Seimo narys man smogė. Mes jam atsilyginome…:)

… Negaliu giliai įkvėpti, negaliu juoktis ir kosėti. Rytą sūnus aprengė striukę, o automobilyje užsegė saugos diržą.

Atėjęs į darbą pirmus keletą laiptelių užlipau, o po to vis dėlto nusprendžiau pasinaudoti liftu – pirmą kartą po to, kai vaikščiojau su ramentais…

Sėdžiu dabar ir galvoju: važiuoti į polikliniką rentgeno nuotraukos pasidaryti, ar ne?

Ir kas dėl viso to kaltas?

Ogi Seimo narys A.Mazuronis. Smogė man vakar vakare savo smailia alkūne smogęs į šeštą (o gal penktą) dešinės pusės šonkaulį taip, kad žvaigždutės akyse pasirodė ir kvapo porą minučių atgauti negalėjau… 

Ir kas galėjo pagalvoti? Iš pirmo žvilgsnio jis toks ramus ir draugiškas atrodė…

Bet mes jam ir jo kolegoms Seimo nariams už tai atsilyginome. Su kaupu.

Galutinis rezultatas buvo 72:48.

Sumindėm, tskant.

Nepadėjo ir M.Varaškos reidai po krepšiu, nei V.Gedvilo ir A.Sacharuko tritaškiai, nei beveik tobula Ž.Šilgalio kamuolio varymo technika.

Gedas nardė kaip žuvis po krepšiu ir kartu su Gintu nepailsdami bėgo į greitą puolimą, Rimas demonstravo pavydėtiną stabilumą mesdamas iš vidutinio nuotolio, Virgis parodė, kad svarbiausia ne amžius, o patirtis, Mindaugas gi paliudijo, kad jaunystė turi ir šiokių tokių privalumų. Eglė su Dovile kovėsi su Tautos išrinktaisiais kaip lygios su lygiais – nežinodamas net nebūtum pagalvojęs, kad jų niekas neišrinko.

O apibendrinant – vienas mažas pastebėjimas: Seimo krepšinio komanda potencialo aikštelėje turi. Tačiau aiškiai trūksta komandinio žaidimo, turimų privalumų išnaudojimo  ir aiškaus suvokimo, kad vienas, net jei esi labai geras, prieš penkis niekada nelaimėsi.

(8 balsų, vidurkis: 2,63 iš 5)
Loading...
 • Tomukas

  Na su alkune šonkaulių sveikam žmogui taip lengvai nesulaužysi… :) pats ne taip seniai panašią traumą žaidžiant krepšinį „užsidirbau“,- į apatinius šonkaulius gavau iš peties, smagiai palindo po manimi, tai pasekmes jau pusantro mėnesio jaučiasi, nors jokių šonkaulių lužių nėra. Poliklinikoje pasakė, kad čia nervaligė (skaudės labiausiai 1, 3, 7, ir ten tam tikrais tarpais iki pusantro mėnesio), bet tai maža paguoda, nes skauda nemažiau nei šonkauliai iš tikrųjų butų lūžę.., dar parekomenduos kokį Deep relief, nors iš savo patirties galiu pasakyt jis nelabai ilgai šaldo,na o šiaip pradžioj prieš miegą, ar kai labiausiai skauda reikia kokį Nimesil pagerti jis ir nuo skausmo ir uždegimą mažina. Aišku persišviest nepakenks, bet kuriuo atveju teks jums biški (bent mėnesį) nuo krepšinio pailsėti. Linkime sveikt.

 • Artūrai, sveik greičiau.

 • A.G.

  Užuojauta.
  Pagal save žinau, kad skausmas greitai nepraeis.
  Tik man nutiko kitokiomis aplinkybėmis, – buvau užpultas iš nugaros (pirmas nelauktas smūgis iš nugaros, kritimas dantimis į grindinį), o tada prasidėjo negailestingas spardymas (po vienos „diskusijos“ su jedinstvininkais).

 • Arturai, a Arturai, jus kazkaip cia biski ne i tema.
  „net jei esi labai geras, prieš penkis niekada nelaimėsi.“
  Tikriausiai vaikysteje neziurejote filmu apie Dzeki Chana, kaip jis ten visus isspardydavo :)
  Uzuojauta, Arturai, del sonkaulio, ir Pylimeliu gatves, ir duobiu. Sestadieni vaziavau, siaubas, siaubas visa vaziuokle ismuse.

  • ledynmečio voverė

   Būtų neblogai, jei išduodant automobilio vairavimo teises valstybinės kalbos egzaminas būtų privalomas. Jei vairuoti taip, kaip rašai (šimtas gramatinių klaidų), tai gaila man tavo automobilio „važiuoklės“: nes ne duobės kaltos.

   • Siaubas, siaubas, ledas istirpo, o dinozaurai dar isliko.

    Pasirodo dinozaurai dar skaityti mokejo, siaubas, kur Visagalis tada buvo. :)

 • ledynmečio voverė

  Jaunasis Mazuroniokas pasinaudojo gera proga nebaudžiamai aptalžyti žurnalistą, taip sakant išvelėti kailį; reiks už jį ateity balsuoti nes matosi jog gudrus, turi vertybinį stuburą ir tvirtą ranką.

  • O tuo metu kai vyko krepšinio rungtynės ir braškėjo žurnalistui šonkauliai, R.Miliūtė, pasikvietusi garbius ponus į TV studiją svarstė su kokiu bagažu atėjo K.Komskis iš TiT partijos į Seimą ir netgi tapo Antikorupcijos komiteto pirmininku. Gėda opozicijai, kad šį veikėją prastūmė į komiteto pirmininkus. Ledynmetis kausto mūsų šalį…

   • ledynmečio voverė

    Audra vandens stiklinėje, nes konservatoriai pasigedo solidžiųjų paketų, pristatomų Janukonio vairuotojo. Į Antikorupcijos komisijos pirmininko postą bus deleguojamas A. Vydžiūnas.

 • Ah, o jau maniau, jog Seime įvyko muštynes. Pirma gavo Račas, tas atgal žiebė, o kolega dabaigė.

 • mdxacuk

  Apmaudžiausia kai gauni iš savų…

 • Linas

  aš irgi kaip A.G.neseniai nukentėjau kitokiomis aplinkybėmis.Naktį staigiai gavau kelis smūgius iš nugaros,kad net išmušė važiuoklę o,kaip vėliau supratau,ir vertybinį stuburą.Nedelsdamas žiebiau atgal taip,kad užpuolikas – ne kur dėsis – net smagiai po manim palindo.Tik tada apsižiūrėjau,kad pasirodo – savas,o tai juk yra apmaudžiausia.Dabar dar reikia persišviest,gal suras kokią nervaligę.

  • mdxacuk

   Bet kaip ilga išlieka pasekmės! Seniau jums efektyviai padėdavo gydomasis badavimas. Gal dar atsitaisytų važiuoklė? O kam rizikuot su švietimu? Nervaliges galima lengvai nustatyt iš tekstų.

 • Rolandas

  Nekaltinkit politikos. Čia , greičiausiai laila vudu lėlę nusipirkus vakarais prieš miegą apkumščiuoja.

  • Rolandas

   Oops, užmiršau sveikatos palinkėt – linkiu!

  • laila

   oi mane „ijungė“:) ir visai net neskaudėjo :)

   • Rolandas

    laila, sveika, ten viršuje kitas Rolandas rašo, kaip laikaisi?

    • laila

     Laba Rolandai, jau supratau, kad išlindo kitas „Rolandas“ :)))
     Laikomes gerai, dirbame, viskas čiki.

 • WU

  „Nepadėjo nei A.Sacharuko tritaškiai“ :DDDDDDDDDD

 • nerijus

  Galėtų ir gražulis šmėstelėti krepšinio aikšelėje…Nu, bet kur jau jam?..Jam nepatinka vyriški pasikumščiavimai iš užnugarkaulio?.. :) Bent masažuotoju galėtų pabūti ;)
  Beje…
  Artūrai
  Kas Jūsų ir Seimo komandos treneriai?

 • Slyvanosis

  Nesuprantu, kam reikalingi krepšiai žaidžiant regbį?
  Regbis, berods, mėgiamiausias seimūnų žaidimas.

 • mari

  belieka tikėtis ,kad politikoj seimui sekasi geriau nei krepšinyje.
  Kita vertus mazuronis šaunuolis, gerą smūgį turi :), kai džeki čanas..
  Taipogi artūras pasiilgė neapdairei atskleidamas savo silpnąją vietą (5-6) šonkaulis, turės omeny dabr lailos ir lailai.

 • mda

  o tai mazuronis dar ir krepšinį moka žaisti?

  • Rolandas

   Mazuronis dar ir žmogus – vaikų turi. Ir pavardė ta pati. Nerealu, ar ne?

 • Rolandas

  Artūrai, linkiu pasveikti.

 • Sigitas

  kazkada per TV ziurejau kaip zurnalistu komanda zaide kazkokiama turnyre – berods tai rode TV6 (tokiam narve viskas vyko), tai uzstrigo, kad pats sio blogo autorius zaidzia grubiai – atvirai dirba alkunemis, berods viena karta stume i nugara is uz nugaros… nemaciau kas vyko siame turnyre, bet itariu, kad „ramusis Mazuronis“ galejo irgi buti mates ta pacia laida…
  o siaip manau, kad visus kurie krepsini zaidzia alkunemis reiketu is karto is aiksteles varyti

  • mielas Sigitai, A.Mazūronis jūsų minimą veiksmą atliko netyčia, nes tuo metu stovėjo į mane nugara. O kai dėl jūsų minimos laidos, tai tikriausiai kalbate apie krepšinį narvuose. Natūralu, kad ten buvo naudojama daugiau jėgos kaip ir gatvės krepšinyje, palyginti su salės krepšiniu. O štai dėl tamstos teiginio apie stūmimą į nugarą, prašyčiau arba įrodymų, arba atsiimti savo žodžius. Nors šiaip krepšinis yra vyriškas ir dažnai kontaktinis žaidimas…:)