Seimo narys man smogė. Mes jam atsilyginome…:)

… Negaliu giliai įkvėpti, negaliu juoktis ir kosėti. Rytą sūnus aprengė striukę, o automobilyje užsegė saugos diržą.

Atėjęs į darbą pirmus keletą laiptelių užlipau, o po to vis dėlto nusprendžiau pasinaudoti liftu – pirmą kartą po to, kai vaikščiojau su ramentais…

Sėdžiu dabar ir galvoju: važiuoti į polikliniką rentgeno nuotraukos pasidaryti, ar ne?

Ir kas dėl viso to kaltas?

Ogi Seimo narys A.Mazuronis. Smogė man vakar vakare savo smailia alkūne smogęs į šeštą (o gal penktą) dešinės pusės šonkaulį taip, kad žvaigždutės akyse pasirodė ir kvapo porą minučių atgauti negalėjau… 

Ir kas galėjo pagalvoti? Iš pirmo žvilgsnio jis toks ramus ir draugiškas atrodė…

Bet mes jam ir jo kolegoms Seimo nariams už tai atsilyginome. Su kaupu.

Galutinis rezultatas buvo 72:48.

Sumindėm, tskant.

Nepadėjo ir M.Varaškos reidai po krepšiu, nei V.Gedvilo ir A.Sacharuko tritaškiai, nei beveik tobula Ž.Šilgalio kamuolio varymo technika.

Gedas nardė kaip žuvis po krepšiu ir kartu su Gintu nepailsdami bėgo į greitą puolimą, Rimas demonstravo pavydėtiną stabilumą mesdamas iš vidutinio nuotolio, Virgis parodė, kad svarbiausia ne amžius, o patirtis, Mindaugas gi paliudijo, kad jaunystė turi ir šiokių tokių privalumų. Eglė su Dovile kovėsi su Tautos išrinktaisiais kaip lygios su lygiais – nežinodamas net nebūtum pagalvojęs, kad jų niekas neišrinko.

O apibendrinant – vienas mažas pastebėjimas: Seimo krepšinio komanda potencialo aikštelėje turi. Tačiau aiškiai trūksta komandinio žaidimo, turimų privalumų išnaudojimo  ir aiškaus suvokimo, kad vienas, net jei esi labai geras, prieš penkis niekada nelaimėsi.

(8 balsų, vidurkis: 2,63 iš 5)
Loading...