Citata #274 I.Staškevičius apie užuomazgas

Mes buvo kaltinami tuo, kad papirkome visą žiniasklaidą, sukaupėme dideles pajėgas ir panašiai. Galbūt buvo tokių užuomazgų „Leo LT“ steigimo metu

alfa.lt

…Įdomu, ar pinigų pagailo, ar nusprendė, kad nebeverta?..

(3 balsų, vidurkis: 2,33 iš 5)
Loading...
 • A.G.

  Na, matyt pats laikas truputį atsitraukti nuo politikos – išprotėsime.
  Visai dėl kitko. Kad neturime ir neturėsime vokiško gestapo – jis ten įvedė tvarką keliems šimtmečiams į priekį.
  O demokratija mus varys žemyn, žemyn tol, kol visi išnyksime (šį kartą visai rimtai sakau).
  Nieko baisiau žmogus nesugalvojo, kaip demokratiją.
  O tuos kliunkius ir čia žiniasklaida įtikino, kad tai ne vagių ir žudikų rojus.
  O va šiaip – santvarka tokia…

 • inf

  @A.G.

  Valstybė – tai mes. Tiesiog tamsta pažvelgėte į veidrodį ir jums nepatiko tai, ką pamatėte. Tik dar nesuprantate, kad žiūrite į veidrodį.

  Gal skamba kiek įžeidžiančiai, bet to tikrai nesiekiu.

  O Staškevičiaus prisipažinimas tėra noras išgelbėti bent jau tai, ką dar galima išgelbėti. Kai ponas Ignas pateiks konkrečias detales apie „pajėgų kaupimą“, patikėsiu jo gerais norais. Pradėkite nuo „socdemų“ rolės ir pažadėto/sumokėto atlygio Leo Lt projekte.

  • Kalbant apie Staškevičių, tai jis tikrai bando išsukti uodegą. Bet ar susimąstote kodėl? Na neliks LEO LT, nors projektai, su juo ar be jo, juda i priekį, tik kažkodėl žiniasklaida nepraneša. O NDX, kaip VST savininke, dalyvaus jungčių su Švedija statybose. Juk ir kvailiui aišku, kad be VST tokios jungtys išvis negims… Nebent ardant LEO prie to pačio bus atimta VST… Belieka stebėti kuo baigsis tos rokiruotės. Man tai juokingiausias tos problemos aspektas yra tas, kad Kirkilo vyriausybę ir Kubiliaus vyriausybę dėl atominės elektrinės statybų konultuoja tie patys žmonės („Evli“)… O jei būti tikslesniais, tai LEO LT kūrime vyriausybei patarinejo Evli, o dabar UAB „Visagino atominės elektrinės“ patarėjais tapo tie patys „Evli“… Rašoma, kad laimėjo konkursą… Artūrai, gal galite aprašyti apie šio konkurso skaidrumą, nes jūs domitės tais reikalais? Aš energetikos ministerijos puslapyje neradau jokių konkursų…

   • nerijus

    Ar bent žinote, kam „tarnaus“ junktis su Švedija? Tiems, kas valdo energetiką, o tiksliau, kai neliks IAE pirksime iš Rusijos. Rusija, savo ruoštu, energiją pardavinės Švedams ir t.t. ir pan.
    Mes statome, su ES parama, o naudojasi rusai…Kur visi rusofobai?

    • Auksinis kardas

     junGtis. Ir visa kita.

     • Ar

      :)))))))))))))))

   • Auksinis kardas

    Nematau kodėl mažmeninio skirstymo įmonė turi dalyvauti įruošiant importą.

    • Todėl, kad elektra vis vien eis per ju tinklus… Juk VST… Dėl to ir buvo griebiamas šis kasnis, o ne RST… Rusu energija, matyt, skirstys kiti… Kažin kas?

     • mdxacuk

      Prieš pasisakinėjant apie tokius specifiškus dalykus gerai būtų truputį susiorientuoti, kuo skiriasi elektros perdavimas ir skirstymas. Nei VST, nei RST perdavimu neužsiima. Perdavimas priklauso „Lietuvos energijai“, kuri nėra nei Rytų, nei Vakarų. Apie VP pastangas pasidaryti litų ir iš perdavimo bei, galbūt, gamybos – atskira istorija. O VST buvo griebiama todėl, kad RST tuo metu nebuvo parduodami. Neparduoti ir iki šiol, bet vartotojams kažin ar didelis skirtumas.

     • nerijus

      mdxacuk

      Kam sukurtas „ERC“ Kaune?

     • nerijus

      mdxacuk

      Perskirstymas nebepriklauso „Lietuvos energijai“.
      Ką tai galėtų reikšti? Glavoju, kad visas pasikrstymas ir energijos pirkimas pereis į „ERC“ ( tam jis taip ir vadinasi ). O kieno kapitalas jame..? Rusijos…

      http://www.alfa.lt/straipsnis/10289583/?Lietuvos.energija.atskiria.elektros.perdavimo.sistemos.operatoriaus.veikla=2009-09-08_15-47

     • mdxacuk

      Tam straipsniuke apie SKIRSTYMĄ ir skirstomuosius tinklus (RST ar VST) nėra nei pusės žodžio. Kalbama apie tai, kad bus atskirta GAMYBA ir PERDAVIMAS, kurie dabar priklauso „Lietuvos energijai“. Atskyrimo reikalauja EU direktyvos, kad būtų padidinta konkurencija elektros rinkoj. Tikrai neturiu kada aiškint elementarių tiesų.

      ERC gal ir norės kažkur prisisiurbti kaip pardavimo tarpininkai, bet spėju, kad jie neturi ir neturės anei metro laidų nei skirstymo tinkluose, nei tuo labiau perdavimo. Jų paskirtis yra kaip kokios „Dujotekanos“ – organizuot sąveiką tarp valstybinio masto vagių Rusijoj ir Lietuvoj ir nugriebt kokį procentą į privačią mašną nuo to, kas priklauso valstybei – pirmiausia Rusijai, o kažkiek ir Lietuvai. Elektra pas juos cirkuliuos tik buhalterijos popieriuose ir tarp ofšorinių bankų sąskaitų.

     • nerijus

      mdxacuk

      Viską teisingai išdėstėte :)
      Elektra, nežinome ar ji brangs ar pigs, bet, yra pirmieji „signalai“, jog ji- brangs ( įdomu, kas, šiuo klausimu kursto visuomenę? ) ir vien dėl to, kad yra sukurta bendrovė, kuri labai panaši į Dujotekaną, kuri valdys visą elektros pirkimą/ pardavimą ir tik per ją…
      Ar nevertėtų Lietuvos Daliai pasidomėti ir šiuo projektu? Ar Lietuvai reikia antros Dujotekanos?

 • Paulius

  nepatinka demokratija, siulyciau nereiksti nuomones tada ir klausytis savo fiurerio isakymu … demokratijos bijo tie, kurie nepazista atsakomybes ir vengia galimybes pasirodyti klystantys

 • A.G.

  Va ir išlindo įla iš maišo.
  Žmonės, kurie yra demokratai net iš tolo neprileidžia minties, kad gali būti ir kitokia nuomonė.
  Va tuo demokratija ir yra garsi – savo neatsakingumu. Sudarytomis galimybėmis vogti, žudyti, o taip pat užspausti kitokią nuomonę nei turio demokratas.
  O jei dar pridėsime, kad plėtoja neatsakingą verslą ir vartojimą – ir turėsime visą demokratijos puokštę.
  Dar prostituciją visose veiklos srityse.

  • inf

   @A.G.

   >>Va tuo demokratija ir yra garsi – …. Sudarytomis galimybėmis vogti, žudyti, …

   Čia jūs rimtai?

   • A.G.

    Nežinau, kas manęs klausia.
    Jei vaikas – tai paneigiu.

  • Nelyginamas dydis

   Jūs jau visai nusikliedėjote, graudu skaityti. Siūlau skubiai kreiptis į gydytoją, nes su tokia pasaulėžiūra nebe už kalnų tas laikas, kai pasiimsite kirvį ir išeisite į gatvę užkapoti ko nors.

   • A.G.

    Dydi.
    O kuom Jūs skiriatės nuo Jaosifo Visarionovičiaus Džiugašvilio ar jo sėbro Adolio.
    Manau niekuo.
    Jums vidurius paleidžia, jei išgiorstate kitą nuomonę nei Jums pripumpavo žiniasklaida, mokykla.
    Jūs, kitos nuomonės turėtoją, kaip ir jie, grūdate į ligoninę.
    Žinau, kad Jums šito Dievas nedavė suvokti, bet Jūs esate 1:1 monstras Stalinas.

    • Nelyginamas dydis

     Hmm… Su jumis viskas dar daug blogiau, nei iš pradžių įsivaizdavau :)
     Stalinu manęs dar niekas nebuvo išvadinęs, čia geras, užskaitau :))

    • GIGA

     Ne žiniasklaida ir mokykla,o Savanoris Nr 1.Tas irgi nepakantus kitų nuomonei kaip ir jo pasekėjai-„….“ flangas (prašė neprasivardžiuot,nors nemanau,kad tai prasivardžiavimas) :)

     • Nelyginamas dydis

      Labai atsiprašau, gal nuvilsiu, bet nesu Savanorio Nr. 1 pasekėjas. Man gaila jūsų sudužusių iliuzijų, bet netgi nesu užkietėjęs konservatorių gerbėjas. Besąlygiškai palaikau tik jų sveiką ir vertybinį požiūrį į Rusiją, kuris yra „diametralno protivopoložnas“ A. Račo ir panašių veikėjų požiūriui. O daugiau gyvenime mano vertybės yra liberalios. Gaila, kad šiuo metu Lietuvoje netgi nematau, už kuriuos liberalus galėčiau balsuoti. Už Zuoko šutvę ranka nekyla, o kiti liberalai mano mylimą Vilnių dviem metams buvo atidavę valdyti butkevičiams, lementauskams albinams iš Radioshow ir dar tokiam vienam beviltiškam Vilties Prezidentui…

     • Nelyginamas dydis

      P.S. dvejiems metams, ir po lementauskams kablelis :)

     • GIGA

      Ne,yra ir ten neblogų žmonių,vertų pavyzdžio asmenybių,pvz, Žirmūnų kuopeliai vadovauja Navaitis ar Lietuvos ašara Teišerskytė

     • GIGA

      Šmočiuk,o kas dėl Savanorio Nr 1,tai aš dėl mąstymo stereotipų,o ne dėl Bražuolės tilto:)

 • Quantum

  O gal tai Staškevičiaus užuomina „žiniasklaidai ir didelėms pajėgoms“, kad per anksti nusiplovė ? Arba remiat ir toliau, arba pradėsim viešinti :)

 • lida

  A.G. vėl neekologiškos morkos užvalgė :)

  • WU

   Ha :)) Aš išvis neskaitau tų komentarų. Pastoviai visiškas netaktas, kaltinimų krūva aplinkai, dabar perėjimas prie palyginimų su Stalinu, kas baisiausia, kad visada nepagrįsta jokiais argumentais. Ir dar kiekvienas sakinys iš naujos eilutės. Negi mintys tokios nesusijusios ar kiekviena tokia svarbi, kad jai reikia naujos pastraipos. Skaityt kaip koki eilėrašti ne man.. Bet yra geroji pusė. Pasidariau išvadas, kad tikrai nepirksiu ir juo labiau nevalgysiu ekologiškų daržovių, nors negaliu įrodyti, bet MANAU, kad tai gali būti jų vartojimo pasekmė.. :)

   • lida

    Gali būti, nes jau seniai jis taip:
    „Normalų žmogų šiandien turi sukrėsti žinia apie banditus, kurie jau siautėja su kirviais atėję į nepažystamų žmonių namus.“
    „Jei kas duotų A bombą ir lėktuvą – nesudrebėtų ranka užskridus ant šitų išsigimėlių krašto.“
    „Demokratija pradeda palaipsniui – žudė gatve žmones, dabar jau ateina į namus su kirviais.“
    „Dievaži galėčiau savo rankomis prismaugti kiekvieną demokratą – nekaltų žmonių žudynių Lietuvoje organizatorių…“
    „Te būnie prakeikta žmonių žudikė – demokratija.“
    Kaip visada „joke“.

    • WU

     Aš nesuprantu, kodėl tinklaraščio savininkas nereaguoja į tokius komentarus – turbūt irgi neskaito :)

     • Fredis*

      „Kad neturime ir neturėsime vokiško gestapo – jis ten įvedė tvarką keliems šimtmečiams į priekį.
      O demokratija mus varys žemyn, žemyn tol, kol visi išnyksime (šį kartą visai rimtai sakau).
      Nieko baisiau žmogus nesugalvojo, kaip demokratiją.“ A.G.

      „Raudona rožė yra socialdemokratų ženklas, kurie niekada nėra buvę komunistais, o atvirkščiai komunistai labiausiai nekentė ir naikino būtent socialdemokratus.
      Ir Lietuvos socialdemokratų partija atsikūrusi 1989 m. rugpjūčio 3 d. – tuomet buvo pati radikaliausia partija, kuri su žemėmis maišė komunistus ir t.t. (paskaitėlė apie lietuvišką socialdemokratiją) A.G.

      LRT laidoje „Versijos“ A.Račas sakė, kad yra socialdemokratinių pažiūrų.
      WU klausė, KODĖL tinklaraštininkas nereaguoja į A.G. publikuojamas mintis – TODĖL, kad varnas varnui į akį nekerta.

     • nerijus

      WU

      Esate teisininkas ir turite/ privalote žinoti, jog nuomonių įvairovė toleruotina, jei ji neįžeidžia kito žmogaus.
      Lygiai, kaip aš ir kaip tamsta, A.G. turi/ gali išsakyti ką galvoja.
      Ar, bent galit nesityčioti iš žmonių, kurie negalvoja/ nerašo taip, kaip Valentinas, Auksinis kardas, Lietuvos Dalia, V. L., Paksas ir pan.?
      Ar Jūs, galvojate, kad esate vienintelis ir nepakartojamas?

     • WU

      Prie ko čia vieninėlis ir nepakartojamas? Apie kokią nuomonių įvairovę kalbame? A.G. svaido krūva nepagrįstų kaltinimų prieš valstybės demokratinę santvarką ir neturi jokių įrodymų. Nuolat mėto grasinimus. Ar čia yra nuomonės reiškimas? Man nepatinka, kad žmogus nuolat bando pakirsti pasitikėjima Lietuvos konstitucine santvarka, tai mane žeidžia. Laisvė/teisė reikšti įsitikinimus pasibaigia ten, kur prasideda kitų žmonių teisės pažeidimai. Visi tie pasisakymai apie demokratija man primena M. Murzos fašistukų šakojimasi. Jau ko ko tai negaliu pakęsti antivalstybinės propagandos.. Jeigu nori reišti savo įsitikinimus, būtų malonu, jei tai būtų daroma korektiška forma, nežeidžiant kitų asmenų įsitikinimų.

     • WU

      Be to neaiškinkit, ką aš turiu ar privalau žinoti, nes neesate teisininkas, todėl jūsų patarimai mano specialybės klausimas yra nulinės vertės.

     • nerijus

      WU

      Taip ir nesupratote, jog nuomonė yra nuomonė…Ją galima priimti arba ne, bet nesmerkti to, kas ją išsako…Tuom remiasi mūsų demokratija…

     • lida

      Puikus nerijaus kalbėjimo šablonais pavyzdys :)

  • Baikit varyti an A.G. :)
   Negi nėra labiau vertų sugniuždymo?

   • Fredis*

    Valentinai, pati pačiausia Vilniuje valdžia buvo socialdemokratų ir liberaldemokratų koalicija (Imbrasas, Lementauskas, Butkevičius, Paleckis, Požela ir kompanija).
    Į A.G.sargybą, gynybą iš kart stojo, nuo WU išpuolio apsaugojo liberaldemokratai nerijus ir GIGA. „Vokiškas getapas“, „šlubas vokietis“, keiksmai ir aimanos dėl demokratinės santvarkos („nieko baisiau žmogus nesugalvojo“).
    A.G.labai puošia A.Račo tinklaraštį, čia jo mintys įsikomponuoja labai organiškai ir jaukiai, yra savos, laukiamos ir šiltos…

   • Auksinis kardas

    Kažin ar sugniuždymas svarbu – tiesiog nesmagu klampoti po šiukšlyną. Galima pakelti įvairias nuomones ir pasisakymus, na bet kam jomis tvindyti, nesuteikiant tikresnio malonumo nei sau, nei kitiems? Žmonėms sekasi geriau rašyti ir kalbėti todėl, kad jie labiau stengiasi pagalvoti prieš tai darydami, o ne vien dėl savaiminių dovanų iš aukštybių. Kitas dalykas – pastanga išsakyti savo manymą, įsitikinimą taip, kad tai turėtų vertę ir galimybę būti priimta, perskaityta. Tuo tarpu, koks menkai pagrįstas burbėjimas panosėje tokiu niekada netaps.

    Bet kurio pasisakančiojo nuomonė gali teikti peno, praturtina kalbėjimą – vertiname kiekvieną, tačiau tikrai ne bet kaip kalbėjimą numetant.

    Šiame tavo užstojime, Valentinai, esama kilnumo, tačiau juntamas ir patronažas silpnesniajam – manau, geranoriškumas gali turėti ir tiesesnio kalbėjimo formą, aiškiau išsakant ko kartais pasigendame, betgi kalbant kaip lygus su lygiu, žmogus su žmogumi, be išeities pranašumo. Užsipulti nedera, bet jei susikaupė kažkas pasakytino – na, matyt jau ir susikaupė, nieko baisaus. Svarbu ir tokiomis aplinkybėmis vienas su kitu elgtis pagarbiai.

 • Jonas III

  Spėju, kag A.G. mintys yra gana teisingos, tik jos užšifruotos tarp originalių eilučių ir ne visi tai pastebi. Tai ir yra pagrindinė puolimo priežastis.
  O kas ir pastebi, tai nebūtinai mato reikalą gaišti laiką minties dešifravimui, todėl komentatorius visų labui galėtų pakoreguoti kalbos stilių.

  • inf

   @Jonas III

   >>Spėju, kag A.G. mintys yra gana teisingos, tik jos užšifruotos tarp originalių eilučių ir ne visi tai pastebi.

   Gerb. A.G. labai aiškiai reiškia savo mintis.

   • Jonas III

    Vienok man, kaip ne teisininkui, gerokai trūksta informacijos priskirti A.G. fašistams. Požymių gal ir yra.

 • NiekurNeiva

  Simai,

  gal gali „įdėti“ energetikos ministerijos puslapio (SVETAINĖS) nuorodą?
  AČIŪ

 • nerijus

  Ne į temą, bet..: Ar nereikėjo Jomantui likti namie su Nijole?

 • lida

  4 kėliny lietuvių rinktinė gilioj komoj :)

 • Ar

  Na, visai šakės LT kašyje ….

 • nerijus

  Aš sutinku, kad dar ne tragedija…Bet, įdomu, kokie kriterijai lemia, žaidėjų patekimą į rinktinę: komandos pavadinimas, pažinčių/ užnugario turėjimas, nes kitap- neatrodo…
  Negįriau jų/ žaidėjų per pasiruošimą, negiriu ir dabar…
  Tikiuosi, kad išsikapstysim ir rytoj laimėsim. O kas belieka? O gal, sunkmečio metu yra patogiau ir tikslingiau grįžti anksčiau, taip sutaupytume biudžeto lėšų..? :)

 • Almansoras

  Jeigu RA rytoj parašys apie rinktinės žaidimą -tema pasieks blogo rekordus! :)

  • Almansorai, ką ten berašyti… visi viską matė. O aš turiu liudininkų – po vakarykščių rungtynių sakiau, o šiandien dar kitojevietoje viešai pakartojau, kad Lenkija šiandien laimės. Vakarykštis žaidimas (tiksliau minties nebuvimas jame) buvo labai aiškus ženklas to, kas įvyko šiandien. Ryt tikriausiai laimėsime, tačiau jei R.Butautas ir toliau žaidėjus keis ne pagal tai, kaip jie žaidžia, o pagal tai, kaip jie turėtų žaisti jo galvoje, galime taip ir likti su ta viena pergale.

   • Nelyginamas dydis

    Įtikėjau, kad su Butautu galime nelaimėti ir prieš bulgarus… Graudus „treneriavimas“, tokio graudaus nemačiau nuo Sireikos laikų. Galvojau, kad niekada ir nebepamatysiu. Deja…

    • lv

     O ir vėl krepšinio eGzpertų užvežė…
     Ką ten egzpertų… TRENERIŲ, kurių vieta mažų mažiausiai yra šalia graudaus Butauto, jei tik ne vietoje jo…
     Ir tokių Lietuvos žemelė nešioja bene 100000 arba bemaž tiek, kiek žydrųjų ekranų rodo varžybų metu. Su tokia trenerių populiacija, tai mūsų krepšinis tikrai nepražus, nors jau dabar galėtų būti ne toks graudus, jei tik TRENERIŲ būtų klausoma iš anksto ir nuolat, tačiau tai jau gili demokratijos problema, kaip pasakytų tūlas A.G.: neatsakingai suformuojama viena nuomonė (kitos tiesiog užgniaužiamos), uzurpuojama trenerio vieta — štai ir turime neatsakingą krepšinį ir pažangiąjai Tatulos krepšinio krypčiai nematyti jokių perspektyvų…

     • Nelyginamas dydis

      Dėkui už ironiją, tačiau ją atmetu. Krepšinį žiūriu ir analizuoju jau nuo kokių 1979 metų. Be to, jaunystėje esu nemažai žaidęs ne profesionaliame, bet pakankamai aukštame mėgėjiškame lygyje, kuriame buvo ir pergalių, ir trofėjų, ir komandos draugų, tokių kaip Šivickas ar Staniulis. Ir dabar kas savaitę žaidžiu, tik jau amžių atitinkančiame lygyje.
      Taigi, gal nesu toks profas, kad pasakyčiau, jog konkrečioje atakoje Javtokas turėjo stovėt ne ant antro, o ant pirmo ūselio (nors koks skirtumas – vis tiek beviltiškas), bet bendrais bruožais tiek trenerio, tiek atskirų žaidėjų darbą vertinti aš esu kompetentingas. Jei jūs toks nesijaučiate, tai niekuo negaliu padėti :)

     • lv

      Tavo kompetencija apibrėžta tuo, kad nebuvai, nesi ir negali būti nei krepšinio aikštelėje rinktinės sudėtyje, nei juo labiau rinktinės treneriu (ar tokiu *negraudžiu* apskritai; kompetencijos vistik nepakanka…), tačiau vistiek žinai ir matai geriau, už tuos kurie buvo, yra ir gali būti. Nesijaudink, tokių, kaip minėjau, yra bene 100000…

     • Nelyginamas dydis

      Tamstos logika graudi, kaip Butauto vadovavimas arba Javtoko žaidimas :)
      Galbūt tai, kad aš nebuvau, nesu ir tikrai nebūsiu Lietuvos Prezidentu, man neleidžia kritikuoti Pakso arba Adamkaus?
      O Butautą kritikuoti (PAGRĮSTAI ir bent iš dalies KOMPETENTINGAI) gal irgi gali tik buvę arba būsimi rinktinės treneriai? Nejuokinkit…
      O gal tai, kad aš dirbu ne telekomunikacijų versle, man draudžia matyti, kad Zabulis yra apgailėtinas verslininkas?

   • Juozas

    Matėsi jau ir pasirengimo etape, kad blogai su treneriais. Nesu specialistas krepšinyje, bet vargu, ar ir čia gali veikti principas „pabandysiu ir pažiūrėsiu kas gausis“. Planą reikia turėti iš anksto ir pagal jį parinkti sudėti, ruoštis. Galima spėti, kad tie keitimai ir yra palno dalis, bet pasirengimo etape darė kažokius ekperimentus ir to plano niekas nežino, gal net pats treneris nežino kas ten per planas ir kaip jį įgyvendinti, tiesiog iššvaistė pasirengimo laiką bandymams.

    • nerijus

     Reikia gerbti tuos žaidėjus, kurie atstovauja šaliai.

     O Būtautas, kaip jau anksčiau minėjau, bus pakeistas ir į jo vietą stos Kurtinaitis…
     Šiandien laimėsim…Jei ne, tai sutaupysim biudžetui :)

     • dzyvai

      Butautas lipdo moli is to ka isaugino krepsinio mokyklos. O krepsinio mokyklos siais laikais siekia isauginti tik daug Saboniu (mano du vaikai lanke mokyklas, tai teko pastebeti „ugdymo“ virtuve, kur zmones, su kuriais reikia dirbti, atrenka ne pagal gabumus o isskirtinai tik pagal ugi). Va ir matom rezultata kai vienu metu aiksteleje daug „Saboniu“.

      Ir beje, manyciau, kad trenerio darba galetu kritikuoti tik kitas profesionalus sio to pasiekes treneris, o ne mes, du kart per savaite pabumsintys kamuoli ir pliumpentys alu prie ekranu. Jeigu esate nusivyle rinktines rezultatais, tai ir sakykite, kad nusivylete, o ne „varykite“ ant trenerio ar konkreciu zaideju.

      Egzpertai…

 • Nelyginamas dydis

  BŪKIT ŽMONĖS!!!
  Paguoskit mane. Pasakykit, kad Javtokas yra senas, baigiantis karjerą „krepšininkas“, kad aš daugiau niekada jo nepamatysiu rinktinėje. Kaip ir Mažučio bei, be abejo, Butauto. Ačiū iš anksto.

  • Juozas

   Labai normalūs tie mūsų krepšininkai, nematau priežasčių ant jų „varyti“, bus dar tų čiampionatų.

  • lida

   Pasakojimas delfyje, kaip Baukutė pamanė turinti stebuklingą banko kortelę, man taip pakėlė nuotaiką, kad net krepšinis nesugadino.

   • Juozas

    O kas ten juokingo ? Bankas privalo kreiptis į prokuratūrą, jeigu turi tokių problemų su kientais, o ne pliurpti žurnalistams apie savo klientus. Labai keistas tas Bankas, koks jo pavadinimas ?

    • Juozas

     Atsiprašau, patingėjau paskaityti „Be to, kaip DELFI pasakojo minėtajį bankomatą aptarnavusios bendrovės vadovai“. Vargu ar koks bankas ateityje dar turės reikalų su ta bendrove.

     • lida

      Juokinga tai, kad šiuometinė Seimo narė pamanė, kad jos kortelė stebuklinga ir pabandė penkiskart daugiau gauti ir kituose bankomatuose :)

 • inf

  @dydis

  > Pasakykit, kad Javtokas yra senas, baigiantis karjerą

  Mano žmona sako, kad Javtokas gražus. Dėl to turi žaisti toliau.

 • A.Z.

  Šiai religijai mūsuose keliami tokie dideli reikalavimai, kurių jos šamanai tiesiog neatlaiko psichologiškai. :))
  O keikt dėl visko Mažutį, kuris pirmąkart rinktinėj ir daro tiek, kiek sugeba, nėra labai rimta.

 • A.Z.

  Tiesa, Juozuko gi nepaėmė – nauji talismanai aiškiai dar neapsitrynę. :

 • Žvelgaitis

  SVEIKINU: 2009-09-09 !!!

  • Auksinis kardas

   Padarykite tai ryto 9-os valandos, 9-os minutės 9-ąją sekundę ;-)

   • Žvelgaitis

    :)

    • WU

     Katinas..?