LRT posėdžio darbotvarkė

 … Viskas vieša, viešai paskelbta, tik norėjau atkreipti dėmesį.

Nes gali būti visai įdomu.

Ypač turint galvoje, kad apie klausimo Nr. 2 įtraukimą į darbotvarkę LRT tarybos nariai buvo informuoti ketvirtadienį apie vidurdienį, o susipažinti su siūlomais svarstyto dokumentais galima tik LRT patalpose iš anksto susitarus. Mano spėjimas būtų, kad su dokumentais iki jų svarstymo susipažino daugiausiai 1 iš 12 LRT tarybos narių. Deja, aš tiems laimingiesiems nepriklausau, nes, kaip tyčia pirmadienio darbotvarkė buvo iš anksto suplanuota ir gana intensyvi…

Bet man vis tiek labai įdomu, kiek ilgai LRT tarybos nariai leis LRT administracijai iš savęs tyčiotis.

Kovo 15 d. LRT Tarybos posėdžio darbotvarkė:

 1. Valstybinės LRT strategijos tvirtinimas.
 
2. LRT 2011 metų biudžeto svarstymas ir tvirtinimas.
LRT tarybos 2011 m. išlaidų sąmatos tvirtinimas.
LRT administracinės komisijos 2011 m. išlaidų sąmatos tvirtinimas.
Dėl leidimo banko paskolai.
LRT kapitalo pakeitimo tvirtinimas.
 
3. LR programos pasikeitimų tvirtinimas.
Dėl LR programų transliavimo atnaujinimo.
 
4. Dėl LRT tarybos narių etikos.
 
5. Dėl Tarybos nario A. Račo prašymo susipažinti su konfidencialia informacija.
 
6. Dėl Tarybos nario pareigų suderinamumo su politiko darbu savivaldybėje.
 
7. Dėl Administracinės komisijos sudėties atnaujinimo.
 
8. Einamieji klausimai.
(Dar neįvertinta)
Loading...
 • briedis

  is salies ziurint, bus arba karsta arba slykstu. paziuresim, kuo baigsis. jei bus karsta, gal ir imsiu ltv laidas vel ziureti. jei bus slykstu, tegul ltv ir lietuvos rytas vieni i kitus susizaveje ziuri…o ko labiausiai gaila, tai lietuvos radijo… p.s. laikysiu spiga kiseneje uz raca. geros dienos.

 • LRT tarybos nariai turi turėti vieną, geriau du padėjėjus.

  Sekančiame LRT tarybos posėdyje turėtų atsirasti svarstymui pateiktas klausimas:
  1. Naujos pareigybės – LRT tarybos nario padėjojo įsteigimo ekonominis pagrindimas. Tam tikslui sudaroma darbo grupė, kuri paruošia kreipimąsį į Seimą ir vyriausybę dėl LRT biudžeto papildymo atlyginimų fondui padidinti.

 • lv

  Ketvirtas ir penktas klausimai LRT administracijos mintyse turbūt reiškia iš esmės tą patį — „dėl Račo“.

 • suomis

  Protingiausia būtų užraukt su visais finansavimais iš valstybės biudžeto. O taip pat, su visokiomis misijomis, nes iš tų misijų, „garas“ o tiksliau šnipštas lieka. Privatizuoti LRT ir pabaigti su visomis bliatstvomis tame kolchoze. Kokia Lietuvai nauda iš LRT? Jokios. Tik, priskretę veikėjai pinigaujasi. Arba tegul bankrutuoja.

  • Linas Pl.

   Būkime atsargūs. Kažkuria dalimi privatizavimas gal ir nepakenktų.

   Bet, jeigu tik neatstovaujame Laisvos rinkos instituto, reikia kai ką atsiminti.
   (1) Yra sukauptas kultūros lobynas. Vaizdo ir garso įrašai, kūrinių teisės, istorinis LRTV paveldas.
   (2) Svarbus beje yra ir įmonės pavadinimas. Niekaip neužmiršiu, kaip Lietuvos vyriausybė privatizavo ELTĄ.

   Sakykime, jiems nebereikėjo pastatų, įrenginių, darbuotojų. Buvo našta. Tegul. Bet kam reikėjo privatizuoti įmonės vardą? ELTA buvo Lietuvos (vyriausybės) telegramų agentūra dar nuo nepriklausomybės laikų. Buvo viena iš įmonių, išlikusių nepakeistu vardu dar nuo prieškario. – Pardavė žinomą vardą, o dabar atitinkamą įstaigą vadina vadina vyriausybės informacijos tarnyba :)

   • suomis

    Taip su jūsų nuomone sutinku. Bet juk niekas netrukdo pasvarstyti, kaip griau pasielgti, kad būtų geriau. Reikia tik prieiti prie vieningos nuomonės.

 • Siulau papildoma klausima dienotvarkei :

  9. LTV uzdarymas del nuostolingob darbo ir svieciamuju laidu uzpirkimas is komerciniu TV.

  • Mane stebina kaip lengvai kairuoliškai nusiteikęs pilietis pasirįžęs lengva ranka atiduoti vieną nuostabiausių mūsų demokratijos iškovojimų visuomeninę televiziją privatiems asmenims. R.Janutienė, A.Klevečka, E.Jakilaitis ir K.Krivickas tik ir laukia tokios įvykių tėkmės.

   • nematau as cia jokios demokratijos toje TV, paskutini karta as ja ziurejau kai rode kases cempa. Tiesiog labai brangus malonumas, o naudos nulis..

 • A.G.

  Tai čia būtų kaip ir atitiktis Įstaigos visuotiniam susirinkimui (neskaičiau LRT įstatymo, – bet tai gali reikšti, kad įstatymu įstaigos dalininkai, savo esmines funkcijas yra perleidę Tarybai… suprask nuo kiekvieno dalininko ir ne tik, – yra atstovas Taryboje… suknistas reikalas, bet majį bala…).
  Bet tokiu atveju, svarstant tokius klausimus, kaip čia nurodyta, – truktų dar vieno klausimo, dėl revizoriaus (audito) pranešimo.
  Pirmas klausimą suprantu kaip Įstaigos privalomas kryptis (ne šiaip straegiją padebesiams…).
  Matyt, tai taip pat pagal Įstatymą, kad Išlaidų sąmatą, vadovaujantis tomis privalomos veiklos kryptimis (strategija, – kaip čia nurodyta…)tvirtina ne Įstaigos direktorius, bet Taryba. Gražu, bet tai juk fikcija gaunasi, iš tiesų (ta prasme, kad ne aš direktorius patvirtinau, nors… pagal tai ir pagal mano sumanymus…).
  Bet čia tik šiaip.

 • azartas

  O mane stebina, kad už mano pinigus finansuojama nuostabiausia visuomeninė televizija rodo 90% laidų, kurių aš negaliu žiūrėti (vienas iš pavyzdžių – nacionalinė paieškų tarnyba). Dar klausausi LR, bet jau irgi pradeda nervinti reklamos kiekis ir įkyrumas.
  Beje, ar man vaidenasi, ar LTV jau irgi pradėjo transliuoti reklaminius intarpus padidintu garsu?

 • post scriptum

  o kada taryba paskutinį kartą svarstė 2010 metų rezultatus?