Paaiškinu dėl Snieguolės Matonienės

Nedažnai tai darau, bet šį kartą jaučiu pareigą pasiaiškinti ir paaiškinti, kad nesusidarytų klaidingas įspūdis.

Taigi, šiandien Audriaus Matonio žmona, buvusi mokytoja, Snieguolė Matonienė, kurią aš seniai pažįstu ir apie kurią aš buvau daug geresnės nuomonės nei apie jos vyrą, užsuko pas mane į Facebook ir paliko štai tokio turinio žinutę (kalba netaisyta):

Račiai, palietęs mano sūnų Kristijoną tu palietei mane. IKI šiol kol drabsteisi purvais ant mano vyro, leidau tau kiauksėti kaip balonkei. Bet nuo dabar tu įsilipai į savo paties priš… krūvą. Tačiau aš apie tai kalbėsiu ne šiame dvokiančiame puslapyje, o kiek kitur ir su tais, kurie tave samdo seminarams vesti, pvz.: SOS vaikų kaimas ir kitur. Ir man labai įdomu, kaip tave vertina tavo žmona Rasa. Turėdamas 3 vaikus, esi pavojingas, ir tavo vaikus iš tavo šeimos už tavo naudojamą psichologinė prievartą prieš kitus vaikus reikia atimti.
Čia yra S.Matonienė ir jos vyras A.Matonis. S.Matonienė man sako, kad manęs niekas nebekvies vesti seminarų, net SOS kaimas. Tai man labai baisu, nes jos vyras mane vadina "bedarbiu lunachodu" ir nekviečia manęs komentuoti per LRT TV žinias.

Čia yra S.Matonienė ir jos vyras A.Matonis. S.Matonienė man sako, kad manęs niekas nebekvies vesti seminarų, net SOS kaimas. Tai man labai baisu, nes jos vyras mane vadina „bedarbiu lunachodu“ ir nekviečia manęs komentuoti per LRT TV žinias.

Prisipažinsiu, šiek tiek nustebau, nes kaip ir sakiau, iki šiol laikiausi nuomonės, kad S.Matonienė yra normalus ir padorus žmogus.

Bet kad visiems viskas būtų aišku, tikriausiai turiu paiškinti apie kokį jos sūnaus Kristijono „palietimą“ yra kalbama.
O buvo taip.
Atmata A.Ramanauskas savo FB puslapyje paskelbė štai tokį juokingą paveiksliuką:
V.Tomkus ir R.Janutienė, mano supratimu, jau nebėra žurnalistai, nors kadaise jie abu buvo vieni iš geriausių.

V.Tomkus ir R.Janutienė, mano supratimu, jau nebėra žurnalistai, nors kadaise jie abu buvo vieni iš geriausių.

Tarp žmonių, kuriems šis paveiksliukas patiko, pastebėjau ir S.Matonienės ir A.Matonio sūnų Kristijoną, kurį prisimenu, kaip gražų ir gerą berniuką.

Todėl, matydamas nuotraukoje, kad Kristijonas jau nebe berniukas, o jaunas vyras, sugebantis prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, sugalvojau jo paklausti, kodėl jis galvoja, kad aš esu purvasklaida. Parašiau jam tokio turinio žinutę:

Labas Kristijonai, aš tik norėjau Tavęs paklausti, kodėl Tu manai, kad aš esu „purvasklaida“. Ar Tau tėtis taip pasakė ar čia pats taip sugalvojai?

Jokio atsakymo iš Krsitijono nesulaukiau. Todėl savo FB sienoje parašiau:

Teisybę sako liaudies išmintis: kokie tėvai, tokie ir vaikai. Antai ordininko Audriaus Matonio sūnelis Kristjonas Matonis jau prisiregistravo atmatos A.Ramanausko puslapyje. Gerai tėvelis išauklėjo – pagal save“.

O šiandien man parašė S.Matonienė. Ir aš jai atsakiau:

Miela Snieguole Matoniene, tai ką rašau apie tamstos vyrą yra tiesa, ir Tu pati tai puikiai žinai. Dar geriau žinai, kad aš ir Tavo vyras skiriamės tuo, kad aš savo nuomonę apie jį reiškiu atvirai, o jis yra per daug bailus tąi daryti, todėl vartoja atmatos Ramanausko leksiką. Todėl bolonkė yra jis, o ne aš ir todėl galbūt jam Tavo leidimo ką nors daryti reikia. Man – tikrai ne, todėl neįsijausk. Dabar apie vaikus. Tavo sūnus Kristijonas jau yra pilnametis ir pats atsako už savo veiksmus (nebent jis kiekvieną kartą ateina paprašyti Tavo leidimo). Nežinau, ar su Tavo leidimu, ar ne jis ir įlipo į A.Ramanausko š. krūvą, nors šiaip žiūrint, atrodo yra gražus ir sveikas jaunas vaikis. Aš jo paklausiau, kodėl jis taip daro, atsakymo negavau ir būtent todėl, mano nuomone, jis greičiausiai taps toks pat koks jo tėvas. O dabar apie Tavo grasinimus. Jei pažiūrėtum iš šalies, suprastum, kad jie yra tokie pat juokingi, kaip ir Tavo vyro bandymai mane įžeidinėti, naudojant atmatinę leksiką. Panašu, kad Tu, kaip ir Tavo vyrelis įsivaizduoji esanti pasaulio valdovė. Tai aš Tau pasakysiu: Tu tokia nesi, o esi viso labo apgailėtina moteriškė, kuri, kaip kokia turgaus boba rėkauja ir įsivaizduoja, kad kam nors nuo to rėkavimo gali būti baisu. Tai man, žinok, nebaisu. Ir dar kaip paslaptį pasakysiu: nesvarbu rėksi tu ar ne, nesvarbu ką rašys Tavo vyrelis, tai visiškai neturės jokios įtakos mano gyvenimui, nes tokių kaip jūs niekas neklauso. Ir dar vieną paslaptį išduosiu: SOS vaikų kaimas niekada nesamdė manęs versti seminarų ir bent mano žiniomis, neplanuoja. Todėl gal Tu, Snieguole Matoniene, eik iš kur atėjus ir nejuokink žmonių.

Tai va, kaip viskas buvo.

(23 balsų, vidurkis: 4,13 iš 5)
Loading...
 • Vytas30

  Ne tik Tomkus ir Grinevičiūtė BUVO vieni iš geriausių, bet ir pats Račai BUVAI vienas iš geriausių. Bet laikas daro savo…ir kas buvo, to nebėra, o ypač tai liečia stresinėje aplinkoje dirbančius žurnalistus. Tad nesutikti su Ramanausko paveiksliuku būtu sunku. O gaila, ambicijos ir santykių aiškinimasis kenkia sveikatai ir laiko nemažai atima.

  • dovydas

   Pritariu Vytui. Dėl Janutienės nežinau, bet Tomkus ir Račas tikrai buvo vieni iš geriausių. Visiškai nesuprantu, kaip buvo įmanoma iš taip aukštai nusiristi taip žemai.

  • ArturasR

   Mielas Vytai, tamstos nuomonė man labai svarbi. Ačiū, kad skaitote. O bet tačiau kadangi atmatos A.Ramanausko paveiksliukas tamstai atrodo teisingas, tai aš norėčiau, kad daugiau čia nebeužsuktumėte. Eikite pas Ramanauską.

  • Borisovas Borisovas

   Vytas30, vargas tam kraštui, kur tomkai ir grinevičiūtės yra vieni iš geriausių…

 • Valdas

  Prisipažinsiu. Kai skaitau agnyčių temas mane labai ima juokas. Ne tik sau į ūsą drūtai nusišypsau, bet ir garsiai prunkšteliu, kaip koks beišnykstantis Prževalskio arklys. Ne iš kokio nors aprašomos istorijos herojaus poelgių ar jo paveikslo juokiuos. Aplamai, visas veiksmas feljetoną primena. Rimti dėdės ir dar rimtesnės tetos rimtais veidais rimtus raštus labai rimtai vieni kitiems rimuoja. Va taip iš niekur istorijos randasi… Nei pažinčių, nei santykių, nei jausmų, net diskusijos objekto nereikia. Va šiaip sau ima žmonės ir tampa labai rimtais. Ir nors tu ką nori jiems daryk…. Nevarbu, kad po kelių savaičiu gal ir nebežino kas su kuo ir dėl ko susipyko… Bet, jei objektyviai pažiūrėti, tai Artūras čia logiškai teisus ir labai mandagus buvo. Mano spraga, kad nesuprantu internetinio bendravimo kultūros, ypatumų ir taisyklių. Na, pavyzdžiui, kaip pavyzdį, pasinaudokim šios istorijos pavyzdžiu. Vaikinui patiko viena nuotrauka. Ar etiška ir mandagu, etiškai ir mandagiai klausinėti jaunojo jaunikaičio kodėl jam ta nuotrauka patiko? Gal būt taip, nes nes jaunuolio gestas galėjo žeisti senesniojo vilko ambicijas. Tuomet vilkas ( suprask AR) suniurnėjo, bet dantų nešiepė, ir net šiek tiek vizgindamas uodega pasiteiravo kokia tokios nuomonės kilmė.Gal būt vilkas, norėjo motyvuoto atsakymo taip norėdamas gerėti, švelnėti, objektyvėti, gal pagalbos prašė norėdamas suprasti, kodėl prie purvasklaidos priskirtas yra? Kas čia dabar bežino viklo motyvus? Tuomet, nesulaukęs atsakymo, vilkas suurzgė ir parodė nedidelius dantelius, bet tik savo teritorijoje- savo FB sienoje ką mano paskelbė. Tuomet jaunuolio mama, galimai taip pat vilkė, jau iltis parodė. Bet, kaip suprantu, jau vilko teritorijoje. O ką į tai senasis vilkas? Jis telkiasi sunkiaja techniką ir aštrinasi iltinius. Tik nebesuprantu kieno teritorijoje? Kur tas atsakymas patalpintas buvo, Matonienės ar Račo FB. Panašu, kad man tikrai formuojasi noras susikurti savo FB profilš, jei jau tokios įdomios kovos šiame fronte vyksta..

 • Zibalas

  Artūrai, aš nors ir ne Kristijonas, bet Jums leidus pabandysių į užduotą klausimą atsakyti.
  Visų pirma, kas yra purvasklaida – lietuvių kalbos žodyne tokio žodžio greičiausiai nėra, bet manau sutiksite, kad tai žiniasklaida, kurios pagrindinė veikla yra kitų žmonių žeminimas, niekinimas, šaipimasis iš jų ir pan. Kitaip tariant purvo ant jų pylimas.
  Dabar imkime ir pasižiūrėkime kokius 20 paskutinių tamstos įrašų tinklaraštyje. Randame įrašus apie Matonius, Sadauską-Kvietkevičių, kažkokį Timūrą, kažkokią Agnytę, Ramanauską, Užkalnį, Bačiulį, Budrienę ir pan. Juose gausu tokių žodžių, kaip suskis, atmata, dundukas, ciucikai,padugnės ir pan., bei gausybę stiprų emocinį ižeidžiantį užtaisą turinčių išsireiškimų (nors ir be jokių ižeidžiamųjų žodžių), kaip antai „atskleidžia savo proto ribas“ ar pan. Kaip ir nieko baisaus, bet juk visiems aišku, kad tai ironiškas, pasišaipyt skirtas pasakymas.
  Taip, atrasime ir visai įdomių žurnalistikos pamokėlių, tačiau ir jose neapseinama be lengų krimstelėjimų vieniems ar kitiems asmenims.
  Tai vat todėl ir purvasklaida. Tik jei Janutienė ir Tomkus savo žeminimą, niekinimą ir šaipymąsi nukreipia daugiausia į politikus (žmones, kuriem eidami į politiką žinojo, kad tai bus ir samoningai tai pasirinko, tokia politiko dalia), tai tamsta liejate purvą ant kitų žurnalistų, šou verslo atstovų, arba apskritai – eilinių studenčių. Tuo remiantis laikau Tomkų ir Janutiene vienu laipteliu už Jus aukščiau.

  • ArturasR

   Šiaip jau aš nelabai mėgstu diskutuoti su anonimais, nes, mano subjektyvia nuomone, žmonės bijantys reikšti savo nuomonę savo vardu, yra bailiai ir neverti dėmesio.

   Tačiau, kadangi priešingai, nei čia ateinantys padugnės, savo nuomonę tamsta išsakėte žmonių kalba, trumpai atsakysiu.

   Jūs teisus, dauguma tamstos išvardytų žmonių aš niekinu. Ir atvirai sakau, ką apie juos galvoju, naudodamas tam tinkamus žodžius. Lygiai taip pat, kaip vagį vadinu vagimi, prievartautoją – prievartautoju, o antisocialų asmenį – padugne.

   Sakote, juos žeminu. Nesutiksiu, nes jie save yra taip pažeminę, kad daugiau jau negalima. Tikiu, kad nesate aklas ir pakankamai protingas, tad galite paskaityti šiame bloge skelbiamas jų citatas. Labai norėčiau išgirsti, ar jos nėra savęs žeminimas, nekalbu jau apie kitų žmonių niekinimą ir tyčiojimąsi iš jų. Jei tamstai Bačiulio pasakymas, kad jis nori kažką „iškrušti“, T.Augucevičiaus aiškinimas, kad mokytojų darbas su marozų vaikais yra nieko vertas palyginti su juo, tai tada mums nelabai yra apie ką kalbėti.

   Sakote, užsipuolu studentes? Paskaitykite nuo ko ta studentė pradėjo pokalbį su manimi, dvigubai už ją vyresniu ir nepažįstamu žmogumi. Jei tamsta tokį sutikęs, pirmiausia siūlote eiti išsiblaivyti, tai tada Agnytė jums tinka į drauges.

   Aš nelieju purvo, aš stengiuosi parodyti, kad Lietuvos viešojoje erdvėje yra labai daug padugnių, kurie tą purvą lieja galvodami, kad niekas negali jų sustabdyti. Tai aš bandau įrodyti, kad taip nėra ir kad tie padugnės yra sustabdomi.

   Todėl linkėdamas jums būti drąsesniu ir nebijoti atvirai reikšti savo nuomonės, nesislepiant už anoniminio nick’o, siūlau dar kartą pagalvoti apei tai ką, parašėte, nusipirkti „Respubliką“ ir įsijungti R.Janutienės laidą. O čia nebeateiti.

   Sėkmės.

   • Zibalas

    Trumpai: neketinu diskutuot ar kuris nors vienas, ar kitas asmuo vertas to, ar nevertas. Esu tikras, kad Janutienė su Tomkum taip pat rastų krūvą pateisinimų ar argumentų, kodėl verta pilti purvą ant tų, ant kurių jie pila. Esmė, ką norėjau pasakyt, kad purvasklaida yra tas, kas yra. Nusipelnė ar ne, pirmi pradėjo ar ne – rimta žiniasklaida tuo neužsiema. Tuo užsiema purvasklaida.

    • ArturasR

     Kai trūksta argumentų, geriausia yra pasakyti, kad neketinu diskutuoti. Nieko kito iš tamstos ir nesitikėjau. Todėl pasakysiu tamstai, kad jūs vertas būti vadinamas dunduku, nes, kaip pats sakote, dundukai yra tie, kas to nusipelnė. nes jie kvaili, neturi argumentų ir bijo reikšti savo nuomonę, nesislėpdami už kampo. Žiūrėkite į veidrodį? Ir ten pamatysite.

     • Zibalas

      Nėra prasmės diskutuoti, Artūrai. Kai vyrą kas nors apmėto mėšlu, jis nesimėto juo atgal (kaip paskutiniu metu darote Jūs), o lengvai ir efektingai tą niekšą neutralizuoja. Jei pačiam neišeina – paprašo kitų. Atgal mėtytis tais pačiais, tik
      įvilktais į cenzūros prezervatyvą, kakučiais yra tiesiog skysta.
      Iš esmės, man tiesiog gaila. Gaila, kad žurnalistas, kuriuo kažkada nuoširdžiai žavėjausi,nes buvo vienas iš nedaugelio sugebančių užduoti gilius klausimus, į kuriuos reikėdavo pačiam rasti atsakymą, patapo savo paties blankiu šešėliu, KK2 lygio atsakymų ir pamokymų davėju, rašančiu ne apie rimtas ir esmines valstybės problemas, o publikuojančių jį kažkada įžeidusios dvigubai jaunesnės mergaitės gyvenimo analizes.
      Man gaila, kad žmogus, kuris kadaise turėjo visai gerą ir subtilų humoro jausmą, dabar pagiežingai išvadina tešliumi jį karikatūravusį humoro laidos scenaristą.
      Kad mane išvadinote dunduku nepykstu, tiesiog viliuosi, kad tas buvęs vienas geriausių žurnalistų kada nors sugrįš.
      Labos nakties ir viso gero.

     • ArturasR

      Savo gailestį susikiškite ten, kur tamstai patogu, savo vertinimus ir žavesį – taip pat. Nors ne, nukopijuokite juos ant Ramanausko sienos, būsite pagerbtas tarp vyrų. Ir jau nebegrįžite, nes moralizuojantys anoniminiai menkystos mane jau užkniso negyvai.

  • Μarius

   Tamsta Žibalai, nepykite, tiek jau to – galite ir pykti, bet esate mulkis. Artūras Račas savo bloge (blogas tai sutrumpinimas nuo web log – interneto dienoraštis), o ne žiniasklaidoje-purvasklaidoje (kaip kad norite pritempti) PAGRINDŽIA kodėl paminėtus asmenis jis taip vadina, nes jie to verti. Ir iš esmės jam pritariu. Ko verti apžvalgininkai rašantys niekalus? Artūras Račas parodo kur jie klysta, kur užsiima propaganda. Taip, naudoja kietokų frazių ir žodelių, bet ei! dienoraštis tam ir yra dienoraštis, kad išrašytum savo jausmus, emocijas ir samprotavimus.

   • Zibalas

    Artūras visuomet pabrėžia, kad jis buvo, yra ir bus žurnalistas. Žurnalistas yra žiniasklaidos atstovas. Aš manau, kad kuo toliau, tuo labiau gaunasi tik purvasklaida (asmeninių antipatijų ir neapykantos viešas demonstravimas virš minėtais metodais). O kažkada buvo žiniasklaida. Viena geriausių Lietuvoj.

    • Μarius

     „Žurnalistas yra žiniasklaidos atstovas.“ – čia jau jūsų išvada. Žinote, pagal išsilavinimą esu mokytojas, bet juo nedirbu. Negi tai yra pagrindas teigti, kad esu Lietuvos pedagogų bendruomenės narys?

    • ArturasR

     O tamsta, spėju niekada nei buvote nei būsite tarp geriausių. Tuo mes ir skiriamės.

 • Μarius

  Keista moteriškė ieškanti to ko nepametė.
  P.S. Ramanauskas – neišmanėlis, jūs gi Artūrai, žiniasklaidoje nebedalyvaujate. Blogo rašymas nėra ir negali būti žiniasklaida.
  P.P.S. Pamačiau paminėtą Tomkų. Nors man šis veikėjas ir jo dienraštis niekada ir nebuvo etiškas, visgi norėčiau išgristi jūsų, gerbiamas Artūrai, nuomonę (gal net visą straipsnį) apie „Respublikos“ uždarymą? Čai yra pagrindo sąmokslui? Kaip apskritai vertinti tą pvm lengvatos atėmimą?

  • ArturasR

   Mariau, jei „Respubliką“ kas nors uždarys, tai bus V.Tomkus. Tiesą sakant, verslo požiūriu ji jau prieš kelerius metus turėjo būti uždaryta, nes skaitytojų turi panašiai kaip mano blogas, o sąnaudų – kelis ar keliasdešimt tūkstančių kartų daugiau.

   Kalbant apie PVM lengvatą, tai ji buvo sugalvota siekiant pastatyti į vietą tokius kaip A.Ramanauskas, K.Krivickas, R.Janutienė ar V.Tomkus. Mano galva, gerai sugalvota, nes bent jau TV3 į savo „žvaigždes“ ir laidas pradėjo žiūrėti atidžiau.

   Bet, panašu, kad J,Bernatonis dirba ne tik D.Grybauskaitei, tad tikėtina, kad šios įstatymo normos nebeliks.Deja.

   • Μarius

    Ačiū. Bet kaip vertinti pačios „Respublikos“ nuomonę, kad PVM lengvata jiems buvo atimta dėl Snoro banko epopėjos tyrimo? Aš suprantu, tai tik gynyba, bet ir ta Žurnalistų ir leidėjų etikos komisija man pasitikėjimo nesuteikia.

    • Borisovas Borisovas

     Mariau, …pasitikėjimo nesuteikia. Kodėl? Motyvuokit. Ačiū.

     • Μarius

      Kažkada ta LŽLEK nusprendė, kad internetinis dienoraštis yra žiniasklaida. Ir dar, kad komentarai Facebook taip yra LŽLEK kompetencijoje. Nuo tada nors ir turiu visokių minčių, bet bijau susikurti akountą socialiniame tinkle ar blogą ir jame rašyti.

     • Borisovas Borisovas

      Mariau, kiek skaičiau jūsų komentus, tai jūs labiau bijote…veikiau bandote pritarti svetimoms mintims, nei savo „įvairių minčių „turite. Todėl, manau, kad taip niekada jūs ir nesusikursite savo akounto socialiniame tinkle ir jame nerašysite. O jei ir susikursite kada kokį savo akountą socialiniame tinkle ir jame rašysite, tai niekada jame nebūsite raču…

     • Μarius

      Matot „Borisovai Borisovai“ jūs kaip toks net neegzistuojate, tad jūsų pamokymai kaip ir ne prie ko, net savo fizionomiją slepiate. Ir kiek skaičiau jūsų komentarus, tiksliau balsavimus teigiamai (bei FB profilį) tai man susidaro įspūdis, kad pseudonimu „Borisovas“ siekiate kompromituoti – vat suprask kažkokiam Borisovui (tipo tam Pakso Borisovui?) patinka, vat žiūrėkite Borisovas skaito Račo blogą – suprask kokia publika. Taip, bijau nes Lietuvoje yra įvesta cenzūra, įrodymas: uždarytas RTR televizijos transliacija dėl nepatikusių Ukrainos įvykių nušvietimo (Lietuva čia prie ko?). LŽLEK prilygino blogus žiniasklaidai. Dabar vykstantis Giedriaus Šarkano tampymas po teismus liudija, kad kitokios nuomonės turėjimas Lietuvoje yra pavojingas. Ar frazė „bijau“ reiškia, kad nemiegu dieną ir naktį? Žinoma, ne. Na, o tai kur rašau, ir apie ką rašau – neturėtų būti jūsų rūpestis. Na ir kad pritarimas autoriaus pozicijai yra savų minčių neturėjimas – išvis fantastika. Visada ėmiau ir imsiu dėmėn už mane vyresnio, daugiau gyvenimo mačiusio, patirties turinčio Lietuvoje žinomo asmens nuomonę.

     • Motyvacija

      Borisovai Borisovai, Marius rašo „pasitekėjimo nesuteikia“, o tu paišai-Motyvuok. Kas yra pasitikėjimas? Tai ne kažkos „faktas“ , o jausmas iš žmogaus vidaus. Tai kaip tamystai ar vidurius išversti ar jau visai patapai mechaniniu robotu, o ne žmogumi?

     • Borisovas Borisovas

      Motyvacija,jūs pats supratote ką čia parašėte?

     • Borisovas Borisovas

      Artūrai, fb block?

     • ArturasR

      Tagi tamsta „dėjot skersą“.

      Dėkit ir čia.

     • Auksinis_kardas

      Pagrįskite. Visiškai deramas prašymas, jei norima geriau suprasti dėl ko nepasitikima.

 • sataniuga

  Žmonės socialiniuose forumuose reaguoja neadekvačiai ir leidžia sau 200% to, ką leistų sau realiam pokalby. Kažkada, radęs emocingą negatyvą savo „name“ pasiūliau jam susitikti dabar ir palikau savo adresą bei telefoną. Jis neatėjo. Be abejo tai netinka, kai rašo pažįstamas žmogus, tuo labiau moteris, žmona, motina. Jai derėtų atsakyti taip: Snieguole, ak Snieguole, kodėl tu dar ne su manim… ir tt…

  • ArturasR

   Na, su Snieguole gali gyventi tik Matonis. Tad pasiūlymas atmetamas.

 • Eimantas

  Vienam straipsni surasomas tekstas, kuriame zadama vos ne zudyt pradet, jei vaiku tema bus paliesta – kitame, drabstomasi purvais ant kitu vaiku. Reiktu apsisprest.

  • ArturasR

   Eimantai, jei neklystu, jau esu sakčs, kad tamsta turite problemų su teksto suvokimu. Ir lyg ir buvau sakęs, kad tokiems čia ne vieta. Todėl gal eikite kur nors kitur. Nes čia tik žmones juokinate, o juokdariai renkasi pas Ramanauską.

 • ArturasR

  Ačiū

 • ArturasR

  Man pripažinimo jau seniai nereikia, o štai tamsta jo siekiate ateidama į mano blogą ir rašydama blėnius. Kiekvienam savo, tskant, škia. Stenkitės ir galbūt tamstai bus už tai atlyginta. Greičiausiai – jau pomirtiniame gyvenime.

 • ArturasR

  Larikai, gal tiesiog eikite iš kur atėjęs, nes esate per daug kvaiolas su manimi diskutuoti.

 • ArturasR

  Miela anonime, nieko kvailesnio nebuvau iki šiol girdėjęs. Matonio pripažinimas gali būti reikalingas nebent kokiam nors kiemo šuniui ir visiems ne dundukams tai turėtų būti aišku.

  Dėl blogo irgi kalbate blėnius. Aš rašau tam, kad tokie kaip tamsta čia ateitų, skaitytų ir tobulėtų. Darau nemokamą paslaugą, nes galiu sau tai leisti. Be to, jei, pavyzdžiui, rašytumėte tamsta, tai juk niekas neitų ir neskaitytų. O kai rašau – ateina ir skaito. Ir daug išmoksta.

  Pripažinimą aš jau turiu, todėl man jo nebereikia. O tamsta štai bandote jo ieškoti. Bet nerasite, todėl, kad iki šiol neišmokote savo mintis reikšti atsakingai, tai yra, ne anonimiškai.

  Bet atekite ir skaitykite. Man negaila. O jei padėsiu tamstai tapti žmogumi, tuo tik džiaugsiuosi.

 • ArturasR

  Miela Jolanta (atrodo, toks tamstos vardas),

  Matote, jei žmogus nenori, kad jam padėtų, tai neikas jam ir nepadės. Čia aš apie tamstą.

  Nes pas mane švaru, aš valau, kai čia ateina ir priteršia visokie dundukai, panašūs į tamstą.

  Ir tiesa, aš – daug protingesnis už tamstą ir tamstos sugebėjimas tai pripažinti, rodo, kad dar turite galimybę tapti žmogumi. Tik aš tamstai jau nebepadėsiu. Todėl sakau jums sėkmės ir viso gero.