Tikrasis M.Adomėno veidas… (papildytas)

M.Adomėnas parodė savo tikrąjį veidą…

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/youtube-plinta-mergaites-monologas-balsuokite-uz-konservatorius-ir-eik-tu-sikt-gaidy.d?id=59738103

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/uz-konservatorius-internete-agituojanti-mergaite-premjero-akubiliaus-patarejos-dukra.d?id=59745819

Dr. Manto Adomėno, TS-LKD Vilniaus Sueigos pirmininko, TS-LKD rinkimų štabo vicepirmininko

 Pranešimas spaudai

 Nežinojau apie Paulės Kuzmickienės, mano patarėjos Vilniaus Sueigoje, dukros pilietinę iniciatyvą ir man, kaip vienam iš štabo vadovų, tai buvo netikėta.

Tačiau visokeriopai šią iniciatyvą sveikinu ir tiems, kurie pakėlė fariziejiškų pagraudenimų chorą, atsakingai pareiškiu, kad:

–        mergaitė turi tikrai sveiką nuovoką ir stiprų moralės jausmą, kurio niekas iš jos neatims, o nemėgdžioti televizijoje matomo “suaugusių” kalbėjimo būdo vartojant stipresnius žodelyčius su laiku išmoks;

–        pagrindinis rinkimų įvykis šiuo metu yra ne raiškiai išsakyta mergaitės nuomonė, ir nemanau, kad derėtų iš to daryti sensaciją, – kur kas svarbesnis įvykis yra klausimas apie balsų pirkimą, kurį dirbtinis mergaitės pasisakymo eskalavimas, galima spėti, stengiasi užgožti;

–        nepritariu pavartotai leksikai, tačiau mano nuomone, adekvati reakcija būtų susirūpinti viešosios kalbėsenos – televizijos, interneto ir pan., iš kur tokios frazės perimamos, – švarinimu bei didesniu dėmesiu švietimui, ypač doriniam ugdymui mokykloje;

–        siūlyčiau daugiau dėmesio kreipti į mergaitės kalbos turinį, negu į vieną ar kitą jos pavartotą išsireiškimą – matyti, kad auga žmogus, kurio jokios dešrų degustacijos, jokie nepamatuoti pažadai ar kiti pigaus populistinio papirkinėjimo būdai neprivers atsisakyti savo politinių pažiūrų ir sveikos pilietinės pozicijos.

Taigi žiūrėkime į turinį, į tai, kas, o ne kaip, sakoma, ir manau, kad šis epizodas yra sveikintino augančios kartos pilietinio sąmoningumo išraiška.

 

P.S. Tikriausiai pasimatys ir daugiau.

P.P.S. Aš skiriu M.Adomėną nuo konservatorių, tačiau pastarieji vis dėlto turėtų viešai ir labai aiškiai pasisakyti šio menkystos klausimu.

P.P.S. Visiškai neabejoju, kad greitai viskas paaiškės.

(14 balsų, vidurkis: 4,43 iš 5)
Loading...
 • Auksinis kardas

  Kodėl šis būtų ne menkystos įrašas?

  • mielas Auksini Karde, aš tik pasitikslinu: ar kalbate apie mano įrašą?

   • Auksinis kardas

    Artūrai, kai vertiname kitus, net niekam tikusius jų poelgius, labai daug ką sako būdas, kuriuo tai darome. Jei akcentuojame ne ant „nevykęs pasirinkimas“, bet ant „jis menkysta“, automatiškai kalbame iš menkystų gaminimo teritorijos, kurioje patys pasisakantieji, kaip taisyklė, taip pat nebūna sau pridėję kažko gero. Čia jau prasideda menas, ar gabumai, ar atkaklumas išlaikyti savąjį orumą, sanuojant orumo stokojantį šlamštą. Kaip matyti iš atsiliepimų, vis dažniau pasigendame solidumo paties pozicijoje, kurio anaiptol neatperka priešo dubasinimo dažnumas. Pažanga gali atsirasti iš paties pastangų – jei jos pro suirzusią rutiną bent norima, aišku. Taigi, nusakytame kontekste kalbu būtent apie paties įrašą, prie kurio ir parašiau klaustuką.

    Reklaminis įrašas pasišlykštėtinas, jo gamintojai ir užtarėjai nusipelnė išgirsti atitinkamus įvertinimus. Nežinau, kaip projektuojasi tokie iškrypimai į rinkėjų sąmonę, rezultatus, gal net kažkam patiktų. Spėju, kad didžiajai daliai brandaus konservatorių elektorato tokie ramanauskiški-adomėniški pokštai anaiptol nepatiks. O tai reikštų, kad jie jau rado būdą save nubausti už tokį neapdairumą.

    • mielas Auksini Karde, ačiū, kad paaiškinote. Bet tada pasakykite man: ar M.Adomėnas vertas apibūdinimo, kurį panaudojau? Ar jį verta vadinti brandžiu politiku. Intelektualu? Intiligentu?

     Mano supratimu, „menkysta“ šiuo atveju yra pats švelniausias iš visų įmanomų būdvardžių.

     • Auksinis kardas

      Ne iš paties lūpų, Artūrai. Jos per aštrius apibūdinimus, sakytum, neatsakingai pereikvojo. Taip pat klaidinga būtų skirti intelektualumo, inteligentiškumo apibūdinimus, kaip vienintelius liekančius, jei nustojame menkinti žmogų. Galbūt tai būtent jis pasielgė nevykusiai (jau tikrai žinome?), gal net taip daro neretai, ir vis dar tebesielgia klaidingai toje pačioje situacijoje. Bet žmonės klysta. Klysta Žmonės. Atmeskime nepriimtinus poelgius, aiškinkime žmonėms kuo jie prasti.

      Šiuo atveju, galima pastebėti, kad mergaitė kalba ne spontaniškai sugalvojamą tekstą, bet jai nurodomą. Žaismingumo labui, tai paslapstoma, ir šalia propagandinio rinkiminio turinio pridedamas neva jai autentiškai aktualus fragmentas. Kiek dar tokio amžiaus vaikų kankinasi politinio gyvenimo aktualijomis, ir žino už ką būtina balsuoti? Spėju, kad nei kiek. Adomėno pasakos nepajėgia to paslėpti, ir taip jis tebėra situacijoje įklimpęs. Tikėkimės, konservatoriams pasiseks ir patiems įvertinti aiškų nesusipratimą. Iš tikro, jų sąmoningumas dabar vertas šimtus kartų daugiau, nei bet kurio apžvalgininko.

 • Vytas

  Ouch… prieš šitą net Ramanausko filmukai nublanksta, pirmą kartą jaučiuosi nustebintas rinkimų technologijų, aišku nemaloniai…Kalbant apie Adomėną, tai labai tinka pasakymas apie vilką avinėlio kailyje.

 • Sejanus

  Parodė tikrąjį veidą ir vilkas avinėlio kailyje turbūt nereikia suprasti tiesiogiai, labiau kaip skambias išraiškos priemones. Nes na aš per daug nesidomiu adomėnais, bet kiek apie jį žinojau, tai jis parodė tą patį veidą, kurį visada rodo.

 • romas

  Štai politinės reklamos pavyzdys su mergaite, padarytas profesionaliau:
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=wJbn7oAXaDc#t=209s
  Verta pažiūrėti ir nuo pradžios

 • romas

  Lietuviška mergaitė kažkodėl panašiai apsirengusi. Beždžioniavimas čia bus, ko gero.

  • lv

   Bandau įsivaizduoti ir kitokią kitokio filmuko leksiką: užsikruškite negyvai, juodaskverniai!
   Įdomu, kaip tokį filmuką ir mergaitės nuovoką pakomentuotų Artūras? :-)

   • romas

    Kol žmonės nesimuša, pavojaus nėra. Neformalios leksikos vartojimas seniai išplėtė ribas: bet kuris vakarų vadovas gali ištarti „pussy riot“ neraudonuodamas, lietuvos žurnalistas vadina prezidentę frigidiška sterva, o BNS vadovas siūlo užsikrušti. Adomėnas neteisus, kad vaikai išmoks nesikeikti. Greičiau nebebus tokie jautrūs.

    • cia geras, arba, anot klecko, +100 karmos tasku. Su daugeliu AR blogo irasu galima sutikt, taciau, kai juos suklijuoji i visuma, atsiranda priestaravimu ir nenuoseklumo.
     p.s. o del jaunojo konservu talibo, tokie atsiranda kergiantis sakmaidikams su grazuliais – o jis berods dar ir Vilniaus skyriaus pirmininkas?

    • Rytis I

     „bet kuris vakarų vadovas gali ištarti “pussy riot” neraudonuodamas“..
     Beje, lygiai taip pat kalbėjo Putinas. Reiktų tikėtis, kad mūsų konservatorių mintys ir kalbos dar šiek tiek dar skiriasi nuo Kremliaus politinžinierių :)

 • Karvė

  Artūrai, jau 3 metus seku jūsų tinklaraštį. Komentuoti nekomentuoju, tačiau perskaitau beveik visus jūsų įrašus. Aš matau, kad kai kurie žmonės jus trolina (neslėpsiu, seku ir juos), bet užuot elgęsis kaip suaugęs ir tiesiog ignoravęs trolinimus, jūs jiems pasiduodate ir į juos veliatės vis giliau, kaip koks paauglys iš tų pasaulyje garsiausių patrolinimu (garsiausiose, trolinami galų gale nusižudydavo ar ką nors nužudydavo), t.y. būtent taip, kaip trolintojai nori jus elgtis – neprognozuojamai, neracionaliai ir isteriškai.

  Anksčiau šitame tinklaraštyje neretai perskaitydavau įdomių pastebėjimų, racionalių minčių ir konstruktyvių pasiūlymų. Aišku kartais ir utopinių, tokių būdingų Donkichotui. Tačiau dabar beveik viskas, ką čia paskelbiate yra tas Donkichotiškas nenuilstamas ir tikrai beprasmiškas draskymasis.

  Norėčiau tikėti, kad Lietuvoje yra ir daugiau temų, nei Užkalnio, Ramanausko, Bačiulio ar Adomėno kiekvieno judesio komentavimas. Kiekvienos jų provokacijos komentavimas. Jei kažkuris jų patraukė Račą per dantį, nebūtina į tai kreipti dėmesį ir ieškoti progos atkeršyti ir atsikirsti, nes kartais (kaip ir dabar) tie keršto įrašai yra jau graudūs. Jei nekreipsite dėmesio, galų gale atsibos.

  Artūrai, esate suaugęs žmogus, už mane gerokai vyresnis, todėl man keista, kad jums kaip mažam vaikui, kurį erzina kieme, reikia aiškinti – nekreipk dėmesio. Jus erzina vaikiškai ir atvirai, tai būkit brandus žmogus ir nekreipkite į tai dėmesio. Kai kreipiatė dėmesį, trolinti norisi vis labiau, ir, jei nepastebėjote, vis daugiau žmonių prie to prisijungia.

  Pagarbiai

  Karvė

  • Lee

   pritariu 100%

  • Genijus

   Aš irgi pritariu. Po šimts, negi Artūras ne(be)supranta, kad maloniausia erzinti yra ką? Ogi tą, kuris dėl to žiauriai nervinasi. Užtat ir varo ant jo tinklaraščio (ir ne tik) dundukai. Galbūt, iš kitos pusės, Artūrui atrodo, kad taip jis duoda atkirtį tikriems ir įsivaizduojamiems „agresoriams“ ir išsaugo orumą, o ne bejėgiškai nutyli. Galbūt. Bet esmė, kurios Artūras, drįstu teigti, nemato, yra tai, kad nervinasi (nuolatos ir pakankamai intensyviai) tik jis vienas. Ir sveikata kenčia tik jo vieno, tiek fizinė, tiek dvasinė. Gi visi užkalniai, fredžiai*, valentinai ir netgi genijai sėdi sau šiltai prie klaviatūrų ir atsipalaidavę krizena į ūsą (ne tą).
   Patarčiau nemalonius komentarus arba išvis ignoruoti, arba tiesiog trinti, be jokių tūžmingų atsikirtinėjimų, kurių didelė dalis pastaruoju metu būna netgi ne į temą, t.y., į pakankamai nuosaikius komentarus reaguojama pykčio priepuoliais.
   Ir garantuoju – neužilgo jų sumažėtų. Niekam neįdomu erzinti tą, kuris yra „dėjęs“ ant erzintojo. Bet iš tikrųjų „dėjęs“, o ne taip, kaip Artūras.
   Ir dar – jau senokai Artūras neberašo (na gerai, beveik neberašo) normalių atsakymų į normalius komentarus. Nes visą energiją ir laiką išeikvoja virtualioms muštynėms su troliais.
   Gaila, bet tinklaraščio vertė jau keleri pastarieji metai mažėja…

   • mielas Genijau, stengiuosi jums parašyti normalų atsakymą į normalų komentarą: kaip jau senokai žinote, mielas Genijau, tamstos aiškinimai, kokia yra šio tinklaraščio vertė ir kaip ji keičiasi… (toliau pasirašykite pats)

   • Konservatoriai labai stengiasi padėti Liberalų Sąjūdžiui įtvirtinti savo šūkį „Sveiko proto dešinieji“

  • miela Karve, pamenu jus. Ačiū, kad skaitote.

   Bet leisiu sau nesutikti. Jūs sakote mane trolina? Yra tiesos. Jūs sakote reikia neraguoti? Galma būtų ir taip. Bet aš nepratęs tylėti, kai kas nors ant manęs š… Čia tiesiog požiūrio klausimas.

   O bet tačiau – aš reaguoju ne tik kai trolina mane asmeniškai. Antai paskutinis A.Užkalnio įrašas su manimi tiesiogiai niekaip nesusijęs. Bet man norisi į tokius reaguoti.

   M.Adomėno paskutinis rinkimų kampanijos veiksmas taip pat su manimi niekaip nesusijęs, bet man norisi reaguoti.

   A.Matonio paaiškinimai apie tėvynę su manimi niekaip nesusiję. Bikelio rinkimų plakatas su manimi niekaip nesusijęs, akušerės aiškinimai apie pilnaties įtaką taip pat su manimi niekaip nesusiję, tačiau aš reaguoju.

   Jūs, kiek pamenu iš tų laikų kai dar komentarus rašydavote, esate sveiko proto, tad tikriausiai suprantate, ką noriu pasakyti? Mirktelėkite, jei aš teisus.

   Dar vieną dalyką pasakysiu. Nors tikriausiai nereikėtų, nes iš patyrimo žinau, kad žmonės dažniausiai mato tik tai, ką nori matyti. Bet aš geras ir stengiuosi padėti, kol tikiu, kad galima:) Jūsų atveju – tikiu.

   Štai jūs rašote: „Anksčiau šitame tinklaraštyje neretai perskaitydavau įdomių pastebėjimų, racionalių minčių ir konstruktyvių pasiūlymų. Aišku kartais ir utopinių, tokių būdingų Donkichotui. Tačiau dabar beveik viskas, ką čia paskelbiate yra tas Donkichotiškas nenuilstamas ir tikrai beprasmiškas draskymasis.“

   Šiame tinklaraštyje, jei WordPress nemeluoja iš viso yra 2201 įrašas. Spalį yra 12, rugsėjį buvo 30, ktais mėnesiais – nueikite į archyvą – surasite:)

   Neskaičiavau, kiek įrašų iš viso susiję su Užkalniu ar Ramanausku. Bet neabejoju, kad kelis kartus mažiau nei su Grybauskaite, Konstituciniu teismu, mokesčiais ar net Zuoku. Bet gali būti, kad tai jums neįdomu. Todėl jūs pastebite tik tuos, kuriuose rašoma apie Užkalnį ar Ramanauską. Man dėl to džiugu – nes jūs taip pat randate, ką paskaityti čia atėjusi. Kitiems galbūt įdomesni kiti dalykai. Jie irgi randa.

   Kita vertus, jūs teisi – pastaruoju metu A.Užkalniui skiriu daugiau dėmesio. Jau paaiškinau kodėl savo įraše, bet jums galiu pabandyti paaiškinti kitaip: tai labai paprasta – po 2008 rinkimų skyriau daugiau dėmesio konservatoriams, kai buvo keičiama mokesčių sistema, daugiau rašiau apie tai, šį mėnesį skelbiau daug politinių reklamų. Jums tai atrodo keista?

   Esu tikras, kad po kažkiek laiko, Užkalnio pavardė čia nebus minima arba tik prisimenant kaip istoriją. Jis išnyks, nunyks ir bus visai nebeįdomus. Na, kaip, pavyzdžiui koks A.Paulauskas ar A.Brazauskas, apie kuriuos savo laiku taip pat daug rašiau.

   Todėl ačiū už geranoriškus patarimus (čia nuoširdžiai) ir nepykite, bet ir toliau kreipsiu dėmesį į tai ir tik į tai, kas man atrodys svarbu ir įdomu.

  • ^..^

   Taikliai ir tiksliai.
   A.R. kaip „įtakingos pop-star“ žvaigždė šiuo metu leidžiasi žemyn, auditorija ne tik mažėja, bet ir keičiasi jos sudėtis nepageidaujama linkme. Apie įtakos mažėjimą liudija ir nepaskirta dar viena kadencija LRT taryboje. Per televiziją A.R. beveik nematome, nes arba jis atsisako (laida neatitinka jo savivertės lygio), arba jo nekviečia. Drįstu spėti, kad jei dabar būtų sudarinėjamas įtakingiausių Lietuvos žmonių šimtukas, tai A.R. jame jau nebebūtų, arba būtų gerokai žemiau. Kitaip tariant, nieko nedarant, kad įtakingumas didėtų – jis ir nedidėja. Ką nors daryti, kad įtakingumas didėtų – neleidžia garbės ir kas teisinga-neteisinga suvokimas.
   O įtakos praradimas skaudus visiems, kad ir kaip žmonės tai neigtų. Paveikslo pilnumui pridėkime dar vyrui nedėkingą amžių, kai „jėgų žydėjimas“ jau praeityje ir niekada jau nebebus kitaip (dusulys apima jau po 3 min krepšinio aikštelėje, o Camel tam irgi nepadeda). Galbūt ir idealistiškos jaunystės svajonės jau liks nebeįgyvendintos (tik vienos iš keleto, nors tariamai ir geriausios, naujienų agentūros direktorius, bet ne LR Prezidentas, ne LRT vadovas, net ne tabloido redaktorius ir savininkas). Dėl tokių praradimų dažną vyrą aplanko „vidurio amžiaus krizė“, nes sunku susitaikyti su esama padėtimi ir artimiausias tokios būsenos palydovas (simptomas) yra pyktis.
   O kokį šunį vaikai labiausiai mėgsta erzinti? Tokį, kuris lengvai supyksta ir yra nepavojingas (pvz. už tvoros). Tai va ir erzina (trolina) visokie kaip Užkalnis, Agustinas, Ramanauskas, o Adomėnui net nereikia nieko daryti, nes A.R. susierzina vien dėl jo egzistencijos. Ar pagalvojote, kaip į analogišką trolinimą reaguotų koks nors Donskis? :)

   • mielos akys ir ausys, labai gražiai aprašėte savo savijautą. Norite paguodos? Ne tuo adresu kreipiatės.

    • ^..^

     Nei tos akys ir ausys jums mielos, nei ką. Apsimestinis manieringumas ir tiek.
     Skatinėju blogą ne pirmi metai. Bet tenka konstatuoti, kad priežasčių dėl ko tai verta daryti vis mažėja, nes tiek A.R. įrašai, tiek atsakymai neįtikusiems komentatoriams konstruojami pagal tą patį principą: oponentui priskiriama/prifantazuojama kokia nors viešai pripažinta ir neginčyjama blogybė, o tada jau „argumentuotai“ iš prielaidų darote toli siekiančias išvadas. Taip Užkalnis virsta „naši“ fašistu ir po to suvaromas kaip koks konclagerio direktorius. Taip ir mano komentaras neaišku kodėl patampa mano savijauta, o paskui jau „pagrįstos išvados“. O ką jau bekalbėti apie dominuojančią leksiką („išsikruškite“, „dėjau“). „Šūdo“ pavadinimas norminiu žodžiu „fekalija“ rožių kvapo neprideda.

     Geriausiu atveju tikėjausi, kad tiesiog nereaguosit į šią akivaizdžią provokaciją/“trolinimą“ ir liksit aukščiau viso to. Bet kažkodėl neišeina.

     • tai gal nebegaiškite laiko, akytės ir ausytės. Staltiesėle tamstai, tskant. Nepiktai ir su geriausiais linkėjimais.

 • Fredis*

  Muštynės, pasidaužymai, apsikumščiavimai – igi gerai. Civilizacijoje pavyzdžių – kiek tik nori (pvz. Olimpinės žaidynės).
  Į Pylimėlius kviečiama kam? Ne rankai paspausti, o špagoms suremti.
  Tokio įrašo genezė yra kilusi iš įsivaizdavimo, kad oponentas turi elgtis pagarbiai, padoroiai, prognozuojamai (na, ką tie mulkiai megztosios beretės gali sugalvoti?), o ribas laužyti galima tik mums. Socialinistiškas liberalizmas pateikiamas kaip didelis privalumas ir pranašumas prieš senamadišką varžovą. Didžiausia nuostaba kyla, kaip prieš oponentą panaudojama jų pačių taktika.
  Pamatysite kas dėsis po rinkimų.
  Krikščionims demokratams (TS-LDK) bus primygtinai rekomenduojama nelaužyti savo pamatinių vertybių ir nesusidėti su Uspaskichu. Su Drabo partija sudaryti koaliciją, t.y. laužyti socialdemokratines vertybes galima tik šiai partijai. Visuomenei tai pateikiama kaip gebėjimas susiderėti, nekategoriškumas, lankstumas derybose. Savo laiku Kirkilas publikai buvo pateiktas kaip lanstus derybininkas, atributai – pypkė, mokėjimas žaisti stalo tenisą, bylote bylojo derybinę išmintį ir nuovoką. Juršėnas – šachmatininkas, mokantis numatyti kelis ėjimus į priekį. Landsbergio šachmatiniai sugebėjimai pateikiami kaip klastingumas. Ožys.

 • GIGA

  Bet kaip žmogui neatsibosta rašyti totalų brieda? Net jei koks razma suriktų,kad konservatoriai (nors kokie jie konservatoriai -tas žodis net iš partijos pavadinimo išnyko,o pati partijos programa labai jau kairinė) teigia,jog sniegas ne baltas,atsirastų „fredžiai’,kurie rimtu veidu įrodinėtų,kad be abejo ne baltas,nes kai grupelė draugų iš partijos ant jo sisioja,jis būna geltonas.O taip būna dažnai,dėl to,kad „fredžiai“ visą laiką grupelėse,kad nepradėtų individualiai mąstyti ir visą laiką sisioja (nebūtinai tiesiogine prasme).Šiandien skaitau,kad „fredžiai“ jau ir Mamantovą prie gazpromininkų priskyrė….Nesuprantu,kodėl bet kokį debilišką poelgį reikia pateisinti vien dėl to,kad jį atliko žmogus iš „nashi“/“fredžių“ sąrašo.Suprantu,kad „fredžiai“ jau mąsto apie galimus variantus kaip išlikti valdžioje ir muiluodami savo užpakalį,lanksto jį visokiom pozom,kad Viktoro dėmesį patraukt,todėl iš anksto pradeda skelbt,kad nieko čia tokio su Viktoru draugauti,nes,kodėl mes negalim,kai kiti gali? Kuo toliau,tuo labiau suprantu tokius kaip Songailą,kurie negalėjo tokio š… uostyt,ir rėkti,kad tai ne š…,o lavandos.

 • Na, bent jau aš manau, kad šiuo atveju M. Adomėnas per daug pasitikėjo A. Užkalniu ir A. Ramanausku ir ant jų „išmonės“ pastatė visą rinkiminę programą… Labai viliuosi, kad tai suveiks atvirkščiai nei jie sumanė.

  Bet ir tuomet jie nenutils, o pradės ne tik loti, bet ir kandžioti…

 • bang

  „Aš skiriu M.Adomėną nuo konservatorių, tačiau pastarieji vis dėlto turėtų viešai ir labai aiškiai pasisakyti šio menkystos klausimu.“
  vs
  „Rinkimų štabo vadovas Raimundas Alekna siužetą vertina kategoriškai. Konservatoriai paskelbė apskritai atsiribojantys nuo mažametės keikūnės siužeto.“

 • offtopic: gl kas zino, kiek kainuoja kelis menesius reklamuotis prime position per ketvirtadali ekrano, as apie janukonio tyra veida delfyje?

 • Klipo iniciatorius Adomėnas?

  Čia tik karaoke marketingas:

  http://www.youtube.com/watch?v=G4TpvcIo5lg

 • Rimantas

  http://www.alfa.lt/straipsnis/15060902/Uz.konservatorius.internete.agituojanti.mergaite..premjero.Kubiliaus.patarejos.dukra=2012-10-12_13-08/

  Sunku patikėti…

 • Konservatorių reklaminės strategijos kodinis pavadinimas matyt radioshow. Nemanau, kad Adomėnas menkysta dėl šios priežasties. Keista tik kad konservatoriai reklamuojasi kaip apsipūtę liberalai. Kūdikiai ir vaikai seniai naudojami reklamose. Kas amoralaus šitam klipe? Vaiko panaudojimas? Keiksmažodžiai? Aliuzija į Garliavą?

  Truputis reklaminio chuliganizmo, mano nuomone.

 • Makmerfis

  man tai juokingiausia net ne Adomėno reakcija, o konservų rinkimų štabo vadovo Aleknos komentaras. Jei atsiprašytų, pasakytų „suklydom“, viskas būtų suprantama, dabar – kažkokias nesąmones šneka, bruka uodegą, tipo, nesukontroliuosiu visų, yra didesnių bėdų… Blin, ar jis sveiko proto? Niekas taip neerzina, kaip bandymas muilintis nuo tiesaus atsakymo be argumentų

  • romas

   O batų Alekna tamstai neturėtų nuvalyti, kad atleistumėt?

 • Makmerfis

  batai su morale niekuo nesusiję, tamstyte.

  • romas

   Bet juk supratote, šventuoli, ką mergaitė sakė. Reiškia, keiktis mokate. Ir putojate visai ne dėl keiksmažodžių. Rastumėt ir taip dėl ko putoti.

   • dzyvai

    romai, iš šalies pažiūrėjus, šiuo konkrečiu atveju „suputojote“ Jūs.

    • romas

     Mane iš tiesų ši istorija juokina, todėl špilkuojuosi. Yra žmonės, kurie niekada nebalsuos už konservatorius, o tai, kas čia vyksta, yra ne daugiau kaip spektaklis, kuris nei atims iš konservatorių balsų, nei pridės.

     • suomis

      Būtent šis tikrai atims, nes jis atskleidė, kad konservatorių stovykloje vyrauja bardakas. Nebeaišku, kas kam vadovauja. Žinia ištransliuiota, kad konservai pasimetę. Jų stovykla pasidalinusi, minimum į dvi dalis (Aleknos ir Adomėno), gal ten yra ir didesnio chaoso. Labai primena nuotaikas prieš neišvengiamą žlugimą.

     • romas

      Prieš kokį žlugimą? TS-LKD liks viena iš parlamentinių partijų. Visokios bulvarinės smulkmenos tik runkeliams svarbu, nes jie iš viso nežino, kas yra iš tikro svarbu.

     • suomis

      Yra posakis, – Žiūrėsim, kai dugną dėsim. Kaunas su Panevežiu balsuos už Uspaskį, taip kad smarkiai nesvaigčiau apie buvimą parlamente.

     • romas

      Tai ir sveikinu su pergale iš anksto :)
      Pasaulis bet kuriuo atveju nepasibaigs. Aš nesu iš tų, kuriam būtų skaudu dėl tautos pasirinkimo.

     • Auksinis kardas

      romai, paties silpnoji vieta seniai žinoma – konservatoriai geri, ir viskas su jais visada gerai. Tai aklas, neobjektyvus plėmas šiaip jau stebėtinai išpuoselėtoje pasaulio vertinimo panoramoje.

     • romas

      Aš ir neslepiu, esu konservatorių gerbėjas. Ne visų, aišku – partija didelė.
      Objektyviu priėmimu subjektai negali pasigirti, todėl taip – esu subjektyvus.

     • Romai, aš labai tikiuosi, kad jūs klystate.

     • GIGA

      suomi,ne manau,kad Kaunas ir Panevėžys balsuos už DP.Kas liečia vienmandatines,tai Kaune iš 8 apygardų,DP gali laimėti maksimum dviejuose ir taip jei S.Girdauskas Vėsaitę „padėtų“ kas būtų superinis dalykas

   • Makmerfis

    kadangi pats, romai, kaip matau esate ne tik šventuolis, bet ir naivuolis (arba tokiu apsimetat), tai teiksiuos paaiškinti, ką aš turėjau omeny kalbėdamas apie moralę: šis reklaminis klipas su Kubiliaus patarėjos dukra amoralus tuo, kad akivaizdžiai kopijuoja Kedytės liudijimus, ir toks kopijavimas (parodijavimas) šiame kontekste be kita ko, jei ne pirmiausia, reiškia ir pasityčiojimą iš visos tos visiems taip gerai žinomos bylos. O ji tikrai nėra tokia vienareikšmiška, kaip galbūt norisi ją kažkam matyti. Tik toks ufonautas kaip tamsta gali to nesuprasti.

    • romas

     Nesu aiškiaregis, negaliu tamstos spėjimų nei paneigti, nei patvirtinti, bet labiau tikiu (99proc. maždaug), kad Kubilius niekams laiko neturi. Man tai panašiau į vaikų paišdykavimus, kuriuos, atrodo, jau tėvai iš youtube išėmė. Iš tikro net nepatogu teisintis, lyg kažkas ypatingo būtų įvykę ir būčiau kažkuo kaltas. Juk dangus negriūna, baikite isterikuoti :)

     • Bobutė

      romai,

      jau net šlykštoka žiūrėti į Tamstos pastovų maivymasį…

     • romas

      Aš netikiu, kad TS-LKD suorganizavo vaizdo įrašą, kad jis yra kampanijos dalis. Man, kaip ir Adomėnui patinka, mergaitės politinės pažiūros. Suprantu, politikuoti vaikui – per anksti, bet vaikų auklėjimu turi užsiimti tėvai. Adomėnas, mano manymu, labai korektiškai pasisakė apie vaiką, jo netraumavo ir nesikišo į šeimos reikalus. Mergaitė yra dar maža. Jai suaugę dėdės skiria per daug dėmesio. Ir tai – blogai.
      Adomėnas, beje, nevaldo žiniasklaidos priemonių, ponai moralistai ir moralistės.

     • Bobutė

      Fredi,

      raideles pažįstat? Tekstą suvokiat?
      Nieko nesakiau apie nuomonių (ne)sutapimą. Manęs visiškai nejaudina, kad kažkas turi kitokias pažiūras ir etc. Net nepuolu ginčytis kai čia kalbama apie religiją…
      Šis ponaitis tiesiog užkniso savo maivymusi bei, kaip teisingai pastebėjo Makmerfis, apsimetinėjimu šventeivišku naivuoliu…
      Juolab, kad pastaruoju metu jo komentarų, turbūt jau arti trečdalio… O toks kiekis veidmainystės sukelia, bent man, šleikštulį.
      Tą ir pasakiau.
      Kai norėsiu sužinoti Tamstos nuomonę apie tai ką turiu gerbti ir mylėti, būtinai pasiklausiu.

     • lv

      Bobute, pasimaivykit, kaip romas maivosi ir kaip apsimeta šventeivišku naivuoliu :-)
      Kas tai, jei ne maivymasis skaičiuoti komentarų kiekį ir matuoti juose veidmainystę? Gal jau turit išvedusi optimalų komentarų kiekį? Kur romas veidmainiauja, tai kritiškoji ir gana logiškoji Bobutė nurodyti kažkodėl nesugeba (ar nesiteikia), tai belieka, reikia suprasti, bobutiškas erzelis…?

     • Bobutė

      Atleiskit už atvirumą, bet Tamstos prašymas-nurodymas, jog aš pasimaivyčiau taip kaip p. romas man atrodo kvailokas (švelniai tariant)…

      Jei nesupyksit, tai į kitus Tamstos plepalus neatsakysiu, nebent labai paprašytumėte.:)

     • lv

      Ar Bobutė nori pasakyti, kad taip maivytis, kaip romas nemoka, ar tik kuklinasi? Labai paprašyčiau apibrėžti optimalų komentarų skaičių ir bent paviršutiniškai nupasakoti metodiką, kaip Bobutė, nesimaivydama, pagal tai vertina veidmainystę ir kitų maivymąsi.
      Kokia blusa įkando?

     • romas

      Bobutė teisi, švelniai tariant. Per mažai turėjau darbo, o istorija per daug užvedė :)

     • Bobutė

      Ponas(ia) lv,

      Kad jau pažadėjau tai atsakysiu.

      Maivytis TAIP kaip tą daro p. romas nei moku, nei noriu.

      Optimalaus komentarų skaičiaus apibrėžti nebandžiau, o ir negalėčiau… Pabrėžtinai subjektyviai (atkreipkit dėmesį, sakiau „…sukelia, bent man, šleikštulį.“- suprask, pvz. Jums toks kiekis gali ir nesukelti) paminėjau tą beveik trečdalį. Beje, neskaičiavau, taigi gal daugiau, gal mažiau, bet pastaruoju metu vis romas, romas, romas… Bent mane, tokia veidmainystės ir bukos (vėlgi sakau subjektyviai) agitacijos dozė užkniso.

      Kokios nors specialios metodikos veidmainystės ir etc. nustatymui neturiu. Paprasta gyvenimiška patirtis suteikia galimybę suprasti kas yra kas… Tikrai manau, kad p. romas yra nekvailas vyrukas… Juolab nemalonu, kad, kai tai jam patogu, apsimeta naiviu kvaileliu.

      Jokia blusa man neįkando…

      P.S. Negi nieko neįžvelgiat minėto pono komentare „Spalis 12, 2012 7:56“

     • Fredis*

      Bobute, žinau, kad esi jautri bobutė, tačiau kad suprastum dabartinę laiko tėkmę, reikia perskaityti tekstus, kurie čia buvo publikuoti.
      Citata iš A.Užkalnio Protokolų:

      „Kalbant su glušiais, nėra amoralu šiek tiek pamanipuliuoti informacija ar pravesti paprastą viešųjų ryšių akciją.

      Bus amoraliau, jei dėl jų neišmanėliškos nuomonės mes neturėsim mums kritiškai svarbaus projekto.

      Po Antrojo Pasaulinio Karo, kad Italijoje neįsigalėtų komunistai, už JAV pinigus ir su jų viešųjų specialistų pagalba buvo varoma ciniškiausia propaganda, taip pat ir per bažnyčias, siekiant, kad komunistai nepaimtų valdžios“.

      Ačiū už supratimą, dabar tikriausiai turėtų būti viskas aišku.

     • Bobutė

      p. Fredi,

      skaičiau tuos tekstus, vienok, įspūdžio nepadarė.
      Man p. A. Užkalnis nėra joks autoritetas. O Jums, matomai, yra…
      Tiesą sakant, net nežinau ar man labiau juokinga, ar labiau graudu, kai tokios žmogystos kalba apie moralumą, manipuliacijas ir mano, kad jie geriau žino kas mums – glušams- yra kritiškai svarbu…

     • Fredis*

      Bobute, neturiu nei vieno žiniasklaidininko, kuris man būtų autoritetas išskyrus K.Girnių, kurio dėstomų minčių kompozicija labai panaši į p. Romo, jie ir amžiumi beveik panašūs. Jaučiu simpatiją visuomeninkui D.Kuoliui, kuris į visuomeninę sąmonę įliejo gero, sveiko, konceptualaus nervo ir kuriam už frazę „Seimas – Tautos atstovybė“ galima būtų pastatyti paminklą. Politikai NR1 ir NR2 – Kubilius ir Masiulis, o Grybauskaitė – net neklasifikuojama, monstras, uola, Atėnė ir Dzeusas viename asmenyje.

     • Bobutė

      p. Fredi,

      ačiū, pralinksminot…
      Labiausiai tai p. D. Grybauskaitės apibūdinimas . Na tiesiog kažkas daugiau net už dešimt antžmogių…:)))

      Beje, p. Grinius yra kone vienintelis, kurio tekstų jau senokai nebeskaitau ir nebeklausau. Ar, tiksliau pasakius, labai, labai retai…

 • Bobutė

  http://www.alfa.lt/straipsnis/15060902/Uz.konservatorius.internete.agituojanti.mergaite..premjero.Kubiliaus.patarejos.dukra=2012-10-12_13-08/

  Ar taip gali būti?

 • Makmerfis

  ne, čia jums pasivaideno. :)

 • dzyvai

  Ar turės TS politinės valios likus kelioms dienoms iki rinkimų parodyti savo stuburą?

  • romas

   TS, norėdama parodyti stuburą, atsiprašo Silvestro, kuris tampo mergaitę už kasų. Jis nėra gaidys ir tegul neina š…ti.

   P.S.Nors nežinau, kas yra Silvestras ir kiek jam metų.

   • dzyvai

    Jeigu tai ne partijos užsakyta reklama, tai mažų mažiausiai turėtų būti viešai atsiribota nuo tokių patarėjų, o M. Adomėnas akivaizdžiai susimovė ir partija turi reaguoti žaibiškai ir kategoriškai.

    • romas

     dzyvai, akivaizdu, norite konservatorius matyti kaltais prieš pat rinkimus. Niekas Jūsų pasisprendimo nebepakeis, todėl bergždiems ritualams tegul Kubilius ir Alekna negaišta laiko.
     Ir neskubėkite galvų kirsti, kol nežinote, kieno iniciatyva buvo tas kreipimasis įrašytas ir kieno iniciatyva patalpintas youtube. Galbūt to Silvestro, kuris už kasų tampo.

     • dzyvai

      romai, aš konservatorių neteisiu. Ar jie patys sau įsispyrė, ar jiems kas įspyrė, nežinau, bet ignoravimas duos nekokius rezultatus.

      M. Adomėnas ~pateisindamas tą įrašą viešai paniekino vertybes už kurias vaizdavo kovojąs. Tai mano nuomonė, ir ji nesutapo su tuo, kas Jums akivaizdu :)

      Dėl apsisprendimų – vieną mano sprendimą jau pakeitė. Lašas po lašo…

      Ir, manau, reakcija reikalinga ne tik žiūrint į šiuos rinkimus, o net labiau formuojant ilgalaikį įvaizdį. Kažkodėl dar naudojote žodį konservatoriai?

 • Fredis*

  Esame liudininkai kaip šalyje formuojasi politinė klasė.
  Demokratijose rinkimai yra dirbančiųjų, bedarbių, namų šeimininkių, pensininkų, mamyčių, tėvelių ir jų vaikų šventė. Kiekvienas vaikas nori, kad mamytė laimėtų rinkimus, kad būtų pati gražiausia, geriausia, sumaniausia, kad ją rodytų per televizorių, kad uždirbtų daug pinigų ir nupirktų ko tik jis panorės. Labai geri vaiko norai, būtų daug blogiau, jeigu duktė nelinkėtų mamai gero. Dabar būna net tokių atvejų, kad vaikai įskundžia tėvus policijai dėl nepriežiūros, bylinėjasi, kad neapmoka studijų.

 • Mauras

  Matuojant išskaičiavimu Adomėnas be reikalo platino per FB ir gyrė, manau prarado daugiau nei laimėjo. Ši reklama aiškiai orientuota į Dk elektoratą. Alekna atsiribojo kaip ir priklauso, bet neįtikina.

 • Rytis I

  Nesuprantu, apie kokį tokį moralės jausmą kalba funkcionierius, jei tai tik nuo partinių reikalų apdujusios mamytės padiktuotas tekstas apie „gaidžius“ ir storas subines. Beprasmiška ir ką nors kalbėti ir apie „tikrai sveiką nuovoką ir stiprų moralės jausmą“ – tai tik vaikas, ir jokių ten „politinių pažiūrų ir sveikos pilietinės pozicijos“ ji neturi. Idant rinkėjas pakeltų savo krizės nuniokotą „subinę“, reiktų bent vieno – kad partiniais ir valdžios pinigėliais nupenėtos apystoros partinės subinės užsiimtų rimtesniais darbais, nei klipukų jutūbui ruošimu…

  • Bobutė

   Nesutinku…

   Nesutinku su Jūsų teiginiu „…kad partiniais ir valdžios pinigėliais nupenėtos apystoros partinės subinės užsiimtų rimtesniais darbais, nei klipukų jutūbui ruošimu…“

   Manau, kad ne tik apystorės, bet ir bajavai storos – toliau kaip jus tekste…:)

   • Rytis I

    Stengiuosi be asmeniškumų, todėl imu vidurkį :)