Kam nepatinka I.Makaraitytė? tinklink.lt – tikrai:)

Visai neseniai gyriausi kad toks tinklaraštis www.tinklink.lt mane labai myli.

Deja, deja… meilė buvo trumpalaikė…

Dabar tinklink.lt atrado naują meilės objektą. Tai – Indrė Makaraitytė, TV3 „Savaitės komentarų“ laidoje pakeitusi už žurnalistų teisių gynimą iš TV3 išvarytą J.Butkevičienę.

Vos spėjo Indrė pirmą kartą išeiti į eterį, tinklink konstatuoja:

„I.Makaraitytė netraukia iki J.Butkevičienės lygio“.  Ir dar pakomentuoja:

pasirodė labai silpnai. ..prisiminė jos labai silpnas pasirodymas laidoje „Dviguba tiesa“ … Iki televizijos žurnalistės trūksta labai profesionalumo.

Deja, diskusija nevyksta norima linkme. Du komentarai – vienas už, kitas prieš…

Pirmadienį – antras dublis:

„Analitinių laidų reitingai“

Ir juose lyg netyčia pastebima, kad:

Savaitės komentarų“ reitingai žemesni nei būdavo tada, kai vesdavo J. Butkevičienė. Aišku, tai tik pirma laida, todėl negalime daryti kokių nors toli siekiančių išvadų. Bet tikriausiai V. Valentinavičius lengviau atsikvėpė – gal jis savo laiko juostoje pasivys TV3?

…Toli siekiančių išvadų nėra, bet I.Makaraitytė už J.Butkevičienę blogesnė…:)

Beje, tinklink.lt tikriausiai visai netyčia „į rankas patekę“ reitingai parodė, kad V.Savukyno vedamos laidos „Savaitė“ reitingai buvo nuo 9.2 iki 10.1.

Jei vadinčiausi „žiniasklaida“ arba būčiau V.Valentinavičius, labiau pergyvenčiau dėl pastarojo fakto…:)

Bet tinklink.lt – ne žiniasklaida…

Tik įdomu, iš kur jie reitingus taip greitai gauna?…:)

(5 balsų, vidurkis: 3,40 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Maniau, kad ereliai musių negaudo. O, pasirodo, neišdidūs – gaudo kiekvieną kad ir menkiausią mašalą.

  • mdxacuk, taip jau būna… kai Nemune vieną vasarą mašalų nenaikino, kitą vasarą gyventi buvo neįmanoma…

 • „toli siekiančių išvadų nėra“ – gerai, kad bent patys prisipažįsta apie savo vertinimų „objektyvumą“.

 • Anonimas

  Kaip moteris, Makaraitytė man simpatiškesnė už Butkevičienę ir žymiai seksualesnė. Ir charakteriu jos smarkiai skiriasi. Visados Indrę laikiau prie savo faviričių. Pradėsiu pagaliau žiūrėti TV3 sekmadieniais, o kaip ten bus toliau, gyvenimas parodys. O į visokias „meiles“ ir „nemeiles“ siūlyčiau nekreipti dėmesio. Koncentruokimės į tai, kas gražu. Nors, aišku, tai skonio reikalas.

 • Anonimas

  Labai gaila, bet man atrodo, kad tai daugiau mūsų „geltonosios“ žurnalistikos problemos. Nors kitokios liko labai mažai.Prieš keletą metų LRT žurnalistas V.Žukas pasakė gal ir ne visai korektišką frazę apie vieną asmenį ir išskrido…Tačiau nei pareiškimų apie žodžio laisvę, apie žurnalistų ir visuomenės teisę žinoti, nei jokių spec. ginamųjų forumų. Ir tikrai niekas nesidomėjo, kas užėmė V.Žuko vietą. Užteko K.Petrauskio pasakymo ir visiems tapo aišku, kad V.Žukas labai kaltas.

 • Anonimas

  Ir dar, noriu pasiulyti savo „bloga, labai bloga“ minti. – Gerbiamieji, nepirkit „Lietuvos Ryto“. Sako padeda.

 • gerb. Artūrai. Tas portaliukas „tinklink“- ar Tamstai jis atrodo vertas, kad jį reklamuotum? Nupiepęs, tuščias, lankytojų- išskyrus mus, kurie nueiname iš čia patikrinti, apie ką kalbi- beveik nėra.
  Ar jis toks vertingas, kad turėtumėm padėti jam plėstis?
  Kad kažkaip nepanašu…

  Ne, aš tikrai neprisijungiu prie choro tų juokingų keistuolių, kurie nurodinėja Tamstai, ką privalai čia rašyt, o ko- ne.
  Tik primenu, kad „racas.lt“ jau po truputį darosi gana įtakinga žiniasklaidos priemonė. Tai ne tik garbė ir malonumas. Tai ir atsakomybė.

  • Mielas Urvini, būtent todėl, kad „tai ir atsakomybė“ ir todėl, kad vis dar laikau save žurnalistu, stengsiuos atkreipti dėmesį į tokius dalykus, nes po to jie pasklinda po visą erdvę ir ten labai labai ilgai skleidžia nemalonų kvapą…

 • Anonimas

  Taigi tas tinklink.lt V. Savukynui priklauso. Anas net naudojasi tarnybine padėtimi ir promina jį per lrt.lt. Po kiekvienu strapsniu nuoroda į jį.

 • Anonimas

  „Ir rezervistų skandalas daugelio buvo vertinimas kaip Jurgelevičiaus ir Januškos smūgis Pociui. „Atgimimo“ laikraštis pirmasis, jeigu aš neklystu, paskelbė tą dalyką dėl rezervistų. Žinant Jurgelevičiaus santykius su Makaraityte, su Babiliumi, asmeninius draugiškus, o kadangi, kad Pocius buvęs rezervistas, tai departamente vadovai puikiai žinojo. Visa tai buvo žinoma, tai nebuvo kažkokia supernaujiena. Užteko išmesti į spaudą atitinkamai parengus ir buvo užsikabinta už to”, – NSGK liudijo pareigūnas (K.Braziulis).

  http://www.alfa.lt/straipsnis/130563

  Ir ką jūs į tai?

 • Anonimas

  Aš manau, kad tos vedamos laidos….suvienodėjo. Manęs asmeniškai nei Savukynas, nei Miliūtė, nei Čekuolis, nei Kūris, nei Valentinavičius jau nebestebina… Trūksta originalumo.

 • Anonimas

  O is esmes, man atrodo, visiems daugiau maziau nusisvilpt Makaraityte ar Butkeviciene. Cia tie triuksmai tik kelia TV3 reitingus.

 • Anonimas

  Man, Makaraitytė, atrodo kaip norinti skleisti teisingą informaciją, O Butkevičienė – sensacingą ir tendencingą. Matysim.

 • Anonimas

  O aš galvoju, kad jau po tokios reklamos reiktų į žmones kreiptis ir tikraisiais vardais. ne tinklink, o Virginijau :)

 • Anonimas

  man Makaraitytė atrodo daug įdomesnė ir profesionalesnė nei Butkevičieneė. jos laidų niekaip negalėdavau prisiverst iki galo pažiūrėt – tiek nepasitenkinimo, sąmokslo teorijų ir dar visokių be proto nepozityvių ir nelabai įtikinamai skambančių paplepėjimų…nors verk tokią laidą bežiūrint. o Makaraitytės straipsniai „Atgimime“, šiaip jos pasisakymai irįžvalgos visada įdomūs ir verti dėmesio. pagaliau atsirado ką žiūrėti ilgais 7dienio vakarais :)