Mauras atliko savo darbą?… G.Kirkilo šansais jau nebetiki net VP?

Leo LT pranešimas spaudai:

Rymantas Juozaitis atsistatydina is LEO LT vadovo pareigų

  

Vilnius, spalio 21 d. Šiandien LEO LT valdybos pirmininkas ir vyriausiasis vykdomasis pareigūnas Rymantas Juozaitis bendrovės stebėtojų tarybai įteikė atsistatydinimo raštą. Tokį sprendimą LEO LT vadovas priėmė dėl asmeninių priežasčių.

 

„Susiklosčius sudėtingoms šeimyninėms aplinkybėms nebegaliu pilnu krūviu eiti LEO LT valdybos pirmininko, vyriausiojo vykdomojo pareigūno ir Pasaulio energetikos tarybos Lietuvos komiteto pirmininko pareigų“, – atsistatydimo rašte sako Rymantas Juozaitis.

 

Nutraukti valdybos nario ir vyriausiojo vykdomojo pareigūno sutartis šalių susitarimu LEO LT vadovas prašo nuo spalio 24 d.

Nuo Leo LT įsteigimo nespėjo praeiti nė 5 mėnesiai… Niekas iš esmės nepajudėjo iš vietos ir niekas nepasikeitė.

Išskyrus vieną dalyką – G.Kirkilas jau aiškiai nebebus premjeru..

Reikia suspėti kažką sutvarkyti?..

Beje, 50.000 * 5 mėnesiai = visai nebloga suma. O dar sako ir išeitinė pašalpa priklauso…

(2 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Tai, matyt, tie 50000 oficialioji atlygio dalis už Lietuvos energijos kainos sumažinimo pastangas; gi turi žmogus turėti legalių pajamų mokėti už elektrą Laurų kvartale.

 • Anonimas

  ne 50000, truputi daugiau

 • Anonimas

  O pasakymas „dėl asmeninių priežasčių“ kartais visko nepasako?

 • Anonimas

  paprastai tokio posto niekas del seimyniniu priezasciu nepalieka, gal labiau pacia seimyna del tokio posto… :)

 • Kiek girdėjau patį Juozaitį kalbant, jis neseniai palaidojo artimą šeimos narį.

 • Anonimas

  TS-KD ir pagrindinis sponsorius ateina valdyti Lietuvos. Antagonistinės grupuotės statytinio atsistatydinimas yra logiškas. (Be to, ztkp.lt(Pauliaus) replika gali reikšti, kad prasidėjo gaujų (šeimų) karas :0!)

 • Anonimas

  Dėl 50.000 litų LEO.lt valdybos pirmininko atyginimo (tiksliau 38.000). Gal būt aš „užsiciklinau“, tačiau esu įsitikinęs, kad valdybos nariams atlygis mokamas pažeidžiant įstatymus. Išsiaiškinti tokio atlygio teisėtumą būtina ir mokesčių bei veiklos kaštų prasme.
  Naujoji vyriausybė turės gerą progą tai patikrinti. Tik ar norės?…

 • Anonimas

  Gal aš klystu, bet atrodo, kad Mockus paėme seimo daugumą (TS-LK, TT ir kt.), antras turas jo pozicijas turėtų tik sustiprinti, o tai – labai nepalanku maximiniams, kalbant apie antkainių reguliavimą ir visa kita.

 • Anonimas

  Šiek tiek į „šoną“ nuo pagrindinės temos: vertėtų perskaityti Aloyzo Dirsės sptraipsnelį alfa.lt (http://www.alfa.lt/straipsnis/c93717). Jei autoriaus pateikti faktai ir skaičiai teisingi, mūšis dėl elektros energijos tarifų turėtų pakrypti jųjų ženklaus mažinimo kryptimi(jeigu naujoji vyriausybė tinkamai sureaguos).

 • Anonimas

  tikrai geras straipsnis alfoj,bet pagal musuose vis populiaresni posaki „suo loja,o karavanas sau toliau eina“