Citata #464 M.Adomėnas daro išvadas

Konservatorius Mantas Adomėnas, pasiskaitęs apie JAV atlikto tyrimo rezultatus, nurodo kelią į sėkmę:

„Jei nori gerai gyventi – mokykis, tuokis, eik į bažnyčią“.

Delfi

… Atrodo ir mokėsi, ir susituokęs, ir tikintis, o vis dar tik atmatinis Seimo narys…

(11 balsų, vidurkis: 3,09 iš 5)
Loading...
 • Jonas

  Seimo narys, kurio Všį prasuko porą milijonų. O Jūs su savo legaliu atlyginimu dabar atmatas skaičiuojat. Greičiausiai ir be darbo.

 • Hmz

  Čia dar klausimas, kaip interpretuoti frazę „eik į bažnyčią“ – gal jis turi omeny tapimą popu?

 • Marius_Gaubas

  Aš, Marius Gaubas, taip pat Mykoliuko Beraščio vardu, sakau, kad Mantas Adomėnas yra nulėpausis nepagydomas ir peraugęs šprotas. Lietuva ir taip per ilgai gyv(uli)uoja kaip Tauta. Nes išdavė savo būtį ir pasaulėžiūrą. Be idėjų neįmanoma išgyventi iš principo. Be savivokos ir pasaulėžiūros taip pat. Tik plūduriuoti, ir nieko daugiau, kol bangai genant bangą nenuplaus (kaip peraugusio šproto). Tūlas lietuvių tautos buratinas siūlo anglosaksų ir judėjų pasaulėžiūrą savo Tautai, kuri yra absoliučiai svetima jai. Kai Tautai ima kalbėti dvasios (Kembridžo ar net Oksofrdo) ir proto našlaičiai, tai yra Tautos pabaiga. Ir kelias yra tik vienas, arba skubiai persirgti ir pasveikti, arba kaip rašė Maironis viename savo eilėraščių apie Trakų pilį. Linkėjimai Bobutei ir ten dar kažkam, kurie becituodami A. Einstein mane lygino su silpnapročiu, ar kažkaip ten. Pagarbiai.

  • Marius_Gaubas

   „Negi negalime sukurti kažką originalaus, įsimintino ir tuo pačiu demokratiško?“ – klausia Seimo narys.“ Tai dar vieno genialaus lietuvių Tautos sūnaus geniali kompozicija. Filosofas, tsakant. Platonas, atseit, nelabai aiškiai išreiškė savo pamąstymus apie demokratiją? Ar mikčiojimas yra mažiausia filosofijos profesoriaus negalia? O kalbant aišiai, tai Kęstutis karališkai nusipezėjo. Ir tai labai švelnus apibrėžimas. Seniai buvau scenoje. Kankina troškulys (scenos). Bet tuo ir baigsiu. Sunku su lavonu diksutuoti. Ar apie alų, ar apie visatą. Deja, Lietuva yra lavonas. Kada ims fiziškai dvokti, tai tik tautos fiziologijos klausimas, kurio aptarinėti neturiu nei kvalifikacijos (ypač), nei noro (truputį). Labanakt (visom įmanomom prasmėm).

 • Srutų Duobė

  Jetau atejau i Račo puslapį paskaityti jo ižvalgų ir nustebau, kokia čia srutų duobė palikus, Račai daryk kažką, nes tampi žurnalistikos klounu, kaip kadais Valinskas Seime.

  • ArturasR

   Keista, kad suradote laiko išlįsti iš savo srutų duobės. Visai be reikalo, nes tik dvoką užnešėte.

 • ArturasR

  Miela Laila, man sekasi puikiai, kaip visada. O pezate ir parsidavinėjate tai tamsta. Spėju iki šiol. Tik tikriausiai jau nelabai kas perka, nes nusivalkiojote per tiek laiko.

  • Laila

   O vargše , o vargše, ką galėčiau Jums pasakyti. Kiek esu girdėjusi, sėdite savo būdelėje su šuniu ir geriate…eikite dirbti, tuoj ruduo.Lapus reikės grėbti.
   Sėkmės buduli.

   P.S. na parašykite dar kokį briedą apie mane :) gal bus Jums lengviau, o gal šnabės Jums privežti…būsite ramesnis?

   • ArturasR

    Miela, Laila ( o gal reikėtų sakyti, miela Edita iš „Telemanijos“, kad ir kiti suprastų?) nesinervuokite taip. Tamstos profesija – irgi profesija. Sako, seniausia pasaulyje. Ir labai reikalinga. O šnabę pati vartokite – juk tikriausiai sunku kasdien vis po kitu…
    Beje, kalbant apie briedus, tai jei gerai pamenu, tai tamsta ten komisijos rašinėjote ir advokatus siuntinėjot. Briedai juk buvo, nes visi tik juokėsi. Pamenate? Todėl geriau darykite tai, ką geriausiai mokate – parsidavinėkite ir toliau ir neterškite eterio.

 • NeTiesa.lt

  Niekšai, katras nuskriaudėte Lietuvos blogerių blogerį AR?

  Tokio pikto ir tulžingo jo dar neteko matyti.