Juodoji rinkimų kasa. Tik neaišku, D.Grybauskaitės ar konservatorių

Koncervatorių ciucikai čia siautėjo dėl vieno ironiško klipo, kuriame buvo parodytas tikrasis konservatorių veidas iš

Čia matote gražią žydinčią obelį, iš kurios buvuo žiauriai ir niekingai pasityčiota

Čia matote gražią žydinčią obelį, iš kurios buvuo žiauriai ir niekingai pasityčiota

užpakalinės pusės. Toks šerlokas Šarūnas Matulevičius net atliko tyrimą ir išsaiškino, kas tą smagų video klipą sukūrė.

Amsėjo, kiauksėjo, žadėjo kažkam skųsti, autorius į Didžiasalį išvežti ir sakė, dar išsiaiškins, kas užsakovai (tai kad jam būtų lengviau, galiu pasakyti, kad užsakovas buvau aš, nes pinigų Latvių gatvė man sumoka tiek, kiek visi ciucikai kartu sudėjus per visą gyvenimą neuždirbs).

Bet aš čia ne apie pinigus. Nors gal ir apie juos. Bet ne savo, o kandidatės į prezidentus Dalios Grybauskaitės. Kuri, kaip mes žinome, pati gražiausia, pati skaidriausia ir pati pačiausia.

Tai va, man atrodo, kad iš tiesų tai taip nėra ir kad iš tikrųjų tai D.Grybauskaitės, panašu, laukia teismas už tą patį, už ką teisiamųjų suole sėdi V.Uspaskichas ir V.Gapšys. Jei nežinote, už ką jie ten sėdi, priminsiu – už vadinamąją juodą buhalteriją, kurią naudojo per rinkimus.

Nes labai tikėtina, kad Dalia daro tą patį ir kad pagrindiniai jos pagalbininkai šiame juodame versle yra – spėkite iš trijų kartų – ogi tie patys skaidriausi ir švenčiausi Lietuvos konservatoriai su – spėkite iš trijų kartų – Mantuku Adomėnu priešakyje.

O buvo taip. Vakar Youtube atsirado toks video klipas, agituojantis už Lietuvos Dalią ir vienas pirmųjų tuo klipu pasidalino – spėkite iš vieno karto – ogi Mantukas. Žinau, kad neprotinga tuo klipu dalintis, nes būtent taip elgėsi konservatorių ciucikai su jiems labai nepatikusiu klipu apie konservatorių paranoją, bet vardan tos Lietuvos…

Tą aiškiai agitacinį klipuką įkėlė anoniminis vartotojas, pasivadinęs „Už dalią“ ir įsidėjęs Lietuvos Dalios nuotrauką.

Tas pats anonimas, Youtube atsiradęs vos prieš savaitę, iš viso yra įkėlęs 7 klipus ir beveik visuose juose atvirai agituojama už Lietuvos Dalią.

Štai kad ir šis:

Žinau, žinau, sakysite vėl darau kaip kvaili konservatorių ciucikai ir padedu jiems agituoti už jų kandidatę. Bet, žinokite, iš tiesų tai ne, nes tie klipai niekam neįdomus, juos peržiūrėjo vos šimtas kitas ciucikų, nemanau, kad ir dabar kas nors puls žiūrėti.

Bet kitų penkių nedėsiu, jei norėsite pažiūrėkite patys, nors šiaip tai nėra ką ten žiūrėti.

O bet tačiau svarbu yra tai, kad tie klipai nepažymėti kaip poltinė reklama. Jų nerasite nei oficialiame Lietuvos Dalios rinkimų puslapyje, nei jos FB profilyje.

Bet tuos klipus galime rasti FB puslapyje kuris vadinasi – spėkite iš trijų kartų – „Už Dalią„. Puslapis sukurtas praėjus kiek daugiau nei mėnesiui po to, kai Lietuvos Dalia paskelbė, kad ji nori ir gali.

Puslapyje skelbiama, kad tai „Puslapis piliečiams, remiantiems Dalios Grybauskaitės kandidatūrą į Lietuvos Prezidento postą. Visuomenės iniciatyva, išreiškianti paramą Prezidentei.“ O bet tačiau tos visuomenės kontaktas nurodomas štai toks: http://grybauskaite2014.lt/  Aš tai sakyčiau, kad ta „visuomenė“ ir tie „piliečiai“ truputį kvaili, bet tai tik mano subjektyvi nuomonė.

Puslapį mėgsta 1133 žmonės (panašiai tiek pat kiek yra atmatos A.Ramanausko fekalinių įrašų laikintojų), bet galiu pasidžiaugti, kad tarp tų mėgstančiųjų tik 38 yra mano FB draugai.

Tai kokia išvada? Galimos dvi: arba šis puslapis yra sukurtas pačios Lietuvos Dalios (ką lyg ir liudytų nurodytas kontaktas), arba jį sukūrė Mantukas su kompanija.

Bet kuriuo atveju tai ne jokių „piliečių“ ir ne jokios „visuomenės“ iniciatyva.

O jeigu tai ne piliečiai ir ne visuomenė, tai tada kyla klausimas apie tuos video klipus, kuriuose atvirai agituojama už Lietuvos Dalią. Žinoma, galima galvoti, kad tuos klipus susuko pats Mantukas kaip aną su mergaite, rėkiančia, kad visi, kurie ne konservatorių ciucikai, yra gaidžiai ir siunčianti visus pas Ramanauską.

Bet aš tai tuo netikiu, nes jam neužtektų nei proto, nei sugebėjimų. Nes klipai, bent jau mano neprofesionalia nuomone, gana profesionalūs ir kokybiški. O tai reiškia – kainuojantys šiek tiek pinigėlių. Gal ne tiek, kiek aš gaunu iš Latvių gatvės, bet tikrai daugiau nei Mantukas ar „visuomenė“ galėtų atseikėti iš savo kišenės.

Tai tada kyla klausimas: kas gi yra tų klipų užsakovas, kas yra vykdytojas ir kas už visa tai moka. Žinau, kad geriausiai tokius dalykus galėtų išsiaiškinti konservatorių šerlokas Š.Matulevičius ir būtinai paprašysiu, kad jis tai padarytų.

Tačiau galvoju, kad galėtų pasiaiškinti ir Vyriausioji rinkimų komisija ir žadu jos taip pat paprašyti pagalbos.

Nes mano subjektyvia nuomone, tų klipų kūrimas finansuojamas ne iš specialios rinkimų sąskaitos, o iš D.Grybauskatės arba konservatorių juodosios kasos.

Aš, žinoma, galiu klysti, bet su jūsų visų ir teisingųjų konservatorių pagalba, tikiuosi viską greitai išsiaiškinsime.

Teisybė nugalės, ar ne?

(25 balsų, vidurkis: 4,52 iš 5)
Loading...