Skiriama TS-LKD rinkėjams: balsuokite už sąrašo Nr. 3. Ir aš jums padėkosiu

Šis įrašas yra skirtas TS-LKD rinkėjams, kurie ištikimiausi mano skaitytojai ir gerbėjai. O toks vienas jaunasis kregždukas Dovydas Skarolskis man net laiškus iš Briuselio rašo (ten jam leido popieriukus panešioti). Ir dar konservatorių ciucikai, kurie nors ir ne partiniai, bet dirba kaip tikėdamiesi, kad ir juos kada nors į sąrašą įtrauks (nes SąRaČe tai jau iš esmės visi yra).

Tai nebus agitacija, nes aš juk žinau, kad jie visi sekmadienį balsuos už TS-LKD ar D.Grybauskaitę. Jei galėtų balsuotų po tris kartus. Bet negali, todėl konservatoriams ir Lietuvos Daliai bus liūdna. Bet čia ne apie tai.

Gabrielius Landsbergis nusitaikė į konservatorius ir jų ciucikus. Tai man bus labai įdomu pažiūrėti, ar nušaus

Gabrielius Landsbergis nusitaikė į konservatorius ir jų ciucikus. Tai man bus labai įdomu pažiūrėti, ar nušaus

O čia apie TS-LKD rinkimų sąrašą. Tiksliau apie to sąrašo Nr.3. Jei nežinote – tai Lietuvos nepriklausomybės patriarcho (čia aš rimtai) V.Landsbergio anūkas Gabrielius.

Aš jo asmeniškai nepažįstu, tad nieko negaliu pasakyti apie jį kaip apie žmogų. Spėju, kad nėra padugnė kaip M.Adomėnas, nes nepastebėjau, kad „laikintų“ A.Ramanausko įrašus ar viešai įžeidinėtų žmones kaip Mantukas.

Bet, jei atvirai, tai, kad G.Landsbergis yra politikas, aš sužinojau tik praėjusių metų pabaigoje, kai pasigirdo kalbos, kad jis ketina kandidatuoti į Europos Parlamentą. Nemeluosiu – nustebau. Nes iki tol visiškai nieko apie jį nebuvau girdėjęs, nors, pagal savo darbo pobūdį man tekdavo girdėti daug. Sako, jis dirbo URM ir kažką ten darė. Turbūt darė labai tyliai ir neišsišokdamas, stengdamasis neatkreipti į save dėmesio.

Žinot, kokia mano išvada? Jis nebuvo politikas. Jis buvo tiesiog klerkas, sėdintis kažkokiame savo kabinete ir laukiantis savo valandos.

Kodėl aš taip galvoju? Ogi todėl, kad pažįstu V.Ušacką. Dar nuo Universiteto laikų. Ten apie jį žinojo. Ir kai pradėjo dirbti URM, apie jį taip pat žinojo. Nes jis nebuvo tiesiog klerkas. Ir todėl Lietuvos Dalia jį ir išsiuntė. Ir šiandien jis Maskvoje, šalia Kremliaus sėdi.

O ar jums ką nors sako tokio Arnoldo Pranckevičiaus pavardė? Jis gal net jaunesnis už G.Landsbergį. Tai aš jį pirmą kartą pastebėjau, kai buvau nuvažiavęs į savo mokyklą. Ir po to dar ne kartą teko matyti ir girdėti. Jei nežinote, pasigooglinkite ir paklauskite savęs dar kartą – kada išgirdote apie politiką G.Landsbergį pirmą kartą?

Šiaip tai man TS-LKD sąrašo eilė visiškai nerūpi. Aš už loserius niekada nebalsuoju. Ir G.Landsbergis man nerūpi.

O žinote kodėl atkreipiau į jį dėmesį? Ogi todėl, kad pastarąsias dvi savaites daug laiko leidau automobilyje. Ir girdėjau labai daug politinės reklamos. TS-LKD reklamos buvo ypač daug. Ji buvo jų stiliuje, isteriška, apie priešus, rusus ir agentus, bet tai jau nestebino.

Bet nustebino štai kas: tarp visų TS-LKD reklaminių klipų buvo tik vienas, kuriame konservatorių elektoratas buvo raginamas reitinguoti. Tikriausiai jau atspėjote, kad reitinguoti buvo siūloma G.Landsbergį, kurio numeris sąraše yra labai netinkamas patekti į EP – tai yra, trečias. Iš esmės, atsižvelgiant į dabartines rinkėjų nuotaikas, misija neįmanoma.

Keista, pamaniau, kažkokia nelygybė. A.Saudargo reitinguoti konservatoriai nesiūlo, G.Morkūnaitės – nesiūlo. Net E.Zingerio nesiūlo. O G.Landsbergį perša.

Bet kadangi konservatoriai yra mirštanti partija ir ji man nelabai rūpi, tai būčiau gal ir pamiršęs. Bet mano draugai delfiai man priminė. Vieną dieną atsiverčiu – o ten toks šleikščiai saldžiai koktus filmukas apie G.Landsbergį. Kaip jis vaikus bučiuoja, kaip žmoną myli, kaip taikliai šaudo. Apie kažkokią naują kartą ir raumenis, nors nei tos naujos, ne tų raumenų. Na, patys žinote – panašiai kaip apie Lietuvos Dalią su S.Tyleriu ar jos vizitą į Vatikaną.

Ilgas toks filmukas – beveik 12 minučių. Pažymėtas, pagal visas taisykles ir apmokėtas. Ne taip, kaip Dalios agitacija, kurią Mantukas platino ir kurios J.Žilinskas niekaip nenori reklama pripažinti (nes jis doras ir sąžiningas teisinkas ir balsuoja teisingai).

Čia jau pasidarė smalsu. Patikrinau. Apie kitus sąrašo narius filmukų nebuvo. Vėliau, tiesa, atsirado. Apie E.Zingerį, kuris yra Nr.4. Maždaug trečdaliu trumpesnis (bet čia gal dėl to, kad senelis anūką asmeniškai parėmė, aš ten tų konservatorių finansinių reikalų nežinau. Pamenu tik kaip Mantukas per praėjusius Seimo rinimus ELTĄ pirko ir dėl to, girdėjau, jį net prezidiumas svarstė, bet taip nieko ir nenusprendė).

Tiesa, Liberalai irgi tik filmuką apie G.Steonavičių delfiuose užsakė, bet tokį visai trumpuliuką. Tikriausiai, labai brangu, o A.Guoga visus pinigus „Dienos pietums“ „Žinių radijuje“ išleido.

Bet grįžtant prie G.Landsbergio, man tikrai smalsu, kaip konservatorių elitas ir jų ciucikai į visa tai žiūri. Išlenda toks klerkas su garsia pavarde kaip Pilypas iš kanapių ir staiga – numeris trečias (o dar prisiminkime, kad iš pradžių A.Ažubalio „burtai“ buvo lėmę, kad jis bus pirmas)

Gali būti, kad G.Landsbergis iš tiesų yra labai labai protingas ir politika domisi dar nuo vaikystės, kai būdamas šešerių trispalves kaimynams į pašto dėžutes mėte. Jo žmona sako, kad taip ir yra ir kad jis yra labiau patyręs už labai patyrusius. Tai aš ja tikiu. Mano žmona apie mane dar ne taip pasakytų. O jei dar per gimtadienį… Bet dėl to mane LRT Taryba (bent jau dabartinės sudėties) vargu, ar paskirtų vadovauti visuomeniniam transliuotojui ar leistų vesti prezidento rinkimų debatus. Nors mano žmona irgi mokslų daktarė, jei ką.

O Gabrieliui štai A.Ažubalio „burtai“ buvo lėmę net pirmąjį numerį sąraše ir dabar kitų burtų dėka jis trečias.

Ir aš to niekaip nesuprantu. Nes juk jei politikas, jei nuo šešerių metų, tai juk turėjo kažkur matytis. Suvažiavime, prezidiume, dviračių žygyje ar bent jau žiniasklaidoje. Na, blogiausiu atveju turėjo kaip tie jauni ciuciukai A.Bužinskas, D.Skarolskis ar Ž.Zabieta ateiti manęs aploti, kad juos užblokuočiau. Bet nors užmušk, neprisimenu.

Bet patikrinau. Galėjau, žinoma, suklysti, bet primas G.Landsbergio viešas pasireiškimas buvo – na kur gi daugiau – delfiuose. Ir jis rašė apie tai, kodėl Lietuvai reikia naujos kartos politikų. Suprask, jo.

Po to rašė gana dažnai. Arba jam rašė, Šito aš nežinau. Bet net šeši tekstai buvo. Ir štai, ką aš jums apie juos pasakysiu. Skaitydamas V.Landsbergio tekstus, aš kartais pykstu, kartais juokiuosi, kartais užjaučiu, bet dažniausiai jie sukelia emociją ir noris juos perskaityti iki pabaigos.

O štai G.Landsbergio tekstus perskaityti iki pabaigos yra kančia. Žinote kodėl? Nes tai štampų ir banalybių rinkinys be jokios fantazijos. Bet tai, žinoma, tik mano subjektyvi nuomonė.

Bet jei būčiau konservatorius ar jų ciucikas, tai niekada už G.Landsbergį nebalsuočiau. Nes, nors ir nesu nei konservatorius, nei jų ciucikas, nemėgstu kai mane „išdūrinėja“. O konservatorius ir jų ciucikus su G.Landsbergiu akivaizdžiai išdūrinėja.

Tai vat man ir smalsu ar konservatoriai ir jų ciucikai leisis išdūrinėjami, ar ne. Aš tai norėčiau, kad leistųsi, nes tada ta partija dar greičiau numirs. Nes jei nesileistų, tai dar galėtum pagalvoti, kad toje partijoje įmanoma normali rotacija ir kažkokia tai demokratija. Tai gal geriau tegul leidžiasi.

Ir tikriausia leisis. Na, bent jau taip sako delfiai. Ten, aišku, blėniai kažkokie, nes koks sveiko proto ne delfis galėtų patikėti, kad EP rinkimuose pirmi bus konservatoriai, o antri – liberalai. Greičiau jau D.Grybauskaitė atras savo LKP bilietą, kurį jai A.Brazauskas asmeniškai įteikė.

Bet tai tam tikras rodiklis, nes visi ciucikai delfiuose neabejotinai balsavo, o tai rodo nusiteikimą.

Tai tiek ir norėjau pasakyti. Eikite, mieli konservatoriai, balsuoti ir žymėkite sąrašo Nr. 3.

O aš stebėsiu ir darysiu išvadas.

Linksmų jums rinkimų.

P.S. Beje, pamiršau paminėti vieną įdomų dalyką. Tuo G.Landsbergio klipu, siūlančiu jį reitinguoti, iš visų man žinomų konservatorių savo FB profilyje pasidalino spėkit kas? Tikriausiai atspėjote – ogi Mantukas. Jei būčiau A.Kubilius, kokį vakarą prie vyno taurės rimtai apie tai pagalvočiau. Bet aš ne A.Kubilius, todėl negalvosiu.

(16 balsų, vidurkis: 4,44 iš 5)
Loading...