Nebūk tapinas, dalyvauk referendume

Aš dalyvausiu referendume dėl žemės pardavimo užsieniečiams.

Eisiu ir balsuosiu, kaip kad balsuoju visuose Seimo, Presidento, savivaldybių rinkimuose ir visuose iki šiol buvusiuose referendumuose.

Žinote, kodėl tai darau?

Dėl labai paprastos priežasties: priešingai nei koks A.Tapinas, A.Užkalnis, M.Pleskas ar kiti storašikniai FB nykštukai, aš vis dar galvoju, kad didžiausia valdžia Lietuvoje yra ne Lietuvos Dalia, ne patriarchas V.Landsbergis, ne Viktoras ir ne A.Butkevičius.

Didžiausia valdžia Lietuvoje esu aš. Taip taip, jūs perskaitėte teisingai. Tai aš valdau Lietuvą ir ji yra tokia, už kokią aš balsuoju visuose rinkimuose ir visuose referendumuose.

Kartais man nepasiseka. Taip buvo 2008 Seimo rinkimuose, 2009 ir 2014 metų Prezidento rinkimuose. Balsavau ir tikėjausi, kad bus geriau, bet suklydau. O gal nepadariau tiek, kiek galėjau padaryti. Pavyzdžiui, per 2014 metų prezidento rinkimus gal dėjau per mažai pastangų, kad paaiškinčiau, jog blogai, kai prezidentas naudoja VSD ir savo patarėjus savo asmeniniams tikslams. Tikriausiai reikėjo stengtis labiau, bet juk kaip ir dauguma jūsų, esu egoistas ir kartais asmeniniai interesai nusveria viešuosius.

Nepaisant to, man patinka gyventi valstybėje, kurią valdau, nes aš žinau, kad viskas joje priklauso tik nuo manęs. Net ir tada, kai daugumą jūsų rinkimuose ar referendumuose balsuoja kitaip nei aš. Aš kantrus ir aš žinau, kad sulauksiu tos dienos, kai jūs visi ateisite į protą ir balsuosite, taip, kaip balsuoju aš. Ir tada bus dar geriau, nei yra dabar, nors ir dabar man labai gerai, nes nuo to, kaip aš balsuoju, priklauso tik labai maža dalis mano gyvenimo. Pavyzdžiui, dujų, kuriomis aš šildau savo namą, kaina. Bet vis tiek malonu, kad savo balsavimu aš galbūt prisidėjau, kad kitą žiemą aš už jas mokėsiu gerokai mažiau nei pastaruosius kelerius metus.

Bet šis įrašas ne apie dujas ir ne apie tai, kas didesnis Lietuvos patriotas – A.Kubilius ar A.Butkevičius. Nes jie abu, kai buvo/yra premjerai, už dujas nemoka, o aš visada moku už jas iš savo kišenės (ir kai skaitau D.Kreivio, kurį šiandien mačiau einantį su gražia jauna mergina, įrašus, galvoju, kad dar būtinai apie tai parašysiu)

Šis įrašas apie birželio 29-osios referendumą ir apie tai, kodėl jame turėtų dalyvauti visi sveiko proto Lietuvos piliečiai, nepaisant tapinų, užkalnių, kleckų ir kitų konservatorių ciucikų kiauksėjimo.

Sveiko proto Lietuvos piliečiai turi eiti į referendumą ir jame aiškiai išreikšti savo valią valdyti savo valstybę.

Taip, kaip darysiu aš. Aš eisiu ir balsuosiu prieš.

Žinote kodėl? Ogi todėl, kad priešingai nei tie kiauksintys ciucikai, aš turiu žemės. 10 arų Vilniaus mieste, brangiausiame po Žvėryno rajone, kuriuos galbūt kada nors norėsiu parduoti. Ir jei norėsiu, man bus visai nesvarbu, kas iš manęs tuos 10 arų nupirks: turkas, ispanas, vokietis ar užkalnis (čia, žinoma, juokauju, nes anas niekada tokių pinigų neturės, ypač, kai M,Nocius jam nebemokės iš biudžeto už jo pasakėles apie verslą pardavinėjant stringus).

Priešingai nei kiauksintys konservatorių ciucikai, aš esu įsitikinęs, kad didžioji dauguma Lietuvos piliečių, atėję į referendumą, balsuos taip pat, kaip aš. Nes, priešingai nei konservatoriai ir jų ciucikai, aš šventai tikiu, kad didžioji dauguma Lietuvos piliečių yra labai protingi žmonės, galintys valdyti valstybę daug geriau nei tai darė A.Kubilius ir jo kompanija.

Ir būtent todėl tie kiauksintys ciucikai, kurie neturi tokių gebėjimų, ragina visus referendume nedalyvauti. Juk kai nesugebi, geriausiai nieko nedaryti, kad niekas nepamatytų, kad esi neįgalus.

Jei sugebėtų, bandytų daryti ir aiškinti, kodėl daro būtent taip, o ne kitaip. Tačiau tada reikėtų prisiimti atsakomybę už tai, ką daro. o ciucikai tam yra nepajėgūs.

Todėl jie, kaip A.Tapinas, renkasi lengvesnį būdą. Jie neprisiima atsakomybės ir nusišalina. Jie užkasa rinkėjo kortelę po žeme, palaistoi ją vandeniu ir tikisi, kad kitą pavasarį toje vietoje išaugs medis, kurio vaisiais tapinai ir užkalniai galės matintis, nes skydinės televizija paskelbs, kad jų knygos yra geriausios, o zuoko savivaldybė ir Sugiharos fondas įteiks jiems tolerancjos premijas.

Gali būti, kad toks medis išaugs. Ir visai gali būti, kad tolerancijos premijos bus įteiktos. Ir gal net ordinai „Už nuopelnus Lietuvai“ kaip M.Mikutavičiui prieš prezidento rinkimus (nors jis gal to ordino ir yra nusipelnęs).

Ir net jei taip atsitiks, aš vis tiek dalyvausiu Seimo, Prezidento, savivaldybių rinkimuose ir referendumuose, nes, priešingai nei A.Tapinas, iki šiol tikiu, kad tai aš valdau valstybę ir prisiimu atsakomybę už savo sprendimus.

Todėl sakau jums visiems: nebūk tapinas, dalyvauk referendume ir valdyk valstybę, kurioje gyveni.

Tu protingesnis nei visi tie kiauksintys ir bijantys prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ciucikai, todėl anksčiau ar vėliau tau pasiseks. Ir tada tavo valstybė bus tokia, kokią tu ją nori matyti.

Ir dėl to galėsi kaltinti tik save. O ne pinigų medį, kurį nori užauginti tapinai, užkalniai ir kiti kleckai.

Tavo teisė rinktis, tskant škia.

(25 balsų, vidurkis: 4,04 iš 5)
Loading...