LRT generalinį direktorių mušė durimis. Įdomu, kam labiausiai skaudės

…Ką tik pažiūrėjau LRT generalinio direktoriaus šou alfa.lt… nepakartojama…geriau už visas „redakcijas“…

Gražiausios yra tikriausiai dvi vietos: kur jis pasakoja, kaip jį daužė durimis ir kur jis vadovauja policijai…

Na, ir gal dar ta vieta, kur jis žada reikalauti nuostolių atlyginimo.

Žiūri ir negali patikėti iki ko vis dėlto prisigyvenome…

Ir kartu galvoji: o kas atlygins nuostolius, kuriuos toks generalinis direktorius daro Lietuvos valstybei.

Pagaliau, kas atlygins nuostolius man, iš kurio kišenės durimis mušamam Visuomeninės televizijos generaliniam direktoriui yra mokamas atlyginimas.

O gal tai ir yra mūsų šiandieninės Visuomenės geriausias atspindys?

A.Siaurusevičius neabejoja, kad LRT taryba po jo puikaus pasirodymo „Naujajame Vilniuje“ neišdrįs jo atleisti iš užimamų pareigų.

O aš vis dėlto tikiu, kad LRT taryba neišdrįs jo neatleisti. Nes jei išdrįstų, taptų jo bendrininkais ir kada nors juos pačius kas nors muštų durimis.

Tada jau geriau niueko nelaukdami patys įkištų galvą į tarpdurį ir paprašytų, kad nors prispaustų.

Ir LRT generalinis tą patį galėtų padaryti…

O gal tikisi, kad G.Kirkilas išgelbės? Bet juk dar turėtų pakakti sveiko proto to nedaryti

(17 balsų, vidurkis: 4,41 iš 5)
Loading...
 • Su ponu Siauru jau buvo vienas atvejis, kai jį Taryba turėjo pamokyt…Bet nepamokino. Jei ir šį kart to nepadarys, reiks laukt liaudies išminties patarlės išsipildymo: trečias kartas nemeluoja, o gal prireiks ir ketvirto, kuris garantuoja:)

  Įsivaizduoju, ryt Taryboj pagrindinis argumentas bus: o kas darys tokį gerą programų tinklelį toliau:)

 • pats nuo pat ryto sekiau visa istorija. Sunku isivaizduoti, kad tokie bajeriai isvis imanomi.

  reik saves siek tiek negerbt.

  Ir reik padorumo neturet – teisingi radzevicius sake, o kokio velnio nepriklausomo visuomeninio kanalo vadui trankytis po stabus? ir ne po visus, o butent po valdanciuju?

  Ir galiausiai atsakomybes reik neturet. Viena viesai, kad ir ne darbo metu, prisigerusi ir debosha sukelusi zurnalista kanalas atleido, paaiskines, kad mazdaug negalima taip elgtis, kai kartu kovojam pries kara keliuose.

  O pasakymas „durimis mushe“ – apskritai D.Charmso plunksnos vertas. Kaip ir visa situacija :)

 • esu kažkur neoficialiai girdėjęs, kad prieš rinkimus Siauras su Kirkilu itin dažnai bendraudavo viena ar kita siaura tema. Tikriausiai, ir tas apsilankymas teminis buvo…

 • Rasulas Gamzatovas – netiksliai:

  Gert galima visiems,
  Tik reik žinoti
  Už ką, kada ir kiek
  Taures kilnoti

 • Sunkus tas viešas gyvenimas…net išgert negalima padoriai:)

 • Anonimas

  Kadangi Lietuva sekmingai zengia suverenios demokratijos keliu tai nenustebciau jei pasirodytu, kad ten buvo ne Siauras o labai i Siaura panasus zmogus.

 • Anonimas

  Puiki proga visiems Siauro nemėgėjams padžiūgauti, bet man kažkaip nesmagu. Tiek šakalų nesu matęs nuo paksiados laikų. Tik tada maniau, kad tai visiškai pelnyta ir teisinga, bet šįkart labai neskanu žiūrėti.

  Artūras čia rašo apie visuomenės atspindžius, bet žiūri tik į vieną pusę (kažkaip neįprasta, bet čia visiškai suprantama). Ironiška tik tai, kad šakalai „saviškį“ užpjovė.

  Aš tikiu, kad iš vidaus virtuvė geriau matoma, bet apie ją ir rašykite, o ne vaikykitės puikių kadrų viešbučių pakampėse.

 • Anonimas

  Neblogas siužetas komedijai. Siauras galėtų parduoti autorines teises. Neblogai atrodė ir ta minia sėdinti koridoriuje prie skydinės su Siauru viduje. Norėtųsi išgirsti Siauro pokalbių turinį iš įkalinimo vietos(jis juk palaikė ryšį). Įtarimas, kad daug praradom. Italai mėgsta tokius trumpus juokingus filmukus.

 • Anonimas

  nu xebra, siauro ziauriai nevirskinu, nu apsidirbo, nu tai ka: nei sisiojo, nei prie bobu kabinejosi, nei ka kita labai nepadoraus dare. nu nuluzo zmogus pagalbinej patalpelej, nu kam nenutinka. nu isizeide del savo bejegiskumo ir apgailetinos padeties, norejo statusa pademonstruot, na bet atsilaike – nei tona pakele, nei tupais debilais isvadino. kur kas labiau apgaletinas taboonas pienburniu zurnaliugu, atradusiu svarbiausia rinkimu nakties sensacija ir pešusiu, pešusiu, kol ka išpeš. aprasyta istorija skambejo skandaliskiau nei atrode perziurejus video. pasikartosiu – sioje situacijoje labiausiai pathetic atrode ne siauras.

 • Anonimas

  Patetika su (ne)padorumu netiesiai tesusiję, tiesa. Ypač, kai be jokios patetikos demonstruoji įžūlų savo nepadorumą…
  Na o užimamos pareigos, tai čia apskritai nesvarbu, jei moki (ir turi statuso „teisę“) „įsistatyti kiaulės akis“…
  O ironiškiausia, kad pasak paties, reikia pasakyti tiesiai: „jūs esate debilai“, siekiant įžeisti ar turint teisę įsižeisti. Nepakanka juk „jūs laikėte mane uždarę… surinkit jų duomenis… rašysim pareiškimą“…
  Kažkas labai klastingo yra tokių figūrų mentalitete ir (pa)dorumo, sąžiningumo, orumo — kokybės kriterijų kategorijos — vakansijose…

 • Anonimas

  Keistoka istorija su tuo Siauru, bet kaip sakė, jei teisngai pamenu, BBC, atleisdama kažkokį žurnalistą po skandalo, „mums reikia tokių žurnalistų, kurie pranešineja žinias, o ne tokių, apie kuriuos yra pranešinėjamos žinios“.

 • Tingiu žiūrėti visus tuos klipus apie Siaurusevičiaus nuotykius, todėl noriu nepatingėjusių paklausti: o nuo ko viskas prasidėjo?

  Kame, tskanat, „pirminė Siauro nuodėmė“ – dėl ko žurnalistų govėdą pradėjo jį vaikytis tai viešbučio koridoriais..? Šlitiniuodamas vidurnaktį pro šalį ėjo ar kas nors baisesnio?

 • Anonimas

  palaikau Siaurusevičių:nu,išgėrė žmogus ir tiek.O kas iš mūsų be nuodėmės?O kad vaikosi žurnalistai be paliovos – faktas.Reikia žiūrėti plačiau:gal reiktų įstatymiškai uždrausti tas partines vakaruškas viešbučiuose ir kitur rinkimų dieną ir naktį.Nes nukenčia po to visai nekalti:nei jis balotiravosi nei ką.Paprasčiausiai tiek draugų ir visi tokie gražūs.Kita vertus,tas balsų išsibarstymas tarp kokių 10 partijų ir priveda prie tokio fiasko:kol visus apeini,tiek primaišai.

 • Anonimas

  Kiek supratau, ejo. Slitiniuodamas ir vidury nakties. Viesoje vietoje – blogai. Kita vertus vidury nakties, tad koks kieno reikalas. Fotografui suveike refleksas. Pirma viska fotografuok, po to sauk – „musa“, po to galvok kas atsitiko.
  Siaurusevicius – truksta zodziu, juokinga ir siek tiek pikta (juk LRT vadovas). Kiti jo kolegos (antra konflikto puse) – truksta zodziu, pikta ir siek tiek juokinga.
  Labiausiai gaila viesbucio darbuotojo. Jo patalpose kazkokia keista grupele aiskinasi santykius (beveik musasi), kartu tai filmuodami (kartais tai vadinama tam tikru seksualines elgsenos elgsenos sutrikimu), jis praso iseiti ir nieko. Toji grupele tiesiog nesupranta, kaip gi cia dabar kazkas nori, kad jie iseitu. „Neee, mes niekur neisim!“ Policininkai uzeme ziurovu vietas ir megaujasi realybes sou. Zavu!!!

 • Anonimas

  esate pikta bedante „bolonke“, negerbiamas blogo savininke. lojate ir tk jums vienam atrodo, kad kandate, bet esate tiesiog paikas dvaro sargis, svajonese trokstantis buti dobermanu. betgi paziurektie i save jei ne is tv ekrano, kur labai norejote buti, bet del tu paciu isklibusiu protezu, nepatekote, tai bent is salies – apgailetina ir pretenzinga tustuma…

 • gerbiamas tru, jei Jums nepatinka, neskaitykite. Ir nespręskite apie žmones pagal save – TV ekranas nėra mano svajonė, ten stengiasi patekti kiti, kuriems atsibosta dirbti… O aš ir taip turiu ką veikti.

  Beje, neužpykite, bet kitą kartą Jūsų komentaras gali būti pašalintas, nes anonimiški įžeidinėjimai ir asmeninio pobūdžio pastabos šiame bloge nėra toleruojami.

 • ot kiek atsirado siauro uztareju.

  bet atsakykit i kelis klausimus, gerai?

  Fotografas fotografuoja siaura. Leidima fotkint patalpose turi, priesingu atveju jo nebutu isileide isvis. Siauras uzsipuola fotografa. Rezultate policininkas nieko nesiima. Antra karta atvykes ne siaura doroja, o fotografa. Klausimas: kodel?

  Siauras, kaip visuomeninio kanalo vadovas, atvyksta ir prisigeria valdanciuju partijos stabe. Ne pvz TPP stabe, ne konservu stabe, ne socialdemokratu sajungos stabe. Valdanciuju. Klausimas: ar taip jis nerodo palankumo vienai politinei jegai? Jei taip, ar sis palankumas neatsispindes jo vadovaujamame LRT? Pries prezidento rinkimus?

  Siauras girtas guli elektros skydineje. Policininkai nereaguoja. Kodel? Ar tai nepavojinga vieta? Ar tokia pareigunu reakcija lemia jo pareigos?

  Siauras girtas slitineja viesoje vietoje. Ar tai atitinka savoka „nepriekaistinga reputacija“? toks reikalavimas istatymiskai taikomas ne bet kokiam pilieciui, o LRT vadovui.

  Lietuvoje vyksta karas keliuose, pijokai kasdien sukelia avarijas, nusikaltimus, etc. Ar siauro, kaip vieso zmogaus, pavyzdys skatina taip elgtis ir toliau, ar ne?

  Ar siauras, kaip vadovas, stiprina savo autoriteta LRT darbuotoju akyuse, ar ne? jei ne, kaip tuomet uztikrins kokybiska vadovavima, uz kuri jam pinigus mokam mes visi?

  Ar siauras, uzsidares pats! skydineje, turi teise kaltinti aplinkinius neteisetu laisves atemimu? Zinant, kad zurnalistai ir pareigunus kviete jam islaisvinti :), tik nei pastarieji, nei siauras nereagavo… Ar mesdamas tokius kaltinimus jis elgiasi korektiskai? teisetai?

  Galiausiai – ar viesam zmogui taikom tuos pacius kriterijus, kaip eiliniam kiemsargiui, ar ne?

  O kaip policija reaguotu, jei skydineje butu uzsidares ir nieko neisileistu girtas kiemsargis?

  a?
  pradziai tiek, tada einam ir gailimes siauro

 • Anonimas

  e.f.i.,

  # Girtas ir neadekvatus LRT vadovas (buves zurnalistas), musantis zuranalistus – laaabai blogai;
  # Blaivūs, bet ižulūs ir nemandagūs (ne tik Siauruseviciaus atzvilgiu) reporteriai – blogai;
  # Grupele viduryje nakties privaciose patalpose besistumdanciu zmoniu nereaguojanciu i savininko reikalavimus iseiti – blogai;
  # Neveikli policija – labai blogai.

  Priminkit del ko diskusija?

  Tiesa, esu tik pasalinis stebetojas, nesusipazines su zurnalistu etikos normomis, todel galiu klysti vertindamas, bet „gerieciu“ sioje situacijoje lyg ir nematau. Ai, tiesa, tas nelaimelis viesbucio vadybininkas.

 • Dariau – ziniasklaida, kaip zinai, siandieniniame pasaulyje yra butina demokratijos salyga. Vien del to, kad gyvename ne atenuose, kur susirink agoroje pora tukstanciu pilieciu gali asmeniskai susipzinti su kandidatais ir issirinkti geriausia. Siandien tai padaryti galime tik per ziniasklaida.

  Tas pats taikoma ne tik politikams, bet ir visiems politinio pasitikejimo, valstybes istaigu tarnautojams.

  Iseinant is to, tiesiogine zurnalistu pareiga – fiksuoti ivykius, kuriuose mineti asmenys elgiasi priesingai jiems keliamiems reikalavimams.

  todel jei savininkas reikalauja iseiti, o zurnalistas mato nusizengima, tai moraline zurnalisto pareiga – fiksuoti ta nusizengima. jis gali iseiti, jei iseina ir prasizengelis, bet kamon – zurnalistai nesusirinko specialiai i tuscia viesbuti…

  Analogiskai, seimo savininko pareigas einanti administracija, kanceliarija ar kas ten tokio gletu pareikalauti, kad zurnalistai iseitu ir nefiksuotu visokiu girtu mikolaiciu.

  del paciu zurnalistu reakcijos, laidomu juokeliu, pasaipu – tai kvaila. ir neprofesionalu. turetu zmogeliai suprasti, kad tokie patys viesi zmones yra.

  bet tai vienintelis priekaistas. visi kiti akmenys – i siauro darza.

 • Anonimas

  Šiaip nieko blogo neatsitiko. Siaurusevičius ne pirmą kartą fotografuojasi. Yra viešas asmuo, todėl susilaukia dėmesio. Kartais jis net labai yra už nusifotografavimą ir patekimą į laikraščius. PVZ. per pagarsėjusį gimtadienį. Gaila, kad rinkimai baigėsi. Tokia reklama jam leistų bolotiruotis TPP sąraše. Yra du pasirinkimai. Vienas – nesibrauti į aukštuomenę ir gerti kur nori. Antras – brautis ir gerti pasislėpus. Tiesa, galima negerti bet kuriuo atveju.

 • Anonimas

  Ir trečias variantas, kuris savyje įkūnija elementarų padorumą, tai pripažinti (turbūt visų pirma su(si)vokti) savo netinkamą (nederamą) elgesį ir elgtis atitinkamai (net ir nieko nekomentuojant).
  O tai buvo nepadoru, įžūlu ir žema.

 • Anonimas

  Klaiku, kai iš nieko padaromas burbulas, bet yra posakis ,,Nekask duobės kitam – pats įkrisi“. Tai va, siauras ir gavo savo pačio lazdos kitu galu:)

 • Anonimas

  Šioje istorijoje – visa puokštė nederamų, nepageidautinų dalykų, padarytų visų dalyvavusių šalių, todėl bet koks vienpusiškumas jos aptarime pasmerktas būti neteisingu.

  Ir, teisingai pastebima, istorija kone iš piršto laužta. Ar tikrai žurnalisto profesionalumas reikalavo paveiksluoti vidurnakčio rezultatų laukime alkoholio padauginusį ir neadekvačiai tarnybinei padėčiai dėl to pasielgusį asmenį? Ar tikrai tarnybinės viešbučio patalpos aplankymas tokią naktį atskleidžia svarbios žinios apie asmens pareigų vykdymo kokybę (dėmesys sutelktas būtent dėl užimamų pareigų)?

  Jei jau kalbėti šiuo klausimu rimtai, tai reikėtų pradėti nuo pat pradžios: alkoholio vieta mūsų visuomenėje (ir gerokai už jos ribų vietoje ir laike) nepelnyta. Kaip teisingai pastebi Andrius Mamontovas – pirmiausia tai vaistas, tam tikrų poveikių preparatas, ir naudotinas pagal paskirtį.

 • Anonimas

  Na bet klausykit – ar cia esminis dalykas, kad prisigere, ar KUR prisigere ir KAIP elgesi.

  tegu nuluzta Siauras visuose Vilniaus viesbuciuose, bet nenoriu isivaizduot, kad jis geria kartu su socdemais ir ramiai sau planuoja valstybes ateiti.

  Normalioj valstybej zmones iseitu piketuot i gatves del tokio ivykio.
  bet ne – lietuviams cia visks normaliai. na, galima pazvengt, bet nieko rimto.

 • Anonimas

  Vau, rasa, bet tuomet žurnalistinis pateikimas irgi gerokai deda pro šalį, visuotinai: apie tai, kad šaliai nepaprastai svarbios tos nakties išgertuvės su socdemais mažai kas užsiminė, daugiau – ar ten labiau skydinė, ar kambarinių patalinės saugykla. Beje, tie kambarėliai tikrai labai jaukūs, nenuostabu, kad vyrukui ten būti patiko labiau, nei pulti į iššieptus teisybės tarnų nasrus ;-)