Citata #74 S.Stoma atskleidžia Tautos prisikėlimo partijos prigimtį ir paskirtį

Tai judėjimas, panašus į Sąjūdį. Mūsų pagrindinis tikslas – demokratizuoti Lietuvos visuomenę, ką mes ir padarėme

Žinių radijas (iš klausos)

(6 balsų, vidurkis: 3,33 iš 5)
Loading...
 • TPP laimėjimas parodo koks procentas gyventojų žiūri tokias laidas, kaip „realybės šou“ir panašias.

 • Anonimas

  TPP laimėjimas rodo, kiek žmonių mano, kad seimas yra cirkas, o cirke turi šou daryti atitinkami asmenys, todėl ir renka. :)

 • Anonimas

  Vakaryksteje BTV laidoje kartu su gerb. Kuoliu tvirtinote kad Valinsko kandidatu sarase yra asmens glaudziai susije su Komunistais (social_degradais) gal galetumete tuos prisiplakelius pavardinti – rinkejas turi teise zinoti. Aciu

 • Gerbiamas Auksini karde, arba Jūs kažką blogai išgirdote arba netyčia klaidonate kitus. Nekalbėjau apie Valinsko kandidatų sąrašą, sakiau, kad ši partija socdemų projektas…

 • Anonimas

  Kažin ar daug tame sąjūdyje skaičiusių nors vieną įstatymą. Kartais skaitant sakinio pabaigą, jau būni pamiršęs sakinio pradžią. Kai kurių įstatymų teksto suvokimas labai sunkus, nes reikia žinoti keletą kitų teisės aktų išvardintų įstatymo pradžioje. O jei dar vienas projektas analogiškas LEO LT. Kaip tada su atsakomybe. Juk negalėsi tautai pasakyti, kad nesupratai įstatymo projekto teksto. Gerai būtų surengti teksto suvokimo egzaminą prieš registruojant kandidatu į seimą.

 • Anonimas

  Mane TPP fenomenas domina tokiu aspektu: ar Lietuvos Respublikos Seimo nario pareigos jau galutinai (a le konstituciškai) tapo hobiu arba antraeiliu užsiėmimu laisvu nuo pagrindinio darbo metu? Ar „projeto“ idėja yra „prastūminėti“ užsakytus teisės aktus „iš partitūros“?
  …trys keturi… Žveng žirgelys lankoj, juodberėėėlys lankoj!!!

 • Anonimas

  Na, sakyciau, Stoma, su visais savo trukumais, yra panasiausias i politika zmogus visame TPP sarase.

 • Anonimas

  Gal turite Arturai kokiu irodymu, ar cia tas pats VBS* atvejis ?

  „Nekalbėjau apie Valinsko kandidatų sąrašą, sakiau, kad ši partija socdemų projektas…“ A. Racas

  * – viena boba sake

 • Anonimas

  sutinku su slyvanosiu.Labai gali būt,kad Valinskas,kaip tikrai protingas ir guvus žmogus, užgriebė naują sau biznio rūšį:prastūminėti įstatymus įvairioms suinteresuotoms grupėms.Jo duetas su Zuoku aiškiai turi geras perspektyvas.Kaip tarpininkai jie Lietuvoje tikrai lygių neturės.Dabar belieka teisingai pasirinkti su kuo:su konservais ar su Kirkilu?O gal ir su abiem?P.S.gerbiu Stomą,jis visada prie bajerio – tikras demokratas.

 • Anonimas

  stoma, kiek pamenu, i seima norejo ateiti su konservatoriais, tik kai sie issigando jo teistumo (ar kitu priezasciu, tiksliai nezinau), tai susidejo su prisikelejais :) ziurint i photoshopintas prisikeleju reklamines nuotraukas, stoma ten labiausiai netinka. tikiuosi, kad pakliuves i seima, stoma greitai nuo ju atsikabins ir vykdys savo – jau anksciau deklaruota – politika. nes juk soc-demai, kurie yra kaip ir prisikeleju ikurejai ir kaip vyr. broliai :) juk buvo ir yra, tikiuosi, vieni is pagrindiniu stomos kritikos objektu…

 • Anonimas

  Su senuoju Auksiniu kardu ši diskusija neturi nieko bendro iki šios vietos. Šis, vėlgi, tik nusistebės, kodėl TPP skiriama padidinta pagiežos dozė. Atstovavimas Seime nėra jokia privilegija, tai kiekvieno teisė būti išrinktam ir rinkti NEPAISANT ĮTAIGIŲ KLAUSIMŲ KODĖL JIS TAI DARO. Saulius Stoma teisingai pastebi, kad iki šios vietos TPP misija ir buvo kvestionuoti Lietuvoje susiformavusius valdžios paturėjimo ‘status quo’, kas įvykdyta. Pakankamai nenormalus iki šiol buvo būtent valdžios uzurpavimas „nusipelniusiais“, o ne poreikis užleisti vietas rotacijos procese – šis yra normalus. Pats AR, berods, netrunka pažymėti rotacijos privalumus formuojant apčiuopiamą politinių procesų šalyje dinamiką?