Lietuva turės savo Beyonce. Ačiū A.Guogai

Ko negali pinigai, gali dideli pinigai…

T.Bauras/lrytas.lt

Na, bent jau Lietuvos mastu dideli – tokie, kaip pokerio lošėjo ir krepšinio rėmėjo A.Guogos, kurį dabar jau tikriausiai galima vadinti ir muzikos prodiuseriu.

Jo naujas produktas – „TonyBetties“, kuri nuspėja, kad:

dėl šokio ir muzikos dermės bei kuriamų angliškų dainų ateity ji bus lyginama su Beyonce.

… Su nekantrumu lauksime…

 

 

(4 balsų, vidurkis: 4,25 iš 5)
Loading...
 • Vladas

  Taip, su nekantrumu lauksime, kaip maudymkės su kalgotkėm užkariaus pasaulį. Buvo jau ne vienas ambicingas prodiuseris (karabasas-barabasas, ne kitaip) – ir nieko,tylu. Visokios ten pinupės, šarkos ir kiti „ansambliai“.

 • sigitas

  tai dar kartą įrodo, kad pinigai (mokėjimas lošti kortomis) ir protas , tai ne vienas ir tas pats. O gaila….

 • Genijus

  Bėda, o gal laimė, yra tai, kad ta kažkokia Beyonce yra totaliai tuščia vieta (kaip „atlikėja“, įnešantį „indėlį“ į pasaulio muzikos paveldą), tik tiek, kad jos, kaip anglakalbės, amerikonkos, turinčios rimtus prodiuserius, imidžmeikerius ir visus kitus -erius, galimybės pasiekti viso pasaulio muzikinius debilus ir tapti populiaria yra nepalyginamai didesnės už šitos Tonybeyoncės. Taip kad „muzikos“ prasme jau lygiosios, jei mūsiškė įrašė bent vieną dainą.
  Gal tik užpakalį dar reiks pasiauginti. O populiarumo nepasieks, bet tai ne bėda.

 • Fredis*

  Pritariu skeptškai kolegų išreikštai nuomonei apie šią atlikėją. Manau, kad pasiriinkta neteisinga muzikinė kryptis, tokiu būdu toli nenuvažiuosi, niekas už gimto miestelio ribų apie ją nesužinos.
  Viena alternatyvų žengimo į atpažįstamumą, žinomumą, išskirtinumą ir šlovę galėtų būti: http://www.youtube.com/user/bjorkdotcom

 • Stogas

  Ai, geriau tegu augina tipo zvaigzde, bet jau tikiuos neuzaugs narkomane.. tik tie , kurie ka nors daro , kazka padaro… nes as, pvz, guliu sofkutej su bambaliu ir nieko neturiu, nieko nemoku… nieko nedarau vopsce..

 • Po tokių pareiškimų krito akyse man Antanas Guoga… Jau tokius šlamštus pradėjo remti…

  • znakorius

   Jo – nabagų turguj tikrai yra geresnė jo investicija.
   Apie šitokias dainininkes paprasti žmonės (be pykčio!)sovietmečiu sakydavo: dainuoja kaip Linkuvos ubagės. :)

 • Regis

  Nežinau ar kas atkreipėt dėmesį kas tą straipsnelį parašė (į kurį duota nuoroda). O gi žaliaakė Rūta. Ir kažkaip pagalvojau – tokia žurnalistė, toks leidinys, tokia tema ir toks projektas.. Beje Rūta Mykolaitytė straipsnį užvadino „A. Guoga Lietuvos muzikos padangėje įžiebė naują žvaigždutę“, o aš dar ir pagalvojau kas Lietuvos žiniasklaidos padangėje įžiebė naują tiriamosios žurnalistikos žvaigždutę. Štai L.rytas mėgsta V.Putiną ir apskritai Rusijos temą. O ten savu laiku spec. tarnybos panaudojant įvairiausias merginas pakankamai neblogai dorojosi su opozicijos veikėjais ir opoziciniais žurnalistais. Kažkaip žurnalistės žalių akių magiją teko išbandyti būtent S.Stomai, kuris matyt neatsitiktinai ir yra atlikęs realią laisvės atėmimo bausmę. Nors kiti ne tik sugeba išsisukti, juos ir dar išbalina teismai. O ir kur gi kitur tokia žurnalistė turėjo atsidurti kaip ne pas kovotojus prieš … turiu omeny karvizmus, kagėbizaciją ir t.t.

 • Ogis&Co

  Anksciau cia nebuvo galima apie papus.
  Bet jei jau galima, tai as jusu kaip suaugusiu noreciau paklaust, ka ji ten laiko rankoj ir ka nori daryt.

  • suomis

   Manytume, kad ji atlieka kūrinį. ;)

 • stellar penny bun

  Man tai nekyla jokių abejonių, kad ši muzikos žvaigždutė visa galva lenkia beyonces. Taip pat būtų puiku sužinoti, kiek nemigo naktų teko praleisti šiam nuostabių gabumų žmogui, kol pavyko sugalvoti tokį pritrenkiantį užvadinimą..

 • Regis

  Ats. ne į temą.

  http://www.alfa.lt/straipsnis/14480159/Opozicijos.fiasko..Simasius.liko.ministro.poste=2012-05-08_10-10/

  „Kad toks nutarimo projektas būtų priimtas, už jį turėjo balsuoti ne mažiau kaip 71 Seimo narys. Antradienį vykusiame slaptame balsavime dalyvavo tik 64 Seimo nariai.
  Slapto balsavimo metu išduoti 63 balsavimo biuleteniai, rastas 61, iš jų galiojantys 55 biuleteniai, negaliojantys – 6. Už nutarimo „Dėl interpeliacijos teisingumo ministrui Remigijui Šimašiui“ projektą Nr. XIP-4390 balsavo 36, prieš – 15, susilaikė 4 Seimo nariai“

  36 balsavo už, 27 (63 išduoti biuleteniai minus 36) tik demonstratyviai dalyvavo, apie 20-30 net nedalyvavo balsavime (turiu omeny iš opozicijos). Faktas, kad bendros opozicijos nėra. Antras faktas, kad Seimo nario priklausomybė partijoms ar frakcijos iš esmės nieko nereiškia. 36 ne sisteminiai, beveik visi kiti sisteminiai? Ir tai parodo kiek yra tikrosios opozicijos, o kiek yra tikrosios pozicijos. Ir visi šie žaidimai su partijų pavadinimais, sąrašais, programomis, interpeliacijomis ir t.t. yra tik žaidimai į demokratiją ir laisvą pasirinkimą rinkėjui?

  p.s. R.Šimašius prieš interpeliaciją susilaukė išskirtinio dėmesio iš LRT gaudamas laidą su jo tik vieno dalyvavimu. Turiu omeny „Teisę žinoti“. Paprastai ten lygtais prezidentais vieni dalyvauja.

  p.s.s. suraskit kur nors žiniasklaidoje sąrašą tų kurie bent dalyvavo balsavime. Kaip rinkėjui kuriam svarbus visas šis užkurtas jovalas Lietuvoje ir kuris mato būtent teisingumo ministro nesugebėjimą nors kiek valdyti aistras ir situaciją atsirinkti kuri būtent partija balsavo prieš tokį tik pliurpiantį ministrą (pliurpiantį tik mano nuomonė). O pasitikėjimas teisingumu Lietuvoje matyt kritęs iki rekordinių žemumų.

 • nerijus
 • Sejanus

  Tarsi pirmas kartas, kai naujai sukurtam atlikėjui jau prognozuojami karjeros padebesiai dar prieš išleidžiant pirmą albumą.

  Kokia paklausa, tokia pasiūla. Koks auditorijos intelektas, tokie ir reklamos metodai. Nematau čia nieko blogo iš pardavėjų pusės.

 • Sejanus

  „Bėda, o gal laimė, yra tai, kad ta kažkokia Beyonce yra totaliai tuščia vieta“

  Esu tikras, kad su savo uždarbiu ji jaučiasi net visai ne tuščia vieta. O kas sakė, kad komercinis pelno projektas turi būtinai palikti indėlį muzikos istorijoje?

  Juk Mikelandželo skulptūrų nevertini pagal muzikos kriterijus („nieko nesigirdi… na ir šlamštas“). Tai ir komercinių projektų pelnui nevertink šioje skalėje. Vertink pagal tai, kiek ji ir jos prodiuseriai ir įrašų kompanijos uždirba. Vertink kaip vertintum verslininką.

 • P.E.

  Beyonce ,mano nuomone,yra pasaulio moters idealas-klubai,krūtys,kojos,balsas,veidas,plaukai,balsas-viskas yra idealu.

 • :D

  Svarbu su triusikais i scena iseiti ir puse kelio iki zvaigzdes jau nueita