Naujosios Sąjungos viešieji ryšiai: visiško kvailumo ribos link

Apie Naujosios Sąjungos viešuosius ryšius esu rašęs gana daug.

Apie A.Paulausko rinkimų kampanijos pirmąjį, antrąjį ir trečiąjį etapus, apie tai, kur būtų Lietuva, jei nei A.Paulauskas ir jo šlovingoji NS.

Taip pat apie puikią ir labai tikrovišką NS reklamą

Bet jie nepavargsta…

Įspūdis toks, kad bando sugalvoti ką nors tokio kvailo, kad niekas nebegalėtų perspjauti…

Štai paskutinis pavyzdys (ištrauka iš Naujosios Sąjungos pranešimo spaudai):

Kaip vieną iš priemonių, kurios galėtų nežlugdyti, bet skatinti ekonominį atsigavimą, socialliberalai siūlo steigti Nacionalinį komercinį banką.

Prisidengdami krize, komerciniai bankai vis dažniau atsisako skolinti arba nustato nepagrįstai aukštas palūkanų normas, dėl to verslo įmonėms trūksta apyvartinių lėšų ir jos priverstos stabdyti veiklą. Manome, kad Vyriausybė šioje situacijoje neturi išlikti pasyvus stebėtojas, bet privalo imtis iniciatyvos ir steigti Nacionalinį komercinį banką, kuris kredituotų Lietuvos įmones bei gyventojus“, – teigia A.Paulauskas.

Socialliberalai įsitikinę, kad Vyriausybė turi padėti savo piliečiams, jeigu privatūs bankai negali atlikti savo funkcijų pilna apimtimi. Lietuvos Vyriausybė, sekdama ES šalių senbuvių pavyzdžiu, turi ne tik gąsdinti krize, bet ir užimti aktyvią ekonomikos skatinimo poziciją, turi nebijoti skolintis ir investuoti į ūkį.

Labai norėčiau išgirsti iš A.Paulausko, kas turėtų būti šio banko akcininkai, iš kokių lėšų būtų formuojamas šio banko įstatinis kapitalas ir kokiomis lėšomis ir kokiomis palūkanomis jis „kredituotų Lietuvos įmones bei gyventojus“.

O gal Naujosios Sąjungos nariai savo santaupas suneštų, A.Paulauskas dar savo namą su tvora užstatytų ir skolintų be palūkanų?

Suprantu, kad labai gūdu yra skendėti užmarštyje, kai dar visai neseniai vaikščiojai raudonu kilimu ir svajojai apie prezidentūrą, bet gal vis dėlto nereikėtų dėl žlugusių svajonių tapti klounu…

Nes nuo nacionalinio komercinio banko, prisimenant „12 kėdžių“, nebetoli iki privataus žvakių fabrikėlio…

(8 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...