Atostogos

Aš atostogauju. Ir dar atostogausiu visą savaitę.

Todėl tikriausiai nieko nerašysiu. Kaip ir dažnai pastaruoju metu kai neatostogavau.

Bet net kai nerašau, užsuku čia karts nuo karto. Kaip ir šį kartą. Ir – norit tikėkit, norint ne – išlindus iš pirties ir išsimaudžius ežere, visai nėra smagu sėdėti ir trinti per kelias paras prisirinkusių nevertų čia būti komentarų.

Tad jei nesunku – nerašykite tokių komentarų.

Tai tiek.

(4 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • Tipenu pro šali

  O aš tipenu pro šali.. Ai, tiesa atostogauju ir as, atostogauju dar nuo praeitos vasaros!
  Krize! Ir siaip Lietuvoj dirba tik kvailiai ir zmones neturintys, ka veikti!
  O as juk ne toks..
  Gerai, tipenu i delfi.lt ten daug tokiu, kaip as – atostogaujanciu nuo pernai ar dar aksciau ;)

  • azartas

   O nebandėte dirbti? Sako padeda…

 • Andrius

  A. Račas – „įdomus dalykas tas “Facebook”: bendrauji sau viešai su savo draugais, leidi jiems dergti tuos, kurie tau nepatinka, o tie, kurie ne draugai, gali tik stebėti“

  … ir ne tik „facebook“ mielas Artūrai… :)… ne tik…

 • zeroground

  Įrašas galėjo vadintis „Blogo nelaisvėje“.

 • Jurga

  Gerų atostogų.

 • nesvarbu

  Atostogaujantis Artūras R. apie racas.lt:“Nieko nerašysiu.Kaip ir dažnai pastaruoju metu“.
  Tai simptomatiški,tinklapio autoriaus nuovargio ir išsekimo nuo tinklapio,netikrumo bei beprasmiškumo jausmo signalai dundukams. Kai kuriems jų tai gali net įvaryti panašius kompleksus.Nors dundukai ir yra išoriškai agresyvūs bei visažiniai, tačiau tai tik kaukė, savigyna.Kadangi pastarieji viduje yra labai jautrūs, socialūs (kitaip čia nerašinėtų) ir geri, net švelnūs,labai įtaigūs.Todėl tokie neigiami Artūro signalai jiems gali būti žalingi. Tikiu, kad atostogos padės atsigauti. Gero poilsio:)

 • Linas

  Man irgi išlindus iš pirties,soliariumo,sveikatingumo komplekso ar prekybos centro prieš tai arba po to išsimaudžius ežere,jūroj ar džakudzi visai nėra smagu sėdint,stovint,gulint ar tupint skaityti visai nevertų būti čia komentarų.Todėl pritariu gerb.A.R.:nerašykite čia,jei galite nerašyti.

 • Andrius

  .. :)… na jei jau taip graziai prasote… :)

  p.s. „nesvarbu“ ?:)- skaitau ir verkiu…

 • Valentinas

  Račo blogo degradavimo istorija yra klasikinis pavyzdys, kai žmogus neišlaikė aukštų standartų, kuriuos pats sau išsikėlė. Mano nuomone, blogo ir tuo pačiu Račo kaip visuomenėje reikšmingo pasisakytojo smukimas prasidėjo gėdingame apsilankyme Uspaskich jubiliejuje ir nesugebėjime rišliai paaiškinti šio veiksmo priežasties. Bet koks pasisakytojas, pasirodęs viešojoje erdvėje bematant pakliūna į specialiai jam pritaikytos kritikos ugnį. Norint tai atlaikyti, pasisakytojas privalo būti vidiniai stiprus ir išoriškai abuojus. Gerbiamas Artūras, po apsilankymo pas Uspaskich prarado vidinę tvirtybę, nes pats supranta, kad šis žingsnis buvo gėdingas ir neteisingas. Tačiau tuo pačiu, jam neužtenka stiprybės pripažinti savo klaidą ir atsiprašius gerbėjų toliau dirbti stengiantis atgauti pasitikėjimą. Išoriškai, gerbiamas Artūras jau kuris laikas demonstruoja neadekvatų suirzimą ir įsiūčio priepuolius dėl visai nereikšmingų atakėlių iš visokiausių žemesnio kalibro viešųjų pasisakytojų (Čyvas, Janutienė, Užkalnis). Rezultate, Artūras atsidūrė situacijoje, kai pats nebežino ką daryti su savo galva sukurta galinga žiniasklaidos priemone – tinklaraščiu racas.lt. Būtent todėl, jau seniai nematome reikšmingų tinklaraščio įrašų, o komentavimo erdvėje susitaikyta su kelių durnelių pavertusių blogą ksenofobiškos, siauraprotiškos, žemažiūriškos demagogijos sklaidos priemone nesiskiriančia nuo liūdnai pagarsėjusių bulvarinės žiniasklaidos pavyzdžių, dominavimu. Visa tai privedė prie blogo įtakos sumažėjimo, komentatorių kokybės suprastėjimo, intelektualių komentuotojų pasitraukimo, garsių visuomenės veikėjų nebesilankymo šiame tinklaraštyje. O pačio Račo įtaka visuomenėje nusirito kažkur iki Valatkos lygio. Liūdna, kai taip atsitinka garbingam, talentingam ir sąžiningam žurnalistui, kurio labai reikia Lietuvai.

  • Auksinis kardas

   Ar Račas dar turi šansą?

  • Andrius

   … ai, ir vel verkiu…:)- taip gaila Račo ir jo blog’o… ir ypac „turejusio stsitraukti intelektualaus komentuotojo“ Valentino… verkiu..:)

   p.s. atsiprasau, nesusivaldziau :)…na dabar bandysiu susiimti ir nekomentuoti…

  • nerijus

   Komentaras pašalintas – A.R.

  • mielas Valentinai, daug čia tamsta prirašėte. Spėju, rašėte didžiuodamasis savimi ir savo genialumu. Būtų gal visai įdomu praleidus kai kuriuos dundukizmo pasireiškimus, tai yra, žinojimą, ką kiti jaučia ir kaip jie jaučiasi, kokiose jie atsiduria situacijose ir ką tada galvoja.

   Būtų įdomu, jei ne vienas bet. Esmė ta, kad tamsta visą aplinką ir visų aplink esančių aplinkinių elgesį modeliuojate pagal save. Ir etalonu tikriausiai esate pats.

   Tada vieni yra reikšmingi, o kiti – ne, vieni yra „žemesnio kalibro“, kiti – aukštesnio (bet tikriausiai ne tokio aukšto kaip tamsta). Vieni (tie, kurie mąsto kitaip nei tasta ir turi kitokią nuomonę apie aplinką) yra siaurapročiai ir žemažiūriai, vieni intelektualai, todėl verti pasisakyti, o kiti ne, todėl jie turėtų tylėti ir klausyti, kaip kalba „intelektualai“. Vieni yra garsūs visuomenės veikėjai, todėl jų apsilankymas kur nors (nekalbant jau aie pasisakymus) yra labai reikšmingas įvykis.

   Bet svarbiausias visame tamstos intelektualiame pasisakyme yra žodis „įtaka“. Būtent tuo tamsta, panašu, matuojate visą pasaulį ir visus aplink esančius ir būtent to tikriausiai labiausiai gyvenime trokštate (antraip tikriausiai to neakcentuotumėte taip stipriai). Ir apakęs nuo to troškimo tamsta net nepagalvojate, kad yra žmonių, kuriems įtaka nėra pats svarbiausias dalykas gyvenime. Nesitikiu, kad suprasite, bet vis dar tikiuosi, kad užteks to nuolat pabrėžiamo intelekto suvokti, kad ne visi yra tokie patys kaip tamsta ir kad ne visi savo gyvenimo pasiekimus matuoja pagal tai, kiek „garsių visuomenės veikėjų“ ar „intelektualų“ jie pažįsta ir keliems iš jų yra paspaudę ranką ar pakalbėję telefonu.

   • Jums, vyrai, į pirtelę susieiti laikas. Pasikaitinti, nusivanoti.

   • Valentinas

    Mielas Artūrai,
    Jūsų komentaras pilnas klaidų. Aš nelaikau savęs intelektualiu. Sakydamas, kad pasitraukė intelektualiu komentatoriai turiu galvoje ne save. Apskritai, iš kur jūs ištraukėte, kad aš save laikau kažkuo ypatingu?
    Toliau, komentatorius į dundukus ir ne dundukus skirstote jūs. Nepasiduosiu pagundai ir nesakysiu, kad būtent taip jūs skirstote žmones į pagerintus ir pablogintus. Aš nuosekliai pratęsiu jūsų mintį, kad tinklaraštis yra privati teritorija ir keliu klausimą, kodėl jūs leidžiate keliems durnelims (dundukumas) okupuoti ir teršti ją?
    Dėl įtakos tai jūs pats išsigalvojote mano interpretaciją. Aš suprantu žurnalisto įtaką kaip gebėjimą daryti poveikį į gerą valstybėje. Jūs savo rašiniais esate padaręs daug gero ir tai yra įtaka. Deja, užsiciklinimas ant nereikšmingų klausimų daro jus komišku ir taip mažina jūsų įtaką (t.y. mažina galimybę kad jūsų įžvalgos įtakos politikų priimamus sprendimus). Norite to ar ne, bet jūs nebepriklausote pats sau. Jūs pamirštate, kad nešate atsakomybę prieš Lietuvą, būdamas geriausiu žurnalistu.

    • Andrius

     .. :)))…

   • aušra maldeikienė

    man, GA, Valentino komentare irgi kažkaip ta „prarasta“ (ar kokia ten dar kitokia) įtaka labai linksmą šypseną išspaudė. įtaka… žiūrėk tu man dėl ko reikia rašyti pasirodo. Su gimimo diena.

   • O man šypseną spaudžia, kai žmonės pasiima vieną žodį ir jį nusiinterpretuoja taip, kad visas likęs kontekstas su komentaro autoriaus paaiškinimais netenka jokios prasmės. Kad parodyti keistokas interpretacijas pabandykite Valentino pirmajame komentare žodį „įtaka“ pakeisti žodžiu „reputacija“.

    • Tomai, šypsotis yra gerai. Bet esmė ir yra ta, kad jūsų minimas autorius akcentuoja būtent „įtaką“, o ne „reputaciją“. Ir ne vieną kartą. Mano supratimu, tai atskleidžia, kas tam autoriui yra svarbiausia. Paaiškinimai po to tampa nebe tokie svarbūs, nes pirmą kartą autorius tą žodį galbūt pavartojo tiesiog automatiškai, o antrą kartą – aiškindamas – jau bandė gražiau atrodyti.

     Ir, beje, įtaka ir reputacija yra nieko bendro tarpusavyje neturintys žodžiai. Ir vargu, ar jūsų minimas autorius to nesupranta. Jis juk ne dundukas, nors kartais ir specialiai bando tokiu apsimesti:)

     • Artūrai, bent jau aš supratau, kad šiuose Valentino komentaruose įtaka ir reputacija yra (galėtų būti?) kaip sinonimai. Arba turi labai glaudų ryšį. Aišku, galiu ir klysti..

     • Valentinas

      Mielas Artūrai, mano atžvilgiu demonstruojate tą patį ribotą ir aklą suvokimą, kaip ir Užkalnio ar Maro atveju. Neteisingai supratęs kas pasakyta, jūs savo smegenyse įsirašote gelžbetoninėmis raidėmis nuosprendį ir visada, visomis aplinkybėmis tą nuosprendį vykdote. Taip demonstruojate stebėtiną ribotumą ir kvailą užsispyrimą. Tuo pačiu išstatote save pajuokai kaip buvo Užkalnio ir Maro atžvilgiu.
      Aušra Maldeikiene, o dėl ko dar verta rašyti?

  • Jonas III

   Valentinai, manau esi visiškai neteisus. Pirmiausia ir reikia pradėti įtakoti tuos durnelius, kurie sudaro 80-90 procentų visuomenės. O po to jiems padedant galimą bandyti paveikti ir 5-10 procentų sudarančią grietinėlę. Nors šiaip, tai pastarieji yra beviltiški ir matyt neverta gaišti laiko.

 • bbd336

  Artūrai, išjunkit komentavimo funkciją, galėsit tada sau ramiai vanotis pirty :-)

  • mielas bbd336, juk žinote kai reaguoju į patarimus… Bet šiaip jau klystate – nebus ramiau, juk vis tiek žinosiu, kad tie komentuotojai, kuriuos reikia trinti egzistuoja.

   • Andrius

    … ai – „sudegė namas – tegu dega ir tvartas“:) – manykim, kad šiandien dar „durnelių“ pasisakymų laikas (juolab, kad net Valentinas išstojo) – žodžiu, nuo rytojaus ryto jau bandysim „susilaikyti“, o dabar dar išstosiu …:)
    …kaip žinia, vienas Dievo įsakymų draudžia stabmeldystę… nežinau, kaip šios senos išminties esmę aiškina teologai, bet mano subjektyvia nuomone, ši išmintis minima tarp 10-ties svarbiausiųjų tikrai neveltuj – žmonės pernelyg sutelkdami dėmesį į savo sukurtus stabus (simbolius) – nebemato pačios esmės, kuriai pabrėžti – tie simboliai ir buvo sukurti… Va taip va ir pas mus – valstybę valdančių, švelniai tariant, nelabai gražus paveikslas (identiškas Orwelo aprašytam „gyvulių ūkiui“) – slepiamas už visokių „blizgučių“ ir „barškaliukų“ – trispalvių, didingos istorijos paminėjimų, patriotinių proklamacijų…
    …Štai todėl ir leidžiu sau kartais išsireikšti nepakankamai pagarbiai (kaip vakar) apie kokius nors valstybės simbolius… :) – blogai ? – blogai…gal :)… Bet tenoriu pabandyti nukreipti kitų dėmesį „nuo stabo“ prie esmės… kaip man durnam, atrodo…žinoma…:)

    P.s. Va kad ir šiandien per TV transliuojamas, neva, „jumoristinis“ (o ištikro žeminantis ir kurstantis nesantaiką nacionaliniu pagrindu) klipas apie „pašlemėkų“ gatvėje, neva, gyvenančius lenkų kilmės Lietuvos piliečius… Ir beje laidoje, kurioje žinomas žurnalistas Jakilaitis su Prezidentu diskutuoja apie būtinybę gerinti Lietuvos ir Lenkijos tarpvalstybinius santykius…:)… Ir niekas nieko… niekam nekliuna… lygiai kaip ir, pvz., nacistų tarnyba „Krašto apsaugoje“… lygiai kaip pavyzdžiui, kad į sausio 13 paminėjimą jau net nebekviečiami, pasirodo, žuvusiųjų artimieji… o vieno ginėjo, anuomet sunkiai sužeisto prie TV bokšto, artimiesiems paprašius vyriausybės finansinės pagalbos laidojant didvyrį – buvo apsiribota vieno vainiko atsiuntimu… (jau tiek to – apsieisim šiuokart be valdžios „pastangų taupyti“ pavyzdžių)
    …na ir ką manyti apie tokią valstybę…

 • Izbliondimas

  Na ką mieli rašytojai… kaip šlapiu skuduru per zūbus. Ania.
  O kaip atlaikys mūsų genijai, tarp protingų žmonių… t.y. savęs…
  O jo joi… nekokia diena.
  Na aš tai seniai jau nerašiau, ir paskutinius metus beveik ir nieko gero… – galima sakyti manęs čia ir nepalietė… bet va genijai. Na šiandien karčiamos storuliukės turės darbo, be abejo.
  O kaip jiems ryt galvą skaudės. Ne duok Dieve.
  Jo. Pamenu, po pirmo kurso lekiame traukiniu į Kazakstaną, dirbti pora mėnesių statybose. Dar prieš Uralą, Rusijos kaimai… užguiti galvoju ten žmonės kruta… visas gėris, kas yra ant svieto, jų sąskaita, galvoju. Niūru, mintutėlę tuosyk pasidarė. Bet paprašiau, kad kas priartintų vaizdą, kaip jie ten nabagai… ogi žiūriu vienoje šeimynoje mergaičiukę diržu mama lupa, ar tai už dvejetą, ar kad išsitepė… kitoje pagiringas vyrelis kumščiu stalą daužo… na nustojau jų gailėti, tolumos toje provincijoje gyvenančių…
  Kiek graudžių istorijų patirta, žmogelis ir nesuskaičiuos.
  Taigi.

  Na čia šiandien va dar vienas nemalonumas prisidėjo.
  Nu bet kaip tas sakė, kad tik nebūtų karo. Viską išgyvensime.
  Ilsėkitės gerb. Artūrai. Stiprinkite jėgas.
  O tvarka, – labai geras ženklas. Va ant Lietuvos 20 metų gapadoriaus kai nėra, – visai viskas pasileidę.
  Dą gerai, kad Europa turi tokią Vokietiją, – nenumirs badu Europa, kai bent vienoje šalelėje yr tvarkelė.

  Jaučiu mums visiems ateina labai didelis darbas rudenį.
  O jis jau ir už savaitėlės…. Labai daug reiks jėgų, proto. Tad ir kaupkime kas ir kaip galime…

 • ANARCHY !!!!! SENSELESS COMMENTS FOR THE VICTORY !!!!!!!

 • Majus

  Užkalnis tapo lrytas.lt vyr. redaktoriumi. Manau ši kova su Arturu padarė gera reklama

 • nesvarbu

  Kuomet vieni mėgaujasi atostogomis,kiti daro karjerą. Toks čia dažnai minimas veikėjas A.Užkalnis paskirtas „Lietuvos rytas“ internetinio varianto vyr.redaktoriumi! Kaip suprantu vietoje Valatkos.
  Patiko ta proga parašytas vienas komentaras facebook: „Galvojau, kad košmarai nesipildo…“

 • nida

  Įdomu, iš kur jūs ištraukėte tą naujieną apie Užkalnį? Pažiūrėkite puslapį, tebėra Valatka kuo sveikiausias

 • nida

  jūs kone teisūs, bet ar tai ne pokštas? Ramybės, tik ramybės, Kitaip čia – amžiaus sensacija. Kur Artūras? Skubiai turi, jei ne grįžti iš atostogų, tai bent reaguoti.

 • Sapnas

  13.08. puslapyje tebėra Valatkos pavardė kaip vyr.redaktoriaus…

  • Auksinis kardas

   O Užkalnio, kaip rezidento Londone :-)

   Šiaip jau, visai protingas žingsnis, geriau nei stebėti dažnai šališką, krepšinio konvulsijose besirangantį lrytą. Gal kažkur geriau ištrauks.

 • Sapnas

  Visgi tai tiesa. L.rytas.lt skelbia: „Jau rytoj, penktadienį, atsinaujinusio dizaino portalą redaguos naujas vyr.redaktorius. Dėmesio dėmesio, tai – Andrius Užkalnis! Iškalbingasis A.Užkalnis pasiryžęs atsakyti į visus jūsų klausimus, tad klauskite ir komentuokite drąsiai“.

  Opa-pa-pa… Hm… Įtariu, kad aš kažko nesuprantu žurnalistikoje. Ir jūs, Artūrai, turbūt… Ką mes kritikavome?.. Dabar tik nagus belieka nusigraužti… Kritikavome žurnalistikos ‘žvaigždę’, tikrą profį, kuriam kaip niekur nieko patikima viena populiariausių svetainių.

  O jei rimčiau – dabar žiniasklaidoje toks metas, kai reikia stebukladarių. Statoma ant kortos drąsiai. Nes: O gal jis padarys stebuklą?

  • leokadija

   Sakyciau, grizo obuolys prie savo obels. Ir nuo ju abieju dar labiau dvokia, nei nuo kiekvieno pavieniui…
   Ir ar nebus naujojo redaktoriaus cia propaguojamas populiarus lietuviskas 10 kedziu uzsedimas vienu uzpakaliu? Ar cia tas pats „draskymasis savaitgaliais, kad butu bmw ir mokykla dukroms“ tesiasi?
   dar: Keista, siame bloge reitingavimo funkcija prapuole… Atostogos? Butu idomus Valentino komentaro reitingas. As keliu nyksti!
   O stai lrytas skelbia, kad pas juos startuoja tas pats reitingavimas:)

   Geru atostogu ir gal sugrizimo seimininkui…

 • nida

  Tik vieną dieną. Šutka.

 • kotas

  koks skirtumas? valatka ar užkalnis, nes visas lrytas kaip vientisas užpakalis

  • suomis

   Va čia, tai teisingai.

 • aušra maldeikienė

  Valentinui bepavardžiui. Rašyti verta, kai esi pažadėjęs tai nurodytą dieną padaryti, kad kiti turėtų kuo užpildyti puslapius. Kartais verta rašyti dėl pinigų, nes tada gali nusipirkti visokių mielų knygų. Dar labai verta rašyti, kad būtų linksmiau vesti pamokas. Verta rašyti meilės laiškus. Man patinka. Dar verta rašyti, kaip kad dariau visą šią vasarą, nes labai gražus vaizdas per langą, kai anksti anksti ryte arba vakare kyla rūkas. Priežasčių rašyti labai daug. Bet rašyti dėl kažkokios įtakos (galios, jėgos, etc.) savotiška prostitucija, smegenų pardavinėjimas intrigoms. Šiaip man juokingi žmonės,. kurie vertina įtaką galią, pinigus kaip galios šaltinį, etc. Bet čia skonio reikalas.

  • Gerb. Aušra Maldeikiene,
   jei Jums tokie žmonės juokingi, tai Jūs turėtumėte juoktis ir juoktis be perstojo.

  • romas

   Norint rašyti be įtakos, reikia tai daryti vienam tamsiame kambaryje su gera garso izoliacija. Baigus rašyti, reikia raštus sudeginti, pelenus suvalgyti ir išgerti nuodų.

  • Valentinas

   Miela Aušra Maldeikiene,
   Turite teksto suvokimo problemų panašių į Račo. Pinigai? Galia? Jėga? Prostitucija? Jūs lietuviškai skaityti mokate?

  • sam

   Anot p.Maldeikienės, rašyti dėl įtakos- prostitucija, o dėl pinigų- ne.Geležinė logika.
   Nors rašymą dėl pinigų sukilnina ir sudvasina tai, kad gauti pinigai panaudojami knygoms pirkti.O kaip būtų jei už gautus pinigus pirktum alaus?