Tamsta premjere, fizikai nėra geriausi investicijų valdytojai

Šiaip tai suprantu, kad elektroninis pilietiškumas šiek tiek panašus į guminę pripučiamą moterį. Todėl abiem atvejais pirmenybę teikiu tam, kas tikra.

Tačiau šiandien netyčia užtikau štai šią A.Kubiliaus mintį:

…tarp tų, kurie sako, kad privatus kaupimas yra svarbus ilgalaike prasme, bet lygiai taip pat svarus argumentas, kad dabar pensiniams fondams pervedant mokesčių mokėtojų pinigus ir juos investuojant į vertybinius popierius užsienio rinkose, kur situacija yra neaiški ir greitai besikeičianti, dažnai į blogą pusę, kad tokios investicijos ne visada gali tinkamiausiai apsaugoti būsimąsias pensijas

Perskaičiau ir susinervinau, nors A.Kubilių iki šiol tikrai gerbiau.

Susinervinau, nes man nepatinka, kad A.Kubilius kaip kokia motina Teresa ar amžiną jam atilsį popiežius Jonas Paulius II man pradeda aiškinti, kad jis ir visa jo Vyriausybė geriau už mane žino, kaip man elgtis su savo pinigais.

Su visa pagarba, bet labai atsiprašau.

Aš gal jau kaip nors pats, be tamstos, gerbiamas premjere, pagalbos, nuspręsiu, kaip ir kur man investuoti, kur situacija aiški ir kur ne, ir kokios investicijos tinkamiausios mano būsimai pensijai.

Be to, šiaip ar taip, nors tamsta ir vadovaujate partijai bei šiuo metu vis dar esate premjeras, pagal išsilavinimą esate tik fizikas. Tad jei ir ieškosiu patarimo, kur man investuoti, tai jau tikrai ne pas tamstą.

Taip pat noriu tamstai priminti, kad prieš, berods, aštuonerius metus, kai Lietuvos Respublika, kurios pilietis aš esu, leido man pasirinkti, ar norėčiau dalį pensijos kaupti privačiai, prisiimdamas tam tikrą riziką, ar nerizikuočiau ir pasitikėčiau fizikų, statybininkų ir restauratorių valdomą „Sodros“ sistema, aš nepasitaręs su tamsta, pasirinkau riziką. (Tą patį padaryčiau ir šiandien). Pasirinkau, nes tikėjau, kad Lietuvos Respublika manęs neapgaus, taip pat, kaip aš neapgaudinėju jos.

Ir ką aš dabar girdžiu, tamsta premjere?! Jūs man siūlote nebepasitikėti Lietuvos Respublika ir savo investicijų valdymą patikėti tamstai?

O gal dar ir banko sąskaitos numerių, PIN kodų ir slaptažodžių norėtumėte? Ir mano lėšų, esančių gyvybės ir investicinio draudimo sąskaitose?

O gal dar rytoj pasisiūlysite mano vaikus auklėti ir meniu man sudarysite?

Ačiū, aš gal vis dėlto kaip nors pats. Su visa pagarba.

Tikiuosi, kad ir tamsta dar šiek tiek jos kitų atžvilgiu išlaikėte.

Beje, o juk pradėjau nuo guminės moters… Tad visiems,  ir visoms,  (nežinau, ar būna guminių vyrų), kurie mano kad geriau yra tai, kas tikra, nepaisant to, siūlau nueiti ir pasakyti, kad jie vis dar nenori, kad jų investicijomis rūpintųsi A.Kubilius ir jo vyriausybė. Su visa pagarba jai.

(7 balsų, vidurkis: 4,29 iš 5)
Loading...