Kultūringa rinkimų kampanija…

14.34 į pašto dėžutę įkrenta laiškas.

Jo tema: „Prašau palaikyti mane Seimo rinkimuose“:

Gerbiamieji,

Prašau palaikykite mane Seimo rinkimuose.

Visada dirbau ir dirbsiu tik Jums.

Ačiū už pasitikėjima!

Pagarbiai,

Dailis Alfonsas Barakauskas

14.45 į pašto dėžutę įkrenta kitas laiškas.

Jo tema: „RE: Prašau palaikyti mane Seimo rinkimuose“:

Dailiau,

Niekada, kol gyvas būsiu. Geriau šiukšlių nesiuntinėtumėte. Reikia gyventi švariau, kaip dainavo Antis.

Rimvydas Valatka

Salyčiau, kultūringa nūnais vyksta rinkimų kampanija…

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • dzyvai

  Ir nepasiūlė xxx nei gyvai nei negyvai. Kažkokie necivilizuoti, negi viduramžių atgyvenos?

 • Arman

  oj, gavau sveika juoko doze :D
  kuo toliau tuo graziau :)

 • stogas

  Veliau parejo sekantis lankstinukas:

  Rimvydai,

  As tikrai gyvensiu svariau, tik ismesiu senus laikrascius von…

  Dalius

 • Izbliondimas

  Šiuo atveju, manau, labai nereikėtų pykti.
  Kai gavęs laišką perskaičiau, – buvo kaip ir suprantama.
  Gerb. p. Dailis Alfonsas Barakauskas prisijungė prie tų, kurie priešinasi GMO panaudojimui Lietuvoje, ž.ū, maisto gamyboje ir maisto produktų prekyboje (taip sakant ne žodžiais, bet įstatymais).
  Manau jis būtų naudingas Seime ir sekančioje kadencijoje. Tad būtų ir neblogai jei gautų palaikymą. Tokių ten reikia.
  Bet kiti gavę gal net nežino ką šis žmogus nuveikė, – juk manau, kad tie, kurie daugiau dirba už kitus seimūnus, manau yra ir menkiau žinomi visuomenėje.
  O piktintis, kad šiukšlina vargu ar reikia, – juk yra paskelbtas tas šiukšlinimo laikotarpis.
  Blogiau, kai per laiptinių grindis, kasdien vis storiau nuklotas proklemacijomis turi vaikščioti (monės juk jų nebeskaito, matosi, taip pat ir iš to), – tuomet gal dažnam akyse pasimato mosuojamas kirvis, pjūklas miške ir naujo savartyno kontūrai…

 • Fredis*

  Rimvydo atsakymas reiškia pasipriešinimą blogiui pačioje jo užuomazgoje.

  • GIGA

   Fredi,gavosi,kad blogis pasipriešino blogiui.Kažkoks kalambūras?

 • Fredis*

  Kaip skiriasi atsakymai:

  P.S. Ir, beje, pamirškite prašau mano pašto adresą visiems laikams. Tikiuosi, kaip išsilavinęs žmogus, mano prašymą suprasite.

  Be pagarbos
  Artūras

 • Izbliondimas

  Dvi auksinės mintys, kurias verta vis prisiminti ir šiais laikais:
  KAS TAVE SUPYKDO TAS TAVE NUGALI
  NIEKADA NEATSAKYK PIKTU ŽODŽIU. TAI ANTRAS IR PASKUTINIS ŽODIS, KURIS SUKELIA GINČĄ

 • Fredis*

  Į politologinius apibendrinimus linkę žiniasklaidininkai galėtų apibrėžti Dailiaus rinkėjų portretą. Iš kokio gausybės rago jie randasi? Tai ne sisteminė partija ir ji neturėtų peržengti 5 proc., tačiau taip neįvyksta. Kodėl?

  • stogas

   Kad kazkaip ten tos tavo sistemos labai apkerpeja, isbringsta ir skleidzia ne koki kvapa ?
   Kazin kodel?

  • GIGA

   Ta ne sisteminė partija,turi valstybininkų izoliuotą lyderį,kuris būdamas neizoliuotas sugebėjo alaus mėgėjų klubą,kuris anot Fredžio rieda kaip Grand Turismo,padaryti parlamentine partija.Iki jo nei tokie puikūs politikieriai kaip Gentvilas,Zuokas,Masiulis ar Steponavičius to nesugebėjo.Va ir visa aritmetika.Nuimk iš DP Viktorą,o iš TiT Paksą,tos partijos ir neperžengs 5 procentų.

 • Fredis*

  Viena versijų kodėl valstybėje nevyksta sisteminės reformos yra ta, kad Seime yra per didelis nesisteminių partijų lyginamasis svoris. Faktiškai be darbo partijos ir tvarkos ir teisingumo negalima sudaryti koalicinės vyriausybės. Laikotarpį nuo 2000 iki 2008 metų, kai visame pasaulyje buvo aukso amžius, mūsų šalis pramiegojo, plaukėme pasroviui be aiškios valstybės vystymosi krypties. Energetikų paskaičiavimu po valstybinės dujų įmonės privatizavimo 2004 m. gazpromui permokėjome apie 5 mlrd. lt.. Žiaurios krizės sąlygomis pavėluotai namų darbus teko daryti tik nuo 2008-ųjų metų, kai vyriausybėje nebuvo nesisteminių partijų ir socialdemokratų.

  • Stogas

   O as kiek pamenu vient tik reformos ir reformos kas metus, taip jau 20 metu.. aisku prie reformos ir finanansavimas papildomas…

 • ^..^

  Sunku sutikti. Rašote taip, lyg į NATO ir ES būtume įstoję dar iki 2000, kas aiškiai netiesa. Tiesiog 2000-2008 atkarpa buvo skirta įstojimui į šias sąjungas ir po to džiaugsmui, kad tai kažkokiu stebuklingu būdu įvyko.
  O rinkimuose reikia padaryti pora dalykų:
  – panaikinti partinius sąrašus, balsavimas turi vykti tik už asmenybes (įdomu, ar Andriukaitis, Nedzinskas, Ligitas laimėtų kur nors?)
  – įvesti semo nario kvotą kadencijoms, kaip ir prezidentui, t.y. ne daugiau kaip dvi kadencijos iš eilės. Pasėdėjai pora kadencijų seime – eik dirbt partinio darbo, su partijos rinkėjais, į kokį rajoną ar pan (nebeturėtume „etatinių“ Seimo narių-nuopezų)
  – kiekvienas seimo narys turėtų rinkimuose deklaruoti savo (ne)priklausymą partijai, o būnant seimo nariu partinės priklausomybės keitimas reikštų mandato praradimą ir naujus rinkimus toje apygardoje (jei aš kaip rinkėjas balsavau už kandidatą A, nes priklauso partijai B, o patekęs į Seimą tas pilietis pereina į partiją C, tai reiškia, kad aš buvau elementariausiai išdurtas, ir dabar turėčiau rinktis iš naujo).
  Tokios (ar patobulintos) taisyklės garantuotų sveikesnę rotaciją nei dabar, tik neįsivaizduoju, kad pats Seimas galėtų priimti kažką panašaus, nes net nesutaikomi ideologiniai priešininkai kaip LDP, LSDP, TT bei konservai pasidaro stebėtinai vieningi ir pučia į tą pačią dūdą, kai reikia besibaigiant kadencijai nuspręsti kiek krizės metu turi padidėti Seimo nario alga, neapskaitomos išlaidos ir t.t. Tiesiog Seimas yra visai nebloga „lesyklėlė“.

 • Izbliondimas

  Lietuva turi strategiją, kurią įgyvendinus šalis klestėtų, būtų viena patraukliausių pasaulyje, o tautiečiai, visi kurie to nori turėtų darbą.
  Deja, va tos sisteminės partijos (gal nesijuokime, – taip šūdinai tuomet išeina…) šitą strategiją stabiliai atsisako įgyvendinti.
  Net atvirkščiai, labai mielai ėmėsi įgyvendinti jos antipodą. T.y. kryptį, kuri sunaikina šalį, jos darbo vietas, totaliai.
  Gal kas žino kiek per 22 metus buvo viso parlamentarų tame Seime.
  Bet nežinau nei vieno, kuris bent garsiai būtų palaikęs tą minėtą strategiją.
  Tiesa, G. Vagnorius (ir jam tuo metu nesant Vyriausybėje, – Pakalniškis), – už ją buvo ta prasme, kad patvirtino ją Vyriausybės nutarimu. Ir ji buvo labai sėkmingai įgyvendinama pilotiniame lygmenyje… iki reikėjo visu tuo pasinaudoti, galingai plėtrai.
  Bet.
  Bet buldozeriai ėmėsi kitko, – nušluoti šį kraštą…

  Tad šiandien galime pasidžiaugti bent tais keliais žmonėmis, kurie vienas ar du vis atsiranda, kai iškyla Lietuvai didelis pavojus būti sunaikinta(GMO, AE ir pan.), t.y. užkirsti negrįžtamai kelią tai strategijai, kuri veda Lietuvą į klestėjimą – ir būna už Lietuvą. Nors tai jiems nebūna saldu, matyt…
  Tai nėra tie žmonės, kurie žino yra už minėtą strategiją. Bet kai yra žmogus, kuris bent užkerta kelią negrįžtamai nuo viso to nueiti, t.y. įvedant minėtus elementus… tai tik pagirtina.

  O dar blogiau, kad net niekas nepabara tų, kuris vis atsistoja kaip gaidys ant mėšlyno ir vis gieda, kad Lietuva neturi strategijos…

  Tai žinote, visi tie mandruoliai, kurie gal ir gražiai pasirodo ar bando vis gražiau pasirodyti, – tėra tiesiog niekaliukai. Tiesiog niekaliukai. Tiesiog niekaliukai, kaip pastebime vis toliau, – niekaliukų kraštas, gal…☺

  Niekada nesu įvardijęs konkretaus žmogaus, kas jis. Tai gali sau leisti banditėlis koks.
  Pasakau dažniau tik apie procesą, kurio stūmėjai, kaip taisyklė ir nebūna būtent lietuviai, – o tie Lietuvoje gyvenę/gyvenantys amžini kumečiai, jų ainiai…
  Ar kas besuskaičiuos kiek jie suspėjo prikenkti per 22 metus. Kiek jie prikenkė ir kitais lūžio laikotarpiais (1917, 1940, 1945-1953 m.), o ne tik 1990-2012 m.

 • Fredis*

  Nacionaliniai įstatymai suderinti su ES teisės aktais, sutvarkyta valstybės struktūra (valstybės tarnyba, ministerijos, departamentai), tačiau energetinė priklausomybė nuo kitų valstybių mus tempia žemyn. Dabar savo raginimais per TV ir radiją kaip elgtis labai pavėluotai A.Čekuolis turi atidirbti už mus visus.

 • bang

  Tai R. Valatka savo atsakymą ne tik Barakauskui, bet ir kitiems parodyti išsiuntinėjo ? Va kur šiukšlintojas.

 • Marius

  Tvarkiečiai pasižymi tokiu spaminimu. Kartą buvau susitikime su Mazuroniu su arbata: buvo normalus kultūringas sutikimas. Gale reikėjo susirašyti – nieko tame susirašyme blogo nėra, aš suprantu, kad reikia, pateikti kvitus kur sunaudotos parlamentinei veiklai skirtos lėšos, kad būtų liudininkai ir t.t. Tačiau po to ėmiau gauti SMS sveikinimus, kvietimus į renginius iš visai kitos tvarkietės. Panašiai buvo ir mano mamai. Man nesuprantama, kaip tvarkiečiai nesuvokia, kad toks reklamos siuntinėjimas tik atstumia?