A.Paulauskas pradeda rinkimų kampaniją? (antras raundas)

Susitvarkęs su Lietuvą bjaurojančiais neteisėtais statiniais Užuožežerių kaime, Naujosios Sąjungos vadovas ėmėsi šaliai aktualesnių problemų.

Naujosios Sąjungos Informacinis centras šiandien pranešė:

„A.Paulauskas derasi dėl Ignalinos atominės elektrinės darbo pratęsimo“

Nustebau nes niekur negirdėjau, kad A.Abišalą, kas nors būtų nušalinęs nuo derybų (kurios tiesa kol kas nevyksta).

Tačiau paskaitęs atidžiau, supratau: A.Abišala vis dar vadovauja deryboms, kurios nevyksta, o A.Paulauskas pradeda paralelias derybas.

Cituoju:

Paryžiuje, neformaliame Europos Sąjungos šalių aplinkos ir energetikos ministrų susitikime, Lietuvos aplinkos ministerijos vadovas Artūras Paulauskas atkreipė dėmesį į sunkią Lietuvos padėtį, jeigu bus uždaryta Ignalinos atominė elektrinė.

„Klimato kaitos problemas reikia spręsti jau šiandien. Atominės elektrinės uždarymas prilygs ekologinei katastrofai, jau nekalbant apie milžinišką elektros energijos kainų šuolį. Lietuvoje stipriai padaugėtų išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų“, – tvirtino A.Paulauskas.

Ir tai dar anaiptol ne viskas, nes, kaip praneša Informacinis centras:  

Aplinkos ministras A.Paulauskas siekia, kad būtų pratęstas Ignalinos atominės elektrinės darbas. Galimybes pratęsti atominės elektrinės veiklą socialliberalas A.Paulauskas Vilniuje aptarė su Europos parlamento liberalų frakcijos pirmininku Grahamu Watsonu.

„Gavau pažadą, kad mūsų siekis pratęsti atominės elektrinės darbą bus ginamas. Pastangos uždaryti elektrinę bent pusmečiu vėliau, kol pasibaigs šildymo sezonas, kuomet energijos sąnaudos didžiausios, bus remiamos“, – teigė A.Paulauskas.

 Kaip sakoma, A.Paulauskui panorėjus, Liberalų frakcijai liepus, dirbk dar pusmetį Ignalina.

O dar net oficiali rinkimų kampanija neprasidėjo… Kas bus rugsėjo mėnesį?

Gal A.Paulauskas pradės derybas dėl euro įvedimo nuo Naujųjų metų, G.Kirkilas – dėl to, kad „Lietuvos rytas“ žaistų NBA, o A.Valinskas – kad per TV3 tiesiogiai transliuotų MTV ir „Oskarų“ apdovanojimus.

Blogiausiai, kad bus kas patikės…

(4 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...