Galbūt rytoj

(2 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • kaime greitis nera labai geras. turejau pakenteti , kad perklausyti.
  rytoj ketinu savo sodyboje nuleisti trispalve. iskelsiu ta kuri su nimbu , ta proga raisti uzsirisiu. dar , kad nebutu taip blogai nusipirksiu reklama siame puslapyje. savaitei. be naudos uz 84 su menama nematuojama.

  • martynai, o man kažkodėl atrodo, kad yra priemonių naudai pamatuoti :)

   • Ligita,
    ,,be naudos“ parasiau galvodamas apie lita kiseneje del to , kad patalpinciau reklama cia. zinoma yra visi refresai, clikai ir pan. , bet tai kitas reikalas…
    ,,menama nematuojama“ tai lyg atlygis sio puslapio autoriui. jei ,pagalvojau sau, moku uz laikrascio prenumerata, kodel nesusimoketi uz tai ka skaitau cia. juolab , kad cia skaitant malonumas daznai didesnis. tagi tikrai pasizadu uzsisakyti reklama, jei ne rytoj tai po savaites ar kitos saulei pasvietus…

   • Krepofobas

    TSRS laikais nebuvo priemonių naudai pamatuoti(nuo žodžio pamatai). Nes prekyba buvo uždrausta įstatymu ir nebuvo legalių prekinių-piniginių žmonių tarpusavio santykių. Dabar atsirado nukreiptas į GDP augimą progresyvus ir gana objektyvus naudos mato etalonas – pinionzy. O be to man vis rOdosi, kad jūs, ligita, transvestitas.

    • Krepofobai, „A… ja… ja… kaip tiki, taip ir yra“ (A. M.) :D

 • NiekurNeiva

  Galbūt rytoj
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=K2_rZ7msjIU#!
  Rytojus ‒ tai mistinė vieta, kur laikoma didžioji dalis žmogaus produktyvumo, motyvacijos ir pasiekimų.
  Galbūt Rytoj pasitempsi.
  Galbūt Rytoj pradėsi sportuoti.
  Galbūt Rytoj atsisakysi žalingų įpročių.
  O Galbūt Rytoj būsi pašarvotas ir pakastas…

  Grupė „Arbata“ pristato savo naująją dainą – „Galbūt Rytoj“
  http://www.facebook.com/grupearbata
  http://www.arbata.com

 • Kai dar neperklausiau dainos, mano pirma mintis buvo: „Tikras pavasaris, Artūras muzikinius vaizdo klipus deda!“. Nors vis dėlto daina ne visai pavasariška. Pamąstymui. Aišku, kaip vertinsi.

  • lv

   Ligita, priežastis yra kur kas humaniškesnė, vargiai susijusi su gamtos ritmais…
   T.y. tiesiog sūnaus palaikymas, meilė.

   • Aha, gamtos ritmai yra labai antihumaniškas dalykas :) Šiaip visų pirma vertinau dainą kaip kūrinį, ir Tu, lv, galėtum pabandyt pagal tai įvertint.

    • lv

     Muzika patiko, ypač gitaros. Bet tekste labai gilios prasmės ir dvasingumo neieškočiau…

 • NiekurNeiva

  Apie tą patį – ale ne taip:
  „Pati geriausia diena – RYTOJ. Rytoj mes pradėsime sportuoti, rytoj mes darysime namų darbus, rytoj nebevalgysime nuo šešių ir dar daug kitų naudingų dalykų nutiks rytoj.. Bet, kad ir ką darytume, vos atsibundame jau būna ŠIANDIEN!..“
  (Burgis/Arvydas)

 • Auksinis kardas

  Atrodysiu perdėtai kategoriškas, bet geriau jokio meno, negu toks juo besidedantis tuščiaviduris užpildas.

  • suomis

   Pritariu.

   • Valentinas

    Joks čia ne menas ir net neapsimeta. Tokios dainos dainuojamos abiturientų, akomponuojant gitara, kažkur tarp „Svajoklio“ ir „Raskilos“. Dainos funkcija – prislopinti jaunuolių baimę prieš atsiveriantį gyvenimo okeaną. Ką ten autorius galvoja, kas bus rytoj niekam nesvarbu,nes svarbiausia šioje dainoje priedainio leitmotyvas „galbūt rytoooooooooojjjjj“. Kiekvienas dainuotojas/klausytojas užpildo rytojų savarankiškai savo mintyse. Šią funkciją daina atlieka puikiai. Vokalinis instrumentinis ansamblis stengėsi, todėl nemandagu tėkšti „geriau jokio meno, negu toks“. Į tai galima būtų atsakyti „geriau jokio komentaro, negu toks“.

    • Auksinis kardas

     Matai, aš turiu savo nuomonę, ir ji yra besiskirianti nuo paties – tai yra visiškai normalu, pasaulio globėjau. Geriau tokio kūrinio nebūtų, nes tai nėra kūrinys – žmonės darydami TAI, mano kad jie DARO meną. Į tokio susipainiojimo beprasmybę ir noriu atkreipti dėmesį. Ir tai padariau, ir nepritrūkau tam jokio asistento.

     • Valentinas

      Aš irgi turiu savo nuomonę ir ji tokia, kad geriau komentatoriaus, kuris tariasi žinantis kas yra menas, o kas ne, kuris tariasi žinantis kas yra kūrinys, o kas ne, nebūtų.

     • Auksinis kardas

      Žinojimo kontrolierius nenorėtų kada įvertinti patį save? Batsiuvys be batų?

     • Bobutė

      Auksinis karde,

      šį kart esate neteisus.
      Kas kas, o šis sapožnikas tikrai turi šimtus porų batų, t.y. jis šimtus kartų yra įvertinęs save patį…

      Vertinimai labai pastovūs… Trumpai tuos savęs vertinimus galima būtų formuluoti taip:

      Valentinas, pasak Valentino, yra tiesiog fizinė absoliučios tiesos materializacija.

     • Regis

      Bobute, ale jūs ir įkyri.. ir dar kvailokai atkakli.

      Valentinas visą krūvą kartų yra tiesiogiai ir netiesiogiai sutikęs su tam tikrais netikslumais savo pozicijoje arba tas pozicijas bent šiek tiek keitęs. Kas jokiu būdu nesuderinama su absoliučios tiesos turėjimu ir jos skleidimu.

      Beje šiuo atveju tikrai nereikia šioje kūryboje ieškoti didelio meno o tiesiog pasidžiaugti kuriančiais jaunuoliais. Ir tiek.

     • Bobutė

      p.Regi,

      Jūs visiškai neįkyrus, nekvailas, ir, kaip beveik visuomet (būčiau pasakiusi be „beveik“, bet tada galėtumėte sakyti, kad „šiek tiek“ kartais esate sutikęs su „tam tikrais netikslumais“), teisus…:)

      Beje, gal galėtumėte nurodyti bent keletą atvejų iš Jūsų minėtos „krūvos“, kai minėtasis žmogutis pripažino buvęs neteisus…
      „Šiek tiek“ ar „tam tikrais“ – nelabai tinka…

     • Auksinis kardas

      Regi, mūsų nuomonės nesutaps nei dėl V (sakyčiau, savas ribas jis geba pripažinti tik tokį pripažinimą koketuodamas, ne iš esmės), nei dėl jaunuolių. Jie NE-KURIA (fakto, kaip supratau, ir V neginčija), ir būtent tame yra jų problema, klaidinant pačius save ir kitus – daugelis ilgainiui pripranta prie pažemintų kūrybos kartelių, ir joms tolydžio žemėjant, problemos nemato.

      Nematyčiau problemos ir pats, jiems negrabiai valdant natas, tačiau matau problemą kai tvarkingame valdyme nelikę kūrybos poreikio – kiek suprantu, tai pačių „kurta“ kompozicija. Klausytojui turėjo būti skirta daugiau, nei išdailintas nulis. Visai kitas reikalas, kuomet sau ar savo rateliui brazdinamas „Svajoklis“ – juk tokie įrašai neatsidurtų šioje erdvėje. Būtent todėl mažytė parodyta pretenzija nusipelnė mažytės kritikos. Nieko asmeniško, tiesiog pritrūko galimo pastebėti kūrybiškumo. Pasižadu tokį vaikinų veikloje pagirti su nuoširdžiu malonumu, vos pastebėjus – ir tai, be abejo, vėl bus tik labai asmeniška nuomonė.

     • Regis

      Bobute, jūs neturite ką veikti.. Geriau pasodinkit ką nors kur nors, vietoj to, kad priekabiauti prie jaunimo :). Imsiu aš čia ieškosiu kaip būčiau kokiam teisme liudininku o Valentinas teisiamuoju. O tamsta pikta teisėja. Nu nesąmonės kažkokios :) Tiesiog patikėkit mano žodžiu, o aš su Valentinu ginčijausi ne vieną kartą.

      A.Karde, kažkada jau diskutavome ta tema. Man asmeniškai kūrybos ribos labai plačios ir kas be ko ta kūryba nebūtinai turi pasiekti bent kokį apčiuopiamesnį rezultatą, jau nekalbant apie jo vertę. Jums gi, rezultatas labai svarbus. Tai tiesiog skirti požiūriai ir vertinimai to paties reiškinio. Reiškinio kuris buvo, yra ir bus. Kai žmogus ar jų grupė kažko ieško su savo tam tikromis galimybėmis ir patirtimi. Ar tai muzika, ar tai dailė, ar literatūra, kulinarija, inžinerija ir t.t. Aš džiaugiuosi už jų žengtus žingsnius. Nesidžiaugčiau už tuos kurie nematytų primityvumo tokioje kūryboje. Valentinas apie tai iš kart pasakė. Nėra ko vaiko smėlio pilyse ieškoti meno. Tai tik jo žingsniai, būtent pats veiksmas gerbtinas. Tinklaraščio, kuriame mes čia rašinėjame, autoriui tai svarbu. Akivaizdu. Ateiti čia ir baksnoti pirštu, kad geriau jau tokios meno nebūtų tai tas pats kaip prieiti prie tėvo ar senelio kurio vaikas ar anūkas stato kažką primityvaus iš smėlio ir burbėti, kad geriau tokio meno nebūtų. Beje, kažkaip net pasidžiaugiau už Artūrą, kad jis į tokį įžūloką komentarą tiesiog nekreipė dėmesio.

     • Regis

      Ats. ne į temą. Valentinai, ką manai, Demokratijos Garantas rašo apie viešuosius ryšius, apie viešųjų ryšių suformuotą prekę kurią kiša ar grūda piliečiams. http://www.lrytas.lt/-13329372541332921223-politikai-yra-prek%C4%97s-kurias-pardavin%C4%97ja-vie%C5%A1%C5%B3j%C5%B3-ry%C5%A1i%C5%B3-specialistai.htm sėdžiu ir galvoju, lenda analogija kai koks dešrų gamintojas ant savo gaminių pradėtų sąžiningai paaiškinti kaip veikia koks gliukomatas arba kietikliai, stiprikliai ir t.t. Tarp kitko net nustebau, kad prie jų straipsnių būna žyma PR. O aš kažkaip galvojau, kad ten pusė turinio yra PR, tai net nėra prasmės išskirti atskiros žymos PR. Beje šiomis dienomis tiesiog gražu stebėti kaip pilietiškos ir aktyvios žiniasklaidos priemonės išsuko viešųjų ryšių projektą – L.Stankūnaitė didi kankinė bei atkakli ir mylinti motina. Kaži kas kokiais blynais atsidėkoja tam pačiam pvz. G.Vainauskui už tokią gražią iniciatyvą. Vien LNK „Nuo iki“ kiek turėtų kainuoti (aš jeigu ką apie laidos kūrimo išlaidas). O gal čia viskas iš tos pačios mokesčių mokėtojų apmokamos valstybės apsaugos programos. Buvo paskelbtas konkursas pirkti viešųjų ryšių turiniui.. O gal kaip spėju L.Stankūnaitė sustiprins kokių valstybininkų partijos sąrašą. Tada tiesiog investuojama į žmogų kursiantį pridėtinę vertę.

     • Auksinis kardas

      „kūryba nebūtinai turi pasiekti bent kokį apčiuopiamesnį rezultatą“ – toks požiūris ir yra defekto [į/pa]teisinimas.

      Kūryba savaime yra kūrybiškumo krypties vektorius, kurio norma (pasiekimai) galimi įvertinti, ir vertinami. Trūkumai siekiuose galimi kritikuoti ir kritikuojami. Man, be abejo, nesmagu čia tiek ilgai gromuliuoti vieno pastebėjimo prasmę, bet tam paskatų parūpina būtent tie, kuriems atrodo, kad prasmės nėra.

     • Valentinas

      Regi,
      Kodėl tau tokių klausimų nekilo kai iš Stankūnaitės buvo lipdomas žiaurios motinos atiduodančios vaiką į pedofilų nagus įvaizdis?

     • Regis

      Valentinai, patikėk klausimų visokių kyla. Tik vat „Nuo.. iki..“ bent jau man rodos nerodė N.Venckienės. Aš manau tu puikiausiai supranti link kur aš lenkiu. Šiaip aš dabar būtent apie viešuosius ryšius. Mane nustebino, kad L.Ryte radau tokį straipsnį apie juos vedamajame. Aišku sekmadienio vakaras, dar balandžio 1 d. Bet vis tiek įdomu.

     • Valentinas

      Regi, nori pasakyti, kad dar 2007 metais pedofilų klanas suplanavo ataką prieš Kedytę ir iš anksto ruošėsi išsukti PR projektą Stankūnaitė motina didvyrė?
      http://www.lrytas.lt/-13331869081333002927-l-stank%C5%ABnait%C4%97-dar-prie%C5%A1-penkerius-metus-pasakojo-apie-gyvenim%C4%85-su-smurtaujan%C4%8Diu-vyru.htm

     • Regis

      Na ne, savo srities profesionalai įsijungė tik dabar. Bandyta matyt su V.Gaiveniu kažkaip spręst, po to pasimatė, kad rezultatas nekoks tai šį reikalą jau perėmė rimtesnės viešųjų ryšių formuotojų grupės. Tai mano nuomonė. Ir tai matosi be jokių specialių stebėsenų, laiko, ploto matavimų. Studijinės foto nuotraukos, filmuota kiek įmanoma profesionaliau siekiant konkretaus rezultato, tekstai ir t.t. Man tik neaišku vienas dalykas – kas už visą tai moka? Tikslai, priemonės čia viskas aišku. Dabar reikia kuo geriau paruošti dirvą sprendimams kurie sukrės, stipriai sukrės. Tačiau neaišku viso šio VR projekto, kuriame pagrindinė herojė paprasta pakaunės mergina ir iš pažiūros eilinė jos istorija, stumiamoji jėga. Ar tai konkreti politinė partija kuri taip investuoja į žmogų, į viešųjų ryšių objektą ar vardą, ar viskas veda kažkur toliau ir sudėtingiau. Beje aš asmeniškai nemanau, kad tai pedofilų klanas. Tai vėlgi sąmoningas supaprastinimas, kad viskas kvailiau atrodytų.

     • Valentinas

      Manau atsakymas akivaizdus – visa tai stumia Pedofilų Klanas.

     • Regis

      Būtų tiesioj juokinga, jeigu nereikėtų susimąstyti.. Juk Valentinai gali bent pabandyti įsivaizduoti kiek, kad ir ta pati viena „Nuo.. iki..“ laida kainuotų. Pvz. tave parodyti su visa šeimyna.

     • Valentinas

      Regi, negi galvoji, kad Akistata ir Kodėl kainuoja pigiau?

    • Valentinas

     Miela Bobute,
     Jūsų kvailų komentarų galerijoje pastarasis užims garbingą vieną iš kvailiausių vietų.
     Auksini Karde,
     Misteris Kategoriškasis susinervijo, kai kategoriškumas panaudotas prieš jį patį?

     Nesuprantu apskritai ko jūs čia ginčijatės. Štai komentatorius Marius rašo:
     „Fantastika! Keturis kartus perklausiau.“
     Reiškia, net jei vieninteliam žmogui ši daina patiko, ji pasiekė savo tikslą. Jaunuoliai kūrė ne be reikalo. Jokio skirtumo ar tai galima pavadinti „menu“, ar negalima, ar tai „kūryba“ ar ne.

     • Auksinis kardas

      Na, ir iš kokio žinojimo kurpiamas neva-faktas „susinervijo“? Šiai dienai taip neprastai žinau tamstos galimybių ir išraiškų kontūrą, kad emocinio poveikio jis nelabai beturi kaip daryti, nebent užsimiršus su kuo turiu reikalą. Bet ne šįkart.

      Dėl „fantastika“ – visais laikais meno išraiškos rasdavo ir susižavinčių akių, pasiklydusių kartu su išraiškos autoriumi, tačiau visais laikais vertingais pastebėjimais būdavo ne šie, bet tokie, kuriuos įpareigoja pats pavadinimas „kritika“. Laimei, nepakanka vieno fundamentalaus kvailio pasauliui sunaikinti.

     • Valentinas

      Mielas Auksini Karde, reiktų pradėti skirti faktą nuo nuomonės. Gal nepastebėjai klaustuko gale sakinio?
      Dėl fundamentalaus kvailio tai visiškai sutinku. Nieko nėra fundamentaliau kvailo kaip pareiškimas „geriau kad tokio meno visai nebūtų, nes tai ne kūryba“. Laimei, tokių fundamentalių kvailių pasaulyje nedaug, o ir tie, kurie yra, tokį fundamentalaus revoliucinio kvailumo periodą pergyvena paauglystėje. Deja, ne visi, tačiau suaugęs dėdė besitaškantis kaip paauglys yra savotiškai žavus. Prisipažįstu klydęs ir atsiimu savo žodžius, kad tokių komentatorių geriau nebūtų. Reikia visokių. Net Velnio Bobutė su tuo sutiktų :)

     • Auksinis kardas

      „… susinervijo, kai kategoriškumas panaudotas prieš jį patį?“ / „reiktų pradėti skirti faktą nuo nuomonės. Gal nepastebėjai klaustuko gale sakinio?“

      Ne šiaip kosmose tabaluojanti nuomonė, bet teiginys apie neva įvykusį faktą. Pritarimo ieškančio klaustuko lapelis negelbsti kazuisto pliko pasturgalio.

 • Krepofobas
 • Krepofobas
 • Fredis*

  Mūsų sėkmės neabejotinai yra bevertės, nes neišvengiamai mirštame. O tai yra pakankama sąlyga, kad netaptume bedieviais.

 • Marius

  Fantastika! Keturis kartus perklausiau.

 • Jei užeis noras pakomentuoti dar daugiau – eikite čia http://www.komentuok.lt
  O arbata arba kita – viskas labai gerai.

 • nerijus

  Это всё

 • nerijus

  Jei Seimas ratifikuos ACTA- šio kūrinio (be LATGA ar kitos šaraškinų kontoros) Račas negalėtų talpinti savo puslapyje. Pasidžiaukime tuo, kad laisvė vis dar svarbi ne tik popieriuje, bet ir gyvenime.

  Sveikinu švedus (ар не кеиста, кад йие пиратавимо прадининкаи?), kurie „atrado“ naują „religiją“ ir ją įregistravo:

  http://www.siapress.ru/society/item/16258

  „Копимисты (copy me) верят, что обмен информацией является священным и что ценность информации умножается, когда она распространяется. Священными символами их религии являются сочетания клавиш для копирования и вставки Ctrl+C и Ctrl+V.“