.Račas nevertas tokio adovanojimo, nes:

Tokių asmeninių internetinių puslapių nūnai – tūkstančiai, milijonai. Savo asmeninius internetinius puslapius turi politikai, žurnalistai, moksleiviai, studentai, mokslininkai, namų šeimininkės.   

Na ir kas gi gali su tuo ginčytis….

Bet G.Visockui vis tiek neramu ir jis ieško atsakymo. Ir suranda:

…apdovanojimas skirtas ne tiek dėl A.Račo asmeninės internetinės svetainės privalumų, kiek dėl A.Račo užimamų pareigų. Šiandien A.Račas – įtakingos naujienų agentūros BNS direktorius ir vyriausiasis redaktorius. BNS – būtent ta žiniasklaidos priemonė, kurios pranešimai pasiekia visas pagrindines Lietuvos valstybines institucijas, privačias įmones, komercines struktūras, žiniasklaidos priemones. Jei BNS apie tave paskelbė tegul ir nedidelę žinutę, vadinasi, apie tave sužinojo visa dalykinė Lietuva: bankininkai, laikraščiai, parlamentarai, ministrai, verslininkai, profsąjungos. Jei BNS tave ignoruoja, nepastebi, nutyli, vadinasi, tu esi niekas, tu paprasčiausiai neegzistuoji. Turint omenyje šias „smulkmenas“, ir rinkimų komisijos sprendimai neatrodo labai keisti.

Ačiū, mielas Gintarai. O aš būčiau ir nežinojęs, kad BNS tokia įtakinga. mat iki šiol galvojau, kad BNS žurnalistai tik atspindi įvykius… Pasirodo, jie įkvepia įvykiams ir asmenims gyvybės. Nes be BNS, kaip jūs sakote, visa tai neegzistuotų.

Tai – didelis įvertinimas, ypač turint galvoje, kad savo puslapyje jūs dar visai neseniai buvote patalpinęs I.Meliano pasisakymą, kuriame jis „skalbė“ A.Račą kaip valstybininkų ruporo atstovą..

Bet jūsų žiniai – tik viena maža pastaba. A.Račo blogas atsirado dar tada, kai A.Račas nebuvo BNS vadovas.

Ir todėl A.Račo blogas ir BNS neturi nieko bendro. 

Ir, beje, niekada nesiskelbiau, kad BNS yra mano kūrinys. Audrius ir Aleksandras Matoniai, Edvinas Butkus, Roma Pakėnienė, Rimantas Šimkus, Jurgita Litvinienė, Virginijus Razmantas, Kazimieras Seibutis – štai žmonės, kurie tikriausiai galėtų vadinti BNS savo kūriniu.

Aš prie šios kūrybos iki šiol tik šiek tiek prisidėjau.

Tačiau juk viskas dar ateityje, ar ne?

O šaip tai labai ačiū tinklink ir visiems autoriams. Už tai, kad skaitote, vertinate ir reklamuojate:)

(8 balsų, vidurkis: 4,25 iš 5)
Loading...