„Grand Spa Lietuva“ yra gera įmonė ir aš ten būtinai sugrįšiu

Jei atvirai, tai nuo pat pradžių giliai širdyje tikėjau, kad tai, kas nutiko sekmadienio vakare, buvo nelemtas aplinkybių sutapimas.

Juk ne veltui aš ten lankausi kasmet po kelis kartus ir visada noriu sugrįžti. Norėjau, net šį pirmadienį išvažiuodamas iš Druskininkų atgal į Vilnių.

Labai džiaugiuosi, kad neklydau ir kad mano nuomonė apie „Grand Spa Lietuva“ pasitvirtino dar kartą.

Šiandien gavau laišką:

Gerb. A. Račai,

Visų pirma, nuoširdžiai atsiprašome Jūsų, kad apsilankęs „Grand SPA Lietuva“ vandens parke patyrėte nemalonų mūsų darbuotojų aptarnavimą.

Taip pat dėkojame Jums, kad aiškiai ir argumentuotai išsakėte savo pastabas dėl mūsų darbuotojų padarytų klaidų, Jums naudojantis vandens parko paslaugomis. Manome, kad šiuo atveju minėtiems darbuotojams pristigo klientų aptarnavimo kultūros, elementarių aptarnavimo standartų paisymo ar tiesiog verslininkiško požiūrio.

Pripažįstame, kad mūsų įmonės vadyba padarė klaidų, dėl kurių dabar apmaudu ir Jums, ir mums. Mums belieka apmaudžiai pasimokyti iš šios mūsų klaidos ir nuoširdžiai įsipareigoti peržiūrėti savo klientų aptarnavimo principus ir dėti visas pastangas, kad visiems mūsų klientams būtų suteiktos kuo geresnės kokybės paslaugos ir klientai liktų patenkinti.

Tikimės, kad dar pamatysime Jus savo klientų tarpe ir Jūs būsite patenkintas teikiamomis paslaugomis bei aptarnavimo kokybe.

P.S.

„Grand SPA Lietuva“ pozicija niekaip nesiderina su darbuotojo Edvardo Balčiaus išreikštomis mintimis ir mes ją paneigiame. Įmonės vardu atsiprašau už šį įvykį, apimant visą jo esmę, aplinkybes ir kontekstą. Taip pat atsiprašau ir už mūsų įmonės darbuotoją, kurio elgesys bus atitinkamai įvertintas.

„Grand SPA Lietuva“ generalinis direktorius
Dr. Šarūnas Abramavičius

Parašiau atsakymą, kuriame padėkojau Grand Spa Lietuva direktoriui už jo vadovaujamos įmonės teikiamas puikias paslaugas ir pažadėjau dar ne kartą apsilankyti.

Taip pat parašiau, kad nepykstu ant Edvardo Balčiaus, nes ir man kartais pasitaiko sunkių dienų. Manau, kad Edvardas gali būti labai naudingas įmonei, kurioje dirba. Tikiuosi, kad taip ir bus.

Džiaugiuosi, kad tai, ką sukūrė Anapilin per anksti pasitraukęs Bronislovas Lubys, išliko ir klesti.

P.S. Liutaurai, gal kitą kartą surasiu Tau klientą :)

 

(6 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...