tinklink.lt mane myli. Aš juos irgi:)

Sako, kaip pradėsi metus, tokie jie ir bus…

Jei taip, tai 2009-ieji man turėtų būti geri…

Pačioje metų pradžioje įsigijau naują gerbėją. Tai toks puslapis tinklink. Nežinia, kas jo autoriai, bet jie aiškiai mane labai myli.

Per dvi dienas – trys man skirti įrašai ir dvi forumo temos, kuriose siūloma „įkalti“ tam baisiam A.Račui. Už tai, kad myli J.Imbrasą, už tai kad nemyli anonimų kurmių ir apskritai, kad drįsta ką nors rašyti…

Oi, atsiprašau, įrašai jau keturi, nes šalia anonimo kurmio dar ir G.Visockas nusprendė pasidalinti savo įspūdžiais iš NMedia apdovanojimų, surengtų prieš tris savaites (autoriui jos prabėgo kaip kelios dienos).

Įspūdžių daug ir apie viską, tačiau tiek pavadinimas, tiek dalis teksto kelia labai rimtą klausimą: ar tikrai tas kurmių nemėgstantis A.Račas yra novatoriškas. Ir atsakymas (turint galvoje ankstesnius G.Visocko darbus) yra labai logiškas: ne, ne ir dar kartą ne. Ir argumentai labai įtikinami – A.Račas nevertas tokio adovanojimo, nes:

Tokių asmeninių internetinių puslapių nūnai – tūkstančiai, milijonai. Savo asmeninius internetinius puslapius turi politikai, žurnalistai, moksleiviai, studentai, mokslininkai, namų šeimininkės.   

Na ir kas gi gali su tuo ginčytis….

Bet G.Visockui vis tiek neramu ir jis ieško atsakymo. Ir suranda:

…apdovanojimas skirtas ne tiek dėl A.Račo asmeninės internetinės svetainės privalumų, kiek dėl A.Račo užimamų pareigų. Šiandien A.Račas – įtakingos naujienų agentūros BNS direktorius ir vyriausiasis redaktorius. BNS – būtent ta žiniasklaidos priemonė, kurios pranešimai pasiekia visas pagrindines Lietuvos valstybines institucijas, privačias įmones, komercines struktūras, žiniasklaidos priemones. Jei BNS apie tave paskelbė tegul ir nedidelę žinutę, vadinasi, apie tave sužinojo visa dalykinė Lietuva: bankininkai, laikraščiai, parlamentarai, ministrai, verslininkai, profsąjungos. Jei BNS tave ignoruoja, nepastebi, nutyli, vadinasi, tu esi niekas, tu paprasčiausiai neegzistuoji. Turint omenyje šias „smulkmenas“, ir rinkimų komisijos sprendimai neatrodo labai keisti.

Ačiū, mielas Gintarai. O aš būčiau ir nežinojęs, kad BNS tokia įtakinga. mat iki šiol galvojau, kad BNS žurnalistai tik atspindi įvykius… Pasirodo, jie įkvepia įvykiams ir asmenims gyvybės. Nes be BNS, kaip jūs sakote, visa tai neegzistuotų.

Tai – didelis įvertinimas, ypač turint galvoje, kad savo puslapyje jūs dar visai neseniai buvote patalpinęs I.Meliano pasisakymą, kuriame jis „skalbė“ A.Račą kaip valstybininkų ruporo atstovą..

Bet jūsų žiniai – tik viena maža pastaba. A.Račo blogas atsirado dar tada, kai A.Račas nebuvo BNS vadovas.

Ir todėl A.Račo blogas ir BNS neturi nieko bendro. 

Ir, beje, niekada nesiskelbiau, kad BNS yra mano kūrinys. Audrius ir Aleksandras Matoniai, Edvinas Butkus, Roma Pakėnienė, Rimantas Šimkus, Jurgita Litvinienė, Virginijus Razmantas, Kazimieras Seibutis – štai žmonės, kurie tikriausiai galėtų vadinti BNS savo kūriniu.

Aš prie šios kūrybos iki šiol tik šiek tiek prisidėjau.

Tačiau juk viskas dar ateityje, ar ne?

O šaip tai labai ačiū tinklink ir visiems autoriams. Už tai, kad skaitote, vertinate ir reklamuojate:)

(8 balsų, vidurkis: 4,25 iš 5)
Loading...
 • tinklink idėja gera. bet jiems atsiradus pažiūrėjau, nusivyliau ir pamiršau. dabar pareklamuotas nuėjau – tas pats. t.y., nieko gero. gaila. net mano mėgstamas Rapolas Rakalas ten migravęs, bet jo naujų šmaikščių įrašų niekur nebėr….
  o http://www.domreg.lt/whois sako, kad tinklink.lt
  „Subdomeno užsakovas
  Užsakovo inicialai V.S.
  El. pašto adresas virginijus@tinklink.lt„.
  kas ten tarp autorių panašiu vardu?
  na, ir kiti autoriai ten nurodyti. tik ne visi – su vardu pavarde.

 • Jei kas klausote dabar ŽR, tai gerai moterėlė šiuos apžvalgininkus pavadino maitvanagiais. Klausia kodėl akcizai padidėjo benzinui, o ne alui. Jei padarytų atvirkščiai, tai klaustų kodėl – kodėl pabrango alus. Ne jums, žurnalistėliai, suprasti tokius dalykus. Prieš tai vienoje laidoje (9.10) kalbėjo banko atstovas Rudzkis, tai jis pasakė teisingai – vienintelė valdžios klaida, kad nekomunikuoja su tauta, prasti viešieji ryšiai. Taip ir norisi pasakyti: tūpi žurnaliūgos, nepilkit benzino į ugnį, nes degsime visi. Palinkėsiu jums ramybės.

 • Anonimas

  gal užteks jau tarpusavyje gnaibytis? darosi nuobodu ir mintys kartojasi… geriau apie vaikus pašnekekit… va, šįryt teko jau pirkti mažajam pietus… baigėsi sušiktos valstybės parama

  • Anonimas

   Ne nu, neduoda pavalgyt nemokamai! Kas per nesąmonė?! Ar dėl tokios Lietuvos mes kovojom?!

   • Anonimas

    Pritariu Jums.
    Ir aš nuo pat pradžių buvau kategoriškai prieš, kad turtingųjų vaikus mokyklose maitintų nemokamai.
    Juk buvo aišku, kad tos „buzos“ turtingųjų vaikai „neės“, o tas, varganos šeimos žmogutis, prie jos paliktas bus dar labiau pažymėtas tokiu būdu, įskaudintas.
    Tuos pinigus (žinoma, neliečiant pinigų, kurie reikalingi vargingų šeimų vaikučių maitinimui), kurie buvo skirti turtingųjų vaikų nemokamam maitinimui geriau skirti sveikos mitybos reikalui.
    Žinoma, proto tam nėra – tie pinigai nuimti, žinoma, ne todėl, kad kažkas protingas atsirado (jei žmonės būtų protingi ir karų nebūtų, ir oligarchų, ir t.t., ir pan.).
    Tiewsiog tie bepročiai pritrūko pinigų – visa paslaptis.

    • Anonimas

     ne vargingume esme…matosi, kad neturit vaikų ir šito reikalo visai nesuprantat:(

     nėra pas mano vaiką klasėj ne vieno garsaus turtuolio… ir nė vienas vaikas maisto nemėtė…

     o jei tauzyjat apie sveiką mitybą, tai būtent tai ir buvo sveika mityba – vaikai valgė sriubą:)
     kasdien… o ne sušiktus traškučius…

     iš pradžių, aišku, kai kurie raukėsi… bet priprato…
     cituoju mokytoją (gruodžio mėnesį): „Gražu žiūrėti, kaip dabar visi kartu valgo“.

     o šiandien kai kurie liko išvis nevalgę… nes NIEKAS nepasirūpino, kad būtų maitinimas socialiai remtiniems… nuėmė visiems! o naujos tvarkos nėra!!! ei, po kokias parduotuves ten meras Imbrasas vaikšto??? pasakysiu toms mamoms, kurių vaikai liko be pietų, gal išklausys…

     • Anonimas

      Taikliai! Tos labai kuklios vaikiškos porcijos vargu ar išgelbės biudžetą bet kuriuo atveju. Jas pilnai galėjo padengti dėdės, sau leidžiantys pliumpti alų ar nešioti milijardą į kazino. Priemonių ratas platus, bet kiek pritrūkta geresnio jų prioritetų skyrimo, ir vertingiausių atsirinkimo.

     • Anonimas

      Tik pasidžiaugti galima, kad Jūsų vaikas turi tokią mokytoją ir tokius klasės draugus.
      Deja, kai dešimtmetį jiems kalamos buvo tik teisės – šiandien Lietuvos vaizdelis kiek kitoks, nei Jūsų vaiko klasėje…

 • Anonimas

  man regis tau nereikejo veltis i provokacija ir suteikti malonuma jiems. Juk pats saves nepripazinai geriausiu ar inovatoriskiausiu. Jei kazkas ir kaltas tai nebent korumpuoti komisijos nariai kurie vertino, bet sis varijantas maziausej tiketinas :) Beja, senas dizainas patiko labiau.

 • 7

  Pasirodo autorius su BNS užnugaryje yra kaip koks Robert De Niro „Wag the Dog“ – manipuliuoja naujienomis kaip jam patogu ir neduo dieve šiems PR dievams pasipainiosi po kojomis. Čia nebe ketvirta, čia jau pirma valdžia, saugokitės disidentai!

 • Anonimas

  Normalu. Valiusei reikia Alekso, Račas myli Valinską ir TPP, tinklink.lt myli Račą. Paskaičiuojam, kiek A. Račas prirašė apie Valinską ir jo partiją?

  Buvo Račas BNS vadovu, ar nebuvo – koks skirtumas. Tinklaraščiai seniausiai jokia naujiena, nei Lietuvoje, nei užsienyje. Kas tokio novatoriško šiame tinklaraštyje? Pradėtas jis, jei neklystų, 2008 birželį, o 2007 Lietuvoje jau įvyko ir blogerių konferencija…
  Iš teksto sprendžiant, atrodo, kad autorius mano apdovanojimą gavęs pelnytai, Taigi, Artūrai klausimas — kas šiame bloge yra NOVATORIŠKO? Labai norėtusi konkretaus, o ne kurmiško atsakymo.

  Šiaip, šis įrašas dar kartą parodo, kad Artūras visiškai nemoka priimti kritikos. Kaip kitaip paaiškinti tokius perliukus:
  „Ir todėl A.Račo blogas ir BNS neturi nieko bendro.“ Įspūdinga. Džekilas ir Haidas? Iki šiol maniau, kad BNS vadovas ir šio blogo autorius yra tas pats žmogus, pasirodo jie neturi nieko bendro. Buvo čia tarp komentuojančiu vienas nespecialistas, bet gerai ligas diagnozuojantis, gal
  jis galėtų pakomentuoti šitą atvejį?
  Labai gali būti ir normalu, kad Račo nuomonė šiame bloge neatspindi BNS pozicijos, bet teigti, kad BNS ir racas.lt neturi nieko bendro, tai jau atleiskit…

  „O aš būčiau ir nežinojęs, kad BNS tokia įtakinga. mat iki šiol galvojau, kad BNS žurnalistai tik atspindi įvykius… Pasirodo, jie įkvepia įvykiams ir asmenims gyvybės.“
  Dar pasakyk, kad nuoširdžiai tiki, kad žurnalistai neturi jokio įtakos. Ketvirtoji nevaldžia, matote…

  • Labai trumpai, neįsiveliant į tai, apie ką jau daug daug kartų kalbėjau. Bandau konkrečiai – šiame bloge, kol kas atrodo vieninteliame Lietuvoje, nuolat (tai yra, beveik kasdien) pateikiami komentarai apie tai, kas vyksta Lietuvos politiniame, ekonominiame ir žiniasklaidos gyvenime, paįvairinant šiuos komentarus asmeniniais pastebėjimais. Galiu, žinoma, klysti, tada prašyčiau Jus mane pataisyti ir nurodyti dar bent du panašius (turiniu ir intensyvumu) tinklaraščius. Iš anksto dėkoju ir lauksiu konkretaus atsakymo.

 • Anonimas

  o man atrodo laikas pabaigt šitas beprasmiškas diskusijas ir komentuot toliau tą politinį ir visą kokį gyvenimą (tiek temų už lango net baisu).
  tikrai neverta eikvoti savo energijos begaliniams aiškinimams.
  užteks baliavot, let’s get to business here :))

 • Anonimas

  Meilė,kaip žinome iš klasikinės literatūros, sutaurina, suteikia sparnus. Bet gi kai kurie sparnuoti žmonės virsta krankliais arba šarkomis patarškomis, bet ne lakštingalomis. TinkLink.lt meilė žurnalistui Artūrui Račui tuo ir pasireiškia, kad susiformavo dar viena internetinė patarška.
  Manau, Artūrai, kad jūs atsilaikysit ir neišpuiksit tapęs josios numylėtiniu :)).

 • Jau vien už kurmių paviešinimą ir kovą su jais autoriui reikia kabinti novatoriaus medalį. Savo darže nieko nedarydamas nesulaukiu tiek kurmių kiek išlenda jų čia. Pagarba ir užuojauta autoriui…

 • Anonimas

  Prisipažinkit, Artūrai, ar ne jūsų „kurmiškos“ veiklos rezultatas yra http://tv.delfi.lt/video/WqLpGuAz/???

  • Mielas Slyvanosi, tikrai ne… Neturiu tam gebėjimų:) Nors filmukas visai linksmas.

 • Man irgi patiko filmukas :)

 • Anonimas

  Artūrai, nereikėjo tos svetainės reklamuoti, buvo nežinoma.Dabar A.Račio pavardė ją populiarina(reiktų honoraro paprašyti).
  Teisus vik , rimtos diskusijos laukia.

 • Anonimas

  G.Visockas…Ar ne tas pats Gediminas- „Fredis“?

 • Anonimas

  skirta: RM

  Imbrasa čia nepadės…kreipkis į Kubiliuką.
  Jis vyriasybės „galva“…

  • Anonimas

   kažin, o Račas atsidėkodamas už jo tinklapio populiarinimą, negalėtų kokią nors žinią perduoti nuo visų mūsų ir asmeniškai Kubiliui kur nors prie mandarinų:))) prekystalio?

   • O kokią žinią nuo jūsų perduoti, mielas RM. Gal galėtumėte suformuluoti – būtinai perduosiu. Ir, beje, bent jau jūs tai vargu ar prisidedate prie šio tinklapio populiarinimo. Greičiau jau kitus atbaidote savo piktais komentarais:)

 • Anonimas

  Ką labiausiai myli- tą, labiausiai muša…
  :)
  Sena, lietuvių patarlė.

 • Anonimas

  Ar ne? „Fredi“?
  :)

 • Pingback: Anonimas()