Citata #186 V.Tomkus – lietuviško verslo gelbėtojas arba kuo buvo ELTA, kai ją valdė „MG Baltic“

Iš „Respublikos“ leidinių grupės pranešimo spaudai

Siekdama užkirsti kelią negražioms kalboms, „Respublikos” leidinių grupės direktorė Diana Veleckiene atsakingai pareiškia, kad leidėjas V.Tomkus jau ne pirmą kartą gelbėja lietuviškas įmones, kurios turi senas tradicijas ir gerą vardą, nuo akivaizdaus bankroto.

 

Būtent tuo tikslu žurnalistas ir leidėjas V.Tomkus savo santaupomis išpirko seniausios lietuviškos naujienų agentūros ELTA akcijas iš Dariaus Mockaus, ir sunaikino čia įsikūrusių spekulianto Soroso išlaikytinių lizdą, kuriam vadovavo Virgis Valentinavičius, šiuo metu varantis antilietuvišką propagandą per Alfa.lt portalą.

(9 balsų, vidurkis: 4,22 iš 5)
Loading...
 • Gal mane pataisysit, jei klystu, bet ar ELTA nepradėjo merdėti po to, kai Tomkus ją įsigijo? Ir vienintelė priežastis, kodėl prenumeruojamos jos naujienos – foto bankas?

 • Woo

  Tai kokia tada propagandą varo Valentinavičius? Jeigu antilietuviška, tai kokia? Prorusiška, provakarietiška, pro…? Aš neįžvelgiu ten jokio antilietuviškumo. Gal tiesiog nematau?… Žodžiu, nesupratau šioje vietoje nieko.

 • Quantum

  Man atrodo, kad PR prasme pranešims nėra vykęs. Teiginys „V.Tomkus savo santaupomis išpirko“ VŽ skaitytojams, kurių didelis dalis sėdi be jokių santaupų, gali nuteikti prieš patį Gelbėtoją. Ir dar tos minimos sumos … Bendrai, lieva propaganda. Rašau tik 5.

 • lukas

  Valentinaviciaus propaganda per Alfa ir kitas ziniasklaidos priemones zodis i zodi sutampa su spekulianto Soroso idealogija. neatsitiktinai Valentinavicius buvo finansuojams spekulianto Soroso ir net lankesi Budapeste spekulianto Soroso bustineje is kurios propaguojami narkotikai ir homoseksualai.

  • Quantum

   Nepamiršai paminėti žydų?

 • nerijus
 • Musė

  Kažkas nori mane sukiršinti su Tomkumi dėl Virgio…. :))

  Nerijau, o ką reiškia, kad V. Valentinavičius yra Litvakų fondo narys? Ta prasme, tai kažką pasako apie jo tautybę ar nebūtinai?

  • Nebūtinai. Tai tik sako, kad jis ten savas žmogus.

   Litvakų fondas, beje, tėra asmeninis tokio M.Brudno iš M.Chodorkovskio JUKOS projektas.

 • nerijus

  Gali būti, kad pasako ir apie tautybę..?
  Pagooglinau (tai populiaru ir lengva) ir radau.
  Kaip galima būti nariu ir neturėti nieko bendro/ ryšio su bendrija/ bendruomene..?

 • Slyvanosis

  Mane sužavėjo cituojamos publikacijos finalas:
  „Ta proga D.Veleckienė „Respublikos” leidinių grupės vardu įspėja, kad visi negeros valios žmonės, kurie po šio spaudos pranešimo ir toliau viešai abejos „Respublikos” ir V.Tomkaus pinigų kilme, iškart bus, kaip ir „Kauno diena” patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Jei kas geranoriškai nori išsiaiškinti mūsų pinigų kilmę, maloniai prašome kreiptis į laikraščio administraciją, ji maloniai supažindins su visais reikalingais dokumentais.“
  Belieka pridurti: „… ir gauti raktą nuo buto, kur sudėti pinigai…“
  Fantastika!!! Visi „Humoro klubo“ juokdariai nublanko…

 • Valentinas

  Pastebėjau, kad Tomkaus suaktyvėjimo fazės sutampa su nerijaus fazėmis. Kažin ar čia tik sutapimas?

  • Musė

   Nerijus = Tomkus ? :)

   • nerijus

    Valentinas= A.R.?

  • nerijus

   Tamsta, kai dienų dienas galvoji, kad sergi, tai tikrai gali susirgti. Neįsivaryk Tomkaus sindromo.
   Kai bandai kitus žmones vadinti sosais ar kitokiom „būtybėm“, pasitikslink/ pasiklausk aplinkinių: ar niekuom nepasikeitė elgesys, nes pats gali ir nepastebėti.

   • Valentinas

    Nerijau, paskutiniu metu tikrai tavęs TOMKOSOSU nevadinau. Ir nevadinu :) Ko pyksti?

 • as

  Aš suprantu, kad šio tinklaraščio autoriui dėl to nei šilta, nei šalta, bet man, nuolatiniam racas.lt skaitytojui, jau atsibodo pastoviai matyti varymą ant V.Tomkaus. Nejaugi nebėra daugiau apie ką rašyti?

  • To as, jei netingite, paskaičiuokite, kiek yra įrašų apie V.Tomkų, palyginti su bendru kiekiu. O jei nei šilta, nei šalta, tai kodėl klausiate?

 • Valentinas

  O jei rimtai, ar neatrodo, kad Tomkus neišvengiamai grįžta iš ten kur pradėjo – šluotos žurnalo? Niekas jo rimtai nebepriima (kaip ir valatkos) jokios įtakos nebeturi, na gal dar šiek tiek valdo budulių nuotaikas. Klounas ir tiek?

 • Benedikta Vaivadaitė

  Įdomu, ką V.Valentinavičius mąsto, perskaitęs tokį „Respublikos“ pranešimą spaudai…

  Dar įdomiau – kaip teisme V.Tomkui pavyktų įrodyti, kad alfoje varoma antilietuviška propaganda?

  • Kad Alfoje varoma antilietuviška propaganda yra V.Tomkaus nuomonė, kurios įrodinėti teisme nereikia. Pakanka, kad ji būtu pagrįsta.

   O kuo ją pagrįsti – čia jau Tomkaus fantazijos reikalas…:)

 • J. naivus

  Tekstas ne į tvorą, bet temon.

  Lietuvos telegramų agentūra, taigi LTA, o yra ELTA – “Ereto Lietuvos telegramų agentūra”

  Pirmajam pasauliniam karui, nuo džiovos mirštančiam vienam geriausių savo draugų – Mažosios Lietuvos lietuviui Mykolui (Mikeliui) Ašmiui pažadėjo po karo vietoj jo važiuoti į Lietuvą ir prisidėti prie Lietuvos valstybės atkūrimo darbų. Ir ištesėjo savo pažadą. 1919 metais, baigiantis karui, apgynęs daktaro disertaciją, būdamas tik 23 metų, Eretas ryžtasi tikrai gyvenimo „avantiūrai“ – važiuoti į dar nežinomą Rytų Europos kraštą – Lietuvą, kovojančią dėl savo nepriklausomybės ir jai pašvęsti savo gyvenimą

  http://www.bernardinai.lt/index.php?url=articles/57314
  ………….
  Lietuvos Respublika ne tik nesugebėjo pastatyti paminklo J.Eretui, bet ir nuvalkios – iki šiukšlyno ir jo įkurtą agentūrą.
  Nepamenu kur buvo labai gražiai aprašyta istorija, kaip Eretas pirmą kartą apsilankė Vilniuje- ankstų rytą ant žirgo, vilkįs prancūzų karininko uniformą, vykdąs specialią LR URM užduotį.

  Gal kas tą istoriją žinote?
  Klausimas retorinis.

 • Ne į temą, bet… http://www.vakarozinios.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politikos_kryzkeles/pretendentai_i_prezidentus_pasibaisejo_homoseksualiu_vaiku_auklejimu Pone Račai, už velvetkes užsakėte užpuolimą?:) Žinoma, negalima juoktis iš žmogaus nelaimės ir čia visai nerimtai rašau, bet susilaikyt negalėjau:)

 • Valentinas

  Visos šios Tomkaus frikcijos manau reiškia tik viena – jis nori save aktualizuoti ir vėl grįžti į sceną. Staiga Tomkus suprato, kad jis greitai pataps niekas. Respublika jokios įtakos nebeturi, skaitytojų mažėja, pajamos iš reklamos mažėja katastrofiškai. Politikai nebebijo. Seimo rinkimai įvyko be Tomkaus. Grybauskaitės rinkimai įvyks nepriklausomai nuo to ką mano apie tai Tomkus. Netgi didysis Respublikos archipriešas Lietuvos Rytas kažkaip sumenko, suvulgarėjo, o jei tavo priešai menki, esi pats menkas. Žodžiu, Tomkus atsikvošėjo, kad greitai jis taps niekas ir prasidėjo šie antisemitiniai, prosportiniai, provalinskiniai judesiai. Deja Tomkau, tavo laikas jau baigėsi. Dabar valdo interneto portalai ir blogai.

  • zinai, manau kad klysti.
   ant zalgirio ir krepsinio respublika isjos. pamatysi. nu dar ant uzsakomuju is valdzios :)

  • Sutinku su Valentinu 100%. Baisu ir pagalvoti, jei pas mus būtų tik Lryto (tobiš Valatkos su Vainausku) ir Respublikos (Tomkaus) ir jų proteguojamų verslo bei politinių grupių „tiesa“. Tačiau kaip padaryti, kad internetas būtų pasiekiamas ir plačiai naudojamas žmonių ne tik miestuose, bet ir rajonuose? Va čia tai užduotis. Gal kada sulauksime.

 • austras

  Besiginčijantiems apie kurį Aurelijų (ataidėjo net prisiminimas iš antro amžiaus, apie imperatorių Marką Aurelijų, tas pats, kurio skulptūra šiuo metu ant Kapitolijaus kalvos puikuojasi:) kalba Račas, siūlau paskaityti patikusių temų rubrikoj „Verslo klasė: Tvora, limonas ir kitos smulkmenos“. Aurelijus Katkevičius visam gražume. Apie jį ir kalbėjo Račas :) O žinot, Katkevičiaus stilius primena filmą – „Uodega vizgina šunį“. Jei nematėt, Artūrai, siūlau pažiūrėt :) Kai Robertas de Niro ištaria frazę – „Karas baigėsi, nes aš tai mačiau per televizorių“, lygiai taip pat Katkevičius sako – „Leo nebėr, nes per televizorių rodė, kaip apsišiko Mažeika“. Elitinė istorija išnyra mūsų akyse :)

 • Slyvanosis

  Her austre, tamstai noriu pareikšti, kad A. Račas nebūtų išrįsęs profesoriaus lyginti su V. Ž. rašančiu žurnalistu. Taigi lieka Markas Aurelijus ant Kapitolijaus kalvos. Jųjų (imperatoriaus ir Atk. Seimo pirmininko)artimos svorio kategorijos…
  Tarp kitko profesoriui paminklas jau yra šalia Vilniaus Arkikatedros bazilikos. Neužilgo Seimas balsuos dėl paminklo pervadinimo atitinkamai įamžinant AS pirmininką. Juk reikia užpildyti spragą tarp J. Žemaičio ir AMB :))

 • A.G.

  Ar ne mūsų mintis šiandien išdėstė Respublikoje gerb. K. Stoškus – tik va prisėdo, o dar minties meistras… ir sudėliojo.
  O mes, kai paskubomis vis, tai voliojame, voliojame, kol kažkas nepaima ir pilietiškai labai aiškiais sakiniais ima ir pakalba.
  Kas musm jau ir sena, mūsų mintimis (juk kaip sakydavo kodėl žmonės mėgsta kokį tai neįmantrų daininką iš Gruzijos – jis kalba dainoje, ne dainuoja… juk ir aš taip moku…).

 • Artūrai, darykite kažką, virstate Delfiu!

  Aš apie komentarus.

  • Mielas Jonka, nieko negaliu padaryti… Žodžio laisvė, tsakant… Daryti turėtumėte jūs.

 • PauliusT to Valentinas

  puiki analize :)
  100 porc. pritariu

 • PauliusT to Valentinas

  puiki analize :)
  100 % pritariu

 • Mėnulio fazių poveikio nykstančių laikraščių leidėjų psichikai nekomentuoju – nesu gydytojas ir jaučiuosi nekompetentingas. Litvakų fondo valdybos nariu esu seniai ir sąmoningai – ne dėl tikėjimo ar tautybės (esu lietuvis katalikas), o todėl, kad norisi realiai prisidėti prie sunakintoi žydų paveldo Lietuvoje atkūrimo ir apsaugos. Labiausiai tai daryti įkvepia Lietuvoje „dar pasitaikantis“ antisemitizmas – neabejotinai rusų valstybinio antisemitizmo palikimas. Mažėjančią įtaką antisemitizmas dabar kompensuoja bukagalvio agresyvumu. Antisemitizmą kursto kelių sienlaikraščių leidėjai – laimė, kad padorūs žmonės pamiršo jų pavardes, o kad kokia varna pakranksi ant apleistų kapinių tvoros – lai kranksi, varnų „muzikos“ paklausa nebe ta,galima sakyt klausos tik nabašnikai…

 • dm

  Virgio noriu paklausti. Kaip čia taip gaunasi, kad yra Rusijos valstybinis antisemitizmas, bet pačią Rusiją valdė žydai: Kirijenko, Nemcovas, Primakovas, Javlinskis, Žirinovskis, Čiubaisas, jau nekalbant apie oligarchus, mokslininkus ar visokius Kobzonus?

 • PauliusT to dm

  gal pats busi aktyvus internetinis antisemitas ?
  tai cia ir yra rusiskas antisemitizmas toks kaip Rusijoje, kur vieni kitus pravardziuoja zydais, ir naudoja zodi ZYDAS kaip koki keiksmazodi. Pats kaip matos is komentaros irgi tai praktijuoji.

  PS

  Kazkodel pries rinkimus, tokiu kaip tavasis komentaru labai pagauseja, ypac delfyje, lryte bei kt.

 • dm

  1) o gal pats būsi tas ISTERIKAS, kuris pamatęs parašytą ar išgirdęs žodį ŽYDAS puola visus kaltinti antisemitizmu?
  2) klausimas ne tau užduotas
  3) klausimas apie tai, kodėl yra naudojams terminas VALSTYBINIS antisemitizmas, jei Rusiją valdė bent nuo Lenino iki Putino, žydai? Kas tau neaišku? Pasidomėk istorija.
  4) juoką ir kartu gailestį man kelia tokie vargšeliai demagogai, kaip papūgos kartojantys ne savo retorikas ir neturintys savo nuomonės

 • miles

  Paaiškinkite man kas yra ta antilietuviška propaganda varoma per alfa.lt

 • PauliusT to dm

  kokia cia istorija domejaisi, gal rusu valstybininku-pseudo istoriku ?
  ar pats busi zydu klausimo analitikas ? :)
  Bet kuriuo atveju Rusijos valdzioje rusu-staciatikiu buvo zymiai daugiau nei kt. :),… tad teigti, jog kazkuris vadovas neva buvo zydas, nes atseit jo dieduko diedukas buvo zydas yra visiskas absurdas

 • Andrius Butkus 1977

  V.Tomkus yra blogis ! Nekenciu to tipo jau nuo seno.