Kandidatės į Lietuvos Respublikos prezidentus D.Grybauskaitės kalba*

Mieli. Lietuvos. Žmonės.

Žinau, kad jūs. Visi. Labai laukėte. Šios dienos. Tačiau. Laukti buvo verta.

Nes aš. Šiandien. Noriu. Jums. Pranešti. Kad nusprendžiau. Dalyvauti. Prezidento rinkimuose.

Pabandysiu paaiškinti. Kodėl priėmiau. Tokį sprendimą.

Visai ne todėl, kad. Manęs šiandien niekas. Nenori Europos Sąjungoje. Tai yra. Ne todėl, kad. Nors ir kaip norėjau. Man dar nelemta būti. Nei Europos Parlamento pirmininke. Nei. Europos Komisijos Prezidente. Taip yra todėl, kad. Europa. Kaip ir Amerika ir jos prezidentas. Obama. Nesupranta mano. Vykdomos. Užsienio politikos. Jie visi. Nemato. Kokios baisios grėsmės. Kyla iš Rusijos. Bet jie supranta. Kad. Jei tapsiu Europos Sąjungos. Prezideente. Rusija puls Europos Sąjungą. Taip. Kaip dabar puola Lietuvą. Dėl manęs. Nes Lietuva čia ne prie ko.

Tačiau vertinu ir gerbiu (šypsnis). Tuos. Kurie. Tai supranta. Tokių yra.

Negaliu palikti. Jų. Ant ledo. Su jų bejėgiškumu. Ir jų viltimis apie geresnę Lietuvą. Kurioje. Nebus komunistų. Nebaigusių partinių mokyklų. Ir kurioje bus atkurtos pensijos. Ir tos pensijos bus mokamos eurais.

Kalbu apie. Dvi. Vieninteles. Tikras. Lietuvos partijas. Tai. Tėvynės sąjunga. Lietuvos Krikščionys demokratai. Ir. Liberalų Sąjūdis. Ačiū. Jums už išreikštą pasitikėjimą. Aš. Jūsų nenuvilsiu (šypsnis). Žinoma. Turėsite surinkti man parašus.

Nors šiaip. Partijoms. Esu. Alergiška. Nes iš tų partijų. Jokios naudos. Geriau. Būtų. Daug prezidentų. Ir vyriausia prezidentė (šypsnis).

Taip pat noriu padėkoti. Delfiams. Jei ne jūs. Nežinau, ką būčiau dariusi. Ir kaip būčiau vykdžiusi savo rinkimų kampaniją. Jūsų pastangos. Bus. įvertintos. Jei kas nors čia yra iš delfių. Po spaudos konferencijos. Galite prieiti. Aš. Su jumis nusifotografuosiu.

Visiems kitiems. Noriu pasakyti. Kad moku. Anglų kalbą. Dar moku. Lenkiškai. Ir suprantama (šypsnis) moku. Rusiškai.

Myliu. Vaikus. Ir pensininkus. Ir knygas. Ir didvyrius. O labiausiai. Myliu. Rūta Meilutytę. Mylėjau ir Neringą Venckienę, Bet dabar jau nebemyliu. Nes Neringa. Išvažiavo į Čikagą.

Dar myliu A.Valį. Ir jis mane myli. Taip pat myliu G.Griną ir jis mane taip pat myli. Nes. Tikra meilė. Tik tarp vyrų.

Ir todėl. Visi. Kurie pas mane ateina. Manęs bijo. Tie. Kurie nebijo. Išeina. Kaip V.Ušackas arba L.Balsys. Kaip žinia (šypsnis). Abu. Dabar tarnauja rusams. Vienas Maskvoje. Kitas – prieš skalūnus.

Aš. Netarnausiu. Nes aš. Tų draugų nepažįstu. Ir giminių neturiu. Kurie statosi kotedžus Nidoje. Nes aš. Iš viso neturiu giminių (šypsnis).

Aš dirbsiu. Jums. Jei leisite.

O juk tikriausiai leisite (šypsnis) Nes jums. Patinka. Tai. Ką aš ik šiol. Pridirbau.

Tai. Vienintelis kelias. Tai. Mūsų. Ir mano. Išlikimo garantas.

Visa. Kita. Ne prie ko..

Ačiū.

——————–

*Šią kalbą radau pašto dėžutėje.  Už jos autentiškumą neatsakau. Tačiau bent jau man asmeniškai pasirodė tikroviška.

(23 balsų, vidurkis: 4,43 iš 5)
Loading...
 • suomis

  :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 • vladas

  • ArturasR

   Reptiloidai… Oho-ho… :)

 • OldShatterhand

  Adolfukas panašiai kalbėdavo:
  Vienas.Reichas.Viena.Nacija.Vienas.Fiureris.Kalti.žydai.Ir.komunistai…
  Šiaip, taikliai…

 • Svecias

  Jau pradejai darbuotis. Saunuolis

  • ArturasR

   Mielas svety, čia tokie ciuciukai kaip tamsta darbuojasi. Kai kas už ordinukus, kaip Matonis, kai kas – už nuoraukytes – kaip Garbačiauskaitė. Lojat, lojat, o naudos jokios. Ir bijot, kaip tikri ciucikai net savo vardu pasisakyti. Eik loti kitur, padugne.

  • Marius

   Svety, esate tipiškas Kvailys konservatorinis ssp. veidmanicus. Ką surašėte yra, suprask, Artūras Račas yra „raudonas“ t.y. Maskvos agentas ir t.t. nes pasišaipė iš šventosios Grybauskaitės, o kas prieš ją – tas tautos išdavikas. Tik va bėda, kad raudoną vėliavą turite perduoti pačiai Grybauskaitei, nes jos raudonumas per visas siūles lenda. Ne tik biografija, bet ir visas jos valdymo, vizitų ir kalbų stilius – pakazūcha. Priedo dar kažkoks nevykęs Rusijos ir Baltarusijos vadovų kopijavimas. Griežtas kalbėjimo stilius prieš TV kameras būdingas Lukašenkai, kova su vėl išdygusiais oligarchais tiek dabar, tiek per 2009 rinkimų kampaniją – tai Putino kovos su oligarchais temos kopijavimas. Jei Rusijoje išties oligarchai buvo įsigalėje, tai tokių akivaizdžiai superturčių Lietuvoje nėra ir Grybauskaitė taip jų kaip neįvardijo taip ir neįvardija. Beždžioniauja, tai net blogiau.

   P.S. Kalbos parodija išties taikli!

 • visraktis

  senokai jau gerbiamas autorius neisejo i eteri..panasu kad pamazu jis tampa raupsuotoju mass medijoj nes labai jau bande savo principus rodyt ir pusti pries veja..kas del sios dienos „the decision“ tai eilinis pigios demagogijos turinys, siame laiske puikiai viskas atskleista.man tik idomu ar ir vel kompiuteriai uzluz?ar visgi balcytis tycia pasiduos nes silta kede briuselyje nereikalauja jokiu pastangu

 • Agne Jagelaviciute

  super.

 • svečias

  Maniau, kad Račas pailsės ir „grįš“ su naujomis įdėjomis ir jau išmintingas , bent pagal amžių:) Deja tas pats..Nei minties , nei išminties..liūdna.

  • ArturasR

   Gal manykite dar kartą. Nors, įtariu, kad tokiems dundukams kaip tamsta, manyti daugiau nei kartą į mėnesį neišeina, nes nelabai yra kuo. Todėl, gal tiesiog mėžkitės iš čia ir nebegrįžkite.

   • svečias

    dundukų karalius yra tikras DUNDUKŲ KARALIUS.

    • ArturasR

     Na, jei pats save karūnavote, tai nieko jau čia nepadarysi, tskant, škia.

 • seržas

  O aš savo pašto dėžutėje radau grybų. Išviriau sriubos. Prašome valgyti. Už pasekmes neatsakau …

  • ArturasR

   Mielas seržai, pats tikriausiai jau prisivalgėte?

 • Marijus Urbonas

  Visi taškai – vietoje :D

 • sataniuga

  sorry, bet apgailėtina, gerb. Račai. peliukų lygis tik nejuokinga