Patikimiausi Lietuvoje…

Kažkoks Romualdas Apanavičius siuntinėja laišką su štai tokiu tekstu:

Here are some reliable sources-internet sites on the events in Lithuania.
Pateikiu keletą patikimų šaltinių-tinklalapių apie įvykius Lietuvoje.
Naujienos/news:
www.alfa.lt
www.ekspertai.eu
www.demokratija.eu
www.balsas.lt
www.neringavenckiene.lt
www.drasiauskelias.lt
www.hotcommentary.com
www.laisvaslaikrastis.lt
Laikraščiai/newspapers:
www.respublika.lt
www.aidas.lt
www.lzinios.lt
Radijo stotys/radio stations:
www.a2.lt
www.pukas.lt
www.marijosradijas.lt
Man labai patiko… Trūksta tik, Čyvo, Užkalnio ir Bačiulio.
(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • Socialdemokratai ir Lietuvos valstybingumas :)

  Jeigu čia ne koks bendravardis ar apsimetėlis, tai matyt šitas pilietis:

  http://lt.wikipedia.org/wiki/Romualdas_Apanavi%C4%8Dius

  Romualdas Apanavičius (g. 1947 m. gruodžio 1 d. Vingytėje, Aukštosios Panemunės valsčius, Kauno apskr.) – Lietuvos etnomuzikologas, birbynininkas, habilituotas humanitarinių mokslų daktaras.

  Bibliografija:

  Birbynė ir jos evoliucija, 1980 m.
  Senosios kanklės ir kankliavimus, su kt., 1990, 1994 m.
  Lietuvių liaudies muzikos instrumentai, su M. Baltrėniene, 1991 m.
  Baltų etnoinstrumentologija, 1992 m.
  Socialdemokratai ir Lietuvos valstybingumas 1896–1992, 1993 m.
  Etninė muzika: Teorijos klausimai, 2001 m.

  Tikras nepriklausomos medios „ekspertas“ :)

  • Marius

   labai gerai dera:
   Birbynė ir jos evoliucija
   Socialdemokratai ir Lietuvos valstybingumas .. :)

   • Rytis I

    Atrodo bus tas pats birbyninkas. Ne kurie jo tekstai net ne Užkalnio, o tarsi užkalniais apsirijusio egzperto lygio. Ypač mėgsta „pabirbinti“ apie tolerastus, liberastus, etc., turbūt tuom siekdamas užimti lietuviško žirinovskinio klouno įvaizdžio nišą. Rusiškų ir kaimyninės Lietuvos antitolerastų siekiai maždaug priešingi (Žirinovskiui Lietuva – tik viena iš imperijos dalių), bet terminologija dažnai stebėtinai panaši.

  • d

   gali būti sūnus, labiau tikėtina netgi

 • Rimas

  Aha, sie adresai tai geras pokstas :)

 • nesvarbu

  O tai kodel ten nera nei Čyvo, nei Užkalnio, nei… koks ten trečias?..
  Dar iki to nepribrendo reikalas…

 • Fredis*

  T.Čyvo skiltis yra balsas.lt, vadinasi Tomas šioje grupėje yra. Gerai, kai žmogus vardu Romualdas domisi žiniasklaida ir turi nuomonę.
  D.Radzevičius irgi turi nuomonę, dažnai reiškia nepaitenkinimą ir nusitebėjimą dėl TV3-jų ir visuomenės veikėjos R.Janutienės.

 • Andrius

  …na del Cyvo nezinau, bet Uzkalnis su tamsta, pone Racai, vienoje barikadu puseje “
  Garliavos“ klausimu…

  • Audrius

   Andriau,dėl barikadų,tai nerašykit ko nežinot ir etikečių neklijuokit.

   • Fredis*

    Apie barikadas net dainos kuriamos, kodėl negali rašyti ir Andrius?

    • Fredis*

     Man paprasčiausiai patinka, kad buvusiuose apsiblaususiuose žvilgsniuose vėl įsižiebė aistra, žmonės vėl broliuojasi, bičiuliuojasi, būriuojasi, turi idėjų, minčių ir gerų norų. Galiu pabūti ir šikniumi, nieko baisaus. Kas iš mūsų šiandien ryte nėra išsituštinęs.

     • aidas

      panasu i Erlicko stiliu..dedam +

   • Andrius

    …Audriau, gerbiamasis… tai juk parasiau, kad „Garliavos“ klausimu (o ne visais) – tai kas netaip ? – tiek Racas, tiek Uzkalnis, abu patenkinti „pagaliau triumfuojant teisingumui“… ar kazka praleidau ?… gal, gerbiamas Racas atidziau paziurejes filmuota medziaga pagaliau izvelge prievarta ? … ar cia jau Uzkalnis apsigalvojo ?

 • Fredis*

  „Garliavos klausimas“ – pavadinimas sąlyginis.
  Klausimas yra toks: ar teisingumą diktuoja, užtikrina ir realizuoja tik valstybė ir to pakanka, ar teisybės ieško dar ir šalia esantys nepatiklūs ekspertai, savanoriai, visuomeninkai.
  Daliai žiniasklaidininkų ir paprastų miestelėnų pakanka siauresnio teisingumo, tik tiek ir tik tokio, kurio ribas nustato Teisingumo ministerija.

 • Auksinis kardas

  Primena Skučienės su Venckiene kurptus priešų sąrašus. Kai kurie įrašai užbraukti.

  • Fredis*

   Žmogaus vardu Romualdas nuomone tai yra pozityvi žiniasklaida, tačiau įtarusis ir nepatiklusis AK pažvelgė į anapusinį sąrašą ir nutarė, kad nepatekę į Romualdo akiratį yra Venckienės su Skučiene priešai.

   • Andrius

    …kazkaip neatseku Karde, kokiais cia pozymiais Jums tas sarasas primena „Venskienes suaryta savo priesu“, bet pagal siame sarase esanciu turini, tai veikiau jau tas sarasas panasus butu i sudaryta tamstos su Valentinu :)… O gerbiamas tinklarascio seimininkas, galimai,prisimines patarle „pasakyk kas tavo draugai – bus aisku kas esi tu“ matyt,norejes kiek sumenkinti „sarasa“, neapdairiai pasigedo jame kolegos Uzkalnio….visai pamirses kad juodu su kolega yra kartu kitame sarase – ten kur Lrytas su lavastem ir vinokurais, delfis, LNK su gaiveniais ir kita objektyvioji ziniasklaida…

    • Auksinis kardas

     Kuo mažiau moka rašyti, tuo daugiau turi ką pasakyti :-)
     Juokuti, išmok bent jau savo stabo pavardę užkeverzoti.

     • Andrius

      …cia Jus man „auksaspalvi“ ?:)…o kuris gi cia tas mano „stabas“, anot Jusu metal.. oi, – „auksines“ galvos ?

 • Taškas

  Rašo pirmame iš sąrašo:

  http://www.alfa.lt/straipsnis/14637681/Valdininkai..Garliavos.mergaites.pussesere..gyva.ir.sveika=2012-05-25_15-18/

  • Audrius

   „Į Vokietiją buvo kreiptasi norint įsitikinti, jog V.Naruševičienės dukra gyvena su tėvu, o ne globos namuose. „Visą platesnę informaciją tikimės rasti tiesioginiame Vokietijos atsakyme“, – kalbėjo tarnybos vadovė.“Kauno dienos nėra paminėtame sąraše,bet iš dalies galima pasitikėt ;). http://kauno.diena.lt/naujienos/miestas/pareigunai-dar-neskelbia-ar-v-naru-evicienes-dukra-gyvena-su-tevu-428636

   • Andrius

    …o is kokios, butent, dalies galima pasitiket – is tos kad „Kauno“ ?… ar is tos, kad „diena“ ?

    sitos musu „asaru pakalnes“ valdiskose institucijose meluoti nesibodima nuo eilinio „mento“ iki prezidentes… Pasirodo net savo akimis ir ausimis pasitiketi negali – rodos aiskiai matei ir girdejai kad prievarta buvo… o pasirodo – „nebuvo“…

 • Kabliataškis

  A.R. jūs turbūt žinote daugiau nei didžioji Lietuvos dalis..? Tai apšvieskite ir sugriaukite mitus, kad du tos pačios bylos veikėjai „nekaltai“ „nuskendo“.
  Ar ir jau mobiliaisiais vyrukai nieko nebesiklauso?

  • sigitas

   kaBlia taški, pats ne ten pataikėte, čia protingi žmonės renkasi, jums ì Laisva laikraštì

 • kabliataskis

  Fredi vertetu bijoti jaunimo, vakarais susirinkusio prie laiptiniu, gali buti, kad sirdies stimuliatorius neatlaikys buvusiu „apsiblaususiu“ zvilgsniu

 • nerijus

  Slenka samanėlės, boteliai, gandralizdžiai, kameros- skirtos miškų gaisringumui stebėti, AE „projektas“, MN „projektas“ ir t.t.

  Iš principo…

  http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/yra_lietuvos_kaltuju_ir_nekaltuju/

  Šiuo metu skaitau Kramer’io „Juodasis obeliskas“. Puiki knyga. Sekantis bus Kramerio „Vakarų fronte nieko naujo“, o galiausiai- Zola „Žlugimas“…

  • briedis

   Nerijau, ar tyčia ar netyčia šičia jūs, bet galiu pasakyti, kad Remarko „juodasis obeliskas“ irgi neblogas skaitaliukas jaunimėliui.

   • briedis

    Pridursiu banalią tiesą, kad visokios lektūros reikia, netgi ‘laisvo laikraščio“ ar „Lietuvos ryto“. Štai- tūlas znakorius gal „kalvio Ignoto teisybę“ skaito- bet gi esmė ta, kad netgi toks poreikis numalšinamas. Ir tai yra gerai.

 • nerijus

  Romualdas Apanavičius pamiršo paminėti vieną svarbiausių nūdienos informacijos šaltinių- FaceBook.com

 • Kaip smagu, kad jie viešai susigrupavo ir apsireiškė:) Jeigu dar kas ir turėjo iliuzijų, gal dabar jau nebebus….

  Beje, tai jau panašu į tam tikro apsivalymo pradžią – naujienos apie Vasiliauską, Dapkų, dabar čia kaip desperacija mėginant įrodyti, kas esi…

  Labai gerai, gražūs procesai..:)

 • :D

  saraselis aisku silpnokas,bet siaip ar taip viskas kas liko,visus kitus arba nupirko arba tampo uz virvuciu is zinomu istaigu.Aciu autoriui uz nuoroda bus ka pavartyti.

  • Rytis I

   Siūlyčiau pradėti nuo pabaigos :)

 • Na štai konkretus pavyzdys:

  http://www.alfa.lt/straipsnis/14632686/Stankunaites.advokatas.Cerniauskas..vienas..poziuriai..du=2012-05-25_12-08/

  dabar kas nors pasakykit, ar rastumėt tokius žurnalistinius pamąstymus pvz. delfi, 15min. arba tame pačiame .rytas? Nerastumėt. O kodėl? Kas čia tokio sulyginti vieno ir to pačio žmogaus dvi pozicijas? Atrodo nieko tokio demokratinėje laisvoje šalyje. Tai va, kad tik taip atrodo. Nes Lietuvoje demokratijos garantas ne pilietinė visuomenė kurią stengiasi žlugdyti, o toks pvz. .rytas. Su visa savo gauja ir minia prospektinių veikėjų. Tai jie pasirodo yra demokratijos garantai, bent jau taip apsiskelbė.

  O žmonės galvojate visai durni? To nemato, nepastebi? Iš čia ir gimsta tokie sąrašai. Iš čia ir atsiranda pamąstymai apie patikimumą. Nuo konkrečių pavyzdžių, kada akivaizdžios manipuliacijos turima informacija, nuomonės, neįrodyti teiginiai, įžeidžios ir žeminančios žmonių gerbę ir orumą analogijos, epitetai, atskiri iš visumos paimti faktai plakami į vieną kokteilį ir tai pristatoma kaip žurnalistiniai tyrimai. O ne juodo – rudo humoro skyrelio rašliava.

 • Audrius

  Perskaičiau 15min lt Račo straipsnį ir jis dvelkia komformizmu,susitaikyt ir prisitaikyt ar tikėt valdžia aklai man nesinori.Labiau patiko Tomo Vilucko požiūris.http://www.lzinios.lt/Komentarai-ir-debatai/Ne-kalbekime-apie-Garliava

  • mielas Audriau, gerbiu tamstos požiūrį. Ir man labai smalsu, ką gi tamsta toliau darysite? Būsite kaip tie per sovietmetį tilioje opozicijoje? Tarnausite Lietuvai kaip A.Brazauskas? Papasakokite, kaip nebūsite konformistu. Ta prasme, darbais, o ne žodžiais.

 • nesvarbu

  jo ir man visoki prietrankos kartais parašo, kaip jie teigia iš viešai prieinamu duomenu. Kaip pavyko išsiaiskint iš Sodros..

 • Soliaris

  Pedofilijos byla sparčiai pasistūmės į priekį, kai N.Venckienei bus panaikinta teisinė neliečiamybė. O Kuolys ir CO nurims po rinkimų į Seimą. Iki rudens jie iš ekranų nesitrauks.

 • Giovani

  Man labai patiko… Trūksta tik, Čyvo, Užkalnio ir Bačiulio.

  As dar pridurčiau ir Raco:)

 • Tikrai patikimiausi.. ypač tas marijosradijas atrodo patikimai :)