Edvardas Balčius iš „Grand Spa Lietuva“ man parašė. Aš jam atsakiau. Tikiuosi, kas nors iš „Grand Spa Lietuva“ perskaitys

Šiandien gavau laišką iš „Grand Spa Lietuva“ darbuotojo (bent jis jis taip save vadina, ir aš tikiuosi, nebeilgai) Edvardo Balčiaus.

Jis prašo paskelbti viską, kaip buvo iš tikrųjų ir atsiprašyti.

Skelbiu (kalba netaisyta):

Gerbiamas tinklarastininke, Lietuvos zurnaliste, politikos apzvalgininke. Turbut nesitikejote rasydamas skunda apie musu mylima Grand spa Lietuva, kad ji perskaitys ir paprasti to vakaro darbuotojai kuriuos jus apsmeizete, izeidete. Perskaiciau ta jusu skunda ir pasislykstejau.
Vienintele tiesa jusu „rasinyje“ buvo tik ivyke pokalbiai tarp musu darbuotoju ir jusu. Kiek zvilgtelejau i jusu blogus ar siaip straipsniukus internete, tai susidariau ispudi, kad esate, ar norite buti teisingas zmogus, tiesos ieskotojas. Ir siaip esate matytas televizijoje, taigi buvau susidares apie jus tikrai gera ispudi.
Bet.. bet apsimelavote is peties.. Gal pritruko peno plunksnai? Ar siaip norit ikasti darbo liaudziai kuri sedi chemija pritvinkusiame baseine po 14 val per diena ir tik noredami keliomis minutemis anksciau grizti pas seimas nusipelno tokio smeizto?? Kaip ir minejau vienintele tiesa buvo jusu pokalbiai su personalu. Dabar parasysiu kaip buvo, o jus nusiusite atsiliepima atgal ir atsiprasysite musu.
19:35. Baseine apie 8 zmones, pirtys apie 10 min tuscios, nusprenziame isjungineti prtis, nes nesimato norinciu eiti i pirciu zona, taupome, nes taip reikia.
19:35 isjungiamos SVIESOS dzakuzese.
19:37. Isgirstu kaip bendraujate su kolege, jai pasakote kad dar tik be 25 min  20 val. ir nueinate i pirti. Jau tada sumelavote, buvo
19:37. (Skunde deklaravote 19:29)
19:40 isjungiame viska pilnai, nes uz 5 min. jau turi buti uzrakintos baseino durys, o baseine nei vieno lankytojo. Tada jus iseinate is pirciu, paeejate, griztate ir sukalbate kazka nelogisko apie atleidimus is darbo.
19:47 uzrakinamas baseinas, nes ne visi spejo iseiti laiku.
Taigi reziume. Paskaitykite savo skunda, paziurekite kokius laikus jus parasete, pamastykite kas blogai ir pasitaisykite, kol nesmukote akyse labiau, paprastu dirbanciu lietuvaiciu. Ir nereikia musu lyginti su kaliniais kazkokiais, propagandistais ar dar kazkuo.
Ir atsiprašau:
Mielas Edvardai Balčiau,

Pirmiausia, tai buvo nes skundas, o mano, kaip Grand Spa Lietuva, kliento, sumokėjusio už paslaugas įspūdžiai.

Antra, kai sakote „apsimelavote“, būkite atsargus, nes taip sakydamas, teigiate, jog aš meluoju. Mane tai įžeidžia, bet šį kartą aš jums atleidžiu. Taip pat atleidžiu ir dėl kaltinimo šmeižtu, nes aiškiai nesuprantate, ką sakote.

Trečia, aš taip pat pat turiu šeimą ir vaikus. Turiu darbą, kurį dirbu kartais net ilgiau nei 14 valandų per parą. Šia prasme mes esame panašūs, tik mūsų darbai skiriasi.

Dar mes skiriamės tuo, kad aš savo darbą dirbu sąžiningai (štai ir dabar, jau po darboo valandų atsakinėju į – leisiu sau pasakyti – kvailą jūsų laišką), o jūs – ne.

Pabandysiu paaiškinti, kodėl.

Savo laiške jūs patvirtinate, kad šviesą ir pirtis išjungėte anksčiau, nei turite tai padaryti pagal Grand Spa Lietuva įsipareigojimus klientams, kurie už apsilankymą moka pinigus.

Jūs tai aiškinate tuo, kad baseine 8 žmonės, o pirtys – tuščios. Tikriausiai nesupykiste, jei pasakysiu, kad tai labai kvailas paaiškinimas, nes „Grand Spa Lietuva“ klientui, nusipirkusiam pas jus paslaugą, visai nesvarbu, kiek kartu su juo baseine plaukioja kitų klientų ir kiek kartu su juo sėdi pirtyse.

Jums gal bus tai sunku suprsti, bet kliento mokama pinigų suma už jūsų teikiamas paslaugas dėl aukščiau nurodytų aplinkybių niekaip nesikeičia.

Todėl, jei suprastumėte, koks yra jūsų darbas ir jei Anapilin ne laiku išėjęs Bronislovas Lubys būtų gyvas, net jei jūsų komplekse 19.44 val. būtų vienas vienintelis klientas (tarkim, žurnalistas, kuriam pritrūko penoo plunksnai), visos pirtys turėtų veikti, jacuzzi turėtų būti įjungta šviesa, o vandens kalneliuose tekėti vanduo (kuris buvo išjungtas jau gerokai prieš 19.30).

Jei suprastumėte, kad Grand Spa Lietuva svarbiausias turtas yra klientų požiūris, lemiantis įstaigos reputaciją ir jūsų galimybę ten dirbti, 19.44 turėtumėte stovėti išsirikiavę ir teirautis, ar tam vienam klientui kartais ko nors netrūksta.

Deja, jūs to nesuprantate. Todėl rašote man kvailus laiškus, į kuriuos aš, suprasdamas, ką darau, turiu atsakinėti gaišdamas savo brangų laiką.

Jūs man siūlote atsiprašyti.

Aš atsiprašau.

Už tai, kad bandžiau jums padėti, bet tikriausiai nebuvo lemta.

Aš neprašau jūsų atsiprašyti. Nes tai būtų tas pats, kaip prašyti savo šuns padainuoti ariją iš Verdžio operos (žinote, kas yra Verdis, ar ne?).

Bet tenkindamas jūsų prašymą, aš paskelbsiu jūsų laišką

Ir darydamas tai labai tikiuosi, kad kas nors, kam rūpi, kad tai, ką sukūrė Bronislovas Lubys, nenukentėtų dėl tokių kaip jūs, paskaitys tą laišką ir kai aš kitą kartą atvažiuosiu į Grand Spa Lietuva, jūs ten jau nebedirbsite.

Su geriausiais linkėjimais ir visai be pykčio.

Perduokite linkėjimus kolektyvui, dauguma kurio, neabejoju, apie darbą supranta daugiau nei jūs.

Nuoširdžiai jūsų,

Ilgametis klientas Artūras Račas

 

 

(7 balsų, vidurkis: 4,29 iš 5)
Loading...