„Laisvoji banga“ – geras radijas. Ačiū

Šiandieninis komentaras „Laisvojoje bangoje“ buvo paskutinis. Bent jau laikinai.

Tiesiog nebeužtenka laiko. Norėjau tai padaryti jau anksčiau, bet buvo sunku, nes buvau pažadėjęs padėti. Tačiau kai žadėjau, situacija buvo visai kita: kitos pareigos ir kiti laiko limitai. Be to, ir amžius jau nebe tas…:)

 Taigi, komentarų „Laisvojoje bangoje“ jau nebeskaitysiu, tačiau tikiu, kad „Laisvoji banga“ išliks.

Esu dirbęs ar bendradarbiavęs su daug žiniasklaidos priemonių: „Lietuvos rytas“, „Respublika“, Žinių radijas, „Laikas“, „Lietuvos žinios“, Lietuvos radijas, alfa, delfi…

Žinote, kas įdomu? „Laisvoji banga“ ir savo laiku Lietuvos radijas tikriausiai buvo vienintelės žiniasklaidos priemonės, kuriose nė karto nesulaukiau priekaištų dėl savo komentarų turinio ar prašymų pataisyti arba išimti vieną ar kitą sakinį.

Taip, „Laisvosios bangos“ vadovė kažkada buvo R.Pakso atstovė spaudai. Todėl daug kas „Laisvąją bangą“ vadina Pakso radiju.

Tačiau per tuos beveik pusę metų kai bendradarbiavau su šiuo radiju nė karto neišgirdau net užuominos, kad nereikėtų sakyti to, ar ano, kad negalima R.Pakso statyti į bendrą „nusikaltėlių“ eilę kartu su A.Zuoku ar V.Uspaskichu.

Ačiū už tai „Laisvajai bangai“, jos vadovei ir visam kolektyvui. Ačiū už galimybę, laisvę ir patirtį – „Laisvoji banga“ buvo moderniausia iš visų radijo stočių, su kuriomis teko bendradarbiauti ir vienintelė suteikusi galimybę įrašinėti komentarus namuose.

Kolektyvui, manau, ypač reikia dėkoti, nes joks vadovas ir joks savininkas niekada negali priversti elgtis žmogaus prieš jo principus.

Nė vienas žurnalistas Lietuvoje nebuvo priverstas parsiduoti. Tie, kurie tai padarė, pasirinko patys

Žinot, kas labai gerai? Didelė dalis „Laisvosios bangos“ kolektyvo – jauni žmonės. O tai teikia vilties. Net tada, kai garbus Profesorius pasiunčia jauną žurnalistą toli, toli vien todėl, kad jis dirba Profesoriui nepatinkančioje radijo stotyje…

Ačiū. Ir sėkmės „Laisvajai bangai“.

P.S. O muziką iš pradžių jie tikrai grojo baisią. Vėliau pasitaisė…:)

(9 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...