Kam reikalingi viešieji ryšiai?

Kultūros ministerija šiandien išplatino pranešimą spaudai. Jis atrodė taip:

Pagarbiai,

Mindaugas Valiukevičius
LR kultūros ministro atstovas spaudai
_____________________________________________________________

Nepažįstu asmeniškai Mindaugo Valiukevičiaus, tad pagalvojau – originalus būdas prisistatyti…

Tačiau po to pastebėjau prisegtą pranešimą spaudai:

Sausio 29 d. Olštyne (Lenkija) Šiuolaikinio meno galerijoje BWA atidaryta rinktinė lietuvių menininkų paroda „Lietuva iš naujo“.

Parodą „Lietuva iš naujo“ inicijavo ir parengė lenkų menotyrininkas Kšyštof Stanislavskis (Krzysztof Stanisławski) bendradarbiaudamas su Lietuvos dailininkų sąjungos galerija „Meno parkas“. Šioje parodoje pateikiama daugiau kaip 200 šiuolaikinio meno darbų, kuriuos sukūrė trisdešimt trys įvairių kartų Lietuvos menininkai – tai tapyba, grafika, fotografija, tekstilė, instaliacijos, videomenas.

Atidaryme dalyvavo Lietuvos kultūros atašė Lenkijoje Jurgis Giedrys, kuris pabrėžė parodos išskirtinumą: „Lietuvos tūkstantmečio metais pristatoma paroda parodo ne vieną meno rūšį, bet supažindina su jų visuma. Modernių ir klasikinių meno rūšių pristatymas Lenkijos publikai puikiai dera prie Vilniaus, kaip Europos kultūros sostinės, šūkio „kultūra gyvai“.

Parodai išleistas labai aukštos kokybės katalogas lenkų ir anglų kalbomis, kurį galima vadinti Lietuvos šiuolaikinio meno enciklopedija. Tai pirmoji tokio masto šiuolaikinio lietuvių meno paroda, pristatoma Lenkijoje po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Ši paroda jau buvo demonstruojama Bydgoščės ir Katovicų miestuose, vėliau ji persikels į Valbžychą. Olštyne paroda veiks iki kovo 22 d.

Tai dabar ir svarstau, kas toje gražioje nuotraukoje: Mindaugas Valiukevičius, Krzysztof Stanisławski ar Jurgis Giedrys? O gal dar kas nors?

Ir kartu galvoju, keisti tie viešieji ryšiai – užuot paaiškinę, verčia spręsti rebusus… O gal kas nors būtų norėjęs tą nuotrauką panaudoti?

Nieko asmeniško…bet taip norėtųsi, kad viskas būtų paprasčiau:)

(4 balsų, vidurkis: 3,75 iš 5)
Loading...
 • Edgaras

  Svietimo ministerija, o prase kulturos ministro atstovas spaudai. Cia manau, truputi sumaiset.

 • Edgaras

  Dar tokia mintis dėl tos foto. Teko girdėt, kad google ruošia paveikslėlių paiešką. Tada, gal pavyktų surasti kas čia toks :)

 • Savo jaunas dieneles leidžiu krimsdama komunikacijos mokslų šaknį. Ryju tą kartumą ir mąstau – viešųjų ryšių specialistais būsim, hmz… Smagu! Norisi informuoti visuomenę, dirbti visuomenės labui… Bet kuo toliau, tuo karčiau ta ateitis atrodo :-) Apsidairai ir pamatai, kad nesuvoki, iš kur išlenda ir kaip mąsto dabartiniai viešųjų ryšių „dievukai“? Panašu, kad pakyla į kažkokį level’į (atsiprašau už anglikonizmą ;-) ) ir kalba tik sau, savo ratui, o ne… visuomenei :-) Keista… ir nemalonu…

 • Tikrai taip…Norisi, kad viskas būtų paprasčiau :)

 • RM

  viešieji ryšiai 90 proc. yra beraščiukų besmegeniukų prieglauda.
  Šis – eilinis pavyzdys…

 • žebenkštis

  Įdomi idėja, be abejo… Ir pats pranešimo tekstas nežavi, tiesą sakant. Tokios pat painios sakinių struktūros kaip ir tas rebusas apie nuotraukos herojų.