EP rinkimai: geriausiai ant Lietuvos prognozuoju aš

Buvusi atstovė spaudai, o dabar vadinamoji žurnalistė N.Pumprickaitė LRT eteryje ten kalbino kažkokiu du žmones, kuriuos vadino „mokslininkais“. Tai aš galiu konstatuoti, kad aš, nors ir ne mokslininkas, bet politiką Lietuvoje išmanau geriausiai. Nes mano prognozės dėl Europos Parlamento rinkimų rezultatų buvo tiksliausios visoje Lietuvoje.

Koks nors užkalnis ar bačiulis ar matonis, žinoma, jums pasakytų, kad A.Račas prognozės nieko nevertos, nes kai kuriose pozicijose jis apsiriko daugiau nei leistinos paklausos ribose.  Tai tas būtų iš dalies tiesa. Apsirikau. Bet, nepaisant to, vis  tiek esu geresnis už visus mokslininkus, nekalbant jau apie tuos tris paminėtus propagandistus ar kokį L.Bielinį. Nes aš prognozavau, o jie visi ne, nes žinojo, kad jei bandys, tai būtinai apsijuoks. O „dešiniajam elitui: apsijuokti negražu, nes paskui su jais niekas nesifotografuos.

Bet grįžkim prie mano prognozių ir trumpai jas aptarkim, remdamiesi rezultatais iš kiek daugiau nei 2/3 apylinkių (tiek yra šiuo metu, kai rašau).

LSDP. Prognozavau 24-27 proc. Gaus apie 18. Viršija leistinos paklausos ribas ir sukelia daug minčių, ypač turint galvoje Z.Balčyčio dalyvavimą II ture. Labai blogas rezultatas, nes pagailėjo 100,000 litų man.

Tvarka ir teisingumas. Prognozavau 13-16 proc. Gaus apie 15 proc. Tiksliai, kaip „exit poll’uose“, kurių šiemet, pirmą kartą per pastaruosius 10 metų nebuvo. O kodėl nebuvo, tai jau patys savęs paklauskite.

TS-LKD. Prognozavau 10-13 proc. Gaus apie 17. Šiek tiek viršija leistinos paklaidos ribas, bet gana arti. Labiausiai džiugina, kad tvirtinasi mano ketverių metų senumo prognozė, kad konservatoriai yra nykstanti partija. Plačiau apie tai – kiek vėliau.

Darbo partija – prognozavau 8-11 proc. Gaus apie 13. Iš esmės – paklaidos ribose, ir nelabai yra ką komentuoti.

Liberalų Sąjūdis. Prognozavau 4,5-7,5 proc. Gaus apie 15. Kaip tik dabar kratau „Camel“ pelenus ant savo plikos galvos, nes turiu pripažinti, jog liberalų rinkėjų „sveikas protas“ man neįkandamas. L.Donskis ir A.Guoga tai akivaizdžiai įrodo. 2016 metų Seimo rinkimuose, turint galvoje olimpinį ciklą, statyčiau už R.Meilutytę. Kita vertus, viskas labai logiška ir atitika mano kelerių metų prognozes, bet apie tai irgi bus atskiras įrašas

LLRA. Prognozavau 4,2-6,7 proc. Gaus apie 7. Exit poll praktika, tad nėra ko komentuoti.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Prognozavau, jog liks už borto. Nepataikiau, nes, R.Karbauskis, panašu išvažiuos. Nežinau, net kaip paaiškinti, gal neįvertinau B.Ropės dalyvavimo prezidento rinkimuose.

Tai kaip ir viskas.

A, dar ne. Kažkas čia kalbėjo apie A.Zuoko rinkėjus. Tai jis jų turi. Kokius 5000 per visą Lietuvą. Daug. Panašiai kaip mano blogo skaitytojų. Tai aš A.Zuoką su tuo labai sveikinu.

Žodžiu, kaip bežiūrėsi, tai vis tiek nėra ant Lietuvos geriau išmanančio politiką nei aš.

Girdėjote Račo žodį. Ačiū, kad skaitote, nes tai jums padeda tapti protingesniais.

 

 

(18 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...