Kodėl visiems norisi laimėti…

Na va, ką tik iš Rygos…. Vakar pažiūrėjom „Žalgirį“ versus „Lietuvos rytas“ – nesmagu buvo žiūrėti… Geriau jau „Žalgiris būtų dublerius atvežęs, gal bent būtų žaidę. O dabar iš esmės vienas P.Jankūnas darė tai, ką turi daryti aikštėje profesionalas. Na, gal dar Ž.Janavičius ir J.Mačiulis. O visi kiti krapštė nosį.

O štai šiandien ir mes žaidėme. Mes – tai žurnalistai iš Lietuvos. Tikri žurnalistai ir tikri mėgėjai. Na, gal tik mūsų Sabas (jis Rytis, ne Arvydas:) dar šiek tiek arčiau profesionalių mėgėjų.

O štai mūsų priešininkai – latviai, latviai ir estai atsivežė tokias komandas, kad jau per apšilimą buvo beveik aišku, kuo viskas baigėsi.

Štai, pavyzdžiui, vienoje latvių komandoje žaidė toks Edgars Sneps – 198 cm, dar 2003 metais žaidęs Latvijos rinktinėje, o dar, berods, pernai BBL.

O estų komandoje buvo toks Rauno Pehka, 2001 metais atstovavęs Estijai ir žaidęs už Ostendės Telindus.

Tai – neskaičiuojant Latvijos moterų rinktinės narių ir tokių dvimetrinių maždaug 20 metų jaunikaičių.

Gali būti, žinoma, kad jie visi buvo žurnalistai, rėmėjai ir BBL valdybos nariai – tai yra, tuo, kuo ir turėjo būti.

Tačiau būsiu atviras – kažkaip labai jau sunku tuo patikėti. Labiau tikėtina, kad visos tos komandos labai jau norėjo laimėti ir šiek tiek „pasistiprino“.

Jei atvirai, tai mane tas stebina ir aš to visiškai nesuprantu. Lygiai taip pat nesuprantu, kodėl socialinės partnerystės turnyre, kuris vyksta jau antri metai tas pats atsitinka su Vyriausybės, pramoninkų ir verslininkų komandomis.

Ateina jie žaisti prieš žurnalistus, o komandų sudėtyje žmonės, žaidžiantys Regionų lygoje, Sostinės turnyre… Jauni, dvimetriniai, tikriausiai kasdien vaikštantys į treniruotes. Aprangas prieš rungtynes pasiima iš maišo, joms pasibaigus ten pat sumeta ir išsiskirsto.

Prieš žurnalistus jie pastaruoju meu laimi, tačiau kam tokios pergalės reikalingos? Ir kam iš viso reikalingi tokie turnyrai?

Juk jų esmė yra bendrauti: aikštelėje, o dar geriau pirtyje ar prie alaus bokalo. Ir bendrauti turėtų tie, kam tas turnyras skirtas.

Jei žaidžia Vyriausybė, turėtų būti ministrai (kol kas mačiau tik vienintelį Oleką), jų patarėjai, jei Seimas – galėtų būti parlamentarai, o jei jau darbdaviai – tai tegul ir būna darbdaviai, o ne ką tik sporto mokyklas baigę jaunuoliai.

Nesuprantu, kam daryti turnyra, iškraipant visą jo esmę? Kam leisti pinigus? Tada jau geriau tegul registruoja tas „darbdavių“, „Vyriausybės“ komandas Sosstinės turnyre ir žaidžia…

Ir viskas dėl to noro laimėti…

Blogai, žinoma, kai eini į aikštelę kaip „Žalgiris“ Rygoje, bet dar blogiau kai bandai „išdurti savo kolegas ir partnerius dar prieš varžybas…

(7 balsų, vidurkis: 4,43 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  tai gal is tiesu geriau reikejo visiems pabendrauti pirteleje arba prie alaus, o ta pirma dali, t.y.varzybas, praleisti…Idomu kaip jauciates, kai rungtyniaujat su kokiomis TV zvaigzdemis, kurios „gryba pjauna“, kai esate visa galva stipresnis? Nesaziningumas ishsikerojas kur be pazvelgsi, tad nestebina oponentu „pasistiprinimo“ istorijos. Berods, turkai, graikai krepsinio juniorai tai daro be skrupulu. Atsiusti i varzybas 20 meti, kai max leistinas amziaus cenzas, tarkime, 18 , jau nera jokia sensacija – viskas pergalei…

 • Anonimas

  Vis tas nuvalkiotas kapitalistinis „nauju ishukiu“ ir noro laimeti visame kur sindromas:) Savininku turnyre loshti burzujams -savininkams?? Nejuokinkite…:))Pirma -ne fasonas draskytis ir prakaituoti. Antra-lasiniai ir subines per sunkios..Trecia, o jeigu kokiam potencialiam biznio partneriui ar investuotojui kad ir netycia per shonkaulius aiksteleje pravaziuosi?

 • Anonimas

  …as pamenu „musisku“ kovas pries Kanados, JAV sportininkus. Vienoje puseje gaisrininkas, policininkas, o kitoje…“karininkas“,“studentas“. Paprastai 13:0 laimedavo „musiskiai“:-)

 • Anonimas

  …ir iš kur tas „nesovietinis mentalitetas“ mėgėjiškame sporte? Kaip olimpiadose, kai dalyvaudavo „kariškiai“, „milicininkai“, „(amžinieji) studentai“ ir „darbininkai (Trudovyje rezervy)“… „Žurnalistų“ tada dar nebuvo… Dabar jau atsirado…

 • Anonimas

  „Kodėl visiems norisi laimėti…“

  Šiaip …esmėj siekis laimėti yra silpnumo (kompleksavimo, vidutinybės etc.) požymis …:)
  Tad gal tų tikresniųjų ne tiek jau ir daug, o ir sutinkami jie ne taip dažnai… :)

 • Anonimas

  Ir dar… akmenukas į žurnalistų daržą…:)
  Kodėl devalvuojama žodžio „žaisti“ logika.
  Kodėl po žodžiu „žaisti“ padedamos ir tokios prasmės (jei liesti Rygą :) ) sportavot, reprezentavot, kai kas gal dirbo…:)).

  Šiaip gal tiksliau būtų ir ne „Olimpinės žaidynės“, o „Olimpinės sportynės ar darbynės“…:)