Šiek tiek pasikeitėme. Bet gal ne į blogąją pusę…

Na ką, sveiki sulaukę Kalėdų… O juk tai reiškia dovanas ir kažką naujo. Bent viltį.

Jūsų teismui – nauja svetainės išvaizda. Ir šiek tiek inovacijų – juk NMedia apdovanojimai įpareigoja.

Pagaliau parašiau ir tą nelemtą skyrelį „Apie“.

Kaip ir gimstant šiam blogui, dirbo Aurimas. Aš, tiesa, šį kartą šiek tiek daugiau prisidėjau: pasinaudojau pastarųjų kelių mėnesių patirtimi ir aiškinau, kaip turėtų būti…:)

Dar sudėjome ne viską, ką buvau sugalvojęs, bet gal dar pavyks, kol Aurimas pabus Lietuvoje. Gal dar ir pats spėsiu daugiau išmokti:)

Man pačiam, naujas veidas visai patinka. Tikiuosi, kad patiks ir Jums.

Beje, tikslindamasis savo biografiją, radau porą komentarų, kuriuos per tas laisvas dienas būtinai įdėsiu čia. Ir dar porą dalykų radau – būtinai ir jais pasidalinsiu.

Kai tarp valgių turėsite laiko – užeikite.

(1 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • Trūksta puslapiavimo (Atgal, Pirmyn). Ir šiaip yra keletas dizaino klaidų.

 • Anonimas

  Man tai sunku priprasti. Ankstesnė versija buvo išskirtinesnė. Dabar tai toks eilinis blogas.
  Bet ką jau padarysi, svarbu autoriui patinka. Mažiau skaityt nepradėsiu, pažadu :)
  Su šventėm.

 • Anonimas

  Tai su šventėmis!

  Jei dar tebėra ūpo šlifuoti naujoves, siūlyčiau daryti neprivalomu e-paštą, jo prasmės mažoka. Apie dizaino klaidas solidžiau būtų kalbėti jas įvardinant. Matau kol kas neverstus Highest rated/Popular bei prastai atrodantį apačioje dešinėje esančių žymų sąvartyną. Temos šviesumas visai „sniegiškas“, erdvus, dabar ypač tinka :-)

 • Anonimas

  Iš ankstesnio, man patiko, kad kairėje viršuj buvo straipsnių sąrašas. Patogu.

  Dar, asmeniškai man nepatinka, kai bloguose tenka spausti „skaityti toliau…“. Tai erzina. Komerciniuose tinklalapiuose suprantu ─ ten reikia pakeisti reklamą. Pas Jus norėtųsi skaityti visą įrašą iš kart.

  Linksmų švenčių!

 • Anonimas

  naujas apvalkalas reikai pripazinti modernesnis, bet man asmeniskai senasis puslapis atrode siltesnis ir paprastesnis. bet nieko, gal cia is ipratimo, juk tiek jau buvome iprate kiekviena diena matyt. iprasime ir prie naujo dizaino, nes ne del dizaino mes cia lankomes :) aciu Arturai, kad stengiates del musu ir visiems geru siltu svenciu!

 • Anonimas

  Man šitas puslapis patinka labiau. O senajame su „Opera“ išdidinus „susiplodavo“ tekstas.

 • Anonimas

  Banalybė:
  Tobulumui nėr ribų.

 • Anonimas

  man ati visai nieko, bet…
  tikrai tas e-pastas kazi ar reikalingas ?
  gerai butu, kad atejes i bloga turciau galimybe pasirinika ar noriu skaitys naujausius, ar seniausius komentus.
  Dar manyciau , kad visa archyva (taip pavadinau) , kuris desineje, galima butu supakuoti i viena mygtuka, kam reikes, tas issiskleis ir pasiziures. Nes vietos tikrai perdaug uzima.

 • tingėdavau užeiti į aną, ankstesnį, raudoną, stambiomis raidėmis, šiame visai nieko neįžlibinu, grįžk prie ankstesnio, raudona spalva tau labiau tinka, čia tik ornamentai prie vardų faini, daugiau nieko gero nematau …

 • Anonimas

  Turinys yra svarbu. Bet sutinku, kad senasis dizainas kažkaip Račiškas buvo. O šitas, tiesiog modernus… Bet tai nežiūrint „atradimų ir praradimų“, tai Artūro reikalas, o mums belieka džiaugtis, kad tokį turim vieną ir dar sykį visiems gerų švenčių, brangieji.

 • ps-s-sss…
  …ankstesnė versija buvo jaukesnė….

 • Anonimas

  Vat ir man jau tokios mintys sukiojasi: visai be reikalo papratome mėtyti į šiukšlių dėžes daiktus, kurie vos apčiupinėti, priprasti, žinomi. Ar nebus čia nuo tos pačios vartojimo manijos, dėl kurios dabar visi apsigraibo šiknaskylėje.

  Savo Operose senąjį matydavau gerai, pasididindavau per „Page zoom“. Spalvos buvo šiltesnės. Išklotinė ir tiršta, bet ir lengvai suprantama bei naudojama. Racionali buvo. Garnitūra „Times“ – tai nuo solidesnės klasikos, dabartinė – elegantiška, bet trūksta svarumo.
  Sakyčiau, visai be reikalo nebuvo imtasi svetainę TOBULINTI. O tai reiškia – šalinti trūkumus (kaip el.paštas, pvz.), pamažu, apgalvotai. Kažkaip ta pertvarka labai jau sutampa su Kubiliaus intencijomis – apversti kuo daugiau aukštyn kojom.

 • Anonimas

  Su šv. Kalėdom!
  Ir SVEIKINU su puikiais pasikeitimais – viskas sviezia, gaivu, bet ir solidu. Pasikeitimai visada baugina, naujovės – sukelia nesaugumo jausmą. Pastovius blogo lankytojus bandau paguosti: priprasit:)

 • Anonimas

  Su šventėm visus.
  Man tai išvaizda labiau patiko ano, bet esmė ne išvaizdoje, o tekstuose. Tad jeigu autorius liks ištikimas sau tai forma įtakos neturės :)
  Sėkmės Artūrai.

 • na pagaliau yra RSS ir galima bus neklaidžioti po internetą užeinant į puslapį :) a, tiesa, ir tam jau naudojau įskiepį „Update Scaner“, kuris pranešdavo apie pasikeitimus (naujus įrašus) tinklaraštyje.
  o dėl visų kitų pasikeitimų – sveikinu apskritai jiems įvykus. net jei jie neįprasti (nepatinka) – priprasiu greitai :)

 • Pasikeitimai tik į gerą, nebėra to ankstyvųjų 2000-ųjų samodelkino stiliaus „mirgų-margu“…

  Gerai, kad laiku susizgribta, nes kai tauta pripranta prie tam tikro išdėstymo, stiliaus ir etc. reakcija į pasikeitimus būna skaudesnė.

  Pvz., kažkadaise, pakeitus man labai patogų interfeisą, nustojau skaityti Gazeta.ru, kurio rubrikas buvau pratęs užsimerkęs junginėti. Ir įtariu, ne aš vienas…..

  Pasiūlymas:

  gerb.Artūrai, kad jau tautai neleidžiama rašyti Jums į darbinį e-mailą, o kaip mačiau iš skundo prieš temą ar dvi, vis dar yra norinčių Jums kažką asmeniškai pranešti ar palinkėti (o išgirdus apie Jūsų įtakingumo reitingą tokių gali tik padaugėti:), siūlau padaryti atskirai kabančią signalinę temą, kurios komentarai būtu iškart slepiami, t.y. rodomi tik Jums. Techniškai tai nėra sudėtinga ir plačiai praktikuojama tarp LJ blogerių.

  Gal tai bent iš dalies kompensuotų tą fantasmagorišką situaciją, kai naujienų agentūra nepriima el.laiškų iš trokštančių jai kažką svarbaus ir naujo pranešti žmogelių..:)

  • Mielas Zeppelinus, šiaip tai man galima rašyti į arturas.racas@gmail.com. Bet dėl tos „signalinės temos“ pasikonsultuosiu su labiau išmanančiais:)

   • Khhm, dėkui, gerbiamas Artūrai, bet kadangi esu gavęs Jūsų laiškų, tai Jūsų Gmailo adresą turiu.

    Bet nepradėsi gi jo į kairę – dešinę dalinti be Jūsų leidimo, o situacija kartojasi – savo akimis mačiau prieš porą temų žmogaus, bandžiusio parašyti Jums laišką BNSo adresu nusiskundimą. Ogi jokio adreso Bloge pateikta nėra.

    Suprantu, kad populiarumas turi savo kainą ir tą vargšą Gmailą gali užgriūti spamo ir „bėdų turgaus“ tematikos lavina, bet tikrai nesunku sukurti kokią papildomą e.pašto dėžutę ir nurodyti jos adresą blogo viršuje ar, kaip patogesnę alternatyvą – pakabinti tą temą su paslėptais komentarais.

    Ta pačia proga – sveikinu su Šv.Kalėdom!

 • Anonimas

  Pasikeitimai neblogi. Kiek neįprasta pradžioje, bet šviesiau.
  Gal tik koloną dešinėje (su skyreliais) ar bent jau skyrelių pavadinimus labiau (kontrastingai, akcentuojančiai) išskirčiau, nes baltame fone viskas atrodo suniveliuota (o aiškesnės/ryškesnės turinio struktūros norėtųsi)
  Kita vertus, žmona jau buvo įsidėmėjusi tą senąją tinklapio temą, tad kiek pabambėdavo, kai mane užtikdavo *čia* vietoje to, kad būčiau *kitur*. Dabar bent mėnesį, porą bus ramiau… :-)

 • Anonimas

  puslapis lyg ir nieko…Tik yra keletas, bet..:

  Temos galėtų būti suskirstytos(dabar kažkoks mažas bardakėlis-viskas visur). Gyvenimas.Poilsis.Politika ir pan.,ir t.t.

  Sunku skaityti.Akys greitai pavargsta nuo per didelio ryškumo(dominuoja balta spalva).Anas puslapis buvo švelnesnių tonų ir todėl, lengviau skaitomas.

  Kaip tikras lietuvis,p. Artūrai,venkčiau anglicizmo…Jo ir taip visur pilna, pradedant parduotuves,baigiant mokyklomis(gėda).Rodykit pavyzdi Tautai.

  p.s.
  pritariu „ps-s-sss…“…anas buvo jaukesnis.O dabar,kaip ir kt. blog’ai ar svetaines,o ypač panašu į alfą.
  Visada reikia išlikti originaliam ir nesikartoti,tai tik išskiria iš kitų.

 • Anonimas

  Artūrai,
  Kodėl mano paveikslėlis man primena sovietų laikus(žvaigždutė matosi).Labai jau jis negražus.Jei nesunku,tai pakeiskite arba duokite galimybę pasirinkti.būtų šaunu.

  :)

  ;)