Seimo narys A.Anušauskas: kvailas ar tiesiog atmata?

„Lietuvos ryte“ dirbantis atmata Dovydas Pancerovas savo Facebook sienoje paskelbė „juokelį“ apie mane.

Atmatos D.Pancerovo menas

Tai manęs, žinoma, nenustebino, nes atmata tam ir atmata, kad taip „juokautų“.

Tačiau vienas dalykas nustebino: tarp 40 atmatų, kurie „palaikino“ tą atmatinį „juokelį“, buvo ne tik žmonės, kurie FB savo mintis reiškia kaip normalūs žmonės (pavydžiui, toks Audrius Kubilius), bet ir Seimo narys Arvydas Anušauskas.

Šiaip, žinoma, ir tai neturėtų labai stebinti, nes tas Seimo narys priklauso Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų partijai, iš kurios kilę ir M.Adomėnas ir dar vienas žinomas atmatinis „humoristas“, kuris praėjusių metų pabaigoje taip pat bandė juokauti.

Bet vis tiek šiek tiek keista.

Nes aš kažkodėl tai galvojau, kad po atmatos A.Ramanausko „juokelių“ net ir patys kvailiausi turėjo suprasti, kas yra humoras, o kas yra atmata.

Panašu, jog tenka konstatuoti, jog A.Anušauskas arba kvailas, arba atmata.

(10 balsų, vidurkis: 3,80 iš 5)
Loading...
 • Justas

  Viso gero ponas Račai. Kažkada sugebėdavote šmaikščiai ir įdomiai parašyti, kol nepaskendote nuosavo mėšlo ir asmeninės vendetos baloje.
  RSS srautas ištintas. Buvo smagu.

  • Marius

   Na, jeigu nuosekliai skaitote blogą tai turėjote pastebėti, kad iškraipyti faktus pradėjo Pancerovas. Šiaip, nesuprantu dėl kokių priežasčių Artūras Račas yra laikomas vos ne „Kremliaus agentu“ tad visiems tiems didžiapatriotams, žinia, visur vaidenasi baubai, tad ir bando įgelti Artūrui Račui. Taip išeina, kad ir Anušauskauskas priskirtinas prie tokių, nors anokia čia naujiena, iš jo tekstų galima buvo spręsti. Tačiau, gerbiamas Artūrai, aš neimčiau visa to į dūšią, tai kad Pancerovo įrašą „palaikino“ ir „Kunigaikštis Vildaugas“ puikiai iliustruoja visą tą publiką.

  • ArturasR

   Mielas Justai, dabar tris naktis verksiu ir labai graušiuosi. O paskui nusišluostysiu ašaras ir darysiu tai, ką dariau iki šiol. Nes dzin man ant tokių kaip tamsta, kurie nori baltomis pirštinėmis vaikščioti ir tik savąjį mėšlą uostyti.

 • Luna

  Laba diena. Švyti čia viskas.

  • ArturasR

   Tai tokie kaip tamsta ateina ir pašviečia.

 • sataniuga

  Gerb. Račai, trūksta Jūsų blogo būtent šioj erdvėj. Žurnalisto žodžiui negalima grimzti feisbuke.

  • ArturasR

   Sataniuga, viskam savas laikas. O dabar man atostogos. Ir aš jomis mėgaujuosi jau nuo kovo mėnesio.

 • ArturasR

  Mielas Kroydon, juk žinote… ne… aiškinti, ką ir kaip man reikia daryti. O tamstos vertinimai, kaip aš rašau, man tiek pat svarbūs kiek užkalnio kašmyriniai megztukai.

  • Levander Kroydon

   Gerbiamas Arturai,

   Isejai,is tos naujienu agenturos,esi laisvas zmogus.Kokios zurnalistikos kryptimi ketini eiti?
   Ar nemanai,jog pastaraisiais metais,tiesiog kosminiu greiciu keiciasi apskritai visa zurnalistika,ir kad blogeriu ir troliu saitai,kuo toliau tuo labiau populiareja ir igauna ganetine nemaza itaka.

   Visgi tavo blogas,pries pora metu buvo bene vienas skaitomiausiu,bet stai,dabar atsirado ir sadauskas,ir rokiskis,ir tas pats uzkalnis,ir ramanauskas facebook turi savo lankytoju .Yra ir neblogu komentatoriu kaip Stekse,qverty,alvidon,na ir siek tiek nestandartiniu kometatoriu,kaip pries nekilnojamo turto burbula pasizymejes WORRAS.

   I zurnalistikos erdve isiverzia zmones kurie apskritai nera zurnalistai,tiesiog yra savo tiesos platintojai,ginantys savo nuomone iki apsisikimo

   Pvz as,esu uz tai,kad rasomoji lietuiu kalba butu supaprastinta be nosiniu,ilguju,ir ą,č,ę,ė,į, ir va visokiu tokiu raidziu.

   Paprasciausia,kai rasai standartiska angliska klaviatura,tai ziauriai nepatogu,nes pvz parasiau straipsni per 15 min,o po to virs 2 valandu dejau visas nosines ir ilgasias,ir galu gale mane tai tikrai uzpiso,cia net zodis uzkniso butu per svelnus.

   Ir ta Lietuviu kalba,-ji ne kiek nemoderneja.dabar kalbininkai vercia ir kooreguoti tekstus,buktai visiems zinomi keiksmazodziai tai kalbos niekinimas,o ir labai yra prisipisinejama prie stilisikos,ir apskritai koregavimo
   As manau,jog kooreguotas originalus tekstas yra tas pats,kaip legalus samagonas,is MAXIMOS .

   Tikras samagonas turi buti 60 laipsniu,ir virtas miske.
   taip ir del tos stlistikos,koregacijos,ir siuo metu absurdisku keitiniu kaip vaizduoklis,-tai jau per daug

   na pvz kad ir tas tavo labai mylimas zodis atmata .
   Jis visvien yra sūdinas žodis

   Man atmata asocijuojasi su šūdais ir myžalais .
   Aš manau,kad tu kaip išsilavinęs žurnalistas turetum ir rašyti kaip tau liepia širdis,o ne apgaudineti save tariamai kultūringesniais žodžiais kaip atmata kurie visvien reiškia tą patį šūdą.

   tai kuris yra tavo ideologinis priešas? Algis Greitai ar Užkalnis
   Aš kaip ir daugelis blogeriu noriu susiorentuoti kokias jūs visi atstovaujate pažiūras.

   Pvz Sadauskas-Kvietkevicius man labiau yra toks inteligentas,kurį užpiso miesto gyvenimas ir pasinėrė žmogus į kasdienines kaimo problemas.

   Algis Greitai,pastaruoju metu staiga dingo is eteriu,gal susije ir su tuo,kad likes be uzdarbio,sumazejus babkiu kiekiui,sumazeja ir pasitikejimas savimi,taciau Ramanauskas visgi mano akyse yra talentingas zmogus,labiau reprezentuojantis darbo klase,nors jo pasisakymuose buna ir giliau uzsleptu kasdieniniu gyvenimisku minciu

   Rokiskis rabinovicius,toks labiau studento visazinio tipo personazas,teigiama nepiktybiska figura,labiau 16-25 metu skaitytoju tarpui

   Uzkalnis,-pastaruoju metu nusivaziavo,kaip suprantu,uzsidirbo kazkiek babkiu UK,pamates kad ten tebus paprastas BBC klerkas gryzo i Lietuva,cia visvien konkurencija maza,kazka paraso,gal dar kazka BBC pavercia,dar kazkokia laidele turi paraso koki straipsniuka kokiam restoranui,ir pragyvena kazkaip,

   Na o tu Racai?Turejai toki nebloga tinklapi,bet dabar tavo straipsniuose vien tik neviltis,apatija.atrodo kad imsi nueisi i kokia marcinkoniu giria ir pasikarsi .
   Nu jau kas kas,bet Anusauskas man atrodo tikrai padorus zmogus

   O negalvoji,kad buves ilga laika,vienu is rasomosios zurnalistikos lyderiu kartu su Valatka,dabar susidurei su arsia konkurencija,is kazkur isnirusiais blogeriais,rasanciais kandziai,stipriai,aiskiai ir pakankamai moderniai

   Kokiai politinei ideologijai si karta atstovausi?

   Desiniesiems ar kairiesiems ?

   Jug dabar po to jusu su Ramanausku skandalu abu buvot ispirdolinti is darbu,tu is savo tos naujienu agenturos,Ramanauskas prarado kontrakta TV,su Uzkalniu irgi neaisku ten,nes praradus TV laida,atsidurs toj pacioj bedarbystes valtyje su jumis abiem .

   Butu daug idomiau,jei viskas butu aisku,kokias partijas ir kokius isitikinimus jus visi reprezentuojat.Pastarieji du ,konservatorius,na o tavo tekstai irgi budavo tokie labiau konservatoriski

   Bet apsipykes su puse Lietuvos,as manau tik susigadintum savo ateiti.
   Cia ne USA,Rusija ar Anglija su daug milijonu zmoniu.Cia Lietuva,kur visi vieni kitus pazysta,ir visi nori naudos vienas is kito

 • ArturasR

  Pagal stilių tai tamsta Dunduke esate panašus į vieną tokį su atvipusia lūpa. Džiaugiuosi, kad padėjau, nesvarbu, kad esate aiškiai atmata. Lūpa jau nebebus normali, bet ką gali žinoti, gal žmogumi dar kada nors tapsite.
  Ir neskubėkite mielas Dunduk, laidoti to iki ko tamstai kaip Užkalniui iki žurnalisto, nes juk net dundukai juk žino, kad juokiasi tas, kas juokiasi, o ne tas, kas bukai spaudo ir dieną iš dienos kartoja, kad jis ne bukas.

 • Atmata Dovydas Pancerovas

  Artūrai, norėjau atsiprašyti, bet… Pabučiuok tu man į „žandą“.

  • ArturasR

   Dovydėli, gal geriau pasibučiuok su Andriuku. Jūs vienas kitam labai tinkat.

 • Petras Vilkas

  Visi tskp nariai yra atmatos,- stabu garbintojai.