LRT: veiksmas tęsiasi

Iš LRT administracijos atsakymo į mano prašymą susipažinti su LRT veiklos informacija pagal teismo sprendimą:

informuoju jus, jog LRT administracija atsižvelgdama į Jūsų išreikštą pageidavimą susipažinti su 2011 m. vasario 2 d. prašyme Nr. KI-02 nurodyta medžiaga, informuoja, kad Vilniaus miesto 2 apylinkės teismo 2012 m. vasario 27 d. sprendimas civilinėje byloje Nr. 2-248-67/2012, kuriuo VšĮ „Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija“ buvo įpareigota atlikti Jūsų prašomus veiksmus, nėra įsiteisėjęs (kas reiškia, kad nėra vykdytinas), kadangi 2012 m. kovo 27 d. VšĮ „Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija“ pateikė apeliacinį skundą dėl aukščiau nurodyto teismo sprendimo neteisėtumo.

… aš tik galvoju, iš kieno kišenės bus apmokamos bylinėjimosi išlaidos…

 

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • Genijus

  O iš kieno kišenės turėtų būti apmokamos? Kokie pasiūlymai?

  • Genijau, matyt, kad iš Jūsų kišenės.

 • dzyvai

  Ar gen.direktorius pagal sutartį materialiai atsakingas už nuostolingus sprendimus? Jeigu ne, kodėl gi už akcininko pinigus nepasibylinėjus prieš akcininką, juk tai dar garantuoja daugiau gauto altyginimo (per laiką) ir didesnes išeitines?

  O kodėl neduodamas į teismą gen. direktorius už sąmoningą lėšų švaistymą?

 • Kaip sakoma liaudyje – svaistyt – ne taupyti, daug proto nereikia… originalas „lomat – ne stroit…“

 • bach

  bandau spėti, kad kitai kadencijai taryboje jūsų p. Artūrai nepaskirs. Taigi LRT gali ir apeliaciją pralaimėt, bet jau tada jūs nebūsite tarybos narys ir kaip jau ir nebus teisinio pagrindo jums susipažinti su informacija…

 • Sakiau nesidžiaugti, nes bus apeliacija..

 • P.E.

  Žiniasklaidoje buvo skelbta,kad žmonės Šalčininkuose nemato lietuviškų tv kanalų-gal LRT taryba galėtų inicijuoti šios problemos sprendimą?

  • Marius

   Esu matęs reportažą apie šią bėdą. Tik ne Šalčininkuose, o Dieveniškėse. Ir žinau kaip išspręsti šią bėdą, tik reikia drąsaus ir nestandartinio sprendimo. Tiesiog reikia transliuoti LTV programą iš šalimais esančio, tik jau Baltarusijoje tv bokšto. Retransliavimas atseitų pigiau, nei per LRTC, nes nereiktų statyti savo tv bokšto, be to spėju pačios retransliavimo paslaugos yra pigesnės. Be to tv signalas pasiektų ir giliau Baltarusijoje esančius lietuvius. Vienu šūviu – du kiškiai, bet greičiausi to neįvyks, nes įvairiausios fobijos Lietuvoje yra stipresnės už blaivų protą.

   • P.E.

    Labai pritariu Jūsų įdomiam ir konstruktyviam pasiūlymui-juk lietuviškos tv retransliavimas būtų puikus dalykas ir Baltarusijos lietuviams ,kurių ten yra,berods, apie 30 tūkstančių.Deja,susidaro įspūdis,kad LRT tarybai tai paprasčiausiai nerūpi.Kiek pamenu,labiau buvo jaudinamasi,kai prieš keletą metų Vilniuje kabelinės tv nustojo rodyti Baltarusijos tv kanalą.

 • Vingių Jonas

  Iš pralaimėjusios šalies kišenės, jei ji nuo bylinėjimosi išlaidų neatleista:)) Net neabejoju, kad šioje byloje gali būti ir kasaciniai skundai. Taip, kad bylinėjimosi išlaidos augs:))

 • lv

  Retorinis klausimas apie kišenę (aliuzijos į mokesčių mokėtojų kišenę) nėra visai korektiškas. Mat jei Artūrui labai rūpėtų mokesčių mokėtojų kišenė, tai jis nebūtų kreipęsis į teismą ir nereikalautų, kad jam priteistų jo patirtas išlaidas advokatui. Iš tos pačios kišenės. Teisingumas kainuoja; kainavo jau ir A.Račo teisingumo paieškos, kainuoja ir kitos pusės.

  • vaidas

   Už tiesa reikia susimokėti

 • gato

  Na, aš tikrai ne prieš taip panaudojamą mano dalį, jei tokiu būdu pavyktų sutvarkyti LRT nesamones. Manau tai padėtų sutaupyti daugiau pinigų ateityje. Po truputį, po truputį, žiūrėkit gal ir apsivalysim…

 • azartas

  Vienas lauke ne karys. O daugiau ir nesimato. Ir nenuostabu – strategiškai žymiai naudingiau kediadinti ar fnttinti.

 • aidas

  čia lietuva su savo išsigimusia demokratija ( arba žaidžiame valstybę)…liūdna ,kad net iš tokios, atrodo nedidelės problemos išpučiamas burbulas..Kaip suprantu, reikalas principinis, kuris kurį …bet atsiranda apie tai vis naujų žinių..skaitoma, dirba teismai..viskas reiškia liūdna…o jukreikėjo tiek nedaug..tik duoti susipažinti su tom nelemtom ataskaitomis ar kaip ten… nesikeikiant…

 • liepa

  Kas nusprendė paduoti apeliaciją? LRT taryba?

  • liepa, mano žiniomis, LRT Taryba šio klausimo nesvarstė, tad spėju, kad nusprendė pats LRT generalinis direktorius.

 • Rytis I

  Ech, o būtų parašyta – „skubiai“…

 • Žmonės sako [pats tuo nesu įsitikinęs, deja], kad galima reikalauti, jog laimėjus bylą, pralaimėjusi šalis regreso tvarka išieškotų iš kaltininko asmeninių lėšų… Jei užteks kvapo, Artūrai, galite pabandyti Lietuvai parodyti gerą pavyzdį.

 • algis

  Įdomi ta LTV situacija. miliūtės, kūriai eilė kitų per nacionalinį transliuotoją (tai suprantu, kaip oficialią ir vienintelę LTV vadovybės poziciją) net apsiputoję teigia, kad būtina skubiai vykdyti Kėdainių teismo neįsiteisėjusį ir labai abejotiną sprendimą dėl Kedytės sugražinimo stankūnaitei.
  Tačiau, kai reikia vykdyti teismo sprendimą dėl informacijos pateikimo LTV Tarybos nariams, tai neįsiteisėjęs sprendimas, pasidaro nenugalima kliūtimi.
  Žinau Lietuvos teismus, suprantu, kad LTV vadovybė per kūrius ir nekrošius bandys paveikti aukštesnę teismų instanciją, bet noriu pasakyti, kad jeigu aukštesnis teismas neleis susipažinti su LTV dokumentais, tai bus visiškas absurdas. Neaišku tada, kam LTV Taryba apskritai reikalinga.
  Tai, kad „pirdusevičius“ neleido susipažinti su informacija iki sprendimo įsiteisėjimo, man leidžia manyti, kad jis jau derino tą klausimmėlį su „kūriakriošias“. Bet „pirdusevičius“ labai apsigauna, nebe tie laikai, kaip jis to nesuvokia.
  Sėkmės Jums kovoje, Artūrai, tai kova už mus visus, už laisvą žodį.

 • stogas

  Kada sekancio princo vestuves rodys tiesioginiam etery, as pageidauju pirm os nakties tiesioginiu… reikia gerbti svetimtauciu princus..

 • Antanas

  algi: oho, koks viražas! AR kovoja už… Venckienę! Kas galėjo pamanyti…

 • Jonas III

  Manyje toks „valstybininkų“ elgesys beviltiškai žlugdo pasididžiavimo jausmą sumokėjus didesnius mokesčius. Ir mokėdamas, ir nemokėdamas jautiesi nesmagiai.

 • Ogis&Co

  Argi Lietuvoje reikalai sprendziami teismuose?
  Galetu va vyriausybe pasiulyt koki taikos susitarima.
  Arba nusileistu koks dievas is masinos.
  Ar parlamentarai atvyktu su misija.
  Arba puikiai padetu nauja nekorumpuota partija.
  Gal dar matytos skardziabalses ekonomistes isstojimas per komercine TV.
  Tai kam tie teismai?
  Ir apskritai, jei tie teismai kada nors ka nors ir nutartu, tai ar taip jau labai butina vykdyti tuos nutarimus?
  Gal geriau iskart pradet rinkt istikimu bajoru kariuomene?
  Stai uzima bajorai televizijos rumus, pasiima kas reikalinga, neklauzada direktoriu – suns budon, ir tvarka.

 • gato

  Labai patiko Antano komentaras Algiui. Tik nėra kaip paspaust, tai pasisakau.

 • Fredis*

  Labai teisinga laikysena taryboje (kompanijoje) tarp kiaulių:
  „Jeigu jums brangi jūsų reputacija, turėkite reikalų tik su oriais žmonėmis, nes geriau būti vienam negu sutapti su kvaila kompanija“
  George Washington.

 • sataniuga

  Artūrai, labai norėtųsi pamatyti to apeliacinio skundo tekstą.

  • sataniuga, jei elektrononį paštą esate nurodęs teisingą, galiu jums atsiųsti.

   • Vingių Jonas

    Aš beveilyčiau Tamstai palinkėti sėkmės ir sulaukti apeliacinės instancijos teismo nutarties arba sprendimo:)) Tik bėda, kad Vilniaus apygardos teismo nutartis ar sprendimus kur kas sunkiau rasti, nei Lietuvos apeliacinio teismo ar Lietuvos Aukščiausiojo Teismo:)) Linksmų šv.Velykų!!! „Tvarka bus“, skant:))