Visuomeninė televizija: „profesionalus“ interviu

N.Pumprickaitė kalbina A.Zuoką.

Geriausias klausimas – 28’38 min.

(5 balsų, vidurkis: 2,00 iš 5)
Loading...
 • nesvarbu

  Va, tai ir sakėme, jog negalės Artūras nerašyti. Pradžiugino:)

  Manau, kad tvoros padažymas ir įrašų ar komentarų rašymas yra suderinami dalykai, net vienas kitą papildantys:D

 • nesvarbu

  http://rinkimai2011.lrytas.lt/-12994951921298925547-kaune-tyli-protesto-akcija-prie%C5%A1-krab%C4%85-nuotraukos.htm

  Dabar galvoju, jei ne tie žurnalistai,kurie čia parašė,jei ne tie foto-žurnalistai, kur fotografavo ir nuotraukas mums čia pateikė, ar ši akcija „prieš krabą“ kam nors būtų įdomi?

  Ar tokią akciją (beje, kaip ir į visas panašias „akcijas“, kuriose nedalyvauja daugiau kaip koks tūkstantis žmonių),kas nors pastebėtų, ateitų pažiūrėti? Abejoju.

  Tikriausiai eitų žmogus, ir praeitų, tik kreivai dėbtelėjęs…

  Gal viskas ir būtų taip paprasta bei aišku, jei ne tie, kurie tiems žurnalistams už tai moka…

 • Fredis*

  Nemira mėgaujasi trimis dalykais iš karto: „Taip“ judėjimu, „besiveržiančia kilpa vyriausybei po kaklu“ ir sugrįžimu į LRT.
  Na, ir žinoma, pavasariu.
  Šis dviejų kairiųjų liberalų duetas visuomeniniame TV derėjo ir skambėjo puikiai: lengvas žaismingas tonas, daug pažadų, savigyra, mėgavimasis savimi, greita dinamiška mintis ir jokio turinio.

  • nesvarbu

   Nors ta Nemira ir mėgsta net tris dalykus, tačiau žmonės natūraliai laikosi poromis.

   Netalentingi, todėl visai neturintys ką fotografuoti, ko pasekoje skurdžiai gyvenantys provincijos (kokio Kauno) fotožurnalistai su „krabų“ piketuotojais, kubilius su kreiviu, paksas su borisovu, krivickas su kedofilais, kedofilai su TV3, užkalnis su rokiškiu, tinklaraštininkas su dundukais ir etc.

   Nors jų santykiai kartais būna ir konfliktiški,tačiau skaityti malonu:D

 • stellar penny bun

  ‘Win-Win situation’ pagal ABONENTĄ : man kailis ir mėsa, jums mielieji rinkėjai ragai ir nagai…

  P.S. Pumprickaitė tikrai puikiai įsijautusi į G.Kirkilo atstovės spaudai vaidmenį.

 • Aš manau, kad mūsų laukia naujas galingas Sąjūdis.
  Jei susiformuos lyderiai, kurie atskleis liberalizmo įvykdytą mirtiną pavojų Lietuvai, Europai, pasauliui. Kurie sugebės vesti žmone jų utilizavimui (kaip 1988-1989 m. komunistų utilizavimui… Nes liberalų (o tai nuodais apsvaigintų tautiečių) veiksmų pasekmės yra daug kartų baisesnės už patirtų veiksmų pasekmes stalino pakalikų.
  Joke kaip visada.

  • WU

   Ot komuniaga.

  • Trakimas

   „Komuniagos“ sukūrė tokią kapitalo monopoliją,apie kuria maximiniai berniukai iki šiol gali tik pasvajoti:)cccp buvo sukurtas tas tikrasis ir grynasis kapitalizmas(A.Smith išanalizuotas „Tautų turte“),kai darbuotojai gyveno barakuose -bendrabučiuose,o dirbo už skurdų pavalgymą.
   Svajojate,kad tie laikai grįžtų:)?

 • sanumar

  Jooo, kaip ir kalamburas gaunasi: Nemira skamba panašiai kaip Kazimira…LRT „glavnas“ tiesiog ploja katutem – smotri to i do 2012 vyborov dotianiem :)

 • Vaidas

  Gerai bent jau, kad Nemiros nuotaika gera buvo, o ne šūdo kandusiu veidu sėdėjo, kaip dažniausiai būna.

 • Tačiau sprendžiant iš Zuoko atsakymo į šį klausimą, tai jam tos naujosios pareigybės visai patiko…

  • Nemira galėjo dar katučių paploti, labai tiktų prie atmosferos.

 • Dundukas

  Seniai seniai, sovietmečio pabaigoje ar laukinio lietuviško kapitalizmo aušros gadynėje, kai Nemira dar dirbo „Panoramoje“ (ar žiniose, nepamenu), būdavo smagu vos Nemirai pasirdžius žydrajame ekrane sužinoti apie jos tos dienos šeimyninius santykius. Tai rodydavo Nemiros… pavardė. Tada Nemira turėjo sutuoktinį teisininką (now – prokurorą) Laucių, su kuriuo sugyveno švelniai tariant šiaip sau ir galiausiai išsisikyrė.

  Tai tas dienas, kai Nemira su vyru susitaikydavo, ekrane būdavo užrašyta „N.Lauciuvienė“. O kai vėl susiėsdavo – N.Pumprickaitė (tai sužinojau iš jos giminės, todėl tikiu). Štai toks gražus prisiminimas apie mielą moterišką kapriziuką.

 • Marius

  „Profesionalus“ – tai kaip suprantu čia ironija. O kas blogai klausime „ar neplanuojate tapti viso Lietuvos meru“? Na, paklausta perkeltine prasme, bet manau visi supratome apie ką klausima.

 • briedis

  profesionalu, neprofesionalu… uztat klasikinis tv kanonas islaikytas. zuokas buvo meiliai pakamantinetas, visai kaip slezevicius kadaise laidoje „kas geresnio, premjere?“. yra ir poslinkiu: toje senovineje laidoje barzdotas dainininkas-zurnalistas paulauskas (berods) i slezeviciu ziurejo kaip tomasewskis i ausros vartu motina, o dabar, laidos vedeja tik akeles varto tik mirksi… ai, prajuokino. gal kad pavasaris.

 • saulius

  o man patiko…

  labiausiai patiko pabaiga su gausia puokšte palinkėjimų. (: ir tai pamatė visas pasaulis ar kaip? LTV World….

 • Žmogeliai jūs žmogeliai…
  Paskaitinėkite, kad ir pavyzdžiui pokario teatrų posėdžių protokolus… atpažinsite save, pamatę tuos, kurie jausdami sistemos užnugarį (kaip manė manau – kuris amžiams…) skundė žmones iki visiško žmogiškumo praradimo.
  Tipeliai matomai niekuo nesikeičia, nes dešimtmečiai iš tiesų tik mirksnis visatoje… jiems, jų vaikams ir vaikų vaikams, manau, komunizmas vis vaidensi, jei už tai uždibs bent menką grašį dividentų… ir kas kita vaidensis, jei bus uždirbama už tą kai kitą.

 • Ir dar.
  Pabaigai.
  Kodėl šiandien priešininką galima apšaukti „komuniaga“, – tikintis, kad už tai nereikės atsakyti. Dar blogiau, tai jau kaip ir aksioma Lietuvoje.
  Kai toks gali manyti, kad šiandien jis jau ir neliečiamas. Kad šiandien jų dienos yra taip siautėti.
  Tad pakartosiu tipeliui, – neleisiu įžeidinėti, vien iš pagarbos žuvusiems nuo režimo, kalintiems, tremtiems šeimos nariams.
  Nepatogu, ir labai tik prieš blogo šeimininką, kitus, bet juk kitaip – kur nuesime, jei kiekvienas galės nurodinėti, kaip žmonėms mąstyti. To niekada nebuvo, nebus dabar ir ateityje.

  • Rytis I

   Nereik žeistis ir pyktis… Buvę „komuniagos“ užima dabar aukštus postus, moko jaunimą įvairiausių mokslų, berods KT teisėjai irgi buvę „komuniagos“, ir daugiau… Greičiau tai komplimentas. Ir pagarbos krislas vyresniąjai kartai, juk „komuniaga“ – apibūdinimas žmogaus, bandžiusio įsitvirtinti ir padaryti karjerą sunkios priespaudos laikais, tai nėra nei gerai nei blogai. Gal net geriau, nei nieko. Vieną stumdavo, kitas pats pro duris lauždavosi. Bet dėl Stalino tai nesutinku. Dėti ant svarstyklių galvas tada ir galvas dabar, niu nežinau. Nekorektiška, o berods ir įstatymas kažką apie tai sako…