G.Mažeika traukiasi iš Leo LT. Kas toliau?

Iš pradžių buvo D.Degutis… Pats gudriausias – ir rangą išsaugojo ir galimybę būti išsiųstam į ambasadą.

Dar iki Konstitucinio teismo sprendimo ir atskirosios E.Šileikio nuomonės.

Po to – Ž.Šilėnas. Patyliukais į LLRI grįžo

Prieš savaitę – S.Spėčius ir D.Šulga… O ką ten beveikti – kompensacijos jau seniau buvo išmokėtos.

Šiandien – G.Mažeika…

O praėjusią savaitę Seimas ketino svarstyti įstatymą dėl Atominės elektrinės įstatymo pripažinimu netekusiu galios… Padaryta petrauka…

Kad visi, kurie nori, suspėtų atsistatydinti?

(6 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • Valentinas

  Na va, o po ankstesnio Račo įrašo aš jau buvau patikėjęs, kad Lietuva drąsi šalis :)

 • Va čia tai LEO aukso kasyklos, čia ir pinigų Valdovų rūmams prašyti nereikia – išėjai iš darbo, ir jau sodybą prie ežero turi nusipirkęs. Plušėjo Mažeika turbūt iš peties labai kenksmingomis sąlygomis, gal kokio gyvsidabrio prisiuostė? Beje, kai pats savo noru išeini iš darbo ar priklauso kokia nors išeitinė kompensacija? Kas per stebuklai? Lai jis geriau darbo biržoje užsiregistruoja.

 • Kostas

  ir kaip tu žmogau po to gali norėti sąžiningai mokesčius mokėti.

 • Tikrai

  Visiems kitiems, išeinantiems savo noru, jokios kompensacijos nepriklauso. Juk ne veltui darbdaviai stengiasi išguiti žmones iš darbo savo noru. Negi LEO steigimo sutartyje tokie cūdai surašyti. Tikrai praeina noras mokėti mokesčius. Reiks pradėti irgi važiuoti į Lenkiją, tai nors PVM liks lenkams. Jie gal protingiau pinigus panaudos.

 • Musė

  Joo, padirbi 5 mėn., išeini iš darbo savo noru, gauni 6 mėn. išeitinę, jėga. Jamam šitą darbą.

 • Valentinas

  Kodėl jūs sugalvojote, kad jam priklauso išeitinė? Pagal įstatymus neturėtų priklausyti.

  • Musė

   Matyt gerulė darbo sutartis buvo sudaryta. Apie viską pagalvota.

   • Valentinas

    Muse, kur parašyta, kad jis gaus išeitinę?

    • Valentinas

     Gali neatsakyti, radau pats. :)

  • nerijus

   Valentinai
   Pagal įstatymą ir tos bnedrovės neturėtų būti ir netgi, pagal Konstituciją…
   Yra sudaryta kolektyvinė sutartis…Apie viską pagalvota. Kitaip negalima mokėti jokių išeitnių, kai įmonė gyvuoja tik pusmetį…

 • Slyvanosis

  240 K lt – labai menka kompensaciją už riziką imituoti sunkų ir kenksmingą darbą šalia nacionalinio investuotojo branduolinio reaktoriaus.
  Kasdien su švininiais triusikais darbe po 8 val. 00 min. Kas ilgiau 5 mėn. be sekretorės atpalaiduojančio masažo tokiose atsakingose pareigose gali išsilaikyti? Nebent eunuchas. Na tai tokius tegul ir samdo Staškevičius su Sekmoku….

 • nerijus

  Apie viską pagalvota…AČIŪ
  Įdomu, jei paskelbs niekiniu LEO sandorį, ar grąžins visus pinigėlius, kartu ir kompensacijas? Šiaip, jei „ofšorkės“ buvimas ir jos steigimas yra neteisėti, tai, vadinasi, kad neteisėti buvo ir darbuotojai..?
  Ar kaip čia?

 • Valentinas

  Jei kam neaišku kokia yra Račo nuomonė, prašom perskaitykite:
  „Šis sprendimas gali reikšti tik tai, kad vis daugiau žmonių įžvelgia pavojų dirbti „Leo LT“ ir stengiasi kiek įmanoma anksčiau iš tos bendrovės pasitraukti su finansine nauda. Pavojus „Leo LT“ kaip dariniui vis labiau auga, ypač po Konstitucinio Teismo sprendimo, o į priekį mastantys žmonės turbūt jaučia, kad tai nėra pati geriausia vieta, su kuria reikėtų susieti savo ateitį“, – DELFI sakė Politikos apžvalgininkas ir naujienų agentūros BNS vadovas Artūras Račas.

  Jo teigimu, galimybė ir atsistatydinus gauti išeitinę kompensaciją galbūt ir yra teisėta, tačiau nedora.

  „Mano supratimu, tai yra tiesiog nedora ir yra plaunami pinigai. Jeigu mes pasižiūrėsime visus tuos žmones, kurie jau dirbo „Leo LT“ ir kurie išėjo iš ten, tai matysime, kad jie visi vienaip ar kitaip yra susiję su ta bendrove dar prieš ją įsteigiant. Tai galbūt tiesiog tai yra būdas atsilyginti už tam tikras paslaugas“, – svarstė apžvalgininkas.

 • rasa

  O visame tame kontekste kaip didingai atrodo Račo oganizuota parašų rinkimo akcija… Gaila, kad tuo metu tiek daug įžūlaus jaunimo išdidžiai praeidavo nepasirašę. Nes labai jau tikėjo Leo. Nors gal būtent tokiems ir dabar didžiausią džiaugsmą ir pasitenkinimą suteikia „juodosios Maximos naktys“…

 • nerijus

  Jaunimas per daug apatiškas šiems procesams ir viskuom kas vyksta mūsų valstybėje. Jiems giliai „dzin“…
  Už tai atsakingi tik mūsų „išrinktieji“, o kartais atrodo, kad tik to ir siekiama- būti „ufonautais“…Atlik pareigą- balsuok ir ne duok Die, netrugdyk „dirbti“.

 • mdxacuk

  Čia tikriausiai jo darbo sutartyje buvo įrašyta vadinamoji „nekonkuravimo“ sąlyga, uždedanti draudimą po išėjimo iš darbo tam tikrą laiką dirbti panašaus pobūdžio įmonėse. Paprastai ji įrašoma darbdavio iniciatyva, bet nesuprantu, kur šiuo atveju darbdavio interesas, nes Lietuvoj be LEO, kaip žinom, kitų tokių įmonių nėra. Nebent galima spėti, kad LEO chebra visi patys sau tokias sąlygas įsirašė iš anksto žinodami, kad firma bus paleista, jokių elektrinių jie statyt nesiruošia, o išsivaikščiodami patys sau galės pasiskirti kompensacijas.

  • nerijus

   Kad nesiruošia statyti, tai jau senai aišku.
   Kyla ir man įtarimas, kad jie sudrydami kolektyvinę sutartį, žinojo, kad LEO ilgai neišbus arba jis iš vis bus naikinamas.
   Jautė…bėdžiai…jautė :)
   Kaip pas šunis, matyt, turi šeštąjį pojūtį…
   Buvo komanda: išsiskirstyti…

 • Benedikta Vaivadaitė

  G.Mažeikai, kaip žmogui, kuris Leo Lt daug ir sunkiai dirbo (o tai jis pabrėžtinai keliskart pakartojo) manyčiau, turėtų priklausyti ne tik išeitinė, bet ir moralinė kompensacija, nes į Leo Lt jis atėjo iš netgi geriau apmokamo darbo. O jei rimtai – imdami tas kompensacijas ponai viešai vagia. Gražu būtų, jei atsisakytų…

 • Biurokratų frakcijai nusibodo vienodas procesas, todėl ketvirtadienį jie tikrai nubalsuos „UŽ“ pono G.Mažeika atsistatydinimą. Kas išdrįs stoti į naujo pretendento postą?…

 • (Video)

 • Tomas

  joprst… man jau irgi rankos dreba, shakiu griebtis norisi…

  ale kai tokius dalykus skaitau – krize ir ne kitaip… ir niekaip negaliu pamanyt, kad nieko padaryt neina – nu spjauna tiesiai i veida…

  negi lieka tik nusivalyt ir sipsotis… ?

 • A.G.

  Šitai va dabar ir aš suprantu, kodėl kapitalizmo šiukštu… – ypač kai prisimenį tuos kadrus iš paužpečių…
  Ir vis kyla klausimas, kas pirma višta ar kiaušinis – šiuolaikiškai… stribas ar jo gimdytojas. Ir kas svarbesnis… visa laimė, kad dabartmečiu tai visai juk nėra svarbu – pilstukas atliko savo reikalą… taigi.

 • rokas

  Truputi negrazu, kai iseini savo noru ir dar kompensacija gauni. Nemaciau dar kitu tokiu imoniu. Kaip akcininkas labai buciau nepatenkintas (bet juk visi mes esame akcininkais).

 • praeinant

  2 in 1 = kriminalinis verslas.

  o vagys negali nevogti…:)

 • Stai kas bus:

  Kas bus, iliustruoja prie LEO bustines sie du „meno“ kuriniai: „Isaus sviesus rytojus“ ir „VAMZDIEC“.

  http://www.lzinios.lt/show_photo.php?img=images/straipsniai/28739_1_10energ.jpg

  http://www.balsas.lt/03/02/skultura_vidinis.jpg

 • Regis

  Kas toliau? Kai tik bus išguiti (kultūringai su išeitinėmis) visi socdemų žmonės, bus susodinti savi. Pats projektas LEO LT labai teisingas. Jo potencialą konservatoriai jau įvertino. Ir jo niekas nenaikins. Svarbiausiai tinkamai šiuo projektu pasinaudoti.