Paaiškinu dėl Snieguolės Matonienės

Nedažnai tai darau, bet šį kartą jaučiu pareigą pasiaiškinti ir paaiškinti, kad nesusidarytų klaidingas įspūdis.

Taigi, šiandien Audriaus Matonio žmona, buvusi mokytoja, Snieguolė Matonienė, kurią aš seniai pažįstu ir apie kurią aš buvau daug geresnės nuomonės nei apie jos vyrą, užsuko pas mane į Facebook ir paliko štai tokio turinio žinutę (kalba netaisyta):

Račiai, palietęs mano sūnų Kristijoną tu palietei mane. IKI šiol kol drabsteisi purvais ant mano vyro, leidau tau kiauksėti kaip balonkei. Bet nuo dabar tu įsilipai į savo paties priš… krūvą. Tačiau aš apie tai kalbėsiu ne šiame dvokiančiame puslapyje, o kiek kitur ir su tais, kurie tave samdo seminarams vesti, pvz.: SOS vaikų kaimas ir kitur. Ir man labai įdomu, kaip tave vertina tavo žmona Rasa. Turėdamas 3 vaikus, esi pavojingas, ir tavo vaikus iš tavo šeimos už tavo naudojamą psichologinė prievartą prieš kitus vaikus reikia atimti.
Čia yra S.Matonienė ir jos vyras A.Matonis. S.Matonienė man sako, kad manęs niekas nebekvies vesti seminarų, net SOS kaimas. Tai man labai baisu, nes jos vyras mane vadina "bedarbiu lunachodu" ir nekviečia manęs komentuoti per LRT TV žinias.

Čia yra S.Matonienė ir jos vyras A.Matonis. S.Matonienė man sako, kad manęs niekas nebekvies vesti seminarų, net SOS kaimas. Tai man labai baisu, nes jos vyras mane vadina „bedarbiu lunachodu“ ir nekviečia manęs komentuoti per LRT TV žinias.

Prisipažinsiu, šiek tiek nustebau, nes kaip ir sakiau, iki šiol laikiausi nuomonės, kad S.Matonienė yra normalus ir padorus žmogus.

Bet kad visiems viskas būtų aišku, tikriausiai turiu paiškinti apie kokį jos sūnaus Kristijono „palietimą“ yra kalbama.
O buvo taip.
Atmata A.Ramanauskas savo FB puslapyje paskelbė štai tokį juokingą paveiksliuką:
V.Tomkus ir R.Janutienė, mano supratimu, jau nebėra žurnalistai, nors kadaise jie abu buvo vieni iš geriausių.

V.Tomkus ir R.Janutienė, mano supratimu, jau nebėra žurnalistai, nors kadaise jie abu buvo vieni iš geriausių.

Tarp žmonių, kuriems šis paveiksliukas patiko, pastebėjau ir S.Matonienės ir A.Matonio sūnų Kristijoną, kurį prisimenu, kaip gražų ir gerą berniuką.

Todėl, matydamas nuotraukoje, kad Kristijonas jau nebe berniukas, o jaunas vyras, sugebantis prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, sugalvojau jo paklausti, kodėl jis galvoja, kad aš esu purvasklaida. Parašiau jam tokio turinio žinutę:

Labas Kristijonai, aš tik norėjau Tavęs paklausti, kodėl Tu manai, kad aš esu „purvasklaida“. Ar Tau tėtis taip pasakė ar čia pats taip sugalvojai?

Jokio atsakymo iš Krsitijono nesulaukiau. Todėl savo FB sienoje parašiau:

Teisybę sako liaudies išmintis: kokie tėvai, tokie ir vaikai. Antai ordininko Audriaus Matonio sūnelis Kristjonas Matonis jau prisiregistravo atmatos A.Ramanausko puslapyje. Gerai tėvelis išauklėjo – pagal save“.

O šiandien man parašė S.Matonienė. Ir aš jai atsakiau:

Miela Snieguole Matoniene, tai ką rašau apie tamstos vyrą yra tiesa, ir Tu pati tai puikiai žinai. Dar geriau žinai, kad aš ir Tavo vyras skiriamės tuo, kad aš savo nuomonę apie jį reiškiu atvirai, o jis yra per daug bailus tąi daryti, todėl vartoja atmatos Ramanausko leksiką. Todėl bolonkė yra jis, o ne aš ir todėl galbūt jam Tavo leidimo ką nors daryti reikia. Man – tikrai ne, todėl neįsijausk. Dabar apie vaikus. Tavo sūnus Kristijonas jau yra pilnametis ir pats atsako už savo veiksmus (nebent jis kiekvieną kartą ateina paprašyti Tavo leidimo). Nežinau, ar su Tavo leidimu, ar ne jis ir įlipo į A.Ramanausko š. krūvą, nors šiaip žiūrint, atrodo yra gražus ir sveikas jaunas vaikis. Aš jo paklausiau, kodėl jis taip daro, atsakymo negavau ir būtent todėl, mano nuomone, jis greičiausiai taps toks pat koks jo tėvas. O dabar apie Tavo grasinimus. Jei pažiūrėtum iš šalies, suprastum, kad jie yra tokie pat juokingi, kaip ir Tavo vyro bandymai mane įžeidinėti, naudojant atmatinę leksiką. Panašu, kad Tu, kaip ir Tavo vyrelis įsivaizduoji esanti pasaulio valdovė. Tai aš Tau pasakysiu: Tu tokia nesi, o esi viso labo apgailėtina moteriškė, kuri, kaip kokia turgaus boba rėkauja ir įsivaizduoja, kad kam nors nuo to rėkavimo gali būti baisu. Tai man, žinok, nebaisu. Ir dar kaip paslaptį pasakysiu: nesvarbu rėksi tu ar ne, nesvarbu ką rašys Tavo vyrelis, tai visiškai neturės jokios įtakos mano gyvenimui, nes tokių kaip jūs niekas neklauso. Ir dar vieną paslaptį išduosiu: SOS vaikų kaimas niekada nesamdė manęs versti seminarų ir bent mano žiniomis, neplanuoja. Todėl gal Tu, Snieguole Matoniene, eik iš kur atėjus ir nejuokink žmonių.

Tai va, kaip viskas buvo.

(23 balsų, vidurkis: 4,13 iš 5)
Loading...