Puiki diena…:)

Gera diena pasitaikė…

Iš ryto eidamas į darbą pamačiau lede beviltiškai užstrigusį ir į kitą automobilį atsirėmusį raudoną automobiliuką, kurio vairuotoja atrodė išsigandusi. Vienam išstumti užstrigusio automobilio nepavyko, bet suorganizavus didesnę pagalbos kompaniją, problema buvo greitai išspręsta.

Po to užbaigiau vieną gana seniai kabėjusį darbą – nedidelį, bet senokai nedavusį ramybės.

Dar vėliau susipažinau su nauju žmogumi – UAB „Telemanija“ direktore Edita Šereliene (šiame tinklaraštyje dar žinoma kaip laila ir neringa

Susipažinome Spaudos radijo ir televizijos rėmimo fonde vykusiame posėdyje. Jame taip pat dalyvavo Baltijos televizijos, Radijo ir televizijos komisijos atstovai bei Žurnalistų sąjungos pirmininkas.

Po kiek daugiau nei valandą trukusių diskusijų išgirdau malonų ausiai sprendimą: Spaudos radijo ir televizijos fondas neišgirdo kokių nors naujų argumentų, kurie leistų siūlyti fondo tarybai keisti sprendimą dėl paramos skyrimo.

O sprendimas, pasirodo, buvo priimtas jau anksčiau ir jo esmė labai paprasta – UAB „Telemanija“, kuriai Spaudos radijos ir televizijos rėmimo fondas anksčiau buvo nusprendęs skirti 40 000 litų paramą, ir kuri siūlė užsisakyti paslėptos reklamos, paramos šiais metais negaus.

Sakyčiau, labai geras sprendimas.

(12 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...