Laiškas M.Adomėnui

Šiandien gavau laišką iš Manto Adomėno iš jo seiminio pašto adreso į savo asmeninį.

Štai ką, vienas labiausiai išsilavinusių (pasak jo paties redaguoto žurnalo) Tautos išrinktųjų man rašo:

Mieli Bičiuliai ir Bendražygiai,

rugsėjo 16 d., sekmadienį, Dailės akademijos rūmuose vyks tradicinis
politinio sezono pradžios TS-LKD Vilniaus Sueigos sąskrydis, kuriame
aptarsime nuveiktus darbus, numatysime konkrečią pasirengimo Seimo
rinkimams darbų eigą, pagaliau – maloniai pabendrausime.

Sąskrydžio pradžia – 12.30, prieš tai 11 val. gretimoje Šv. Onos
bažnyčioje vyks Sueigos Šv. Mišios. Detalią sąskrydžio programą atsiųsime
vėliau.

Laukiame visų su pasiūlymais, užsidegimu ir noru padėti rinkimuose bei
tvirtu tikėjimu mūsų pergale!

Mantas Adomėnas
Vilniaus miesto skyrių Sueigos pirmininkas

Tai štai ką aš noriu pasakyti:

Mielas Mantai,

Pirmiausia, tai tamsta man ne bičiulis, nes su partiniais, priešingai nei kai kurie kiti mano vadinamieji kolegos stengiuosi nesibičiuliauti nei FB nei realiame gyvenime.

Antra, nesu ir tamstos bendražygis – jokiai partijai iki šiol nepriklausiau, priešingai nei kiti mano vadinamieji koegos, nė vienai iš jų nedirbau ir nesirengiu.

Jei taikote į bendražygius vien todėl, kad neseniai tapote agitacinio sienlaikraščio redaktoriumi, tai rašote ne tuo adresu. Agitacija ir propaganda užsiima tamstai gerai žinomi užkalniai, čyvai ir bačiuliai. Ir dar vienas gerai žinomas leidėjas, su kuriuo rinkimų laikotarpiui sudarėte skaidrią ir krikščionišką sutartį.

Jokių darbų aš su  tamsta nedirbau, tad aptarinėti mums nėra ką, Seimo rinkimose aš nedalyvauju, tad planuoti mums taip pat nelabai yra ką, o bendrauti maloniai man su tamsta neišeitų, nes esate visai ne mano skonio – tiek politiškai, tiek žmogiškai.

Tamstos kvietimas ateiti į mišias, man yra mažų mažiausiai keistas, nes aš nuoširdžiai nesuprantu, kaip protingi žmonės iki šiol rimtu veidu gali kalbėti apie nekaltą prasidėjimą ar pomirtinį gyvenimą. Man tai skamba visiškai kvailai, o aš labiau linkęs bendrauti su protingais. Bet jei tamstai labai reikia, sukalbėkite tas savo mantras ir palinkčiokite stabų pusėn ir už mane.

O pasiūlymą tamstai galiu duoti: kai žiūrėsi tam stabui su ilgais plaukais į akis, prisiminkite, ką per ketverius metus esate prikalbėję ir kaip tie tamstos žodžiai dera su darbais. Jei nesugebėsite, pasikonsultuokite su savo partijos agitatoriumi A.Bačiuliu, kuris paaiškins tamstai apie 10 Dievo įsakymų reikšmę kataliko gyvenime.

Tikiuosi po to suprasite, kad Seimas tikrai yra ne ta vieta, kur tamsta turėtumėte būti.

Ir šventai (ar neskambės šventvagiškai?) tikiu, kad pergalė šiuos Seimo rinkimuose tamstai yra tiek pat reali kaip ir nekaltas prasidėjimas. To tamstai ir linkiu. Ir padėsiu kaip tik galėsiu.

Be pagarbos,

Artūras

P.S. Ir, beje, pamirškite prašau mano pašto adresą visiems laikams. Tikiuosi, kaip išsilavinęs žmogus, mano prašymą suprasite.

(18 balsų, vidurkis: 3,22 iš 5)
Loading...