Šiandien būtinai žiūrėsiu „Teisę žinoti“

Lietuvos televizija praneša:

Arūnas Valinskas sako nesigailintis dėl aštresnių žodžių, nes mano, kad Prezidentės Dalios Grybauskaitės valdymas nuosekliai krypsta į autoritarinį. Politikos apžvalgininkai jo pareiškimą dėl bobos, o ne Prezidentės, pozicijos vertina nevienodai – vieni vadina išsišokėliu, kiti sako, kad tokio elgesio jis galėjęs išmokti iš pačios mokytojos – Prezidentės, kuri neišmokė erzinti subtiliai.„Teisė žinoti“ – balandžio 28 d., trečiadienį, po „Panoramos“, 21.20 val. per LTV.

„Teisėje žinoti“ apie savo veiksmų ir pareiškimų priežastis kalbės pats Arūnas Valinskas bei politikos apžvalgininkai Lauras Bielinis ir Rimvydas Valatka.

Laidą veda Rita Miliūtė. Jūsų klausimai ir komentarai laukiami elektroniniu paštu adresu teisezinoti@lrt.lt

„Teisė žinoti“ – trečiadienį po „Panoramos“, 21.20 val.

 … Man labai smalsu, kuris iš keturių (įskaitant abu vedėjus)  laidos dalyvių pavadins A.Valinską išsišokėliu, o kuris sakys, kad elgesio jis mokėsi iš prezidentės…

(8 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • nijole

  Ar tikrai smalsu? Visi Jūsų pamineti kalbetojai taip primityviai ir įkyriai deklaruoja savo ,,antibobiška,, poziciją, kad susidaro įspūdis,jog nori kažkam įtikti ir lenktyniauja tarpusavyje epiteų prasčiokiškumu.

 • J. naivusis

  Gal paprašyti, kad kiekvienas įvardytų bent po vieną gerą JEDG darbą?

 • nerijus

  Praeitą savaitę, Teisė žinoti, praėjo gan konstruktyviai bendraujant su pašnekovais. Respect Miliūtei. Nustebino.
  O kas dėl „bobos“…štai ką pateikia wiki:

  http://en.wikipedia.org/wiki/Boba

  wiki žodynas:

  http://lt.wiktionary.org/wiki/boba

  Šis žodis turi net 34 reikšmes. Kurią A. V. turėjo omenyje?..
  Bent jau pirmasis pateiktas pavyzdys, tikrai netinka apibūdinant Prezidentę.
  ;)

 • WU

  Gera publika susirinkusi, turėtų būti daug humoro.. Gaila neturėsiu galimybės pažiūrėti, teks per lrt.lt įrašą žiūrėt.
  O dėl to e.pašto, netikiu, kad Miliutė perskaitys: „Štai Artūras Račas elektroniniu paštu klausia …“ :))

 • max

  na prognozuoju, kad Valatka palaikys Valinska, nors šis jam tikrai ne draugas. Bet kai kalba eina apie Grybauskaitę, Valatkai ir Patackas būtų draugas.

  • Bobutė

   „…, Valatkai ir Patackas būtų draugas.“

   Net pavydu (baltai), kad ne aš taip parašiau…:)))
   Ačiū Jums.:)

 • Velnias, visko tikrai nepamatysiu, nes rodys Barca prieš Interį, tačiau, bet kuriuo atveju, Valiaus atžvilgiu turi būti pradėta apkalta, gi žmogus, kaip ir Paksas, išdavė valstybės paslaptį. Ne pirmojo savo pasisakymo metu, bet jį koreguodamas Žinių Radijuje :)_

  • WU

   Aš tą patį žiūrėsiu. Aišku, už Interą :))

  • stellar penny bun

   Barcelona vs Inter 4:1 ….Messi will score a brace…=D

 • WU, pašėlai… Kaip galima… Nors, antra vertus, jeigu du labai geri draugai serga už „Bayerną“ ir vakar užspamino sms „Wir fahren nach Madrid, wir fahren nach Madrid“, viską ištversiu :)

  • WU

   Aidai, aš už Realą sergu for life :)Nepakęsiu tokios negarbės matyt barsukus Santiago Bernabeu finale..

 • nerijus

  Seimas galėtų kreiptis į KT dėl žodžio „boba“ išaiškinimo.
  Kitaip, kils dviprasmybės ir daug neaiškumų…
  Ir ne duok kūrį bus pasakytą, jog tai įžeidimas?!.
  Šeimų idilei gali iškilti pavojus. Žinoma, teisininkai turės daug peno ir uždarbio ;)
  Ką jau kalbėti apie vaikus ( berniukus ), kai jie kūkčioja ir jiems yra sakoma: – Nebūk boba!!!
  Ar toks pasakymas nepilnamečiui ( nepilnametis iki 18 m. ) nebus įstatymo, NUO NEIGIAMO VIEŠOSIOS INFORMACIJOS POVEIKIO, pažeidimas?

  NEPILNAMEČIŲ APSAUGOS NUO NEIGIAMO VIEŠOSIOS INFORMACIJOS POVEIKIO
  4 straipsnis
  4) sukelianti baimę ar siaubą;
  10) kurioje kurstoma diskriminacija dėl tautybės, rasės, LYTIES, kilmės, neįgalumo, LYTINĖS ORIENTACIJOS, religijos ar KITOKIOS PRIKLAUSOMYBĖS;
  11) kurioje dažnai vartojami NEŠVANKŪS POSAKIAI, ŽODŽIAI ar gestai;

  • WU

   Negali kreiptis. Nėra jokio teisinio pagrindo, ir ne KT kompetencija aiškint lietuvių kalbos žodyną.

   • nerijus

    WU

    Nepriimk taip giliai širdin…
    Čia tik miestelėniška baika ;)

    Jei jau už „boba“ gresia apkalta, tai gal reikia kreiptis KT?..

    • WU

     Čia eilinė Andriukaičio baika. Jei kreiptųsi pradėti apkaltą dėl šios frazės pavartojimo prezidentės adresu, manau, skundas turėtų būti atmestas. O jei ir nagrinėtų, tai būtų visiškas absurdas ir šansai, pripažinti, jog Valinskas šiurkščiai pažeidė Konstituciją yra nuliniai :))

     • nerijus

      WU
      Lygiai taip pat galvoju ir manau, kad iš šios frazės daugiausiai NAUDOS gavo A. V.
      Jis tokios reakcijos ir tikėjosi.
      Dabar apie tai tik ir kalbama…Reklama. Nemokama ir per visas mass informavimo priemones.

 • Fredis*

  Atrodo, kad krizė (reikia sakyti sunkmetis) jau baigiasi.

  R.Miliūtė didelia fantazija rinkdamasi temas savo laidoms niekada nepasižymėjo. Kas viešojoje erdvėje plebėjams savaitės-dviejų laikotapyje labiausiai įstrigo, ant liežuvio – tą ir eskaluoja, gvildena. Net A.Račas priglus prie plokščiojo ekrano ir varvins seilę mėgausis banaloku reginiu vietoj to, kad kaip normalus vyras siurbčiodamas alutį mėgautųsi puiki futbolo reginiu.

  Niekaip nesuprantu kodėl socialistams A.Kubilių vadinti „Mike melagėliu“ galima, o A.Valiskui pavadinti Prezidentę „įsižeidusia boba“ – ne.

 • Roco

  Panašu kad gerbiamas ponas artūras Račas ko tai neskaitė paskutinio Bielinio straipsnio kuriuos taip mėgo. Juk jis ten ir rašė kad čia neva prezidentė kalta dėl seimo padugnės retorikos.
  O aš irgi einu gero alaus įsipilti . Bokalą jau išdžiovinau

 • „kuri neišmokė erzinti subtiliai“

  Čia ką erzinti? Valinską, Miliūtę ar Valatką? Išties be galo vertos erzinimo personos…

 • As

  Mano akimis žiūrint tai buvo elementarus seksistinis pasisakymas. Nebuvo kritikuojama prezidentė, o kritikuojama, kad ji – moteris. Ir vėlesni bandymai susišvelninti tą „bobą“ į „moterišką nuomonę“ tik dar labiau pabrėžė tokią nuostatą. Kodėl niekas nekalba apie tai?

 • Vilmantė

  Yra geras pasakymas ,kad žuvis pūva nuo galvos,tai vis labiau pasireiškia mūsų valstybėje. Gali politikai švaistytis žodžiais įžeidinėdami valstybės institucija, po to tam aptarti daromos laidos ir pasakoma ,kad čia nieko tokio ,pažiūrėkit ,kas Ukrainoje darosi. Valio chamai, jums uždegta žale šviesa .Man Valinsko autoritetas po šio išsišokimo galutinai žlugo.Jei jis galvoja ,kad būdamas chamu gali laimėti žmonių pasitikėjimą ,tai labai klysta.

 • Valdas

  Jau senokai neebežiūriu panašių laidų. Šeimininko paragintas, neatsispyriau pagundai. Reginio pakaks geram pusmečiui alerginei reakcijai palaikyti išgirdus žodžius miliutė, valatka, dabar jau ir valinskas, bei cigrijienė, na ir kaip tas – bielas laurinis:)))

 • laila

  Valinskas yra Valinskas, nieko naujo ir įdomaus neparodė…

 • mdxacuk

  Man tai Valinskas atrodo kaip žmogelis geležinkelio stoty, kuris išgirdęs nuvažiuojančio traukinio švilpuką iššoko iš sukrypusio lentinio tualeto ir atvipusia žiauna stovi perone, prisilaikydamas nusmukusias kelnes. Jis tiek durnas, kad net nesupranta, jog Grybauskaitė paprasčiausiai nesileis su juo į jokias diskusijas. Ji mat turi paasiškinti, įsižeidė ar nelabai…

 • kirvis

  o as pilnai palaikau valinska.toks ispudis kad prezidente tai sventa karve kuria kritikuoti yra tabu.ir del formos man tai juokas ima kai visi tokie sventuoliai ale andriukaitis pradeda svaigt apie viso seimo atsiprasymus.graudu ziuret i tu nabageliu banda kurie dreba pries prezidente.ir kodel gi jie taip nuolankiai keliaklupsciauja?ar ne todel kad bijo susidorojimo is teisesaugos puses/prarasti ar negauti galimybes patekti i valdzia?o kur tie principai ale dirbti tautos labui? :) tpfu ant tokiu menkystu,bloga darosi ziuret kaip jie tarsi vanagai supuole ant baltos varnos kuri pasake teisybe.nei vienas nebande paneigti Valinsko teiginiu,visi puole kudakuot „vai vai vai,koks akiplesiskumas,kur tai matyta“ o kai patys priimineja tauta skurdinancius istatymus ar lobsta tos tautos saskaita,tai sitiems sliuzams nekyla mintis kazka sukritikuot.

 • kristina svajunaite

  aidai pukleviciau, tu bendravai su:
  laila , Valdas, Roco, Fredis*, nerijus, WU ,stellar penny bun, J. naivusis. truksta iki pilno rinkinio: funny bitch olly, arsehole sexy dude, night rider dunkey, mickey the migthy fag ir t.t. gal neverta su tais anonimais prasidet

 • max

  na ką , atrodo buvau teisus dėl Tulžinio požiūrio į Valinską? Tiksliau į Grybauskaitę. (žr. aukščiau) Kas stato?

 • Rolandas

  laila, ar tau neliko įspūdžio, kad TV studijoje susirinkusi garbinga kompanija atvirai įrodinėjo, jog nuo šiol Lietuvoje naudoti įžeidžiančią retoriką viešoje erdvėje, yra nieko blogo, beveik norma. Valatka ir to pagrindą nurodė-esą 99 procentai Lietuvių „taip“ namuose kalba. Vėliau jis įsidrąsinęs Prezidentę jau tiesiogiai pavadino durne, taip pat gausiai naudojo išsireiškimus:“tau „kalė“, ir tu „kali“ ir pan.

  Valinskas, net ir kelis kartus paklaustas, nieko konkretaus nepasakė, tik kažką neaiškaus murmėjo,aiškindamas kodėl gi jis nori atstatydinti Vilkaitį. Tačiau, čia pat metu kaltino Prezidentę, kad ji konkrečiai nepasako, kuom jis jai neįtinka. Dar visi juokėsi, kad Prezidentė neskaito reitingų lentelių, esą Valinsko reitingai didesni už pusės ministrų. Tuo pagrindu bandė sumenkinti Prezidentės argumentą, jog Valinskas neturi pasitikėjimo. Tačiau nei vienas laidos dalyvis neiškėlė minties, palyginti kokie Valinsko reitingai buvo prieš rinkimus,kiek kartų jie krito.Ir nepasitikėją Valinsku būtent ir vertinti to beprecedentinio kritimo dinamikos aspektu.

  • mdxacuk

   Kuriozas, kad Valinskas kaltina Grybauskaitę autoritarizmu, o šalia ausim lapsi Valatka ir net neprisimena, ką pats Valinskas išdirbinėjo Seime savo pirmininkavimo pradžioj, kai žurnalistus pendeliais į užpakalius išgrūdo iš Seimo rūmų, nesileisdamas į jokius aiškinimus.

  • na, manau, kad į šią laidą buvo pakviesti visai kiti žmonės, bet, kaip visada, dėl vienokių ar kitokių priežasčių, jie neatvyko. O laidą gi reikėjo padaryti. Tai ir buvo padaryta iš to ką turi. Mane asmeniškai Valinsko, Valatkos, Bielinio ir net Čigrijienės argumentai įtikino.

   • nerijus

    Simai

    Atmink vieną:
    Kas galima Mykolui, negalima Artūrui :)

 • laila

  Rolandai, manęs nenustebino niekas.Juk mane pačią pylė purvais ir visokiais epitetais pamalonino ne tik Račas, bet ir kiti čia rašantys…Manau – norma įžeidinėti žmones jų nepažįstant asmeniškai.

  • nerijus

   laila

   nepyliau nei purvo nei kito briedo, nes esu TOLERANTIŠKAS KAITAI NUOMONEI AR POZICIJAI, KAD IR KOKIA JI BEBŪTŲ…
   Svetimos bėdos- ne mano bėdos, o daugelis elgiasi, kaip kaimo mužikai- bile, tik paloti…
   Stebiuosi žmonėmis, kurie „dega“ tolerancija, o elgiasi priešingai- š… ir tapšnoja.

   Patapšnotojai ;)

   Kur nekaltumo prezimcija?..

   • Rolandas

    nerijau, jei pats esi pelė-tai tau visas pasaulis yra pelėkautai.

 • laila

  Manęs nenustebino niekas.Juk mane pačią pylė ir pamalonino visokiais epitetais ne tik čia rašantys, bet ir pats Račas.Tokie jau tie lietuviai :)

 • J. naivusis

  O juk ten buvo elitas. Apgailėtina.

 • laila

  :)

 • laila

  Toks ir elitas, kaip Račas :)

 • laila

  Cha „mielas draugas“ jau vėl blokuoja :)
  Mažiuk nepergyvenk! Viskas bus gerai :)

  • mieloji Edita Šereliene, darotės nebejuokinga, o panaši į žmogų, turintį psichologinių problemų.

  • vasia

   laila , as tave myliu :)

   • nerijus

    Pavasaris ir į tinklaraštį atėjo/ užsuko…

   • laila

    smagu :)

 • Mauras

  argi tai ne puiki pramoga? kaip įdomu, kiek peno žiniasklaidai! visi nepadaryti darbai pasimiršta, rūpesčiai nutolsta.

  „Romėnai žinojo, kad norint užimti dėl mokesčių niurzgančią liaudį, reikia duoti jai duonos ir žaidimų.“

  Už nemokamas krepšinio transliacijas tautai! Būtinai žiūrėsim.

 • chebrantas

  Puikus pastebėjimas, Maurai. Reikia liaudžiai skandalų. Tai Jonaičiai, tai Kedys. O štai ir Valinskas juokina visą politikos areną. Nustelbia tai visas rimtas šalies problemas. Gaila tik, kad chamiškumas pas mus nustelbia viską ir tampa visuomenės norma. (Jei aukščiausią šalies vadovą išvadinti visaip – nieko baisaus, tai įdomu kaip su paprastu žmogeliu…) Ir šiaip negi Valinskui tikrai reikia įrodymų, kad jis netinka būti ministru? Kuo toliau, tuo labiau politika ir valdžia Lietuvoje yra tik gerų algų ir intrigų vieta, be konkrečių tikslų, strategijų ar ideologijų.

  P.S. Turputį ne į temą, bet gerb. laila, nesuprantu, kodėl Jūs čia vis taip reiškiatės ir skundžiatės. Aš taip Račo iškoneveiktas ne tik, kad neatsiversčiau jo blogo, bet dar ir užblokuočiau jį kituose kompuose.

 • nerijus

  Miliūtė atrodė blankiai.
  Visą laidą vedė ir klausimus uždavinėjo A. V.
  Reikia tik pripažinti, kad jis šio meno, kaip bendrauti su žmonėmis- moka ir su kaupu ( nežiūrint į tai, kad nieko nebuvo pasakyta ).

  Kalbėjimo, kaip ir rašymo menas įgimtas, o ne išmokstamas ;)
  Būtų įdomu stebėti mūsojo Valentino ir A. V. diskusiją eteryje.
  Kuris kurį?.. ;)

  • Valentinas

   Nerijau, esu drovus ir neiškalbus. Sakau daug mmmmmmmmmm, hmmmmmmmmm, aaaaaaaaaaaa. Lėtai formuluoju mintis. Pasiduodu iš karto.

   • nerijus

    Valentinai

    Nenusimenkinkite ;)
    Bet šią „dvikovą“ būtų smagu pamatyti ;)

    • nerijus

     Valentinai

     Kas dėl tokių, kurie aaamčioja, ūūūmčioja, hhmmmčioja, tai siutina. Negaliu klausyti, nes iš karto perjungiu kanalą, nors tai būtų ir prezidentė ( beje, ir ji aaammmmhhhmmmčioja ).

 • Rolandas

  Diskusija buvo visiškai pilka. Leitmotyvas- geras Valinskas, bloga prezidentė. Miliūtė, kaip jau buvo rašyta, atrodė blankiai.
  Vienžo, anonsas suintrigavo, o verčiau būčiau žiūrėjęs futbolą…..

 • Bobutė

  Drįstu teigti, kad pasaulinė praktika rodo, jog politikų ginčuose aštresni pasisakymai yra leidžiami… Lietuvos Aukščiausiasis Teismas yra suformavęs lygiai tokią pat praktiką. Ryškus tos praktikos pritaikymo pavyzdys – vadinama „Abonento“ byla (A. Zuokas prieš K. Masiulį)…

  Taigi, kas atsitiko? Pirmą kartą „ant“ Lietuvos vienas politikas kitą negražiai pavadino? O gal tai pirmas menkinantis žodis, pasakytas LR Prezidentų adresu? O gal čia mums šokas ir naujiena, kad visada „mandagus“ p. A. Valinskas kažką tokio pasakė?
  Lyg tai ne. Tai iš kur tie pasapaliojimai apie interpeliaciją, svarstymai etikos komisijose ir etc., ir etc..

  O gal „ant“ Lietuvos „užgimė“ pirmas ir vienintelis politikas, kurio atžvilgiu – arba gerai/mandagiai, arba nieko?

 • vytautas

  Artūrai, jei yra Miliūtė – tai nėr ką kalbėti apie išmanymą ir kultūrą.
  Lauras yra kiek patyręs, bet pats laidos formatas yra , atleiskite, idiotiškas.
  Vadinasi, jei vedėja yra už kompetencijos ribų, o laidos organizavimas – žemiau juosmens, tai ar vewrta žiūrėti?
  Aš bent nesiruošiu ir nežiūriu.

 • vasia

  Kaip as suprantu sunkus seimo nario darbas- ryte aiskintis ar gerai Valinskiene susoko/sudainavo bei laikrasciu skaitymas, per pietus- i Stiklius pietauti, po pietu- posedis: “ ka reiskia zodis boba „, (dvi savaites 12 seimunu svarsto : boba gerai ar boba blogai). Vakare- gal nueit i koki posedi, bet gal geriau namo. nakty- i kokia Tv pasipiarinti (darbas del ateities). Atlyginimas- 5.5 klt i rankas plius naujas auto, neprasciau Lexuso. P.S. uz zodi boba baisiau tik zodis Ku. A jai kokie mes nelaimingi. Blyn, ta seima isvaikyti ir kuo greiciau.

  • Valentinas

   Pritariu. O vietoje seimo – Putiną!

   • J. naivusis

    Su sąlyga- vardu Adolfas.

    • nerijus

     Adolfas Aleksandras Hugo Putinas

 • nijole

  Buvau neteisi sakydama,kad nesmalsu bus žiureti siauros diskusijos plačiais klausimais.Valinsko tuščiažodžiavimas tikrai nesudomino, Valatka eilinį kartą pats apsispjaude,pilkasis Bielinis niekuo neįsiminė, bet konservatorė Čigrijienė…o, teko pašiurpti jos klausant.Visada atrasdavau pateisinimą keisčiausiems konservatorių veiksmams/pvz. valstybės interesas svarbiau,nei atskiras kompromisas su nekokybišku asmeniu/,bet ši kartą jokių argumentų nerandu – netikiu,kad gudri konservatorė/važinėja didžiuliu už kanc.lėšas išperkamu džipu/nesuvokia seksistinio pasisakymo amoralum.Juk yra visiškai aišku,kad asmeniniame lygmenyje Valinskas nevalingai pademonstravo savo vyrišką neįgalumą,pabrėždamas oponento lytį.O viešoje erdvėje mes visi esame ŽMONES,su kuo negali,matyt, susitaikyti „vyriškai“ tvarkytis pripratę primityvai.

  • Bobutė

   „Juk yra visiškai aišku,kad asmeniniame lygmenyje Valinskas nevalingai pademonstravo savo vyrišką neįgalumą,pabrėždamas oponento lytį.“

   Chmmm… pademonstravo savo VYRIŠKĄ neįgalumą… O ką reiškia tas VYRIŠKAS neįgalumas? Aha… Aišku…:)

   Gerbiamoji nijole,

   o ką demonstruojate Jūs pabrėždama p. A. Valinsko lytį?
   Ar pavadinti vyrą „vyriškai neįgaliu“, yra mažiau įžeidu, nei moterį – „boba“?
   Ar klysčiau teigdama, kad Jūsų komentaras yra ne mažiau seksistinis nei p. A. Valinsko pasakymas?

   Ir dar, šiaip pamastymas gal ir ne į temą.
   Yra dvi feminisčių kategorijos:
   -„už“ moteris;
   -„prieš“ vyrus.

   • mdxacuk

    Dar yra kategorija „prieš visas kitas“. Čigriejienė, man atrodo, kaip tik toks egzempliorius. Ji greičiausiai įsitikinus, kad galėtų būti ne blogesnė prezidentė, užtat nepraleido progos įkąsti Grybauskaitei, tegu ir Valinsko dantimis.

    • Bobutė

     Nebuvau girdėjusi tokios kategorijos „prieš visas kitas“…:)
     O gal – „prieš“ visus?

  • Rolandas

   Bobute, ponia Nijolė yra teisi. Bėda, kad ji pati nevaldo primityvių emocijų ir Valinsko atžvilgiu panaudojo analogišką seksistinį argumentą.

   • Bobutė

    p. Rolandai,

    Net minties neturiu ginčytis, kad p. A. Valinsko pasisakymo forma yra netinkama bei seksistinė. Savo asmeninę, neigiamą nuomonę apie jį, kaip viešą asmenį, čia jau esu išsakiusi, tad nebesikartosiu…

    Tačiau negaliu pakęsti dviveidiškumo. O tikrasis žmogaus „veidas“ ir pasirodo kai yra nevaldomos emocijos. Mano galva, p. nijolės „veidas“, pasirodė esąs žymiai amoralesnis ir nemalonesnis nei p. A. Valinsko…

    Koks „vidujai supuvęs“ turi būti žmogus, kad viename kelių sakinių komentare sugebėtų pašūkauti apie kito asmens amoralumą, seksizmą apie tai, kad „viešoje erdvėje mes visi esame ŽMONES“ (beje, o kuo mes, pasak ponios, esame ne viešoje erdvėje- seksistai?:)) , o jį pabaigtų dar šlykštesniu (ar bent ne mažiau šlykščiu) seksistiniu pareiškimu/argumentu?

 • ledynmečio voverė

  Žiovaudamas žiūrėjau iki Valinskas su Čigrijiene kompimentais apsidalino, nebeištvėriau ir nedelsiant perjungiau kanalą į „Dviračio šou“.
  Laidoje penki dalyviai vieną dūdą pučia – čia visuomeninė televizija? Misija visuomenei? Kaip save gerbiantis kanalas gali iš vis laikyti tokius angažuotus ir šališkus savukynus bei miliūtes, kur žiūri taryba? Kodėl visuomeninei TV nepabandžius pavilioti tikrai gerų laidų iš kitų TV, pvz. “Akistata su Lietuva“, “Paskutinė instancija“, atkurti legendinį “Krantą“ su V. Matulevičiumi?

  • Trka

   Taip pat greitai perjungiau. Visiškai Jums pritarčiau – angažuota televizija, taip pat ir nuspėjami pašnekovai, priešakyje su vedėja. O buvo klaikas: kad kirs suktą klausimą Miliūtė kokiam Artūrui Paulauskui, kandidatuojančiam į Prezidentus ar tas žino kiek narių yra garsioje tarptautinėje organizacijoje- tas spėja ir nepataiko. Būdavo įdomu stebėti argumentuotą pokalbį, kurio metu gerai arba blogai pasirodydavo pašnekovai. Apie dabartinius laikus, deja, to nepasakysi… Taip ir prarandam autoritetą.

  • laila

   Taryba nežiūri :)Vienas Račas amžinoj kovoj :)

 • Smilga

  Tai va, veltui čia plaikstosi Valinskas, Grybauskaitė nesiaiškins asmeniškai su juo santykių:

  „Norėčiau pasakyti, kad jokių asmeninių vertinimų būti negali. Esu įsitikinusi, kad tai turi politiškai įvertinti valdančioji dauguma“, – ketvirtadienį lankydamasi parodoje „Agrobalt 2010“ žurnalistams sakė D.Grybauskaitė.

 • Pingback: Muilo opera apie Delfi, Dainių Radzevičių ir maišą bulvių()

 • Rolandas

  Graikai-tie tinginiai ir vartotojai, socialistai iš prigimties, savo lauko kavinėse nuo ryto iki vakaros tingiai sėdintys ištisomis giminėmis, dėl tokio savo gyvenimo būdo dėsningai atsidūrė finansinėje duobėje. Tačiau, kas jiems. Jie gali užtverti turistaujančių biurgerių gaujų prieigą prie Akropolio. Arba likusią turtingą ES paspausti ant sentimentų, kad būtent jie pasauliui davė demokratiją. Arba, čia pat, peršokus lauko kavinės, kurioje ką tik tingiai siurbčiojo kavą, pertvarėlę, palakstyti gatvėmis su raudonomis socializmo vėliavomis. Ir suveiks. Kaip mat iš tų pačių Vokiečių bus išsireikalauta eiliniai keli šimtai milijardų eurų, kad graikai galėtų ir toliau mėgautis sau įprastu nepersidirbančiu, skirtingai nei vokiečių, ramiu ir tingiu gyvenimu.

  Lietuviai-tie patys ES graikai, tik maži, todėl bebalsiai ir niekingai niekam neįdomūs.Esame atsilikusi, buvusių žemdirbių tauta. Šiuolaikinio pasaulio, ekonomine rinkos prasme-kaip ir tie graikai, vartotojų, o ne gamintojų tauta. ES erdvėje, taip pat esame niekingi vartotojai. Kurių darbo našumas 3-4 mažesnis nei vokiečių, kurie važinėja vokiškomis mažinomis, kurių ligoninėse vien vokiška technika, kurie net žiebtuvėlius kinietiškus naudoja. Nes patys nieko nemoka pasidaryti.

  Kaip ir Graikija, esame gilioje ekonominėje ir finansinėje duobėje. Kubilius skolina milijardus ir visus juos, vos ne tuoj pat (koks skirtumas, kad dalį šiandien, o likusius ryoj) išleidžia pensijoms ir pašalpoms. Todėl ateitis niūri, kadangi skolas vis tiek teks grąžinti. Nors Lietuvoje taip pat yra “akropolių”, tačiau tai vartotojų akropoliai, todėl užtvėrus jų įėjimus naudos nebus, niekas neišsigąs. Skirtingai nei graikams, pinigų mums reikia ne geram, tingiam ir sočiam gyvenimui tęsti, o niekingom pašalpoms išsimokėti. Vienintelis dalykas, už ką mums gali nurašyti bent dalį skolos, bei dar nors šiek tiek pinigų paskolinti –yra taupumas. Taip yra privalome būti uolaus taupumo pavyzdžiu. O taupyti visuomet yra nuobodu. Todėl galima suorganizuoti diskusiją ar “boba” yra įžeidžiantis žodis, ar vis tik ne, taip pat galima sėkmingai eskaluoti kedofilinę isteriją, bei visiems atidžiai sekti ant kurio gi policijos pastato kampo pašlapins prisiliuobęs buvęs zekas, vienas iš pagrindinių šios istorijos herojų.

  Greičiau tas Pasaulio futbolo čempionatas ateitų…

 • Valdas

  Rolandai, kam jums futbolas:)? Gegužės 8 į Šiaulius atvyksUkrainos regbio rinktinė. Tai oficialios varžybos. Lietuvos rinktinė nepralošia berods nuo 2006 metų ir yra rekordo bendraautorė kartu su N. Zelandija ir, atrodo, Australija- nepralaimėjo po 17 oficialių varžybų iš eilės. Jei laimės prieš Ukrainą (reitige 30-ta) -bus pasaulio rekordas! Lietuva reitoinge dabar 37-ta. Šiaip info. Pavyzdžiui pasakysiu kaip pavyzdį, kad, pavyzdžiui, Panevėžio regbininkai neturi net kur persirengti ir nusiprausti, nekalbant apie kitą paramą. Tik „Ryšių statybai ačiū) Ar įsivaizduoji, kai vyrai atrodo po varžybų ar treniruočių ir kokie grįžta namo. taigi, pirmyn į Šiaulius , o ne fulės laukti:)

 • bobutei nijole

  Jus teisi, miela bobute, savo veidu tikrai nesu patenkinta,visada siekiau ji padaryti tobulesniu.

  • Bobutė

   p. nijole,

   Esu pasirengusi su Jumis kalbėtis, diskutuoti ir etc.
   Dar daugiau. Jei Jums būtų priimtina ir esate pribrendusi priimti psichologo pagalbą, kuri, mano supratimu, Jums yra būtina, bet neturite pakankamai lėšų, esu pasirengusi Jus paremti finansiškai.
   Tai visiškai rimtas ir nuoširdus pasiūlymas…

   Tiesa, turiu vieną prašymą ir Jums. Būkit tokia maloni, kreipkitės į mane „ponia“, „p.“ ar tiesiog „Bobute“, nenaudokit „miela“ ir etc..

   • Rolandas

    Gerbiamas Štirlicai, Jūs išsidavėte. Paprastai Bbutei toks sarkazmo lygis yra sunkiai įkandamas.

    • Bobutė

     „Perkandote“ mane, Miuleri.:(

 • Pašalietė

  “ponia”, “p.” ar tiesiog “Bobute”,
  Manau, kad jums irgi labai praverstų psichologo pagalba: kompleksai lenda iš visų galų… Tad neremkite finansiškai kitų, o pasiremkit pati save. Beje, turbūt žinot, kad visiems psichologams irgi reikia psichologų pagalbos, nes jie „nušoka nuo proto“ „begelbėdami“ kitus…
  Nesivarginkit man atsakyti ar siūlyti pagalbą. Esu tik pašalietė, netyčia užklydusi į jūsų diskusiją.

  • Bobutė

   Dėkoju už diagnozę ir patarimus. Būtinai pasinaudosiu.
   Net neįsivaizduoju, kaip sugebėjau be Tamstos patarimų iki šiol išgyventi…:)

 • albinas

  Visi gerai suprantam ka valinskas norejo pasakyti istardamas zodi boba. ir neraikia cie ieskoti smegenu subinej, aiskinant, kad cie tarmiskas zodis ar dar kai kas.
  Jeigu jau prezidente „boba“ tai Valinskas apsisisiojes kaimo girtuoklis, ryte islinde is kutes, saukdamas ant kiemo: Kas gyvulius suvare i mano troba! :)

 • Nuomone

  Juokingai atrode kai vien salia kito susiglaude Valatka, Valinskas Bielinis viena duda pute :)
  Valatka net atviru tekstu savo pasnekova Valinska gyre uz jo samojus „o sitas sedintis veikejas“ :), o tas durnelis sypsosi kaip – koks kvailelis is kaimo !

  Beje tai pirma puiki Miliutes laida, geriau nei „Sokiu 10-tukas“, vienas kita papilde samojais ir kas daugiau „purvo“ isstenes.

  Blogo autoriui ta proga LRT Taryboje reiktu pasiulyti paskirti skydines direktoriui „paskatinima“ naujoj Vilnioj :)

 • bobutei nijole

  MIELA[S] Bobute, vienatvė ir nemeilė sunkus išbandymas. Laikykites. Kol žmogus gyvas,jis turi vilties sušilti šiame pasaulyje. Nuoširdžiai to linkiu.

  • laila

   Kokia pikta Bobutė penktadienio rytą. Gal pabarkite ir mane už „kvailumą“ :)Gera diena visiems.Tai toliau putojame ant Valinsko?
   Gal Valinskas ir „mužikas“, bet su Juo dirbti visada malonu.

   • vasia

    Namiokas aiskus, paslepta reklama Valinskui nenaujiena, ypac zinant kad seimo narys uzdarbiauti is sono nebegali. Vadinas dar ir “juoda“ buhalterija. I love you…

    • laila

     na Jūs ir išvartėte :)

  • Bobutė

   p. nijolei

   Sakot, „vienatvė ir nemeilė sunkus išbandymas“. Nesiginčysiu. Jūs – sakot, Jūs – žinot…
   Nors tai (sunkus išbandymas) ir nepateisina, tai bent paaiškina Jūsų amoralių ir seksistinių pasisakymų priežastis…

   P.S. Finansinės paramos pasiūlymas dar galioja.

 • Rolandas

  Bobute, perskaičiau eilinį siautėjančių dviveidžių nijolių porūšio feminisčių atsišaukimų. Jame reikalaujama lygaus darbo apmokėjimo vyrams ir moterims. Pateikiami įvairūs skaičiai,esą įrodantys, kad moterims darbdaviai moka mažiau.

  Ar yra statistika, kiek moterims ir vyrams, moka siautėjančios nijolių porūšio feministės, kuomet jos pačios yra darbdavės, ir kaip sėkmingai dirba jų įmonės?

 • nerijus

  Vienok, kažkada dievagojosi įvairūs narcizai ir šiaip- rašytojai, kad, nerijaus- miestelėno, marginalo komentaras vos ne kas trečias.
  Ką aš galiu pasakyti?..
  Ogi, kad kas antras komentaras narciziško narcizo…
  Savaitgalis. Puikus oras. Eik pabėgioti. Gal pagaliau įveiksi tuos 4 km?..
  Šiaip, kaip sportuojantis ir puikiai išmanantis šį dalyką, galiu patarti:
  – Nepersistenk, nes nesveikas gyrimasis ir nesveikas lakstymas nuveda ten- iš kur nei vienas negrįžo…- politikon ;)

  Visiems gero, šilto savaitgalio ir skanių šašlykų ( nacionalionio lietuviško kepinio :) )…
  Pailsėkite…

 • Rytis I

  Cirkas išvažiavo, klounai pasiliko.
  Kažkaip ir juokingai ir liūdnai tokia laida žiūrisi. Juokingai, – nes matėm kaip ir dėl ko buvo pasakyti AV žodžiai ir kaip sekančią dieną jau kalbama apie neva gilias politinio autokratėjimo problemas, ką tie žodžiai turėjo reikšti ir ką „norėta“ pasakyti. Valatka skaito, kad visi taip galvoja… Ir kad aukščiau stovinčią moterį gali vadinti kaip nori. Gal jis norėtų pabandyti apsisiuoti prezidentūrą? Liūdna, nes niekas neturi kitokios nuomonės. Terminas „boba“ be prieštaravimų pervedamas į malonybinę meilės išraiškos formą… Valinskienę turbūt kitaip ir nevadina?
  Tiesa, dėl neleistinų tekstų Brazauskui ir Adamkui berods buvo kažkokios bylos, tik neatsimenu -kaip ten prasidėjo ir kaip pasibaigė.