Nesu toks turtingas, kad mokėčiau už nevertus dalykus

Šiandien buvo svarbi diena…

Šiaip jau nieko ypatingo neįvyko – buvome Kaziuko mugėje (nusipirkau vilnones kojines ir labai šiltą kepurę), po to – buvome svečiuose pas senus draugus, kuriuos paskutinį kartą lankėme… (nesakysiu prieš kiek laiko – gėda) senokai, nepaisant to, pasikalbėjome taip, lyg tęstume vakar pradėtą pokalbį. Vakare dar buvau užbėgęs į TV3 laidą „Savaitės komentarai“.

Ir dabar, dienai jau baigiantis, kaip niekada aiškiai žinau, ką įtariau jau seniai. 

Savivaldybių rinkimai, D.Kreivio „pažyma“, K.Krivickas, R.Janutienė, rašytojas A.Užkalnis, neskaidrūs viešieji pirkimai, A.Zuokas ir t.t. visiškai neverti, kad aš už juos mokėčiau.

Ta mintis man pirmiausia šovė į galvą šiandien rytą, kai išsukant iš kiemo pakeliui į Kaziuko mugę pastebėjau, kad nuo kai kurių tvoros lentų dažai jau visiškai nusilupę…

Bet jei tada rytą dar nesupratau, ką tai reiškia, dabar jau žinau.

Todėl, atsiprašau, bet nuo šiol čia būsiu gerokai rečiau nei pastaruoju metu.

Mokėsiu kitiems – žmonėms, kurie man artimi, žmonėms, kuriems neturiu aiškinti, kad turiu tik dvi rankas ir dvi kojas, kad pusryčiams negeriu vaikų kraujo ir atlyginimą man moka ne Rusijos ambasada ar prezidentūra. Mokėsiu tvorai, vejai prie namo, gėlytėms, kurios galima pradėti sodinti jau dabar, Dorai, kuri ištikimai pasitinka kiekvieną vakarą, nepaisant to, ar lyja, ar sninga ir nepaisant to ar vakar su ja buvai išėjęs pasivaikščioti, ar ne.

Kažkodėl tai man atrodo, kad į visa tai labiau verta investuoti. Nesu toks turtingas, kad investuočiau į tai, kas, labai tikėtna, niekada neatsipirks. Nes pats visus visada mokiau investuoti racionaliai.

Esu skolingas dar vieną įrašą ir būtinai į parašysiu. Gal net rytoj. Todėl, kad pažadėjau, o savo pažadus esu linkęs vykdyti.

Pažadu ir dar vieną dalyką – ir ateityje čia tikrai atsiras vienas kitas įrašas. Na, bent jau iki birželio, kai galėsiu parašyti proginį įrašą:))

Taip pat užsuksiu čia, kad ištrinčiau komentarus, kurie neatitiks šio tinklaraščio autoriaus sampratos apie komentavimo etiką. Todėl neįsijauskite – budri akis jus nuolat stebės:)

Kaip bus toliau, parodys gyvenimas. O gyventi, kaip ne kartą esu sakęs, rengiuosi gana ilgai.

Ačiū, kad skaitote, ačiū, kad komentuojate, be jūsų juk nebūtų ir racas.lt.

(16 balsų, vidurkis: 4,19 iš 5)
Loading...