D.Kreivys deklaravimo procesą baigė. Šiandien

… Žinau, kad tai, ką čia parašysiu jau kaip ir neaktualu, ypač po viešai paskelbtos garsiosios pažymos.

O bet tačiau kadangi sugaišau šiek tiek brangaus laiko, tai vis tiek parašysiu.

Kalbant labai trumpai, būtų galima pasakyti: D.Kreivys, ūkio ministru paskirtas 2008 metų gruodžio 4 dieną, pagaliau baigė pildyti privačių interesų deklaraciją.

Šiandien, kai patikslino ją tikriausiai jau paskutinį kartą.

Prieš tai jis ją tikslino 2011 metų vasario 24 dieną.

Dar prieš tai – 2011 metų sausio 25 dieną.

Dar prieš tai – 2009 metų lakpričio 30 dieną.

Dar prieš tai – 2009 metų lapkričio 27 dieną.

Pirmąją deklaraciją, kurioje buvo tik jo ir sutuoktinės vardas bei pavardė, bet jokių akcijų ir jokių sandorių ar interesų, jis pateikė 2009 metų balandžio 4 dieną.

Žinote, kas įdomiausia, kad visi po tos pirmosios deklaracijos pateikti patikslinimai buvo susiję su veiksmais ar sandoriais, įvykusiais 2008 metų pabaigoje – 2009 metų pradžioje.

Dar įdomu tai, kad, pavyzdžiui, 2009 lapkričio 27 dieną D.Kreivys deklaravo esąs daugelio bendrovių akcininkas. Ir dar poros viešųjų įstaigų dalininkas.

Tą patį jis deklaravo ir 2009 metų lapkričio 30 dieną. Tiesa, tai deklaravęs, jis skliausteliuose parašydavo, jog „akcijos parduotos 2008 metų gruodį ar 2009-ųjų sausį).  Apie viešąsias įstaigas jau nė žodžio, apie sandorius, kurias jis neteko savo dalies jose – taip pat.

O 2011 metais jis prisiminė, kad kai kurių tų 2008-2009 metų sandorių suma buvo kita nei jis buvo deklaravęs ir kad jie vyko visai ne tą mėnesį, kurį jis buvo nurodęs 2009 metais.

Šiaip jau visa tai reikėtų pamatyti, nes papasakoti, koks jausmas apima sklaidant D.Kreivio pateiktas deklaracijas, yra gana sunku.

O pamatyti jas labai lengva: užeini į VTEK, parašai prašymą, ir žiūrėk, kiek širdis geidžia. Tik specialiųjų formų nerodo, kur nurodytos tikslios sumos kita sandorio pusė…. Deja:)

Bet vis tiek rekomenduočiau.

O grįžtant prie jausmų, tai pirma mintis yra, kad žmogus yra arba visiškai kvailas, arba jam visiškai nusispjaut…

D.Kreiviui tai jau, žinoma, nieko nereiškia.  Jis jau prisižaidė. Ir gan ilgam.

Bet gal sakau, bus pamoka kitiems?

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...