Nesuklydau arba dar kartą apie dundukus

Prieš keletą dienų nusprendžiau dar kartą (ir jau visiems laikams) atimti teisę komentuoti čia senokai besilankančiam vienam nelaimingiausių šio tinklaraščio lankytojui fredžiui*

Iš tiesų tai tokį sprendimą reikėjo priimti gerokai anksčiau, bet sugrįžęs po pirmojo blokavimo, kad ir būdamas labai nelaimingas savo nenusiekusiu gyvenimu fredis* tvardėsi ir pagiežą dėl savo nevykėliškumo ant visų, kurie gyvenime kažko pasiekė, jis išliedavo rečiau ir santūriau, susilaikydavo nuo keiksmų ir įžeidinėjimų.

Tačiau gyvenimas tikriausiai blogėjo, fredis* matė, kad kitiems žmonėms, nepaisant krizės, gyvenimas juda į priekį, ir tik jam – nelaimėliui – viskas stovi vietoje. Nei kabrioleto, nei blondinės, apie kuriuos fredis* nuo vaikystės paslapčia svajojo… Darbe – ne tik kad paaukštinimo niekas nesiūlo, bet ir atlyginimą sumažino… Žodžiu, eilinė vidutinybė ir, panašu, be jokios perspektyvos būti kitokiu, nes gyvenimas pamažu artėja prie 40…

Tad ir vėl pratrūko nelaimėlis fredis*, vėl ėmė spjaudytis tulžimi ir keikti visus dėl savo nesusiekusio gyvenimo.

Ir teko jam pasakyti „viso gero“. Pagalvojau, kad ne tam kūriau tinklaraštį, kad koks nors dundukas nelaimėlis turėtų kur atėjęs pridergti.

Šiandien dar kartą supratau, kad visiškai nesuklydau. Nes fredis* iš karto parodė, kad jis nė nebuvo pasikeitęs ir kad noras dergti ir lieti pagiežą niekur nebuvo išnykę. Jis tik bandė „susiturėti“…

Netekęs galimybės tapšnoti čia jis netruko susirasti vietų, kur daryti jam tai niekas netrukdo. Jis vėl gali būti savimi ir skleisti savo išmintį:

Fredis* 2009-10-17 14:36

Labai juokingas straipsnis. Račas norėjo tapti didžiu tribūnu, moraliniu autoritetu, pamojuoti kumščiu ir būti įžvalgesniu už R.Lopatą, „kokį nors I.Melianą“, “ net patį VLandsbergį“, Paksą, Uspaskich, „kokį M.Laurinkų“, didžiąją dalį URM klerkų ir seną savo pažįstamą dar nuo Prahos laikų. Na, dėl Pakso ir Uspaskich, tai turbūt supratote, kad pajuokavau, nes už šiuos politikus įžvalgesniu jau būti neįmanoma, nes vasarą buvo privalu atšvesti įtariamojo finansiniais nusikaltimais politiko 50-ties metų jubiliejų, o Pakso partietis Vilniaus meras J.Imbrasas, paprašytas parduotuvėje palyginti duobutes Račo apsigyventoje Pylimėlių gatvėje, sekančią dieną prašymą patenkino.
Visoje šioje susitikimo ir pokalbio istorijoje trūko dar vieno asmens, kokio nors seno pažįstamo Valatkos, žvilgsniai iš nuostabos viso nebaigto pokalbio metu būtų dar labiau neįtikėtinai išsiplėtę.

alfa.lt

Fredis* 2009-10-17 15:10

Nieko nežinau apie V.Balikonį, bet dabar vakansinė vieta nutūpti ambasadoriui Ispanijoje taps mūšio arena, bus stebima po didinamuoju stiklu. Račas sugebėjo suabejoti „nemaža dalimi Užsienio reikalų ministerijos“ ir įkišo trigrašį apie Gruziją ir Gvantanamo kalinius apkaltinęs JAV administraciją gandų (taip taip, atidžiai skaitykite tekstą) skleidimu. BNS vadovo vertos įžvalgos.V.Valentinavičius, ar kas čia redaguoja alfa.lt, galėtų atidžiau pasirinkti autorius. Nuomonės gali būti įvairios, bet kažkokios ribos turi būti, nes galima nusiristi iki visiškai kurstytojiškų, analfabetiškų straipsnių perspausinėjimų iš privačių tinklaraščių.

alfa.lt 

 • Fredis*
  October 17th, 2009, 3:59 pm

  Apie istorij
  Manau, kad reikia įsijausti į konkretų istorinį laikotarpį, dėlioti faktus kaip mozaiką ir prieš akis atsiveria beveik tikroviškas vaizdas.
  Labai įdomus istorinis straipsnis paskutiniame Verslo klasės numeryje. Ten aprašyta pritrenkiančiai žiauri mūsų krašto istorija. “Bent kartą dalyvauti kryžiaus žygyje tais laikais buvo šventas reikalas kiekvienam save gerbiančiam feodalui. Tik taip galėjai pelnyti riterio titulą, aplinkinių pagarbą, Bažnyčios palankumą, galų gale – ir sielos išganymą. Jaunuoliai šitaip įgydavo karinės patirties, valdovai pasirodydavo kaip uolūs krikščionybės gynėjai. Beje, riterio titulas jau pats savaime dažnai būdavo žygio tikslas, nes neturėti jo tuomet reiškė… na maždaug kaip šiais laikais siekti karjeros be aukštojo mokslo diplomo”.
  Skersdavo žemaičius žiauriai ir ne pagal tuometines karo taisykles. Nesibodijama būdavo išskersti vietos vestuvių dalyvius, karui su pagonimis taikyti kur kas laisvesni moralės standartai, su jais kovota vadinamuoju kraujo ir ugnies, arba “mortelle” karu. Tuometiniai įvykiai labai paaiškina komentatoriaus “nerijaus”, tinklaraštininko Račo ir taip vadinamų paksoidų reakciją į šiandieną ir dabartinę jų savijautą.

 • Ligi Dangaus

  Fredis*
  October 17th, 2009, 6:12 pm

  Gretimame tinklaraštyje puikuojasi V.Baliukonio nuotrauka.
  Šalia dar pridėčiau labai panašių geltonai auksinių R.Valatkos ir A.Račo. Romantinis-istorinis požiūris žiūrint į jas būtų toks: štai šie vyrai ir buvo žemaičių ir aukštaičių pilių gynėjai, jie narsiai kovėsi su Lankasterio kunigaikščio Henriko Bolingbroko, vėliau tapusio Anglijos karaliumi Henriku IV, kariauna. Toks požiūris – labai atpalaiduojantis nuo įvairiausių prietarų, telkiantis rimčiai, herojiškiems žygiams ir santarvei.
  Istoriniu požiūriu tuo kuo mes čia užsiiminėjame – skaitome, rašome, komentuojame tinklaraščius – niekingas užsiėmimas. Valentinui – atleistina, augina kraujasiurbius, būsimus pilies gynėjus. Mes esame amžinoje apgultyje, praradę humoro jausmą. Užsienio kompanijos (kryžiuočiai), įsteigę čia savo filialus, neturi galimybės pasisamdyti kvalifikuotų darbuotojų, vietinis verslo elitas – taip pat nežiba, valstybės tarnyboje betvarkė – į diplomatinę tarnybą Ispanijoje nėra ką pasiūsti būti ambasadoriumi, BNS vadovauja analfabetas, kurio vienintelis privalumas – savotiška moralė (Uslpaskio jubiliejus šventimas, duobučių lyginimo Pylimėliuose istorija, nevėkšiškas darbas LRT taryboje ir kt.), Lrytą redaguoja isteriškasis istorikas buvęs komunistas, anksčiau, matyt, buvo kryžiuočių žvalgas, pranešinėjo kur kuriuo metu yra pilių gynėjai.

  Ligi Dangaus

  Pasiskaičius šiuos komentarus, išvada labai aiški: nesuklydau.

  Todėl ir ateityje elgsiuos taip pat. Dundukams, norintiems dergti ir lieti tulžį dėl savo nevykėliškumo, įžeidinėjantiems mane, kitus komentatorius bei kitus žmones, šiame tinklaraštyje vietos nebus.

  Tegul dergia ir savo kompleksus gydosi kitur.

  Tiesa, būdamas optimistas, tikiuosi, kad tokių vietų internete ateityje vis mažės ir mažės.

  (16 balsų, vidurkis: 3,38 iš 5)
  Loading...
  • Spectre

   Račai, o kaip žodžio laisvė? O kur demokratija?? Cha cha cha – demokratijos gynėjas. Man panašiau, kad labiau jums nei Fredžiui kažkas „važiuoja“ arba jau gerokai nuvažiavo.

   • VYTS

    Taigi kaip tik demokratija – tinklapio savininkai nubalsavo (1 už, 0 prieš) ir Fredį užbanananino. O gal jūs dėl tvarkymosi savo kieme skelbiate referendumą?

  • Donatas

   tai Fredis* vėl pas Artūrą bus ištrintas? ech…
   o būdavo, tarp asmeninių išpuolių jis vis tik parašydavo šį bei tą protingo ir moralaus… bet ką padarysi, svetainės šeiminkas yra šeimininkas ir jis nustatinėja gero/blogo elgesio ribas.
   norisi tikėti, kad Fredis* reikiamu laiku ir reikiamoje vietoje būtų geras savo tautos patriotas, nežiūrint į asmeninę priešpriešą su Artūru. juk abu vis tik ‘vardan tos lietuvos’…

   • nerijus

    Donatai

    Dažnai būna, kai žmonės susimuša, o po visko, tampa gerais ar net geriausiais draugais :)

  • Žodžio laisvė neįpareigoja įžeidinėti autoriaus bei kitų komentatorių. Liūdna, kad po tekstais gaunasi delfi.lt lygio turgelis.

  • johnis

   Idomus Jus p.Arturai. Isdedate i suns dienas kazkoki neaisku bet talentinga Fredi, cituojate ji net 4 kartus! ir net is keliu saltiniu. Jus ji studijuojate ar kaip? Bet toks citavimas rodo jog jums,Arturai, Fredis idomus, jus ji gerbiate, gal net bijote, niekinate , mylite ir pan.
   Cia kaip Stokholmo sindromas. Tik idomu kad tai pateikta kaip kad jis butu kankintojas. Uzuojauta sio tinkliaraiscio Savininkui kencianciam nuo Fredzio.
   Jei butumet tikintis- siulyciau pasikviesti kuniga kad pakrapytu jusu serveri kur laikote sia savo Nuosavybe. Bet kadangi esate nereligingas tai siulyciau pasikviesti suniukus kad apsisiotu visus keturis krastus to serverio- taip nors kiek apsisaugosite.
   As galvojau jog A.R. turi storesne oda.

  • Rolandas

   Iš kur tiek pykčio kitokiai nuomonei? Tokie kategoriški kaltinimai. To vargšo Fredžio įžeidinėjimai, parodant, kad pastarasis yra 40-metis nevykėlis. Gal autorius laukia visuotinio Fredžio pasmerkimo. Aš tai prieš.Teigtina, kad tai momentinis pyktis, kuris praeis. Būna ir man taip, supyksti, pasakai ką nors žmogui, o po to net nepatogu.Todėl reikėtų taip ir vertinti, juk tai žmogiška ir natūralu, turiu galvoje – supykti ir atleisti.

   • Rolandai, jei tamstos nuomone, fredžio įžeidinėjimai yra nuomone, mes tikrai nesusikalbėsime.

    Ir nereikia man jokio pasmerkimo – aš tiesiog pabandžiau faktais iliustruoti savo sprendimą.

  • mielas johni, aš pabandžiau paaiškinti, kodėl nusprendžiau, jog fredžiui šiame tinklaraštyje ne vieta. Bandydamas pagįsti savo sprendimą, pateikiau argumentus, tai yra, fredžio komentarus kituose tinklaraščiuose.

   fredis man iš tiesų įdomus – kaip reiškinys. Arba kaip pavyzdys tam tikro gyventojų tipo, kurie labai pikti ant kitų, kuriems miela yra ką nors įžeisti, iškeikti, skleisti melą. Man įdomu, kaip tokie žmonės atsiranda ir ką būtų galima Lietuvoje padaryti, kad tokių būtų gerokai mažiau. Įdomu, ar galima būtų juos išmokyti dėti pastangas, kad pakeistų savo nelaimingą gyvenimą ir užuot pykę ant viso pasaulio, iš jo mokytųsi.

   Man tamstos užuojautos nereikia ir oda mano stora. Bet tai visiškai nereiškia, kad aš turiu leisti kam nors mane įžeidinėti ir kitaip dergti mano asmeniniame tinklaraštyje. Jums asmeniškai turiu pasakyti, kad savo komentarais pastaruoju metu labai sparčiai artėjate prie tos ribos, kurią peržengė fredis.

   Jūsų komentarai ne į temą ir įžeidinėjantys, todėl jei toliau tęsite tuo pačiu tonu, galėsite kartu su fredžiu komentuoti kur nors kitur.

   • johnis

    Aciu uz ispejima
    Giliai priimu i sirdi ir apmastysiu savo elgesi.
    Gailiuosi ir prasau atleidimo.

    Gaila kad nesu toks gerai rasantis ir todel jei mane ismes nebus daug ka cituoti ir pastatyti toki paminkla.

    Cia tik mano nuomone- meti tai mesk, kam cia tie kolumburai….Jei tikrai tai toks nelaimingas ligonis- kam jam tiek demesio ?

    • johni, dėmesio jam skyriau todėl, kad jis buvo gana aktyvus šiame tinklaraštyje ir prašviesėjimo laikotarpiais išsakydavo visai įdomių nuomonių, kurie paskatindavo diskusiją ir padarydavo ją įdomesnę. Man tikrai šiek tiek gaila, kad teko taip pasilegti, bet nebebuvo, iš ko rinktis:)

     Be to, tas paaiškinimas buvo reikalingas, nes fredis turi savybę bėgioti į kitus tinklarašius ir ten skųstis. Pamaniau, kam bus įdomu, paskaitys ir mano nuomonę. Nereikės daug kartų aiškinti:)

     • dpd

      Tai kam tas pasimėgavimas?

  • „Apsisaugoti“ galite tik nieko nedarydamas.

   Galite blokuoti IP adresą arba slapuką (cookie), bet tai lengvai apeinama.

   Aš komentatoriaus neblokuočiau, kaip komentarai benepatiktų.

   • anarchiste, kiekvienas pasirenkame savo sprendimus…:) O apsisaugoti įmanoma – kai to nori. Štai fredis čia nebedergia, buvo toks virgis – irgi nebėr, keletui bandžiusiųjų čia pasireikšti A.Ramanausko-Greitai stiliumi proga iš viso nebuvo suteikta… Taigi, nėra tai taip sunku.

  • saras

   Arturai, skaitau Jusu izvalgas, taciau beveik niekada neatkreipiu demesio i komentarus po jomis…o kai atkreipiu, labai nustembu, jog Jus daznokai labai arsiai ir piktai reaguojate i kai kurias is ju…

   Arturai, nepagailekite minutes, pasakykite – kodel Jus reaguojate i visokiu degradu izeidinejimus (mano galva tai neskanu)? Ar nemanote, kad jie neverti nei Jusu laiko, nei Jusu nervu?

   Mano pasiulymas – blokuokite menkistas, kad jie neterstu eterio

  • Musė

   Tuoj sprogsiu iš juoko. A. Račas išvarė Fredį tam, kad po to pats jo ieškotų po visą internetą ir kopijuotų Fredžio komentarus pas save. Tokio ištikimo ir net fanatiško gerbėjo kaip Artūras galėtų pavydėti bet koks rašytojas ar poetas. Artūrai, kam tas vargas, leiskite Fredžiui komentuoti ir nereiks jo persekioti po visus tinklaraščius. Arba užsiprenumeruokite Fredžio komentarus :)

   • Muse, nesupratote… fredžio komentarai buvo reikalingi kaip faktinės aplinkybės. Žiūrėkite į tai kaip į pomirtinę gulbės giesmę:)

  • Rolandas

   Kiek pamenu ponas Racas tapačiai įžeidinėja, šio tinklalapio dalyvių. Net netikrinau konkrečiai, tačiau atmintyje įstrigo daug kartiniai ir primygtiniai siūlymai įvairiems dalyviams apsilankyti pas psichiatrą („…nes dviems pigiau kainuos“), vienareikšmės užuominos dėl „mėnulio pilnaties“ it t.t.ir pan. Tad kuo tas, cituoju: „nelaimingas savo nenusiekusiu gyvenimu“, „pagiežingas dėl savo nevykėliškumo ant visų“, „nelaimėlis, kuriam – viskas stovi vietoje,kuris neturi kabrioleto, nei blondinės, kuriam darbe – ne tik kad paaukštinimo niekas nesiūlo, bet ir atlyginimą sumažino…, „eilinė vidutinybė, be jokios perspektyvos būti kitokiu, nes gyvenimas pamažu artėja prie 40…“, tad kuo tas Fredis kitoks?

   • Rolandaia, be reikalo netikrinote, nes jei būtumėte patikrinęs, tikriausiai būtumėte pastebėjęs, kad tamstos minimi komentarai visada buvo atsakymas į prieš tai buvusius tokio pat tono komentarus.

    Dabar galiu pasakyti, kad tai buvo klaida ir pastaruoju metu stengiuosi taip nesielgti, tai yra, nekalbėti tokiu tonu, kokiu man rašo nekultūringi komentatoriai. Kai riba peržengiama, paparasčiausiai trinu… Taip paprasčiau:)

  • johnis

   Siulau kovoti pries tokius kaip fredis.
   Kadangi del serverio kiek suprantu rimtai manes nepriemet tai vis galvoju.
   galetume visi bendrai parasyti laiska gerb.D.Grybauskaitei, seimunam, visoms transporto priemonem ir muitinems kad nerpiimtu Fredzio komentaru. Jei kovoti tai bendrai. Tegul jam buna ta giesme istikro paskutine!
   Kad atkreiptu demesi(kaip Moldyvu vyriausybes siandieninis povandeninis show) galima butu kurybiskai. Pvz deginti Fredzio iskamsa prie JAV ambasados ar apvynioti Fredzio kompa wc popierium.
   Galima butu tokiu isvis niekur nepriimti- net i viesuosius wc. Kaip ji atpazinti? Ogi jei jam apie 40, neturi masinos ir blondines, darba turi bet nepaausktino ir sumazino atlyginima ir jei keikiate lrt generalini direktoriu tuomet tikriausiai jus- Fredis.
   As prizadu kad i savo parduotuve tokio tipo tikrai nepriimsiu.

   • Musė

    Mes turime naują Fredį! Drakonas mirė – tegyvuoja drakonas :))

  • Aš ta proga kviečiu visus atkreipti dėmesį koks geras yra Ligitos tinklaraštis. Be to, visi Fredžio gerbėjai būtent ten gali rasti naujausius jo išminties pavyzdžius. ;)

   • nerijus

    Man, ten uždrausta lankytis pačios Ligitos ( bent, taip esu supratęs iš vieno jos parašymo ) :)

  • Rolandas

   Johnis. Prajuokinai, suprantu tavo sarkazmą.

   • johnis

    Nieko jus p.Roaldai nesuprantate. Jei tai sarkazmas tada musu prezidente tikrai komuniste. O jei dar suzinosiu ir apibudinima apie jus tai ir jusu i savo parduotuvele nepriimsiu. Tad …..

    • Rolandas

     Second-hand nesilankau. Tačiau, juk mes ne apie tai:)

  • Bet ar tikrai Račas nesuklydo dėl tų dundukų? Štai kur klausimas…

  • Regis

   Fredžiui jau senai laikas turėti savo tinklaraštį. Aš net gi rezervavęs vietą kur pats pirmas jį (Fredį) apdergsiu. Galiu pasakyt tik tiek – tinginys tu Fredi, didelis riebus socialistinis tinginys. Ir tie tavo A.Račo užpuoliai tai nieko kito kaip savo tinginystės pateisinimas.

   p.s. Fredi nepyk. Arba geriau supyk. Bet teisingai.

  • ??? Kaip, man irgi banas?

  • Nesuprantu, kaip galima piktintis, kad tinklaraščio savininkas „užbanina“ komentatorių??? Kokia dar demokratija?? Eikit į delfi.lt ir ten pilkit pamazgas, o kai pagal ATPK atsakomybėn patrauks, tada šūkaukit kaip žodžio laisvės nėr. O čia ASMENINIS tinklaraštis. Nepatinka nuomonė, turit, ką pasakyt – http://www.blogas.lt. Keli pelės paspaudimai, ir turit savo tribūną. Tada – link’as į racas.lt konkretų straipsnį ir pirmyn. Tada visi galės perskaityt Jūsų nuomonę. Ir nieks jos neištrins.

   • tikras lietuvis

    Jei asmeninis, tai reikia užsidaryti, kad niekas į jį neįeitų. O jei įleidžia, tai – viešas. O jei viešas, tai jam galioja viešojo taisyklės.

  • vienas iš III

   Nu ne, jeigu taip tai tik į snukį !
   Arba į snukį ir nafig !

  • lai lai lai

   blooogas Račo blogas… oi bloooogas..:)sumanė pons Račas kartais protingą įžvalgą parašančio chamo atsikratyti. Pas mus Lietuvoje tai ypač netikėta. Tikite, pasitikite ir gerbiate tą nuomonę, kai ji pateikiama chamiškiausiu būdu. O nuomonė, nors ir pagrįsta nenuginčijamais argumentais, tačiau pateikta kultūringai, taktiškai, nesulaukia tokio ypatingo atgarsio ir dėmesio.
   Tai kame čia reikalas??? Chamai, keikūnai ir chuliganai kompanijos autoritetais būna tik tam tikrame paaugliškame periode. Vėliau gi, kompanijai subrendus, jie paprastai praranda savo pozicijas. Taigi, kyla logiškas klausimas- ar apgailintys fredzio netektį vis dar murgdosi ir niekaip neišlipa iš to paaugliško periodo???

  • Ar

   Sumanė A.R. pašalinti fredį, pašalino, gerbiu jo nuomonę, o apie ką čia visi protai komentuoja – niekaip nesuprantu. Tuščiakalbystė ir tiek …………..

   • lai lai lai

    …o pats – apie ką?:)
    …kilmingas, pamokantis ir informatyvus pasisakymas…:)

    • Ar

     Aš tai apie RAČO straipsnį, o tamstelė šokinėjat ant kitų kaip nuogas į dilgėles ir šaukiat, kad skauda……..

     • lai lai lai

      nesusireikšminkite:)
      Pasijuokiau ir tiek. Nes šokinėti tai tamstela pradėjai:“o apie ką čia visi protai komentuoja – niekaip nesuprantu. Tuščiakalbystė ir tiek …………..“ Tai čia vis dar apie RAČO straipsnį???:))) Cha cha cha…:)

      • Ar

       Skaityti reik nuo pradžių, ką čia bepridursi ……….

  • fredžiui frediška mirtis :-))))

  • Linas

   :)

   Kam taip sureikšminti eilinį dunduką, net atskiras BLOG’o įrašas. Gal būtų geriau tiesiog tyliai išspirti ir uždaryti iš paskos duris, metaforiškai kalbant. Kartais (pvz., dabar) mano kuklia nuomone, p. Račai išties per daug leidžiaties link tų dundukų lygio. Tame tarpe ir atsakinėdamas į kai kuriuos aiškiai beviltiškų autorių komentarus. Na bet ne man mokyti, galbūt tam yra kažkokios priežastys o gal tiesiog errare humanum est :)

  • Linas

   Hm kartais praverčia paskaityti kitų komentarus prieš rašant savąjį :) Klausimas dėl dunduko sureikšminimo, pasirodo, jau buvo atsakytas.

  • ispanas

   Buvo laikas, kai aktyviai dalyvaudavau internetiniuose diskusijų forumuose. Ten buvau visai įpratęs išgirsti įvairių nuomonių ir įvairiai nusiteikusių žmonių. Priėjęs nuomonės, kad natūralu jog pasisakyti nori tiek linksmai, tiek ir piktai tuo metu nusiteikę žmonės.
   Žvelgdamas iš tos prizmės, pagal tą dalyvavimo forumuose patirtį, sakyčiau kad daug geriau ne baninti žmogų, o sprendimus priimti pagal kiekvieną konkretų komentarą. Kiekvieną kartą pamąstyti, ar komentaras atitinka bent jau etikos minimumą, ir ar komentaras atneša naudos diskusijai (kitokį požiūrį, naujų argumentų).
   Tai reikalauja šiek tiek laiko ir pastangų? Be abejo…

   Šio paatviravimo reziumė: manau jog aktyvus moderavimas geriau negu blokavimas. Bet jeigu nėra kas galėtų aktyviai moderuoti, tuomet blokavimas geriau negu nebaudžiamumas. Nebaudžiamumas iškreipia atsakomybę, ir nuo to galiausiai nukenčia ne taip jau mažai žmonių.

   Taigi – pagal aplinkybes – sveikintina.

   Bet forumas geriau už blogą :)

  • dpd

   kuo toliau tuo labiau primena muilo operą. Tuo pradėsite rengti A. Račo blogo meet’us, tarpusavy kryžmintis, kurti šeimas, skirtis, dūsauti apie berus-blogus „račo“ laikus…

  • lida

   Kaži, ar autorius pats supranta, kad tokiais rašiniais jis apnuogina savo sielą. O gal tai psichologinis mazochizmas ?

   • lida, o tamsta pasirodo dar ir psichiatrė… O gal net mokate mintis skaityti?

  • lida

   Na tikrai nepasiekiau tokio lygio, kaip jūs, kad galėčiau net nemačiusi žmogaus nupiešti jo psichologinį portretą, atskleisti jo vaikystės slaptas svarjones, biologinį amžių, karjerą, ir netgi atlyginimo sumažinimą :)

  • miela lida, nenusiminkite, dar turite laiko, reikia tik dar truputį pasistengti… tamstai gerai sekasi…

  • austras

   Gerbiamas, Artūrai, suprantu, kad nemaža dalis komentatorių (turbūt tarp jų ir aš) kartais peržengia leistiną ribą. Vis dėlto įvesti cenzūrą ne komentarams, o pačiam komentatoriui yra kraštutinis sprendimas. Galbūt taip negalvočiau, jeigu mano ir Jūsų nuomonė visada sutaptų (tikrovėje, tai, be abejonės, neįmanoma), tačiau kuomet nuomonės tam tikrais klausimais išsiskiria, pavyzdžiui, Viktoro Uspaskich gimtadienio atveju, Jūs ir pats nevengiate aštrių epitetų savo oponentams apibūdinti. Todėl manyčiau, kad komentatoriaus, o ne konkretaus ribas peržengiančio komentaro pašalinimas, nėra adekvati priemonė.

  • mielas austrai, ilgai nekalbant, primenu, kad tinklaraštis yra kaip ir mano asmeninė nuosavybė – namai mano mintims. O visokių pašlemėkų į savo namus aš nekviečiu. O jei iš pradžių apsirinku ir įsileidžiu, tai po to kai keletą kartų pridergia, nusprendžiu, kad mano durys jiems bus uždarytos. Pasakykite man priežastį dėl kurios turėčiau leisti kažkam mano namuose dergti, po to valyti ir vėl laukti, kol pridergs. Šuo ir tai išmoksta lauk pasiprašyti… O jei netyčia, kol mažas, nutinka nelaimė tai ausis suglaudžia ir akimis atsiprašinėja…

   P.S. Beje, prieš atsakant jums kaip tik vieną komentarą ištryniau naujo lankytojo. Jis taip ir liks ten – už durų, nes iš karto parodė savo veidą. O štai kitiems atsiskleisti prireikia laiko…:)

   • lida

    Yra paties Artūro pasisakymų, kad intrenetas – vieša erdvė.

    • miela lida, o tamstai dergti viešoje erdvėje yra normalu? Aš tai laikausi kitokio požiūrio…:)

     • lida

      Ne, tik iš pateiktų Fredžio komentarų pavyzdžių neatrodo, kad tai galima pavadinti dergimu, o ne savo nuomonės išsakymu. Na, bent jau nieko melagingai nusikaltimo padarymu neapkaltino.

  • tikras lietuvis

   Neblogai čia pasipliekiat. Pabandysiu išsakyti ir savo nuomonę dėl blokavimo, kadangi esu buvęs užblokuotas gal kokį 100 kartų ir dar ne kartą apskųstas įvairiom instancijoms. Lyg tai viskas praeityje, jei, žinoma, kas dar nepystelėjo (literatūrinis žodis) kokio eilinio skundo. Kada blokuodavo, tai visada pagalvodavau – kodėl? Analizuodavau situaciją ir nei karto neradau, kad būtų užblokavę už kažką rimta, reikalinga ir pan. Blokuodavo kaip kitamintį. Tik vienas, Bernardinų, skiltyje Redakcijos žvilgsnis, straipsnyje „Norintiems ne tik…, bet ir..“ bandė kažką aiškinti, o aš jam už blokavimus „atsikeršijau“ gzi.lt. Vis tik tai, manau, padėjo – ilgai jau niekas net nebando blokuoti, nes visus blokuotojus tuojau įtraukiu į tinklink.lt esantį blokuotojų sąrašą (ateis laikas, manau, ir visi jie turės stoti prieš komentatorių, kurie yra Vox populi, teismą :)). Tuo sąrašu kviečiu visus pasinaudoti – tam, kad suriktinti (:)) blokuotojus.
   Tad, visada gerai pamąstykite – ar neblokuojate asmens dėl to, kad jis už jus gudresnis, šmaikštesnis, yra jūsų politinis priešininkas, kitamintis ir t.t., ir pan. Po tokios savianalizės (prognozuoju) devyni iš dešimties atsisakys noro blokuoti ir tik pasijuoks iš to. Bet, jei jau nusprendėte tai padaryti, tai, sakyčiau, reikėtų ne pirma užblokuoti ir po to nagrinėti tą atvejį, bet pirma, prieš užblokuojant, atvejį gerai išnagrinėti, dalyvaujant „kaltininkui“. Kaip teisme. Ir tada priimti sprendimą. Kartais toks nagrinėjimas išsprendžia visus reikalus, nes visokie nesusipratimai dažniausiai vyksta dėl to, kad nėra išsiaiškinama kas ir kaip. Nežinau kaip čia, bet mano atveju blokuotojai tai darydavo pagal skundus. O skųsdavo, aišku, tie, kuriems mano nuomonė netikdavo: nenorintys vykdyti Lietuvos piliečio pareigų, bet siekiantys pasinaudoti Lietuvos piliečio teisėmis „chaliavai“, žydomasonai, siekiantys jiems nepriklausančio Lietuvos turto, pokario banditų giminaičiai, siekiantys visokių lengvatų iš valstybės, nors ne visi, kad ir iš jų giminių, buvę tada miške, buvo ne herojai, o dauguma jų buvo banditai ir t.t, ir pan. Netgi esu sulaukęs nemažai grasinimų susidoroti ir net nužudyti. Todėl internete esu įrašęs tam tikrų „gąsdinančių“ duomenų, kad atvykstantys su tokia „misija“ suprastų kuo rizikuoja. Ir, bent kol kas, tai dar veikia – niekas nepabandė. Taigi – įdomus ir sudėtingas tas komentatoriaus darbas, vedant valstybės veikėjus, kaip avinus, į tikrą tikėjimą.:)

   • Rolandas

    Na, gerbiamasis, vien tik „žydomasonų“ akcento užtenka, kad Jus pilnai suprasti…O dėl pasiūlymo surengti komentatoriaus pašalinimo iš tinklalapio dalyvaujant pačiam prasižengėliui PROCESĄ, tai pabandykite įsivaizduoti kokį Delfi portalą, kur tokių „tikrų lietuvių“ šimtai, o gal net ir koks tūkstantis ir jų
    „pašalinimo procesus“…:)

    • tikras lietuvis

     Betgi ne Delfiui siūlau.
     P.S. dėl Delfio. Kadaise kaip tik jie labai taikė mano minėtas „priemones“ ir taip, kaip ir pasakojau. Kada įtraukiau juos į minėtą sąrašą, liovėsi. Vadinasi – yra priemonių ir jiems suriktinti. Jei Jums nepatinka žydomasonai, tai galiu kitą panašų pavyzdį. Delfis, pvz., nepraleidžia žodžio pederastas (kurį leisdavo spausdinti knygose dar tarybiniame laike, dėl ko, manau, ginčytis dėl jo – kad gal koks netikęs, tikrai nereikia) , kurį įrašome, kur nors padėję tašką. Tad va – jei parašydavau, kad pederastus (ne gimusius homoseksualais, o tai įsitaisiusius palaido gyvenimo būdu) gydo JAV ir sėkmingas gydymo būdas yra gydymas elektra, kas, dar esant pigiai elektrai, tikrai padėtų juos išgydyti,vėlgi sekdavo panašūs jų triukai. Arba dėl pilietybės.Štai kada Kubilius pasiūlė 7 atvejus prieš porą metų, tai man, eilinį kartą pabandžius juos sukritikuoti (dvigubas pilietis – dviguba moralė), ne tik, kad blokavo, bet dar ir mano vardą panaudojant pradėjo spausdinti (aiškiai jų moderio darbas) visiškai priešingas kažkokias ilgas kalbas (dabar tiksliai nepasakysiu turinio, nei iš kur jos – buvo gal prieš porą metų).
     Ar teko Jums kada sudalyvauti viešųjų portalų diskusijose dėl dvigubos pilietybės, „žydų“ turto, pederastų gyvenimo būdo reklamos, pokario banditų aukštinimo, prilyginant juos labai mažai saujelei tikrųjų partizanų, kurie ne lietuvius žudė, o siekė išlaisvinti Lietuvą?

     • mielas tikras lietuvi, vis dėlto norėčiau tamstai pasakyti, kad naudojant tokią leksiką kaip tamstos, šiame tinklaraštyje komentuoti jums bus sunkoka…:)

      Nieko asmeniško…:)

      • tikras lietuvis

       Įdomu būtų sužinoti – kokia ta mano leksika, kuri Jums nepatinka? Gal sakykit tiesiai šviesiai – Jūs bijote kai kurių temų, bijote kai kurių reiškinių, todėl jas įvardinti tiesiai šviesiai vengiate, o jei kas tai daro, Jūs kažko baiminatės? Nebijokite – sakė a.a. popiežius Jonas Paulius II. Tik trūkumus įvardijus įmanoma juos pašalinti.

      • tikras lietuvis

       Papildau. Ką tik per 11 val. LRT laidą išgirdau tokį žiniasklaidos, atspindinčios neadekvačiai tikrovę (dėl įvairių priežasčių) apibūdinimą: jie sukuria kitą tikrovę, kitaip sakant jie suklastoja tikrovės vaizdą.Todėl manau, kad reiškinių, kokie jie bebūtų – geri ar blogi, apeiti negalima.

    • tikras lietuvis

     P.S. kuo Jums netinka žodis žydomasonai? Manote, kad jų veiklos nėra Lietuvoje?

     • Nesuprantu vieno dalyko – ko tokiais komentarais siekiama. Juk tikrai situacija nepasikeis, kad komentuosi „ant bano ribos“. NIEKS GI TŲ KOMENTARŲ NESKAITO TAVO!!!:))) (Čia ne apie bloguose komentavimą, o portaluose visokiuose, kur po 2-3 tūkstančius spamo būna po kiekviena durnesne tema).

      • tikras lietuvis

       Skaito. Pvz.: dar prieš porą metų Vinokūras savo Delfi str. rašė: žydų, turtas žydų turtas – grąžinkite grąžinkite. Įrodėm reikalavimų neteisėtumą ir šiemet Šimašius jau sako: tikrai – grąžinti negalima, galima tik kiek tai kompensuoti (nors ir tai neteisėta, nes kompensaciją gali gauti tik savininkai ar paveldėtojai, o tokių šiame reikale nėra – tai galiausiai pripažino ir Vinokūras, ir Šimašius) . Važinėjo įvairių jų pasaulinių organizacijų vadovai, reikalavimus kėlė. Parašėm, kad tai – puota maro metu (lietuviai, genami bado šmėklos, yra verčiami palikti Tėvynę, o čia atsiranda tokie ir dar su tokiais reikalavimais). Vinokūras, nepaisydamas net pasaulinių veikėjų grasinimų, būdamas premjero patarėju, duoda patarimą – ne laikas. Kitas pavyzdys. Dvigubą pilietybę prieš porą metų visi buvo nusiteikę dalinti bele kam. Kokių tik neprigalvojo kankanų – Konstitucinis teismas neteisus, žodis atskiras ir ypatingas kalba ne apie tą patį (atvejai, kada galima dviguba pilietybė), bet mums pasakius, kad pilietis visų pirma turi vykdyti pareigas Tėvynei, o to nesant piliečio sąvoka netenka prasmės, norai lengvai dalinti Lietuvos pilietybes sustojo. Politikai siekia ir toliau populiarumo, todėl pasiryžę betkam – netgi piliečio sąvokos sunaikinimui, bet, nors teikia įvairiausius ir pavojingiausius projektus, bet, vistik, dar nesiryžta sprendimų priimti be pasitikrinimo Konstituciniame teisme.Tęsti? Reikia turėti omenyje, kad ne šiaip sau visi tokie projektai yra skelbiami ir su tam tikra išankstine nuomone. Reikia gauti visuomenės pritarimą, o jei yra jų nuomonė užprotestuojama, tai sužulikavoti nepavyksta.

      • tikras lietuvis

       P.S. niekada nepamirškim, kad komentatoriai yra VOX POPULI, o Vox populi=Vox dei.

  • Smilga

   O ne, tik ne tai !!! labai trūks Fredžio*….., jo „išminties ir jautraus aplinkos suvokimo“.
   Palinkėkim, kad Artūras ir Fredis* kuo greičiau susitaikytų… :)

  • Sima

   Gerb. Artūrai, manau perlenkėt lazdą su tuo blokavimu..
   Forumai be intrigų kėlėjų prarastų savo žavesį..
   Kitų, labai populiarių tinklapių kūrėjai jau senokai tai suprato..Būna, kad išmeta netikusius pasisakymus, bet blokuot tai jau kraštutinė priemonė, kai liejasi necenzūra ir pan..
   O tas Fredis-perdaug jam čia dėmesio suteikėt ir tik išauginot jo vertę internetinėj erdvėj..Niekur gi jis neišnyks-kaip reiškėsi, taip ir reikšis-tik jums bus nepatogiau-reikės ieškot jo „įžeidinėjimų“ kituose tinklapiuose..Sakysit, kad neieškosit, bet sperndžiat iš surinktų citatų, drįsčiau suabejot-Fredis jums įdomus-blogas, bet įdomus-tiesiog tokia internetinės kasdienybės drama gaunasi..:)
   Dar per mažai „druskos“ internetiniam gyvenime turbūt suvalgėt-čia įžeidimai truputį kitaip traktuojami, priimtinas didesnis kategoriškumas, radikalumas ir aštrumas…Kitaip juk neįdomu;-)

  • vasia

   geras ar labai blogas fredis su zvaigzdute jis visviena griz, griz su dviem zvaigzdutem, griz sventosios dvasios pavidalu, bet griz. nebent ji pakasti. kai sakoma cia mano privatus namas ir pakeliamos viso namo uzuolaidos su visu namo seiminnko nuogumu ir vidiniu sielos groziu, mol ziurekit.. tada visi fredziai, vasios ir kiti dundukai ir sulenda akiu paganyti..

  • plaštakė

   Fredis tai Fredis, p. Račai,manau, jog čia jau asmeniškumai. Bet kaip Jums patina toks tūlas neva tai Andrius, šiauniai besisveikinantis: LabasLietuva. Šitas vyrukas priimtinas, a ne? Ir kažkodėl jis priimtinas visoms spec. tarnyboms.(Kol nesušaukė masinei psichozei)

  • Roco

   Aisku ponui Arturui Racui nepatinka kad Fredis vis sake tiesa apie Pylimeliu gatves suremonatvima ir Imbrasa – Cia juk ir atsiskleidzia Raco ypatinga meile susikompromitavusiam veikejui kuris per klaida dar ir prezidentu vadinamas (buvo).
   Neisivaizduoju kas galetu patiketi, kad gatvele butu suremontuota jei to prekybos centre pas Imbrasa butu siaip paprastas ordinarus pilietis paprases.
   Ir beje cia buvo pazadas tinklarastininko kazkada Fredzio daugiau nebemesti, taciau jis liko netesetas…

  • mielas Roco, man labiau patikdavo, kai tamsta buvote pasivadinęs „buroku“…:) bet kartojatės…

  • Huh, koks smagus įrašas. Realiai, tai emocinga reakcija KAŽKĄ reiškia :) Kažką tas Fredis, matyt, užkabina, nes kitu atveju būtų paprasčiausias ignoras, maždaug ai, komentuok, sekant liaudies išmintim esą taip „duodi durniui kelią“. Arba reakcija į eilinį „nepagrįstą išpuolį“ – šypsena, humoras. Geriausia „taktika“. Nors ne – geriausia naturaliai taip jaustis. Trumpai tariant, šiuo įrašu, mano galva, kovytė pralaimėta :)

  • eko

   Gaila….po tinklaraščio šeimininko įrašų, sekantys labiausiai verti dėmesio buvo fredžio komentarai. Pasirinktas minčių dėstymo stilius ir tonas aišku labai svarstytinas dalykas, bet man tai buvo viena pagrindinių atsvarų bandant „iš kitos pusės“ pažiūtėti į kokį nors įrašą. Tikriausiai taip ir yra, kaip Artūras parašė, kad Fredis tam tikrą poziciją turėjo dėl pavydo (geriausiai fredis žino), bet mintys daugeliu atveju, atmetus asmeniškumus, tikrai buvo labai vertos dėmesio.

  • kovalaineneas

   Zinai, Racai, nepyk… bet Fredis pakankamai protingas zmogus. Zinau as ji… Fredis yra piarsciku dievas is KPMS agenturos.

   • Žinai, kovalainenai, tą Fredį aš pažįstu… Labai nustebčiau, jei jis būtų tas pats fredis*, nes anas tikrai nėra toks dundukas…:)

  • Rolandas

   Tikras Lietuvi, sako, kad reikia bijoti abejingų.Kiti nesutinka ir įrodinėja, kad iniciatyvūs durniai (ypač išmokę rašyti)pavojingesni.Tikras lietuvi, kaip galvoji, kurių labiau reikia vengti?

   • tikras lietuvis

    Jei baisu, slėpkis po lapais. Kiekvienam savo – buvo parašyta ant Buchenvaldo vartų.

   • tikras lietuvis

    Kodėl neatsakei į klausimą apie žydomasonus? Baisu ? :)

  • plaštakė

   „Žydomasonai“, cikras lietuviuk, tai baubukai tovo liguistoj galvelėj. Paskaityk „Terapines pasakas“, gal pagerės. :)

   • tikras lietuvis

    Geriau grįžk prie talmudo skaitymo.:)

  • kovalaineneas

   perfrazuociau is DVYNIAI filmo apie krepsininkus, paziurekite youtube: „Pazystu as ta Raca, kartu gerem, Azmiais jis tos zurnalistikos nesuprato, o dabar jau ziurek…. uz Fredi geresnis“ :)
   no offense, paziurekit youtube Dvyniai

  • arvydas

   p. Račai tikriausiai nesitikkėjote kurdamas tinklaraštį tokių sunkumų ir nesusikalbėjimo su ivairias nuomones turinčiais žmonėmis. internete gerokai kitaip, kitoks bendravimas. labai svarbu, kad jūs einate i diskusijas su komentatoriais, labai pagirtina ir labai geras pavyzdys kitiems. tačiau akrtais ir jūs peržengiate ribas ir per daug įsiveliate i ginčus su visokiais kaimiečiais ir mužikais. geriau, tokius komentarus ignoruoti ir trinti be įspėjimo, o šitokie beprasmiai ginčai ir drabstymasis purvais yra labai vaikiškas.

  • Roco

   Stai citata is sio tinklarascio komentaru rasyta paties paties..:

   Artūras Račas
   Liepa 8, 2009 4:51 vakare | Nuoroda | Atsakyti

   fredi, prisipažinsiu atvirai – po ano komentaro buvau nusprendęs, kad tamstos komentarams šiame tinklaraštyje – ne vieta. Bet po šio komentaro persigalvojau. Pamaniau sau: J.Jankevičius čia nebeužsuka, o žmonėms kartais taip trūksta lietuviško humoro ir lietuviškos argumentuotos kritikos. Todėl komentuok kai norėsi. Kai įžeidinėsi mane asmeniškai, atrajosi lietuviškų peliukų ir vaišnorų lygio humoru, nekreipsiu dėmesio, kai viešai meluosi ir bepročiais vadinsi kitus – trinsiu. Sėkmės.

   Dabar pazadu jau niekas nebetesi, nei seimas nei tinklarastininkai…

  • UFB

   ROCO, gerai pastebeta, shpyga taukuota…

  • povilas

   nera zmogaus nera problemos

   J.Stalinas

  • Trockis

   Retai lankausi šiame blog`e, bet kaip tyčia „užšokau“ ant labai įdomaus įrašo ir dar įdomesnių komentarų. Teks apsilankyti dažniau. Komentaruose.