Edvardas Balčius man dar kartą parašė. Dar kartą jam atsakiau. „Grand Spa Lietuva“, pasisamdykite L.Ulevičių, please

Edvardo Balčiaus aš nepažįstu.

Kaip ir Arūno Kuliešos.

Bet jie kažkuo panašūs.

Jie abu man rašo laiškus. Edvardas man šiandien parašė jau ne kartą.

Aš žmogus geras, be to, šiek tiek išmanau vadybą, todėl į laiškus atsakinėju.

Taigi, Edvardas savo penktame laiške šiandien parašė (kalba netaisyta):

Sutrukdysiu jus dar viena karta, paskutini karta. Prasau panaikinti is savo tinklarascio jums asmeniskai mano siusta teksta ir neskleisti mano asmeniniu duomenu.
Pridedu informacijos nuoroda.
Nuorodoje rašoma (išskleista mano – A.R):
Svetainėje drauždžiama kurti temas kuriose figuruoja žmonių vardai/pavardės, sąsk numeriai ir kita asmeninė informacija.

Tokia informacija viešinti draudžia Lietuvos įstatymai
Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo 2 straipsnio 1 dalis numato, jog asmens duomenys – bet kuri informacija, susijusi su fiziniu asmeniu – duomenų subjektu, kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyta pasinaudojant tokiais duomenimis kaip asmens kodas, vienas arba keli asmeniui būdingi fizinio, fiziologinio, psichologinio, ekonominio, kultūrinio ar socialinio pobūdžio požymiai.

Jeigu tretysis asmuo paviešino Jūsų vardą, pavardę, gyvenamosios vietos adresą, asmens kodą, telefoną, banko sąskaitos numerį, laikytina jog jis atskleidė Jūsų asmens duomenis be Jūsų sutikimo.

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija, nustačiusi Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo pažeidimą, pavyzdžiui, draudimą skelbti asmens kodą viešai, ar kitą asmeninę informacija apie asmenį, gali surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolą, kurio pagrindu teismas skirs baudą nuteistajam, kuris privales atlyginti padaryta žalą. Atsakomybė už neteisėtą asmens duomenų tvarkyma, t. y. paviešinimą, numatyta Lietuvos Respublikos administraciniu teisės pažeidimų kodekso 21414 straipsnyje.

Atidžiai perskaičiau ir parašiau Edvardui atsakymą:
Mielas Edvardai, kad galutinai įsitikintumėte, koks esate kvailas, paduokite mane į teismą.

Bet duosiu patarimą – būkite tikras, kad sąskaitoje užteks lėšų ne tik advokatui, kuris rašys ieškinį už jus, bet ir kompensacijai už atsakovo patirtas bylinėjimosi išlaidas.

ir dar duosiu vieną patarimą nemokamai – nelaukite, kol jus atleis. Parašykite pareiškimą savo noru ir eikite rinkti sraigių. Dabar labai tinkams metas, be to, jos nesupras, kad jūs kvailas ir nieko apie jus neparašys.

Tikiuosi, Viliumas vis dar jas superka. Jei ne, atvežkite man. Mano šeimai sraigių skonis patinka.

Nuoširdžiai jūsų,

Artūras Račas

Ir kadangi V.Mazuronis pagailėjo man 10 000 eurų už patarimą, kuris galbūt būtų leidęs jam pasilikti Lietuvos politikoje po 2016 metų Seimo rinkimų, nuolankiai prašau „Grand Spa Lietuva“ dabartinių savininkų: nebedelskite ir apsispręskite.

Turite du pasirinkimus – arba pasisamdykite Liutaurą Ulevičių, kuris jums išaiškins, kas yra krizių komunikacija ir pabandys išspręsti dėl Edvardo netikėtai kilusią krizę, kuri gali jums kainuoti reputaciją ir pajamas, arba pasamdykite Edvardui Mindaugą Ginkų, kuris kainuos šiek tiek mažiau, o rezultatas bus toks, kaip visada.
Jūsų teisė rinktis.
(4 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...