Kodėl aš dalyvavau konkurse į LRT direktorius?

Šį įrašą rašau šiandien, kovo 19 dieną, likus kiek daugiau nei 35 valandoms iki pasimatymo su LRT Taryba. Paskelbsiu jį viešai, po to, kai LRT Taryba išrinks naująjį LRT generalinį direktorių. Nepaisant, ką išrinks. Nes vienintelis viešai skelbiau ir savo programą. Todėl viešai paskelbsiu ir šį įrašą, galbūt, su papildymais.

(7 balsų, vidurkis: 4,71 iš 5)
Loading...
 • Vytautas

  Akivaizdu, kad kandidatų vertinimo kriterijai, manau, – ne profesionalumas, skaidrumas veikloje, o – atidus lojalumas dvarui ir tvarteliui…

 • Romualdas

  Laba diena Gerbiamas Artūrai gaila kad Jūsų neišrinko laukiam Jūsų komentarų

 • Linas

  Na, na?

 • Никодим Ворфоломеевич

  Mielas ir naivus vaikas Arturas tiki kad čekistai leis jam vadovauti čekistu propagandos ruporu.

 • Μarius

  Jei Lietuva būtų normali valstybė, tai jūs, Artūrai Račai, būtumėte tapęs LRT direktoriumi, nes labiausiai iš visų kandidatų atitikote reikalavimus: turite ir žurnalistinį išsilavinimą ir vadovavimo patirtį. Atsimenu jūsų veiklą dar iš tvnet laikų – kas nežinote tai YouTube dar prieš YouTube, aišku tas dalykas buvo per anksti. O kur dar BNS darbas, ir apskritai esate vienintelis kuris seka žiniasklaidos nuosmukį Lietuvoje, tad vadovimas LRT kuris nustatytų aiškius standartus, būtų žiniasklaidos lyderis ir etalonas Lietuvoje, it BBC (ok, to nebus) būtų jums itin tikęs. Tačiau kaip žinia, Lietuva nėra normali valstybė – tai akivaizdu bent kiek suvokiančiam lietuvišką realybę, akivaizdu net žmogui „prie meno“ dizaineriui Statkevičiui. Ką dabar turėsim – LRT direktorė bus paktiškai bulvarinio portalo eksredaktorė. Netikiu, kad žmonės sugebėtų pasikeisti staiga: tad bus daug rusofobijos ir daug glamūro.