LOLz.lt kuria istoriją

Galiu, žinoma, suklysti, bet man atrodo, kad šiandien buvo pirmas kartas, kai į savo pašto dėžę gavau tinklaraščio pranešimą spaudai.

Pranešimas geras, surašytas laikantis visų geriausių tradicijų ir taisyklių ir bent jau mano – ne viešųjų ryšių profesionalo – nuomone, duosiantis rezultatų, tai yra, padidinsiantis lankomumą ir žinomumą.

Galima vertinti kaip istorinį momentą ir proveržį Lietuvos tinklaraščių raidoje.

O ir  pats pranešimas vertas dėmesio:

Humoro tinklaraštis atranda vis daugiau Drąsiaus Kedžio veidų

 Sausio 26, antradienis, Vilnius. Pirmadienį žurnalistams policija išplatino specialiu kompiuteriniu būdu apdorotas Drąsiaus Kedžio nuotraukas, kuriose pavaizduota, kaip galėjo pakeisti išvaizdą vienas ieškomiausių Lietuvos bėglių. Šis įvykis neliko nepastebėtas ir Lietuvos tinklaraštininkų – mažųjų žurnalistų draugų – bendruomenėje. Kultinis juokų tinklaraštis LOLz.lt pradėjo akciją „Drąsiaus Kedžio savaitė“, kurios metu siūlo kitus galimus Drąsiaus Kedžio išvaizdos variantus.

 „Mes rūšiuojame šiukšles, perdirbame atliekas, nenaudojame benzininių variklių ir kasmet pasodiname po medelį, todėl negalėjome likti akli šitam policijos poelgiui – socialinė atsakomybė seniai yra mūsų kraujyje. Žinoma, neturime tokių galingų specialių kompiuterinių programų kaip turi policija – kiek esu girdėjęs, jie naudoja „MS Paint Criminal Edition“ – tačiau vis tiek stengsimės jiems pagelbėti,“ – mintimis dalijosi LOLz.lt valdybos narys, akcininkas ir vienas iš portalo vadovų Paulius Viesulas.

 Į pagalbą LOLz.lt atėjo visoje Lietuvoje puikiai žinomas dizaineris, drifting‘o mėgėjas, Vilniuje gyvenantis kaunietis Vidas Bučinskas, kurio „Adobe Photoshop“ programos valdymo įgūdžiais ilgus metus galėjo stebėti kiekvienas, kam nesvetima ši meno sritis.

 „Vidas – dar ir geras mūsų draugas,“ – savo ryšius „Facebook‘e“ su Vidu Bučinsku atskleidinėjo kitas LOLz.lt valdybos narys Nerijus Emotikonas.

 Tačiau portalo vadovai nežada sustoti tik skelbdami galimus Drąsiaus Kedžio išvaizdos pokyčius, ir žada pateikti dar daugiau intriguojančių sensacingos, kultinės ir visuomenės dėmesį prikausčiusios labiau nei kuro kainos bylos faktų. Portalo specialistai, specialia programine įranga padidinę turimas Drąsiaus Kedžio nuotraukas, rado šokiruojantį siūlą, galintį nuvesti iki paties bėglio.

 „Pastebėjome, kad garsiojoje „Violetinio megztuko“ nuotraukoje fone matyti kažkoks žmogus mėlyna palaidine. Mes nebijome klausti – „kas stovi už Drąsiaus Kedžio?“ tiesiogine prasme. Šio žmogaus paieškos taip pat taps svarbia mums užduotimi,“ – visiškai nesusijusias tarpusavyje sakiniais tęsė Nerijus Emotikonas.

 Visgi portalo kūrėjai neoficialiai atskleidė, kad pagrindinė šios akcijos priežastis – siekis padidinti lankytojų srautą, ieškančių naujienų apie Drąsių Kedį, ir su išaugusiu lankomumu padidėsiantis uždarbis iš reklamos. Pasak tinklaraštininkų, jie ketina rašyti ir pačias smulkiausias bei pačias neįtikimiausias naujienas apie Drąsių Kedį, kad tik pritrauktų lankytojus. Tarp būsimų temų bus tokios kaip „Kur dabar yra garsusis violetinis megztukas?“, „Drąsius Kedys gali būti susijęs „Al Qaeda“ ir „Kas sieja Drąsių Kedį ir Pipirą?“.

 Apie LOLz.lt:

 Humoro, juokų, pokštų, išdaigų ir nuotraukų tinklaraštis LOLz.lt pradėjo savo veiklą 2009 metais, dieną po to, kai Audrius Siaurusevičius užsibarikadavo skydinėje. Jis ir tapo pirmuoju tinklaraščio herojumi – http://lolz.lt/tag/skydine. Per metus LOLz.lt apsilanko mažiau lankytojų, negu pas Artūrą Račą, bet daugiau, negu Manto Petruškevičiaus tinklaraštyje. LOLz.lt apyvarta sunkmečio metu siekia apie ketvirtį milijono litų, juodojoje rinkoje skirtingais vertinimais jis kainuoja nuo 50 litų iki 700 tūkst. litų.

 Daugiau informacijos:

Paulius Viesulas ir Nerijus Emotikonas

juokasjuokais@gmail.com

(6 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...