Leo LT – kas kaip mato

Trumpa žiniasklaidos apžvalga:

alfa.lt: „Leo LT“ bendrovė įsteigta pažeidžiant Konstituciją

Delfi: Steigiant „Leo LT“ prasilenkta su Konstitucija, pripažino KT

bernrdinai.lt: Energetinis liūtas už grotų, bet greičiausiai liks gyvas

 vz.lt: LEO LT prieštarauja Konstitucijai (Konstitucijai prieštarauja vienas Atominės elektrinės įstatymo straipsnis)

balsas.lt: Dalis „Leo.LT“ įteisinusių įstatymų prieštarauja Konstitucijai

lrytas.lt: Konstitucinis Teismas: LEO LT įsteigimas pažeidė Konstituciją, bet bendrovės naikinti nereikės

vakarozinios.lt: Vyriausybė keis LEO LT vadovybę

kaunodiena.lt: „Leo LT“ gavo indulgenciją

„Respublika“: Liūto likimas politikų rankose

„Lietuvos rytas“: Turinčiam ydų LEO LT leista gyventi?

„Verslo žinios“: Konstitucinis Teismas nusilenkė LEO LT

„Lietuvos žinios: Energetikos liūtui prikirpti ūsai

„Vilniaus diena“: „Liūtas nebus nužudytas“

Na, ir ypač gražus yra pastarojo laikraščio pirmas puslapis, kuriame straipsnis apie Konstitucinio Teismo nutarimą anonsuojamas štai taip:

Teismas uždraudė A.Kubiliui net galvoti apie „Leo LT“ išformavimą“

Labai profesionalu, tikslu ir, sakyčiau net šiek tiek telepatiška, ypač turint galvoje, kad visas KT nutarimo tekstas buvo paskelbtas tik šiandien rytą.

Nors ką gali žinoti…gal ten iš tiesų yra įrašytas draudimas, adresuojamas A.Kubiliui…

(6 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • GIGA

  As ne vilnietis,tai gal bendram isprusimui,gerb.Arturai,o kieno sis laikrastis „Vilniaus diena“?Ir visa laika norejau suzinot,tai bandysiu prie to pacio paklaust,o kas yra „Laisvo laikrascio“ savininkai ?

  • Regis

   Dienraščius „Vilniaus diena“, „Kauno diena“ ir „Klaipėda“ leidžia „Diena Media News“. Leidinių grupė „Diena Media News“ valdoma
   „Hermis Capital“.

  • Valentinas

   Vilniaus Dienos vyr redaktoriaus pavaduotojas toksai Raimundas Celencevičius kažkada buvo Vakaro žinių, o vėliau Respublikos vyr. redaktorius. Turbūt daug ką pasako tokia karjera ar ne?

 • Regis

  Tarp kitko labai sveika paskaityt visus nurodytus straipsnius ir palygint juos. Pakankamai gerai matomas skirtingas požiūris į žurnalisto darbą. Kas be ko skiriasi tipinis skaitytojas todėl suprantama rašinių stiliai (ir iliustracijos) turi šiek tiek skirtis, tačiau darbo renkant medžiagą ir rašant įdėta kaip minimum nevienodai.

 • Mykoliukas Beraštis

  Kapeikos seniai pasidalintos. O Konstitucinio teismo dvasios ir gyvena dvasių pasaulyje, kuris nieko bendro neturi su realiu. Niekas nepasikeis. Na, gal šiekt tiek šia tema bus manipuliuojama Prezidento rinkimų metu, bet tai ir tiek. Per daug gerai ir per daug rimtų vaikinų pasišildė rankas. Galiu lažintis iš „Blue label“ butelio. „Lietuva Tėvyne mūsų, Tu…“ ar kaip ten?

  • romas

   Imsiu tamstai ir pritarsiu. Viskas jau pavogta, ką reikėjo pavogti. Dabar jau beveik jokio skirtumo.

 • Tikrai

  Mykoliukui Beraščiui

  Kaip rašiau, jau išlošiau analogišką butelį.Įdomiausia tai, kad kirtau rankomis su aukštos, labai aukštos, kvalifikacijos teisininku. Drąsiai galite kirsti rankomis su bet kuo – laimėjimas garantuotas. Prisimenu tik vieną KT pirmininką – A.A. prof. Vladą Povilonį – prie kurio nesklandė dvasios. O toliau „Lietuva tėvyne mūsų…“

 • Tikrai

  Kubilius: „Leo LT“ išskaidyti nesvarstau. Tuo viskas ir pasakyta. Ar reikia dar kokių komentarų.

 • nerijus

  Skaidyti ir nereikia.
  Panakinti.
  Juk niekas apie skaidymą ir nekalba. Kalba apie panaikinimą.
  Kubilius, kaip visuomet- aizbergo viršūnėje.

 • Vasia

  Net ir konstitucinis teismas soka pagal maksimkos dudele. Marketaviciai valdo net teisma… liudna daros gyventi Tevyneje. Mano Tevyne – platus Akropolis, ilgiausia upe – elektros laidai… :(

 • dimes

  Aš Konstitucinio Teismo sprendimą vertinu teigiamai. Jeigu jis ne pakankamai drąstiškas, tai toks ir turi būti, nes teisingumas yra vienas ir niekam neatstovauja – nei LEO LT šalininkų, nei LEO LT priešininkų pusei.

  Man tik keisčiausia, kad konstatuota, jog tai prieštarauja Konstitucija, bet vis tiek sakome, kad KT yra nupirktas.

  Nėra jis nupirktas.

  Tiesiog jo sprendimas atvėrė kelius – norit išskaidykit, norit neišskaidykit.

  KT viską paliko ant politikų pečių.
  Skaityti reikia mokėti, gerbiamieji.

 • Izidorius (Ysidor GB)

  Konstitucinis teismas eilini syki perzenge savo kompetencijos ribas ir ilindo i ekonomistu darza. Nuo sios dienos visiems laikams keiciasi MONOPOLIJOS savoka.
  Demesio visi studentai, bakalaurai, doktorantai ir kiti, visi, kurie rasote kursinius, diplominius, disertacijas ar kt. negalite remtis pasaulyje priimtomis ekonominemis savokomis, apibrezianciomis MONOPOLIJA. Nuo sios dienos visi darbai parasyti Lietuvos Respublikos teritorijoje privalo remtis KT isaiskinimu, ir jo matymu, kas tai yra monopolija, priesingu atveju, visi jusu darbai taps antikonstituciniai.
  Aciu uz demesi.
  Izidorius.

 • Izidorius (Ysidor GB)

  Laukiu nesulaukiu, ka apie si KT sprendima pasakys musyse didziai gerbiama ekonomiste A.Maldeikiene :)
  Jauciu gero tai tikrai nieko nepasakys :)

 • Opozicijos lyderio Gedimino Kirkilo pranešimas: Konstitucinis Teismas teisingai suprato „Leo LT“ strateginę reikšmę Lietuvai
  (http://verslas.banga.lt/lt/spaudai.full/49acf655d4292)

  Seimo Pirmininko pavaduotojo R. Šukio pranešimas: Konstitucinis Teismas patvirtino, kad Seimas reglamentuodamas „Leo LT“ veiklą pažeidė Konstituciją (http://verslas.banga.lt/lt/spaudai.full/49acf5e267b78)

 • NiekurNeiva

  Provincijai Europos reikalai nerūpi…
  Vasaris 27
  Gal pražiopsojau tęsinį ?

  Sekmadienį Briuselyje Europos Sąjungos šalių valstybės pasižadėjo, jog gelbėdamosi nuo ekonominės krizės nesigriebs protekcionizmo – gelbėti savo valstybių ekonomiką saugodama jas nuo kitų valstybių !!???

  Tai pat buvo aptartos galimybės pagelbėti rytų ir vidurio Europos valstybėms, sudaryti joms galimybes greičiau įvesti eurą, tačiau nuspręsta buvo tik tiek – bendros pagalbos paketas joms pažadėtas nebuvo. Vietoje to kiekvienai šaliai turėtų būti teikiama parama pagal jos situaciją, tiesa, konkreti parama taip pat nebuvo įvardyta.

  Taip pat, euro zonos šalių grupės pirmininkas Jean-Claudas Junckeris sakė nematantis galimybių, kad euro įvedimo taisyklės būtų greitu laiku pakeistos.

  Vengrijos premjeras Ferencas Gyurcsany, išgirdęs skeptiškas nuomones apie savo planą, paprasčiau kalbant, atsisakymą suteikti PAGALBĄ – surinkti ir suteikti iki 180 mlrd. eurų (622 mlrd. litų) vertės pagalbą Rytų Europos vyriausybėms, bankams ir bendrovėms, taip pat palengvinti bei pagreitinti euro įvedimą jose – sekmadienį prabilo apie „naują geležinę uždangą“ tarp Rytų ir Vakarų.

  Vadinasi, jei kalbėt žargonu – paprasčiausiai „kinuly“ (apgavo-apsigavom, išdavė-dievo manos nebūna,„savi marškiniai arčiau kūno“, …) arba garsiai deklaruojamas ES solidarumas ir vienybė, yra tik „VIZIJA, KURIAI NELEMTA TAPTI TIKROVE“ ???

  • dimes

   Račas eilinį kartą apsigavo su tuo straipsniu. Nepykite, bet Jūs neturite strateginio mąstymo.

   • Nepykstu, dimes. Jau seniai:)

    Bet tamsta čia apie kurį straipsnį?

 • shmikis

  ir ko Jus vis nerimstat del to LEO ? jau senai pavoge, isvoge ir patepe rankomis, jau taaaip nuobodu, cia tas pats kas kalbet vel toliau apie mazeikiu nafta ar tarkim TEO, kam ka reikejo ta ir pardave, o mes jau nieko nebepadarysim, tik visa sita makaliuze ieis i sirdi skudzia istorija :(

 • Justinas

  Paskaitau as komentarus ir nesuprantu ar as nesuprantu ar daugelis. KT aiskiai pasake,kad visoje LEO „aferoje“ ne puse zodzio
  apie jokius isipareigojimus pastatyti atomine, pravesti jungtis i vakarus,kas mano durna galva ir buvo teorinis tikslas. Zinoma ,kad VP su visais leo padlaiziais trina rankas garsiai rekdami,kad sudeti visi taskai ant i, ir velniai griebtu tuo viskas pasakyta, neapibreztumas geriausia terpe aferoms !Tik sustabdyti ir isformuoti.Tik toks KT sprendimas turejo buti o buvo padarytas slidus „muilo gabalas“.
  Netgi pagalvoju, teisybes delei reikejo viska patvirtinti,niekas niekam nepriestarauja, tai nors butu aisku,o dabar trink kiek nori,ir taip uzpudrins visiems smegenis,kad nepamatys kaip praeis laikas dings valstybes milijardai vp kisenese, elektrines nebus, o vp banditai, kitaip ju veiklos tikrai ivertinti negaliu, porins apie meile Lietuvai primindami, kas prastume alaus referenduma del es, o mes ….

 • Karolis

  Skaitykite siandienos Delfi konferencija kur dalyvavo Kestutis Cilinskas. Ten teisininkas aiskiau paaiskina nei sie straipsniai nuorodose.
  Taip pat paziurekite vakar dienos Lietuvos Ryto Tv laida, kuri neatsimenu kaip vadinasi, 9 val vyko, ten visi ponai iskaitant ir kirkila ir Cilinska aiskinosi apie Leo.lt.

 • Be to vertas tas Konst. teismas, jei negali įvertinti atitikimo Konstitucijai žmoniškai, be dviprasmybių? Išvaikyti mokytis.

  • Mykoliukas Beraštis

   Konstitucinio teismo teisėjai yra pakankamai išsimokslinę. Ir su kepenimis beigi inkstai jiems viskas tiesiog puiku. Šlubuoja tik už padorumą ir sąžiningumą atsakingi organai. Bet tai tik grabas ištaisys.

 • siaip

  p. Arturai, o i Versijas jusu:
  a) nekviete,
  b) kviete, bet atsisakete del savo pareigu,
  c) kviete, pasiulete liutaura

  ps. siaip idomu

  • Mielas (a) siaip, tenkinu tamstos smalsuma: a)kvietė, b) atsisakiau, bet ne dėl pareigų, o dėl to, kad vakarą jau buvau suplanavęs, c) taip, pasiūliau pakviesti Liutaurą.

 • siaip

  zmogaus bukumas neribotas, arba protas ribotas
  = apie toki varianta net nepagalvojau :)

 • donatas

  Grybauskaite per LTV uzklausta del leo-lt pareiske, kad ji laiko si darini auksciausios korupcines oligarchijos pavyzdziu ir, kiek supratau, jos nuomone, geriausia butu si darini, kaip nenaudinga lietuvai, isformuoti… idomu, ar prisimins si teigini, jei taps prezidente?..