„Paskutinis klausimas“: o koks buvo paskutinis klausimas?

Šiandien per LTV žiūrėjau pirmąją „Paskutinio klausimo“ su J.Butkevičiene laidą…

Mačiau ne visą, todėl ir įspūdžių nelabai daug.

Bet antroje dalyje, kurią mačiau, man buvo per daug chaoso, per daug pašnekovų ir per daug socializmo.

Supratau, kad bankai blogi, Vyriausybė bloga, o Amerika ir Prancūzija geros.

Taip pat geri tie, kurie ima paskolą 35 metams ir perka būstą, kurio nėra.

Geri ir verslininkai tik blogai, kad Vyriausybė iš bankų skolinasi, o pastarieji verslininkams neskolina. Net A.Avuliui…

Visa tai supratau.

Nesupratau tik vieno: koks buvo paskutinis klausimas?..

(5 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • WU

  Laukdamas krepšinio irgi pažiūrėjau šią laidą. Nepatiko. Ne tiek, kiek matėt, o visa laida vyko chaotiškai, viena pusė pertraukinėjo kitą nuo pradžių iki galo. Informatyvumas nulinis – absoliučiai nieko nesužinojau, tik eilini kartą įsitikinau, kad Šarkiną būtina keisti ir kuo greičiau.. O dėl paskutinio klausimo, tai pavadinimas turbūt todėl taip ir suformuluotas, kad kiekvienas išsikelia jį asmeniškai, pvz.: jums, Artūrai, kilo paskutinis klausimas „koks buvo paskutinis klausimas?“, o man kilo paskutinis klausimas: „kokio velnio aš tą laidą žiūrėjau?“..

 • Musė

  Geras, laida baigėsi prieš kelias minutes, koks operatyvumas :) Man labai patiko I.Šimonytė, D. Grybauskaitės kopija :) Nenustebčiau, jei kada nors ir ji į prezidentes balotiruotųsi. Labai protinga, labai konkreti, nepasiduoda jokioms provokacijoms ir manipuliacijoms.

  Puikus ir gerb. Stasys Kropas – tikras bankininkystės profesionalas, jis mane žavi savo humoro jausmu. R. Šarkinas kaip visada atrodo gana nykiai – mykia mykia, nieko užtikrintai nepasako. B. Lubys labai impozantiškas. Ir kažkodėl man atrodo, kad I. Šimonytė į jo pastabas atsižvelgs.

  Nykiausiai iš visos laidos man atrodė J. Butkevičienė. Kažkuo primena liūdnai pagarsėjusią R. Grinevičiūtę. Turi susidariusi savo išankstinę kategorišką nuomonę (bankai blogi, žmonės metami į gatvę iš butų, valstybė privalo gelbėti) ir bando ją įpiršti visiems. Vos pokalbis pasisuka jai netinkama linkme, savo tendencingais klausimais vėl bando sugrąžinti atgal. Ganėtinai isteriška moteriškė.

  Šiaip buvo įdomu. Nežinojau, kad iš žmonių realiai šiuo metu yra atimti vos keli butai – visos kitos paskolos restruktūrizuotos. Vėl žiniasklaidos sukelta audra stiklinėje?

  O paskutinis klausimas buvo – ar valdžios vyrams atrodo normalu, kad žmogus privalo rizikuoti gyvybe, norėdamas susimokėti išaugusias palūkanas (neatidžiai klausėte, kašis galvoje matyt). Vėl pritempta ir dramatizuota – tas paskolą pasiėmęs kariškis pats pasirinko profesiją ir nemanau, kad vyksta į karinę misiją vien dėl paskolos.

 • Fredis*

  Galiu išduoti kada I.Šimonytė grįžta iš darbo namo, gyvena netoli manęs, tai daug metų pėdindavo į kalniuką apie 21.00 val. vakaro. Dirba žmonės, todėl ir daug pasiekia, tampa finansų ministrais net nebūdami laimėjusios rinkimus partijos nariais.

  • WU

   Va va, Fredi.. Jei tu tiek dirbtum + formaliai Tėvynės sąjungos narys būtum, tai gal dabar iš premjero pozicijos kalbėtum..

 • Musė

  Nepasisiūlei kabrioletu į kalniuką pavežėti? Ji gi blondinė. A. Račas būtų sprogęs iš pavydo.

 • Fredis*

  Taikiaus taikiaus prie Ingridos, bet pasipainiojo Musė, o dabar jau ją vežioja su BMW. Šaukštai – po pietų.

 • Sveiki vyrai, malonu su Jumis pabendraut. Aš irgi prieš krepšinį truputuka alaus išgeriau.

  • WU

   Paspringom „Ulker“ sausainiais..

   • WU, deja… Štai ką reiškia žaisti be įžaidėjo…

    • WU

     Be įžaidėjo puolimas iš tiesų bedantis atrodo.. Toks jausmas, kad nežino, kaip tęsti ataka, kai turkai visus mūsų žaidėjus pasiima. Labai pasiilgstu žaidimo 2×2. Reikia tikrai pasidaryti išvadas, nes išėjus iš grupės priešininkai bus su stipresne priekine linija. Bent šiandien maloniai nustebino Jasaičio žaidimas.

    • austras

     Realiai esam viena iš daugelio šio čempionato komandų. Duok Dieve, į aštuntuką pavyks papulti ir – jei seksis – paimti kokią šeštą ar penktą vietą. Tą, kad esam vieni iš daugelio, ypač puikiai pademonstravo net ne turkai, o serbai, šiandien įveikę „favoritus“ ispanus. O dar prieš kelias dienas kažkas pūtėsi ir galvojo kokie mes vieninteliai ir nepakartojami, „nuleidę ispanus ant žemės“. Blaiviau, tautiečiai…

     • WU

      Na nėra kvailių, kurie manė kokie mes nepakartojami. Beje dabar fone rodo ispanų rungtynes ir P. Gasolio nėra aikštelėje. Visada būni vienas iš daugelio, bet Lietuvoje yra atitinkami standartai ir grynai emociniu dalimi vadovaujantis pralaimėti sunku. Nesvarbu, kiek trūksta pagrindinių žaidėjų, tiesiog mes pripratę gerai gyventi :) Nors aš geriausiu komandų penketuke vietą matau..

     • tikras lietuvis

      Man rods, daroma didžiulė klaida – neįvertinamas Kalnietis – tikras įžaidėjas. Jis galėtų pradėti rungtynes, Delnas – antroje pusėje, nes greitai prisirenka pražangų. Jomantą į jo poziciją, O Mažutį į atsargą. Kol kas tai gana keistai lošiama: tikras įžaidėjas (Kalnas) sėdi, Delnas (nėra tikras įžaidėjas, greičiau pavaduojantis komandose) dar palošia, o Mažutis, kuriam trūksta meistriškumo, ką pastebėjo Modė, o ir pats dėl to nesiginčija bei Jomantas, kuris yra tokio sudėjimo, kad ne jam sugraibyti kamuolį ( dėl ko amžinai pasipila klaidų jūra), lošia. Rezultatas – verksmas.

 • LL

  relax…gavo pelnytai, bet esmė juk ketvirtfinalis… galima ir iš 4 vietos ant kokių rusų užšokti ir juos padaryti…arba jie mus:) Nors A-B grupėse graikai rimčiausi…. visi kiti įveikiami… vadinasi užteks 3 vietos, bet tam reikės įveikti 2 etape įveikti serbus arba ispanus…

 • johnis

  Siek tiek ziurejau sia laida.
  Pasirode jog musu vyriausybes finansu ministre iki paskutinio kraujo laso gins banku interesus ir ju „teisetus norus“ o ne mus piliecius ir musu teisetus norus ir pan.

  • xerksas

   johni, o tamsta nepagalvojai, kad bankų indėlininkai taip pat yra Lietuvos piliečiais ir turi savo teisėtus norus gauti kuo didesnes palūkanas minimaliai rizikuodami savo indėliais?

 • Jonas tikriausias

  Nevalstybine kalba , Artūrai : „А был ли мальчик ?“

 • Rytis I

  Kažkaip anksčiau netekdavo dažnai matyti, kad stambus verslas konfrontuoja su bankais. Sugyvendavo. Dabar – Staškevičius per ŽR pareiškia apie skandinaviškų bankų daugiametį protegavimą. Lubys atvirai kritikuoja LB. Verslininkai nebemato finansinių garantų? Ar monopolijoms ir bankams pasidarė per ankšta mūsų rinkoje? Tada – kas ką?

  Ir ar tiesa, anot Šarkino, kad šiais metais išduota 13 mlrd. kreditų? Bet niekas jų nematė? O gal jie nukeliavo pas tuos, kurie pakolkas tyliai apeina televizinius ginčus?

 • Rytis I

  Apie momentinius kreditus Šarkinas išsireiškė kažkaip taip: „ai, aš nežinau ką jie ten veikia..“, „Neimkit ir neturėsit problemų“. Nors tos tvirtina, kad veikia griežtai prižiūrimos LB. Tai kaip iš tikrųjų?

  • Juozas

   Aš irgi pradedu gerbti poną Šarkiną, svarbiausiai, kad nemeluoja ir prisipažysta jog nieko nesupranta, gal netgi pats atsistatydins.

   • tikras lietuvis

    Kada Šarkinas atsistatydins, tada bankų griūtis bus garantuota. Prisiminkime padėtį, kokia buvo kada jis atėjo . Manau, ne be reikalo moka jam gerus pinigus.

 • Rimas Norvaiša

  ,,Paskutinio klausimo“ nepaskutinis teiginys: kiekvienas kvailys gali valdyti šalį imdamas paskolas, kurias grąžinti galima ne savo, o mokesčių mokėtojų pinigais. Laidoje pamirštas pavyzdys – švietimo reformos inicijuota paskolų studentams padengimo iš mokesčių mokėtojų kišenės istorija. Gaila, kad žurnalistams tai neįdomu, ar
  jie to nepastebi.

 • VR

  Aš irgi niekaip nesupratau, kodėl mano sumokėtus mokesčius vyriausybė turėtų skirti avinams, pirkusiems butą iš brėžinio ir ėmusiems paskolą, nežinant, kaip ją grąžinti. mane stebina, kaip žmonės nenori matyti savo atsakomybės ir jei kas, iš karto kaltina valdžią.

 • Trka

  Yra kompetencija ir jos ribos. Butkevičienė – ne pokalbių laidos vedėja. Provokatyvumo ji turi ir gali jį taikyti vienam pašnekovui, o tokiai publikai kuri vakar buvo studijoje neužtenka nei temperamento, nei meistriškumo suvaldyti potėmius. Tad intelektualesni ar balsingesni pašnekovai jei sugeba, patys pasako kažką vertingo… Tada, tarkime musė sužino kažką naujo…

 • Žvelgaitis

  SVEIKINU: 2009-09-09 !!!

 • tikras lietuvis

  Burdakas, žinote. Valdžia, o bijo trumpai aiškiai pasakyti – š! Kažkaip iš tolo krebždena, per blogą – jei būtų per gerą, tai gal būtų geresnis pasisekimas? :)

 • Vytautas

  Man atrodo, kad tokiose laidose reikia aptarinėti tik labai aktualius mums visiems klausimus. Vienas iš labai aktualių klausimų, tai kaip mes gyvensime uždarius atominę elektrinę. Nepateisinamas delsimas naujos atominės elektrinės statyba. Kas čia
  kaltas. Man regis, energetikos ministras šiame dalyke neturi kompetencijos. Per visus televizijos kanalus ir radijo priemonėmis
  kelti didžiulį triukšmą dėl naujos atominės elektrinės delsimo.
  Būtina jau dabar triukšmauti.