Mieli konservatoriai, atsiprašau ir kol kas sveikinu…

Na, ką gi… kaip sakoma, primėčiau akmenų, dabar ateina laikas juos susirinkti…:)

Taigi, kaip ir buvau žadėjęs:

Mieli konservatoriai, atsiprašau Jūsų, kad abejojau Jūsų sėkme ir patikėjau ne tomis apklausomis.

Klydau, esu kaltas, tačiau dėl to nesigailiu:)

Ir norite tikėkite, norite ne, bet Jūsų rezultatais kol kas nuoširdžiai džiaugiuosi. Sakau „kol kas“, nes ar bus kuo džiaugtis iš tikrųjų paaiškės tik tada, kai Jūs nuspręsite, su kuo sudaryti koaliciją.

Štai tada ir bus aišku, ar tikrai norite permainų ir esate joms pasirengę, ar galite apie jas tik kalbėti…

Sėkmės Jums. 

P.S. Bet juk rinkėjų apklausa (exit poll) tai pavyko nusotabiai…:)

(8 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • Vėjo kryptis keičiasi?

 • Konservatoriai dabar issitrauks konservu dezute „Permainos“ ir ja atidarys. Idomu, koks kvapas pasklis?..

 • aš tai džiaugiuosi vienu dalyku – bent jau daugiamandatės rezultatai sudarė situaciją, kai ryškia ryškiai pasimatys, ar Valinskas yra socdemų projektas, ar ne. nes konservai+Valinskas+sąjūds+gal Zuokas iš esmės jau būtų super stipri dauguma, dauguma praktiškai ir be Zuoko, o su keliai pavieniais

 • Valinską ir jo chebra manau finansuoja Maxima. Prisiminkit kaip vienoje iš savo laidų Valinskas šokinėjo apie Marcinkevičių.
  Taigi koalicija:
  LSDP+ Tautos prisikėlimas+ Darbo partija+ keleta Prunskienės bei lenkų vienmandatininkų.
  Tikslai:
  Baigti LEO LT aferą ir pasidalinti pinigus…

 • Anonimas

  Kad ir kaip bebutu gaila, bet labai panasu, kad Valinskas – socdemu projektas, ne konservatoriu. Reikia pripazinti labai pavykes. Taigi socdemai, Valinskas, Prunskiene, Paulauskas ir aisku Viktoras, be jo nikaaip.
  Ir vel nepavyko…Arunai, o gal tau vistiek? Gal i desine, ka?

 • Anonimas

  Atvirai pasakius, ne konservatorių sėkmė nustebino. Nelaukiau, kad taip pasiseks liberalų partijoms. Tas dalykas kaip tik labiausiai keičia padėtį.

 • Dariau,
  Kokia Prunskienė, koks Paulauskas? Valstiečiai neaišku, ar išstenės 2 vietas vienmndatėse, o NS vienintelis Simulikas antrame ture ir belikęs.

 • Anonimas

  O jeigu pasimatys, kad socdemų projektas?
  man tai kažkaip tada eit piketuot prie Seimo norisi. po velnių, balsuoja visi už kažką kitą ir vis tiek lieka tas pats.
  tegyvuoja maksima

 • Anonimas

  Tai tik dar sykį įrodo, kad negalima (aklai) tikėti (pasitikėti) apklausomis ir jų (pasirodymo) netendencingumu (šiuo atveju dar galima būtų pagrįstai suabejoti pirmosios RAIT apklausos objektyvumu, nors viskas būtų nurašyta į neprognozuojamus rinkėjus ar kokią sisteminę klaidą, tačiau niekas neatsakytų į klausimą ar ji tyčia nebuvo sisteminė). Ką konservatoriai gana santūriai (su nuostaba ir abejonės dalele) išreiškė ir buvo apkaltinti pykčiu, dėl ko paskui tenka atsiprašinėti…
  Visa tai labai žmogiška (sąžininga ir garbinga), bet apmaudu objektyvumo-profesionalumo prasme. O objektyvumo (kategoriškumas klįstant poziciją ir argumentus (su)menkina) aš (anonimas) nuoširdžiai linkiu ir tikiuosi.

 • Anonimas

  Aidai,

  pripazistu, namu darbu nepadariau, vienmandaciu atidziai neziurejau. Bet, kuriant vidurkaire koalicija, ir tie 2-3 gali buti svarbus.

 • Anonimas

  kodel Valinskui kabinami projektai. Kazkaip kai kas labai nori tiketi ir itikinti kitus, kad Valinskas kazkam tai tarnauja. Asmeniskai manau, kad jis tissiog pats savo inciatyva eina ir jungsis su kuo jam atrodys palanakiau.
  Kitavertus zmogus daug pasiekes versle, babkiu turi… kodel gi negaletu noreti kazko nuveikti ir politikoje. O kas vietoj jo tokioje situacijoje nenoretu paskukti politikon :)?
  Turbut cia suveikia pasamoningas pavydas ir po to seka noras kabinti visokiausius samokslus

 • Anonimas

  O Racui pagarba, kad prisipazino klydes

 • Anonimas

  Nelabai suprantu, kodel partijai su „teroristiniu kvapeliu“ leista dalyvauti rinkimuose? O gal Seimo komisijos nuomone niekine?

 • Anonimas

  As kazikaip jauciu, nors niekas nekalba, kad gali but pasiulyta Druskininku merui Malinauskui papremjaraut,aisku jei jis pats sutiks.Valinskas kalba apie vadybininka tame poste, kadangi asis turetu but socdemai tai idealesnio vadybininko nei Malinauskas socdemai tarp savu neras.Tuo labiau kad nei Adamkus ir net konservatoriai Malinauskui arsiai neturetu priesintis.

 • Anonimas

  Faktiškai gaunasi, kad Valinsko partija tampa sprendžiančiąja kokia bus koalicija -kairioji ar dešinioji. Socialdemokratai turi rimtai pagalvoti apie autorinių atlyginimų apmokestinimo suvienodinimą su kitais atlyginimais, taip pat apie progresinį mokestį jei nusprendė rimtai eiti į valdžią. Ir kairė ir dešinė laikysis kietai, nes intereso pulti į dilgėles iki prezidento rinkimų nėra. Valinskas manau pats nesitikėjo, kad jam teks tokia atsakomybė.

 • Romai,
  į patį dešimtuką. Ir būtent dėl to jam šiuo metu labiausiai skauda galvą. Be jokio bajerio. Kingmakeriu jis tikrai nesiruošė būti.

 • Anonimas

  Konservatoriai turi gražią perspektyvą surinkti virš 40 mandatų (17 sąrašinių + 25 pirmaujantys vienmandatėse). Ne manau, kad jie kaip socdemai pasirengę su visais eiti obuoliauti.
  Kiek tiesos kauštelėjusių „bičiulių“ postringavimuose apie „Prisikėlimo“ projektą, neverta spėlioti, nes A. Valinsko sąraše – ne pirštu penėti. Gali ir prie skaitlingesnės koalicijos, negu socdemų „obuoliautojai“, prisijungti…

 • Anonimas

  Aurelijus taikliai rašo: „Būsiu gal naivus idealistas, bet tvarkytis turėtume pradėti nuo visokeriopo švietimo ir lavybos. Čia tilptų ir kalbų mokymasis, ir knygų skaitymas, ir TV, rodančios tas besismaugiančias blondines, boikotas.“ O dabar tos blondinės, „teisės magistro“ įsikūnyjime, spręs valstybės klausimus. Vien ką pasako be skrupulų pavogta argentiniečių reklama.

 • Dabar įdomiausias klausimas, su kuo į koaliciją eis konservatoriai. Su populistu ir politikos išsišokėliu Valinsku? Ar su su jų taip „mylima“ Pakso partija:)?

  Kalbėti gali visi, bet kai reikia pereiti prie darbų, tada ir paaiškėja, kad lietuviškos partijos nelabai kuom skiriasi ir dėl valdžios gali surasti kompromisą su bet kuo. Net ir su oponentais, ant kurių prieš tai išpylė krūvą „š…“:)

  Prie lovio visi draugais patampa.

 • Pauliau,
  o ką tada daryti, pavyzdžiui, konservatoriams šiuo atveju? Užsimaukšlinti ant fizionomijos nekaltos mergelės išraišką ir tėkšti rinkėjams: „Kadangi jūs pernelyg durni, kad mums suteiktumėt pakankamai mandatų, tai eikit velniop. Jokios atsakomybės mes nežadame prisiimti, tegul viskas šalyje eina velniop“.
  Arba gal turi tokį stebuklingą planą, kuris padėtų šalims su daugiapartine sistema išvengti kompromisų formuojant koalicijas.
  Jeigu turi, tai susimildamas pasidalink, gali netgi prieš tai užpatentuoti, nes turėtų būti nemenkos vertės išradimas :)

 • Aidai, galiu pasakyti, ką daryti konservatoriams ir visiems kitiems politikams: atsargiau rinkti žodžius ir galvoti ką kalba, nes niekada nežinai, su kuo reikės dirbti.

  Va tau ir išradimas:)

  O tai, kad kitus badai pirštais ir drabstai purvais, aiškini, kad jokios koalicijos neįmanomos, o paskui lyg niekur nieko dirbi kartu ir savo pasisakymų jau nebepameni, aš tikrai nepavadinčiau kompromisu.

 • Anonimas

  Esu 100 proc. p.Račo gerbėjas, bet manau, kad konservatoriai nesiims atsakomybės, tik vėl laikysis „no pasaran“ principo – vis labiau į tai panašu….
  P.S. Labai norėčiau būti neteisus.

  „TAI ŽMOGAUS IŠ KAIMO BALSAS“

 • Anonimas

  Alfa.lt pranešimas: „Islandai jau siaubia parduotuvių lentynas“ (www.alfa.lt/straipsnis/c92429)
  ir komentaras: „2008-10-13 17:04 Audrius:
  Tetis ruosiasi gryzti namo, situacija ten tragiska…“
  Paprašykim konservatorių, kad luktertų, kol socdemai išsrėbs jų užvirtą košę…

 • Aidai, neseniai teko girdėti vieną įdomų pasiūlymą – pasinaudos Italijos pavyzdžiu ir daugiamandatės apygardos „prizą“ ryškiai padidinti, t.y. barjerą nustatyti ne min 5%, o pvz. dalinam visiems 30 mandatų, o likusius 40 po 20 vietų padalinam dviem didžiausiems. Italijos pvz. rodo, kad tada mažiukams konkuruot dingsta bet koks noras ir formuojasi max 3 rimtos jėgos

 • Anonimas

  na,šis atvejis tik rodo,kad prognozuoti reikia labai atsargiai.Ne per seniausiai labai gerbiami Rusijos politologai garantavo,kad karas tarp Gruzijos ir Osetijos su Abchazija neįmanomas,bet pasirodo žiauriai klydo.Iš pat pradžių stebėjausi tokiomis A.Račo prognozėmis,nes Lietuvoje tebeveikia švytuoklės principas,nors jau su mažesniu pagreičiu kaip anksčiau.Dabar dėl ateities – vis tik manau,kad Kubilius tiesiog bus priverstas formuoti valdančią koaliciją,nors jam nepakenčiamai norėtųsi pralaukt besiartinančią krizę,o kažkur ateit valdžion po poros metų.Bet Adamkus šito neturėtų leisti.Bet tąsymosi dar bus daug.Kita vertus,konservams kaip visada „sekasi“ateiti valdžion krizių laikotarpiais,dėl ko prognozuoju ypač skaudžias jiem pasekmes per ateinančius seimo rinkimus,o gal jau ir per prezidento ir savivaldybių.O dėl didelio partijų kiekio,tai siūlau rinkimų teisę suteikti tik elektoratui su pakankamu IQ,eliminuojant liumpenus,bomžus,emigrantus,vienišas motinas,invalidus,turinčius virš 70 metų (tinkamą pabraukti).P.S.pritariu Pauliaus paskutiniam sakiniui(Nr.19).

 • Anonimas

  ačiū Artūrai, pažadą ištesėjai

  sėkmės

 • Liutaurai, tada mažiukai šliejasi prie didžiųjų į koalicijas, kokios jos bebūtų Margherita ar Forza Italia, ir gadina jiems gyvenimą koalicijos viduje. Nors gal aš ir klystu – naujasis Italijos parlamentas suformuotas ir funkcionuoja padoriau negu praeitas. Tačiau Italija būtų paskutinė ES šalis, į kurią norėčiau orientuotis. Antra vertus, galbūt Lietuvos būkle ir yra tokia kaip Italijos, todėl tik tokie vaistai jai ir tinka :( Maisto, grožio ir vyno kultūrą atmetus…

 • Anonimas

  Islandijos istorija visiškai kitokia, mūsų bėdos trumpame laike tiek netraukia.

  Būtų gerai, kad TPP gerai pagalvotų apie savo pasirinkimą: kaip permainų nešėjų, jų misija artima TS+LKD, kartu gali visai neprastai augti, tuo tarpu vairavimas link socdemų yra betarpiškas savo deklaracijų nubraukimas vardan nomenklatūros (ir Leo) nasrų ir … NIEKO DAUGIAU, PABAIGA. Nesu konservatorių mylėtojas, bet būtent nomenklatūros, socdeminės veidmainystės mums jau ir buvo per daug: būtent jos neigime pirmiausia ir atsirado TPP. Jei čia pat ir susinaikintų, tai būtų LABAI GYVENIMIŠKA savo beprasmiškumu pabaiga.

  Čia kalbama apie TS+LKD ir TPP ir socdemus, svarbių kombinacijų gali būti daugiau. Artėjant antro rato pabaigai, vaizdas bus gerokai ryškesnis.